Intrebare pt detinatorii de studiouri

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara! Intrebarea mea este simpla: patronii de studiouri din orasele mici, din Romania, au acces la toate modelele romance, sau doar la cele care lucreaza pt ei? A aparut un studio de vch fix la mine in oras :roll: Stiu ca este faza cu IP ul...mai multe nu cunosc! Multumesc anticipat :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu nu am inteles nimic din intrebarea ta,ce legatura ai tu cu studioul care a aparut la tine in oras?
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

in general, da, absolut oricine te poate vedea inclusiv dintr-o tara pe care o ai blocata , daca stie cum....insa ca sa te gaseasca taman pe tine din oceanul de modele si sa te si recunoasca , fiind orasul mic, asta mai depinde si de tine : sa nu te machiezi/coafezi ca in viata reala si sa nu-ti stie nickname-urile ... fiindca numele tau REAL si adresa le stie numai site-ul unde ai inaintat actele, nu orice cetateni.

un studio nu are acces la numele reale ale modelelor unui site, decat daca sunt chiar angajatele studioului.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Asadar, neluand in calcul schimbarea de IP, nu au niciun alt "tool" pentru a vedea restul fetelor? :) eu lucrez, independent, pe un sg site, insa intr un oras mai mare! De curand am aflat ca s a deschis un studio la mine n oras, si na, imi fac oarecum griji :roll: legat de machiaj si coafat, ai dreptate, obisnuiam sa stau cat mai naturala, dar va trebui sa iau masuri! merci din suflet pt rsp :)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Un simplu screen de membru pe care si-l poate face oricine poseda un card de credit,roman,patron de studio,vecinul de la 3 ,etc,oricine te poate vedea mai ales daca lucrezi pe jasmin,banuiesc ca de el este vorba.Alte tools,orice patron de studio,are un vpn,proxy,aol cu care poata sa vada modele pe orice site cu mici exceptii si fara a fi membru.Evident nimeni nu are acces la datele tale infara site-ului sau locatie,etc.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am inteles :( inseamna ca o sa fie greu de acum..nu lucrez pe Jasmine, insa ce mai conteaza daca accesul este permis oricum :( va trebui sa apelez la machiaj si coafuri :shock: va multumesc mult, fetelor!
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Te gaseste, te vede. Asa, si?

Stai relax fata. Un patron de studio are mult mai multe pe cap decat sa isi futa creierii cu tine.
money - illusion of freedom
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai tocmai asta e problema...ca m ar cunoaste, si mai apoi, ar umple orasul....despre asta era vorba :roll: merci pt raspunsuri!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

andreea25 scrie:Pai tocmai asta e problema...ca m ar cunoaste, si mai apoi, ar umple orasul....despre asta era vorba :roll: merci pt raspunsuri!
Iti spun ceva pentru linistea ta sufleteasca,eu detin un studio de vchat si intr-un oras mic,iesind in oras vad fete,multe,le vad si pe jasmin si pe cams si pe mfc,chaturbate,etc,nu ca m-ar interesa cine face vchat dar am memorie cognitiva plus memoria imaginilor,deci odata ce am vazut o fata si daca o vad peste 10 ani stiu unde am vazut-o ,in concluzie vad foarte multe fete care fac vchat,le vad si in mall si pe strada,cam pe unde ma duc este imposibil sa nu vad pe cineva care a facut sau face vchat,le vad si atat,mi se pare o tampenie sa spun cuiva''uite,o vezi pe aia,face vchat?'',pe bune?In primul rand ca pe respectivul patron din orasul tau nu l-ar ajuta cu nimic treaba asta,in al doilea rand este foarte posibil ca nici sa nu te cunoasca/recunoasca si nu in ultimul rand poate nici nu se uita pe sites,deci paranoia asta chiar este nejustificata,parca ai fii criminal in serie si esti cautata de toata planeta.
Relaxeaza-te,dai prea multa importanta unei chestii ipotetice,drob-ul de sare de cele mai multe ori ramane pe soba:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ai mare grija ca nu e de gluma. Poate te-a si vazut. Daca te recunoaste nu te mai poti intoarce in oras de rusine.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stiu ca pt multi dintre voi e o nimica toata...insa pt mine conteaza! Merci Pocahontas pt vorbele incurajatoare :P
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Interesant de ce s-a alarmat fata cind s-a deschis studioul. Se teme anume de patron sa nu o recunoasca. Ce facem atunci cu colegul de clasa care s-a stabilit in usa si se mai distreaza pe situri adult? Ori vecinul de bloc care munceste in Italia? Ori proful de informatica care sta in tot acel orasel si stie ce e aia proxi?
Gata, nu mai continui, ma tem ca fata va inchide contul de model.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

andreea25 scrie:Pai tocmai asta e problema...ca m ar cunoaste, si mai apoi, ar umple orasul....despre asta era vorba :roll: merci pt raspunsuri!

1. Aveti vreun trecut comun ? Ceva de impartit /lamurit ?
2. Cum ai aflat tu de el ? Asa cum ai aflat tu de el poate afla si el de tine ,asta numai daca va cunoasteti ,altfel nu-l intereseaza si nu va cauta un presupus ac intr-un presupus car cu fan .Si pentru ce sa faca toate astea ?
3.Stai linistita .E ca si cum se deschide un bar nou in oras si patronul incepe sa caute prin beciuri /garaje/chioscuri de cartier ,toti betivii .Sa vada cine bea de stinge si nu trece pe la el pe la bar ,apoi daca tot ia descoperit pe betivi sa se apuce sa spuna ca sunt niste pierde vara de vreme ce nu beau intr-un cadru organizat , aka barul lui .E ridicol, so don't worry .
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JustModel scrie:Interesant de ce s-a alarmat fata cind s-a deschis studioul. Se teme anume de patron sa nu o recunoasca. Ce facem atunci cu colegul de clasa care s-a stabilit in usa si se mai distreaza pe situri adult? Ori vecinul de bloc care munceste in Italia? Ori proful de informatica care sta in tot acel orasel si stie ce e aia proxi?
Gata, nu mai continui, ma tem ca fata va inchide contul de model.
Dar mai sti? Poate fata s-a si bagat in seama prin vreun site de socializare cu acel patron(studio), inarmata cu un entuziasm enorm despre jobul pus la dispozitie ...sa vaZa si ea ce si cum se misca treburile pe la ea prin oras.

IPOTETIC VORBIND.
money - illusion of freedom
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spk_admin scrie:Te gaseste, te vede. Asa, si?

Stai relax fata. Un patron de studio are mult mai multe pe cap decat sa isi futa creierii cu tine.
Iti spun eu ca aloca multi timp pentru a cauta modele , mai ales care faceau si banutei :)
Bluekarinna
Mesaje: 46
Membru din: 09 Dec 2012, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

panaramadeom scrie:
spk_admin scrie:Te gaseste, te vede. Asa, si?

Stai relax fata. Un patron de studio are mult mai multe pe cap decat sa isi futa creierii cu tine.
Iti spun eu ca aloca multi timp pentru a cauta modele , mai ales care faceau si banutei :)
Si care este scopul?
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Exact la asta ma gandeam si eu..cand deschizi un studio, si mai ai si ocazia sa vezi toate romancele, asta faci prima oara, cauti fete :shock: de aceea am si intrebat! NU generalizez, insa sunt aproape sigura ca e primul pas pe care l face tipul...p.s: n am niciun trecut cu el, nu l cunosc...pur si simplu, am vazut un anunt la mine in oras :roll:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Eu nu as cauta ca as da numai de retardate. Postul asta e confirmarea.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
andreea25
Mesaje: 7
Membru din: 12 Ian 2015, 17:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie:Eu nu as cauta ca as da numai de retardate. Postul asta e confirmarea.
Tu fiind tatal lor, cum iti zice si numele? Am pus o intrebare, cine binevoieste, raspunde! NU cred ca esti tu in masura sa arunci cu vorbe..in fine, nu mai continui! Multumesc tuturor celor care au raspuns civilizat...o seara frumoasa!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Fapt: vorbele au fost aruncate.

Deci am fost in masura.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Te doare mintea de ce ti-e dat sa auzi/vezi
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”