Cel mai bun site pentru baieti

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
fitbody
Mesaje: 13
Membru din: 12 Feb 2015, 07:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Care este cel mai bun site pentru baietii care fac videochat ?
Ma refer la un site care are traficul de gay foarte ridicat, pe care ai mai multe sanse ,ca baiat, sa faci bani .
SoulCams Models Studios wanted
redmarie
Mesaje: 19
Membru din: 19 Feb 2015, 02:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am cativa prieteni care fac videochat si din auzite,daca esti familiarizat cu ideea de tips and action in free una din alegeri ar fi flirt4free,privaturile sunt platite relativ bine.pe jasmin de exemplu am un prieten care este mereu pe prima pagina printre primele locuri si nu face mare lucru dar e o idee,e trafic mult si e posibil ca intr-o zi sa rupi norma dar in alta zi sa nu faci mai nimic.
cam asta e ce stiu in mare,sper ca ti-am fost de ajutor.
numai bine!
Erno
Mesaje: 18
Membru din: 24 Iun 2014, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Orice site este bun daca iti faci membrii sa intre constant, sa te placa, etc.
In free chat e mocangeala multa, request mult pentru nimic, trafic putin daca nu faci ce-ti zic toti mosnegii ( si toate babele ) in public. Practic, stai cateva ore si scuturi trandafirul degeaba. Trust me, am lucrat pe freechat cateva luni. Uneori e distractiv, dar alteori e super boring ( cand vezi ca ai 200 de perechi de ochi, dintre care doar 20 membri inregistrati, dintre care 2-3 dispusi la tips...si ala minuscul ). Practic te vede toata lumea, moca.

Siteurile bazate pe private sunt cu mult mai serioase...dar de asemenea cer ceva experienta si seriozitate. Pe jasmin e foarte greu, dar daca prinzi cativa favoriti, daca intri constant la aceleasi ore, daca ai poze faine, daca ai decor fain, cateva lumini cat sa te vezi bine si sa nu-ti apare 7 umbre, te-ai scos. Nu ai nevoie de n sute de perechi de ochi, atata timp cat cativa membri te-au gasit random, te plac foarte mult si sunt dispusi sa stea in privat zeci de minute, fiecare.

La inceput, trebuie sa fii dispus sa stai...si sa stai, sa stai. Program fix, nu azi dimineata si maine seara. Ca americanu, englezu si australianul nu dorm toti la aceasi ora. Deci trebuie sa prinzi o "piata" si sa ramai pe ea. Nu schimbi turele de pe-o zi pe alta pentru ca asa nu iti faci membri constanti...si ar insemna s-o iei de fiecare data de la capat.

Eu azi m-am decis sa incerc xmodels, sunt ( sau mi se pare ) foarte putini tipi...dintre care 2 i-am urmarit vreo 2-3 luni, fara sa ma bag in seama ( unul e chiar roman ). Deci daca ei stau de cateva luni pe site, inseamna ca merge ceva...degeaba nu stau ei.
Nu stiu cum e traficul acolo, i'm gonna test it tomorrow dupa ce-mi aproba contul.

Partea cea mai nasoala, ca barbat in ale videochatului e ca: ori esti str8 si iti fac unii diverse propuneri, vrei sa le faci dar ai nevoie de ajutor ( pentru asta lucrezi cu 2 monitoare, unul inspiratie :lol: ), ori ti se unfla ouale de la dat la maciuca prea mult ( workhaolic ) si nu in ultimul rand...suntem pe langa studiouri. Nu exista oferta bogata si pentru noi.

Pai daca eram fata, nici nu mai stateam pe ganduri si fugeam repede la un studio ( capeti mult mai multa experienta, drept urmare si veniturile sunt mai mari ).
La inceput de drum, nu dati! ( se accepta sfaturi multe, orice vorba e utila ). Momentan citesc forumul, subiect cu subiect.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”