Multe intrebari...

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
ina_pink
Mesaje: 33
Membru din: 19 Dec 2014, 17:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu ma intereseaza sa imi deschis alt cont pe cams...cateva luni bune vreau sa nu mai lucrez in acest domeniu(am si facultate+niste probleme acasa).As vrea doar sa se inchida contul ca sa fiu sigura ca nu lucreaza alt cineva pe el sau sa imi ia poze de pe cont,video-urile etc...macar la faza asta sa fiu linistita.
Mie de patron imi e un pic frica...mi se pare cam rece la suflet :?
SoulCams Models Studios wanted
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ina, din ce zona a tarii esti? poate se gasesc studiouri de calitate la care te poti duce apoi si in care poti face bani frumusei, e pacat sa iti pierzi timpul opt ore pe zi pentru mirifica suma de 150 euro;))))
Conturile pe siteuri trebuei sa dai mail la fiecare site si le explici situatia si le poti inchide, la majoritatea siteurilor, dar asteptand ceva luni, asta daca vrei s alucrezi ca modle independent. Sfatul meu este sa te duci la un studio cu adevarat performant unde vei avea parte si de training dar si de toate mijloacele tehnice necesare acestei activitati. Tu in acest moment nu dispui nici de cunostinte in domeniu si nici d emijloace aferente inceperii acestei activitati ca independenta so...Good luck!
Decat sa stepti banii pe zece ianuari poti pleca chiar astzi si poate cateva zile la alt studio de calitate vei face dublu cat faceai acolo intr_o luna, ce mai astepti? Depinde si de cat te implici, binenteles......
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Are dreptate Trompi@
Decat sa astepti banutii aia pe 10 ianuarie , mult mai corect e sa-ti gasesti un studio bun imediat ,de maine chiar .Problemele oricare ar fi ele ,tot cu ajutorul banilor se rezolva ,in cea mai mare parte .Plus ca un studio serios te poate ajuta si cu inchiderea conturilor si redeschiderea altora noi .
Altfel pierzi timpul , timp pretios pt tine ,ca de altfel pt fiecare dintre noi .
Chiar studenta fiind , cu restante -un program bine optimizat - te poate ajuta .Cel mai mult te va ajuta sa faci bani cat mai repde si in al 2 lea rand sa inveti , sa inveti si iar sa inveti .Cat mai multe .

Si sa vrei acum nu esti in masura sa lucrezi pe cont propriu , avand conturi facute acolo si neavand bani de investitii (pc/net/chirie /etc /etc ) .Intai sa faci banii si apoi mai vezi tu ce faci si cu facultatea si cu orice altceva . Un studio capabil ,daca esti seriosa si vede dorinta de a acumula si de a munci cat mai mult te poate ajuta si cu bani in avans banuiesc , ei avand experienta sa detecteze rapid un viitor host cu putere/dorinta de munca .
Avatar utilizator
LadyBug
Mesaje: 9
Membru din: 19 Dec 2014, 00:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:Off topic:Is that really you woman?:))Gargarito,unde te-ai ascuns maica atatia ani? :lol:
Bine ca m ai descoperit!
muream aici sa prind vechime sa te pot lua la mesaje private :))trebuie sa am 10 postari intai lol
"Toate s vechi si noua toate"
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

LadyBug scrie:
pocahontas scrie:Off topic:Is that really you woman?:))Gargarito,unde te-ai ascuns maica atatia ani? :lol:
Bine ca m ai descoperit!
muream aici sa prind vechime sa te pot lua la mesaje private :))trebuie sa am 10 postari intai lol
Da-mi un e-mail pe glamchatstudio@gmail.com :wink:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
LadyBug
Mesaje: 9
Membru din: 19 Dec 2014, 00:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:Off topic:Is that really you woman?:))Gargarito,unde te-ai ascuns maica atatia ani? :lol:
off topic:da,eu sunt
o sa iti dau un mesaj privat cand o sa pot,sunt prea noua pe site deocamdata
"Toate s vechi si noua toate"
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma gasesc si eu intr-o situatie similara. Am fost la un studio cateva saptamani si as vrea sa ma mut cu activitatea acasa. Problema mea est urmatoarea: Am semnat contract cu ei, si i-am anuntat ca plec din motive personale (adevarat de altfel) si nu mai pot lucra program full ,dar as avea nevoie totusi de venituri suplimentare si as vrea sa lucrez de acasa. Cu toate astea, nu am semnat vreo demisie sau ceva, ci a fost un acord verbal. intrebarea mea este: cum fac sa lucrez pe aceleasi site-uri ca la studio? Trebuie sa ii rog pe ei sa imi inchida conturile si sa imi fac altele sau pot sa iau direct legatura cu cei de la suport de pe siteuri sa le explic problema? Am tot rasfoit forumul si am gasit diverse raspunsi si nu mai stiu ce sa mai cred.. :( pls help
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ama_lia scrie:Ma gasesc si eu intr-o situatie similara. Am fost la un studio cateva saptamani si as vrea sa ma mut cu activitatea acasa. Problema mea est urmatoarea: Am semnat contract cu ei, si i-am anuntat ca plec din motive personale (adevarat de altfel) si nu mai pot lucra program full ,dar as avea nevoie totusi de venituri suplimentare si as vrea sa lucrez de acasa. Cu toate astea, nu am semnat vreo demisie sau ceva, ci a fost un acord verbal. intrebarea mea este: cum fac sa lucrez pe aceleasi site-uri ca la studio? Trebuie sa ii rog pe ei sa imi inchida conturile si sa imi fac altele sau pot sa iau direct legatura cu cei de la suport de pe siteuri sa le explic problema? Am tot rasfoit forumul si am gasit diverse raspunsi si nu mai stiu ce sa mai cred.. :( pls help
Pe unele sites ,chiar daca ei iti inchid conturile tot nu-ti poti face screen intre 3 si 6 luni,daca nu ti le inchid si mai rau,daca studioul unde ai lucrat au optiunea de studio agreat te pot bana si pe jasmin 6 luni.
Ai semnat contract cu ei dar nu ti-ai dat demisie scrisa?Ce contract ai semnat,de inchiriere?:))Depinde de site-urile pe care ai lucrat si foarte mult de studioul unde ai lucrat:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu cand i-am anuntat ca nu mai pot sa vin, le-am zis ca vreau sa imi scriu demisia si cica "pai ai zis deja, ce vrei sa mai scrii?". Am ramas un pic nedumerita, dar .. in fine. Pe mine m-ar interesa in mod deosebit Iml si Xlove, la jasmine renunt ca nu prea ma incadrez in peisajul general :)) Anyway, o sa trec pe la ei cu demisia deja scrisa si termin cu tot.. Multumesc pt raspuns!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ama_lia scrie:Eu cand i-am anuntat ca nu mai pot sa vin, le-am zis ca vreau sa imi scriu demisia si cica "pai ai zis deja, ce vrei sa mai scrii?". Am ramas un pic nedumerita, dar .. in fine. Pe mine m-ar interesa in mod deosebit Iml si Xlove, la jasmine renunt ca nu prea ma incadrez in peisajul general :)) Anyway, o sa trec pe la ei cu demisia deja scrisa si termin cu tot.. Multumesc pt raspuns!
Eu nu inteleg o chestie,daca tot crezi ca te poti descurca singura dupa cateva saptamani,de ce nu ai incercat acasa din prima?Nu va inteleg pe niciuna care va duceti la studio pentru 1 luna.Intr-o luna nu inveti nimic,nu ai ce invata in cateva saptamani,doar ai impresia ca inveti,daca intradevar ai fost angajata e foarte naspa si pentru o firma sa tot faci angajari si dezangajari asa pe banda rulanta,o porcarie,pana la urma inteleg si studiourile care nu va fac angajari nestiind daca ramaneti macar pentru o perioada,sa stai sa te plimbi cu niste acte de colo ,colo,pentru nimic.
In privinta siteurilor pe care vrei sa lucrezi si imlive si xlove sunt siteuri care tin foarte mult cu studiourile,daca ei nu-ti inched screenurile pe xlove cred ca 6 luni nu poti lucra,pe imlive posibil sa nu mai lucrezi niciodata daca studioul este vechi,bine vazut de site,etc.


Bafta acolo!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stiu ca multe fete fac chestia asta, stau o luna, doua la studio si apoi pleaca ca deh, le stiu pe toate. Nu e si cazul meu! Am niste probleme in familie si nu pot sa merg la studio sa imi fac programul normal de 8 ore, si nici nu pot sta in fiecare zi. Vreau sa continui oarecum de acasa (cand am timp, cateva ore) pentru ca am nevoie de bani in plus, nu pentru ca "am invatat ce era de invatat". Nu ma intelege gresit.
Multumesc pentru raspunsuri.
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Problema e ca nu te va ajuta cu nimic lucratul de acasa daca te vei loga "cand ai timp, cateva ore"...
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stiu ca nu o sa fac performanta cu cateva ore pe zi, dar tot e ceva decat nimic.. Nu se compara cu un program fix, dar putinul ala pe care l-as face de acasa conteaza enorm. Nu o sa va plictisesc cu "povestea vietii", cine vrea, intelege. Multumesc inca o data pentru raspunsuri :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ama_lia scrie:Stiu ca nu o sa fac performanta cu cateva ore pe zi, dar tot e ceva decat nimic.. Nu se compara cu un program fix, dar putinul ala pe care l-as face de acasa conteaza enorm. Nu o sa va plictisesc cu "povestea vietii", cine vrea, intelege. Multumesc inca o data pentru raspunsuri :)
Cine vrea , intelege ? Ce sa inteleaga ? La fel cum a spus si poca : de ce te-ai mai apucat sa incurci oamenii ? De ce nu ai inceput pe cont propriu din prima ? Eu si multi altii asa am inceput ,acum multi ani cand nici nu exista acest forum si informatiile erau sarace , aproape inexistente .
Ca exemplu ,cand am aflat de splitcam - tipa care mi-a spus - mai ca nu ma pus sa jur cu mana pe Biblie online , ca numai spun la nimeni :lol: ! Adica la modul asta se culegeau informatiile .

Mult mai corect ar fi sa le spui ca datorita problemelor nou aparute tu nu vei mai putea avea program full .Acolo ai tot ce trebuie sa lucrezi fara sa fii nevoita sa investesti bani , mai ales bani pe care se presupune ca nu-i ai acum .
Sau le spuneai :fratilor eu dau o tura doar pe aici pe la voi , nu-mi faceti acte /contracte .
E ca si cum te angajezi la un service auto , aia-ti fac acte /contracte de munca si peste 3 weeks tu le spui ca pleci .Si unde pleci ? Fix acasa la tine ,in garaj .Mai vrei sa pleci si cu ecusonul firmei /salopetele /ceva scule de acolo ,minimale .

E cam greu ca cei de la service sa-ti dea sculele cu care ai lucrat ( screen-urile in acest caz ) ..sa te folosesti de ele .

Trebuie gasita o solutie de mijloc ,pt tine in primul rand .
Nu-ti permiti sa stai pe bara 3-6 luni ,trebuindu-ti bani urgent acum ,asa ca nu te risca .
O alta solutie care o vad in cazul tau si pe care studioul o poate intelege e urmatoarea : Le spui motivele pt care vrei sa pleci (daca sunt reale ) si le propui sa lucrezi de acasa tot in cadrul studioului lor cu aceleasi screenuri si dandu-le lor un procent de maxim 25 % .
E o solutie rezonabila , de bun simt , corecta care multumeste pe toata lumea .Studiourile sunt satule, de evadari/infiltrari ..sub tot felul de motive .
Daca e adevarata motivatia ta si esti corecta, si-ti cunosti interesele ,ar trebui sa nu te deranjeze prea tare varianta de mai sus .
Daca vrei doar sa pleci ,crezand ca motivele tale sunt cele mai importante din lume si ca intereseaza pe cei din jur problemele tale , sa fii pregatita sa nu-ti inchida conturile prea curand + sa mai fii pregatita - ca 3-6 luni sa fii - out of business .
Oricare din ele , va fi doar alegerea ta .
Bafta !
Amirra
Mesaje: 22
Membru din: 21 Aug 2014, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ina iti spun eu,ca nici macar cei 25% nu trebuie sa ii dai daca esti fata descurcareata,doar analizeaza-ti sansele!Eu am lucrat in cadrul unui studio mare,dar care si-a schimbat proprietarul si s-a dus de rapa...am lucrat doar 7 luni !
In ultima luna la studio nu stiam nimic inafara de a ma loga pe siteuri,dar am stricat splitterul de cateva ori ca sa vina adminul sa il faca sa ma prind unde umbla si cum!
Am facut poze cu telefonul la punctuletele de pe softul de la camera ca sa nu le uit si tot ceea ce am invatat urma sa aplic acasa.
M-am dus mi-am luat banutii (mai putin cu 700 ron,ca vezi doamne am luat amenda ca nu am anuntat cu toate ca spusesem la inceputul ultimei perioade acolo ca eu plec).
Apoi din ce banuti aveam am luat un logitech c920(150 de lei de pe OLX) si 3 becuri e27 d-alea mari(BIG BERCENI 35 DE LEI BUCATA).
Am inceput asa:mi-am inchis contul pe iml singurica (era cont de model legat la payoneerul studioului)pe flirt nu mi-am putut recapata contul
,dar desi poate nu ar trebui sa zic aici prin niste metode mai neortodoxe am folosit photoshop am reusit sa imi deschid si cont pe flirt iar,pe jasmin a fost usor pentru ca poti avea 100k conturi si am ramas cu astea 3:2 jasmin,1 imlive
,1 bucata flirt.
Apoi am inceput sa caut un laptop.
si am gasit la un prieten,care avea un i7 (il luam la 9 seara la 10 eram online ,la 6,7 dimineata terminam,la 7 jumate ii aduceam laptopul,zi de zi,iti dai seama ce chin?).In schimbul acelui laptop ii dadeam 1 mil pe saptamana(din banii care imi ramasesera de la studio,si asa m-am ridicat.
Am lucrat pe laptopul lui 1 luna jumatate(8-9 ore pe zi),am rabdat si in sfarsit mi-am cumparat laptopul meu ,luminile le aveam si webul la fel!,
Si eu am trecut cu bine prin chestii foarte grele dar cu rabdare si perseverenta+cateva kg in minus(imi refuzam orice pofta (sunt nebuna dupa dulciuri)inafara de mancarea de baza ca sa nu arunc cu banii).
Acum iti zic sincer ca nu am de ce sa ma feresc si NU MA LAUD stau 8-9 ore pe zi garantat,cand am facut 150 $(nici un cent in minus)am iesit!Nu sunt un model cu asa de multa experienta dar facand calculul vezi cat castig eu,si asta pe munca mea,pe indarjirea mea!
Nu am ascultat niciodata de nimeni,si nu ma intereseaza ce crede lumea pentru ca NU lumea mi-a dat de mancare si nu EI imi luau tampaone sau tigari la bucata cand ramaneam fara!
Asta este povestea mea dar scopul scuza mijloacele!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

lol
Amirra
Eu cand am zis ca ,daca as fi avut studio , interziceam accesul in camera de lucru cu smartphonurile nu ziceam degeaba :lol: .
Ai intrat in tura ? ! Ok , telefoanele la cutiute cu cheie personala , scoti cartela si-ti da tata un 5110 de toata frumusetea , nou nout ,lansat ce-i drept in 1998 ,dar fiabil :lol: .
Ai terminat tura ,cel de la receptie preia telefonul firmei ,il pune inapoi in cutiuta ta ,tu ti-l iei singurica pe al tau smartphone si pa !
Ai probleme la pc ? Vine baiatuuuuuuu ! Tu fugi la o tigare /verifica-ti machiajul/pudreaza-ti nasucul , bla bla !

Fara prieteni /soti /amanti /vecini ,care te asteapta la usa ,sa iesi din tura .Banii pe card si nu in plic /in mana .Nimeni nu lucreaza cu ,si nu vede banii prin studio .Ce ,suntem la banca ?
Aaaaaaaaa am promis un bonus de $100 celei care , pana la iesirea din tura, are cel mai lung privat (minim 150 minute,sa zicem ) ? ,indiferent de suma celorlalte pvts .OK ,trainerita pret de 20 minute va invita pe toate la o cafea/suc/whiskey si in aplauzele voastre ii inmaneaza acolo in spatiul destinat cafelei cei $100 cash .
Skype /papypal /WU pe cont de studio ,just in case :wink: !Procent si acolo ,fireste .Daca sunt fraieri care tot insista cu cadouri (dar intr-un mod safe ) , sa ne bucuram si noi ,pt ca daca ai lucra la Carrefour nu-ti poti pune cartofii de la bunica din gradina ,la vanzare in standul firmei s.a.m.d :lol:
Stabilit de la inceput : Vrei sa pleci ,ok dar anunti cu 2-3 luni inainte,scriem in acte si doar cu inlocuitor la schimb :lol: . Inlocuitoarea va incepe trainingul , poate si munca ,imediat ce ai anuntat ca vei pleca .Nu e buna ,nu se descurca ? Vii cu alta ! Daca totusi promite , te vei implica in dezvoltarea ei profesionala , chiar si in timpul vostru liber , doar nu-mi ocupati posturile de lucru sa va prostiti /sa mimati ca invata ! Cu cat invata si avanseaza mai repede cu atat mai repede poti tu pleca :lol:
Pleci cu tot cu conturi .De fapt ,le inchidem de fata cu tine,te ajutam sa-ti faci altele pe numele tau si-ti dam si referinte ,daca ai nevoie .
Nimic nu se pierde , nimic nu se castiga ,totul se transforma (prin inlocuire ) :lol:
loooooooooooooooooool

P.S. Esti cumva vedeta incasarilor pe tura ta si vrei sa pleci dupa cateva weeks, noi abia finalizand hartoagele ? ? Vii cu 2(doua) inlocuitoare pe care le verificam , evident .
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

@Amirra, eu cred ca esti o femeie de succes. Ai tot ce trebuie din ce descrii. Esti ce trebuie. Zi-mi te rog ce varsta ai si daca esti fierbinte. Da-mi un PM cu detalii. ThX!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Amirra
Mesaje: 22
Membru din: 21 Aug 2014, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:))
@winxpfather:bruneta ,ochi albastii ,creata ,1m 77,iti dau si poze daca vrei pm,cu mentiunea ca le tii pt tine personal,si pozele NU sunt sexuali explicit;)!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

"@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:)) "

Buna Amirra@
Eu nu ma refeream la zgarcenia /darnicia studiourilor . Poate sa fie studiouri care sa dea si cate un smartphone / week ,numai ca la intrarea in tura ,tot cu 5110 ,intri in camera de lucru :lol: !
Spionajul se practica din cele mai vechi timpuri - in orice domeniu - indiferent cate masuri se iau ,fiind o lupta continua de ambele parti ( a celor care incearca si a celor interesati sa nu se intample).
Ca mi-ai adus aminte : dupa predarea smartphonului personal,va urma un check in ca la aeroport :lol: :lol: .
Tot ce aduce cu pixuri /ochelari /brichete spion,ramane la vestiar .Avem noi ochelari /brichete ..mai putin pixuri, pt ca sa nu fii tentata sa-i notezi id-ul de skype ,sa-l suni de acasa . :lol:
Automat te anuntam ca /si-ti vom face pp si payo cu datele tale reale si pe numele tau ,dara fara sa stii id-ul/pass (mai putin id-ul de pp ,ca-ti trebuie) .Mai fa-ti payo daca poti ,dupa aia ! :lol:
Pleci in conditii normale (ca orice evolutie , fireasca ) ,vei primi chiar si cardul payo cu toate datele (intrebari secrete etc ) .
Evident , ce am scris ,cu pretinsa corectitudine din partea modelelor , chiar daca e exagerat ,ar fi valabil pt studiouri corecte ,cu oameni corecti .Pentru ceilalti ...nu prea :wink:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Amirra scrie:@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:))
@winxpfather:bruneta ,ochi albastii ,creata ,1m 77,iti dau si poze daca vrei pm,cu mentiunea ca le tii pt tine personal,si pozele NU sunt sexuali explicit;)!
Am intuit eu ca trebuie sa fii sexy. Multumesc!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Amirra scrie:@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:))
@winxpfather:bruneta ,ochi albastii ,creata ,1m 77,iti dau si poze daca vrei pm,cu mentiunea ca le tii pt tine personal,si pozele NU sunt sexuali explicit;)!
Parca spuneai ca nu ai lucrat in viata ta decat ca host independent...Acum ne povestesti de fapt ca nu e chiar asa,poate faci un photoshop la acte si pe ifriends:))))
Inteleg ca erai nerabdatoare sa-ti spui povestea si cautai un topic s-o versi,altfel nu-mi explic ce legatura are cu semnatara postului care spune clar ca nu vrea sa lucreze,vrea doar putini bani ,probabil cat sa supravietuiasca.
Unele mintiti gratuit de parca-i pasa cuiva,ca si in postul de lumini,alte minciuni,decorul ala in care ai bagat tu 4000 de dolari costa mai putin de 1000 cu lumini cu tot(iti spun si de unde le-ai cumparat daca vrei si cat costa fiecare,mai putin oglinda care nu se vede daca daca nu e vreo venetiana autentica sau ceva mobexpert care sunt maxim 2000 ron cele mai misto, mai mult de 1000 ron nu costa)cred ca habar nu ai cum arata un décor de 4000,dupa cum te descrii ,daca o fi si asta adevarat faci extrem de putini bani pentru 8-9 ore pe zi de munca,deci evident ca ori nu ai furat ce trebuia de la studio(poate te-ai limitat doar la setarile splitului) ori nu ai avut ce sa furi.Itit dau si un sfat gratis ca sa nu pleci cu mana goala de la mine,schimba rozul ala oribil care in combinatie cu patul este mama kitch-ului si a prostului gust,cand ma uit la camera ta,parca as manca sarmale cu chiftele si nu as avea un bax de colebil la indemana :lol: .
Exista determinare la tine,pacat ca iti lipseste ceva esential:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Googlefun, problemele mele sunt foarte reale, nu obisnuiesc sa spun a doua zi ce visez noaptea. Eu chiar am vrut o colaborare de lunga durata cu acest studio, dar nu stii niciodata ce se intampla maine. Studioul acesta nu lucreaza si cu fete de acasa, mai ales un program part-time. Nu m-am dus acolo "sa fur meseria" si nici nu am plecat ca "le-am invatat pe toate". Am fost sincera si le-am explicat motivele mele. Nu am facut nimic pe ascuns de genul sa imi inchid singura conturile, ba chiar i-am anuntat ca as vrea sa lucrez de acasa in limita posibilitatilor, si mai ales ca nu as fi facut acest lucru daca as fi avut alta varianta. Corecta am fost si sunt cu cei de la studio, acum ramane de vazut daca si ei vor face la fel.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”