Surprinzator!!! Privaturile modelelor de top de pe Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
DragosP
Mesaje: 14
Membru din: 26 Ian 2014, 23:31
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Din ce vad, Sebi iti vorbeste politicos iar tu continui cu aceleasi postari de cacat, si tot o rastalmacesti sa cazi tu in picioare. Te rog eu, ca moldovean autentic ce sunt, sa iti creezi matale un topic separat despre moldoveni, sa iti poztezi acolo ce filme, poze si bancuri gasesti pe net ca sa ai ce rade la cafea ;)


sph scrie:
theselby scrie:Insa inteleg acum literalmente gafa... trebuia sa nu fie confundati cocalarii/pitipoancele CU manelistii/manelistele CU moldovenii/moldovencele... .
Nu e nici o gafa. Un procent urias de moldoveni (din toata regiunea moldovei), se incadreaza in categoria cocalari si pitizipoance. Un procent la fel de urias de bucuresteni se incadreaza in aceleasi categorii. Diferenta e ca pe noi nu ne deranjeaza sa acceptam cruntul adevar, pe cand pe voi va deranjeaza si tineti mereu sa spuneti ceva in privinta asta. Mi se pare extrem de amuzant cat de usor poti trolla un moldovean :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

vdt85 scrie:si de ce ma rog nu aduci totul aici sa vedem si noi? nu lucrez cu jasminul, dar m-ai facut curioasa :lol:
Buna ,vdt85@

Pai problema sta cam asa : apare un user din neant ,care i-si face cont special ca sa spuna ca el stie despre 3 modele cum au furat masina CEO-ului de la Adultwork , sa zicem :lol: .Userul sa presupunem ca spune ,ca mai stie cum a negociat CEO cu cele 3 modele sa-si recupereze masina . I-au dat masina inapoi si el drept multumire ,le-a facut cont pe alt site unde le-a bagat trafic cu tona ,pe una din ele luand-o chiar de nevasta !! ... :lol: :lol: :lol:

Ti se pare halucinanta povestea si putin verificabila ?Pai asa e si cea de mai sus . Asa poate veni oricine sa spuna orice-i trece prin cap la un moment dat si e normal sa fie putin cenzurat , nu ?

E ca si cum tu sau eu , fara sa avem un istoric ne facem cont pe Forumul Crestin Ordodox si declaram ca stim cazuri certe despre uneltirile mai marilor bisericii privind transformarea Bisericii Ortodoxe in -nici mai mult nici mai putin - Biserica Catolica !! Chiar daca intre cele 2 culte diferentele sunt clare :preotii ortodoxi sunt casatoriti si au o droaie de beizadele - in timp ce, -cei catolici sunt condamnati la castitate pe viata .
Crezi ca cei de pe forumul Crestin Ordodox ne-ar lasa sa balacarim povestea pe toate fetele?

E ca in armata : La apropierea unor persoane , ca santinela in post strigi ,noaptea : " STAI PE LOC !!!! Cine e acolo ? " La raspunsul :"Comandatntul tau " ...ca santinela ii spui ..:" Lumineaza-ti fata !!!!! " Adicatelea si daca-i recunosti vocea nu-l crezi din prima ! Trebuie sa-i vezi mecla in noapte sa te asiguri ca nu are un pistol la cap ! Crezi ca aia au fost fraieri care au inventat asta ?
Intai sa-si lumineze fata userul :wink: ....
P.S : Scuze vdt85@ ca am dat quote la postarea ta .M-am tot uitat ,nu aveam unde in alta parte ,crede-ma :lol:
Salutari acolo si multa bafta cu netul ala, i-ti doresc !

P.S. 2 Am inteles , opinia ta de mai jos ! P.S-ul asta e, dupa ce am vazut ce ai scris sub mine .Scuze , again ca am dat quote postarii tale .
Avatar utilizator
vdt85
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 14 Apr 2011, 04:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

googlefun, postarea mea era mai mult in gluma. indiferent ce-ar avea de spus persoana de mai sus, "dovezile" despre care vorbeste, intotdeauna vor fi discutabile... eu, una, sunt Toma necredinciosul, nu cred nimic pana nu vad cu ochii mei sau aud cu urechile mele :lol:
eram doar curioasa ce alte idei minunate le trec prin cap modelelor de pe jasmin. nu tin minte sa fi lucrat vreo zi pe site, doar numai ce citesc p-aici si ma crucesc in fiecare zi :lol:
sph
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 30 Iul 2013, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@RedRose Iasi

Stiu ca la Iasi lumea proceseaza informatia mai lent cu vreo 20 de ani fata de restul lumii, dar, in caz ca nu ai observat asta, deja s-a trecut la discutii despre ardelence. Moldovenii sunt so november.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

sph scrie:@RedRose Iasi

Stiu ca la Iasi lumea proceseaza informatia mai lent cu vreo 20 de ani fata de restul lumii, dar, in caz ca nu ai observat asta, deja s-a trecut la discutii despre ardelence. Moldovenii sunt so november.
looooooooooooooooooooooool
sph@ In nici unul din cazuri , nu poti fi acuzat de lipsa umorului !!!!!! :lol: :lol:


Nu stiu in rest , so : ... "Lumineaza-ti fata !!!!!! " :wink:

P.S. just kidding :wink:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pai povestea era un fel de ''si fututa si batuta si cu banii luati'' si evident fara dovezi asa cum pretindea userul,asta I-am si cerut dovezi de credibilitate pe care nu le-am mai vazut.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Live26 scrie:Am o poveste foarte adevarata despre suportii de la livejasmin si legaturile lor cu anumite modele, in curand o sa pun totul pe twiter sa vada toata lumea ce fac unii angajati de la jasmin. Tot ce zic pot proba cu dovezi solide!
@Live26, voi posta si public ceea ce tot primesti cand iti sunt respinde posturile, poate ne lasi:

"Dovezile sunt pentru tribunale. Aici nu e vreo curte si nimeni judecator. Sunt instante carora te poti adresa daca ai de reclamat vreo fapta. Ai si alte medii unde sa o faci mult mai traficate ca acesta. De ce insisti aici cand tot esti rejectata?"
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”