Referitor la anunturi angajare

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
crimsonstudio
Mesaje: 2
Membru din: 09 Feb 2015, 11:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, nu stiu daca am nimerit bine sectiunea , sunt nou pe aici, scuze de eroare daca e cazul. M-am lovit recent de o problema legata de postarea anuntului de angajare. Am infiintat recent un studio cu acte in regula , am un model la momentul acesta si doresc sa postez un anunt de angajare. Pe olx mi s-a spus ca nu "agreeaza" astfel de anunturi , o cunostinta de-a mea a intampinat aceleasi probleme cu postarea anuntului in ziar. Tinand cont de faptul ca este un domeniu de activitate reglementat de lege , nu vad de ce nu pot sa postez.

Intrebarea adresata colegilor detinatori de studio : unde ma sfatuiti sa fac anunturi de angajare ?


Va multumesc !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Nu stiu unde posteaza colegii tai , dar arunca o privire si pe link-ul de mai jos :

http://www.bestjobs.ro/company/help/index/cat/4

Se presupune ca daca dai un anunt cum ca, angajezi cautatori de aur ,nu ai inca bani pentru anunt .
Daca in schimb ,vrei sa postezi un anunt de angajare pentru "videochat" ,din start site-ul banuieste ca ai bani si trebuie sa devii silver sau gold la ei pe site ! :lol:
Nu te refuza pe motiv de moralitate/indecenta cum zici ca face olx-ul sau pe unde ai mai incercat , ci doar intra la produse/servicii "accizate" , respectivul anunt. Un fel de taxa pe viciu :wink: .

P.S .Acum nu stiu daca ai dori sa postezi un anunt de angajare pentru a distila o tona de whiskey intr-un garaj , te va accepta in format Platinum, sau mai inainte anunta si Monopulul De Stat ? :?
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

pe anuntul telefonic (anuntul.ro)
si anuntul de la a la z (az.ro)
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
crimsonstudio
Mesaje: 2
Membru din: 09 Feb 2015, 11:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc mult de ajutor :)
Avatar utilizator
ProDomme
Mesaje: 13
Membru din: 23 Ian 2015, 09:32
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca_mulge_vaca scrie:pe anuntul telefonic (anuntul.ro)
si anuntul de la a la z (az.ro)
Este cel mai bun site pentru anunturi in domeniu videochat-ului ;)
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

crimsonstudio scrie: Tinand cont de faptul ca este un domeniu de activitate reglementat de lege , nu vad de ce nu pot sa postez. !

Esti la inceput. Pana , daca , intelege lumea ce este videochatul cu adevarat , o sa te lovesti zilnic de multe cand spui ca ai studio de videochat . De la femeie de serviciu pana la designeri , de la zidari pana la orice :)

Zambeste, injura si treci mai departe , cauta ...si cauta...si cauta ca trebuie sa gasesti mereu ceea ce vrei .

Sunt multe site-uri ce nu mai accepta sa pui anunturi pe ele . Dar cele 2 de mai sus te vor ajuta sau da un un SEARCH pe google " anunturi videochat " si o sa vezi site-urile care accepta :)
E simplu, trebuie doar sa vrei :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”