probleme inregistrare la categoria Adulti pe Imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

help me pls!!! pe Imlive nu pot sa trec profilul hostului la categoria adult. Daca selectez adult, cand trebuie sa "submit" imi apare o fereastra de atentionare ca am selectat categoria pt adulti, nude, etc si ca daca vreau sa continui sa apas "yes". Singurul buton disponibil in fereastra respectiva este "ok". apas pe el dar procesul se opreste aici....nu prea imi dau seama ce se intampla. probabil e o intrebare prostesca dar chiar nu imi dau seama ce se intampla. :roll: :oops:
SoulCams Models Studios wanted
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

trebuie sa selectezi si o sub-categorie (girls,couple etc)sunt niste casute pe unde poti sa bifezi .
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc mult. Selectasem si subcategoria dar ma duc sa mai incerc o data Sper sa mearga.
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da,am incercat iar si tot nu merge. Imi apare: "The Sexual Strees Relief Video Chat (selected above) relates to mature-themed/adult-oriented/nude behavior. please choose "yes" if you want to be in the Sexual Strees Relief Category"

Nu a mers dar o sa iau legatura cu Customer Service si sper sa se rezolve (exista o nota scrisa sub categorii unde spune ca trebuie sa dai explicatii printr-un email de ce vrei sa iti scrimbi categoria) Mi se pare cam stupid dar....voi incerca si asta
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

problema era ca foloseam Firefox ca si browser. Am incarcat pagina in Explorer si a mers fara probleme. gata!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”