Adultwork -intrebari

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Michelle123
User Junior
User Junior
Mesaje: 68
Membru din: 15 Noi 2011, 23:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Buna tuturor!
Am si eu o mare rugaminte daca s-ar putea sa ma lamuriti cu privire la 2 aspecte legate de adultwork...
1.Pot aduce pe altcineva in camera cu conditia ca acel privat sa fie luat strict dintr-o oferta speciala?Adica sa setez o oferta speciala si sa pun bineinteles un pret mai ridicat...Este admis...?Mentionez ca sunt la categoria dungeon si multi sclavi ar fi atrasi sa ma vada cu un alt sclav in camera.
2.Daca membrul pleaca inainte ca oferta sa se fi terminat...Isi mai poate lua banii inapoi?Astazi un membru a achizitionat o oferta de 15 min si a plecat dupa 6 min.Banii sunt inca aici dar pe mine ma intereseaza daca ii mai pot fi lui returnati...
O zi buna va doresc si sper ca ma poate lamuri si pe mine cineva cu o mai mare experienta pe siteul respectiv.:D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca aduci pe altcineva in camera trebuie si el inregistrat , eu asa stiu ca e pe aw si cam pe toate sites
Referitor la oferta , daca e cumparata si nu a stat toate minutele sau nici macar nu vine sa si-o folosesca e buna cumparata :D Nu isi poate lua creditele inapoi
The cat would eat fish and would not wet her feet.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”