Membrii cu cadouasee

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hey..Nu stiu daca aici ar trebui sa pun intrebarea..
Dar am gasit un membru dornic sa-mi trimita 1000 euro..Stiu ca nu e tocmai dragut ceea ce fac,l-am cam pacalit ca vin la el sa ne vedem, dar chiar nu imi pasa (la cate tepe am luat de la ei si ce mincinosi mari sunt - just faith!) ..
Si a incercat el sa-mi trimita prin Moneygram - Economy Service (banii cica ajung in 2 zile lucratoare) am sunat la moneygram, erau f confuzi si nu stiau despre ce vorbesc, tot imi cereau Nr MTCN si numele, si imi ziceau ca nu exista nici o tranzactie.. Asa ca m-am certat cu membrul, l-am facut mincinos dar el se tot jura ca mi i-a trimis si ca tranzactia apare dar in 3 zile. M-am gandit -ce vrajeala ieftina- dar el insista ca sa ne vedem si nimic altceva,ca imi trimite pt avion - Asa ca mi-a zis sa fac un cont bancar si ca asta ar fi singura solutie posibila pentru el (exceptand moneygram) . Acum intrebarile mele ar fi : Ati mai auzit de treaba asta pe MoneyGram?? Si daca fac un cont bancar pot verifica tranzactia online pana sa ajunga banii in contul meu? Cat timp dureaza? Stiu despre western union ca ar mai merge, dar el zice ca nu are Western prin oras (ciudat,again) .. Stiu ca 99.9% pare o pierdere de timp si teapa, dar singurul lucru care ma tine pe ganduri e faptul ca insista si nu cere nimic ..Ca sa zic ca ma fraiereste.. Sunt unii chiar asa bolnavi sa insiste atat, sa piarda timp pentru nimic? Nici nu am parut f disperata sau ceva, ca sa simta el fericirea absoluta ca se joaca cu mintea mea.. Astept raspuns, ms
SoulCams Models Studios wanted
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din cate stiu eu ,Western Union exista si online ,adica nu trebuie sa il aibe la scara blocului ,dar poate ma insel.Eu nu recomand banii primiti in afara site-ului ,urasc sa ma simt "dator" fata de cineva.Daca te uiti pe aici pe forum ,vei gasi cazuri de fete care au facut asta si n-au scapat fara urmari :D Sper sa nu te supere ce am zis ...spor la $$$
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

lavinelu deja mintindu-ul si acceptand sa pimesti bani de la el faci pe disperata...
la orice posta din orice oras fie el de emic exista western union, si taranii de la sate cand trimite ion banii se duc la posta si iau prin western union deci se vede pe fata ca e jmecherie ca sa-ti afle datele eprsonale poate te trezesti si cu contul suspendat pe site....Daca tot il tien bulanu ca vrea sa-ti trimita pa propune-i s ate tina in privat de cei o mie de euro mare branza atunci sa vezi ce-i spun coitzele....
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Nu ca m-ar interesa direct sau ca ar fi treaba mea ! Dar unu la mana nu acceptati niciodata astfel de oferte nu va aduc nici un beneficiu asta in cazul in care doriti sa faceti bani din videochat (pentru excorte exista site-uri de profil) , eu nu recomand nimanui sa faca nici macar show-uri pe skype contra paypal cu clienti "racolati" pe site-urile de videochat ! Nu o sa castigati mai mult , o sa va strice reputatia de model , si foarte simplu va puteti trezii si cu conturile blocate pe viata ! Un model bun face destul de mult pe site si nu se preteaza la astfel de chestii , si inca ceva ai mai mult de castigat daca pozezi in rich girl decat daca te plangi ca nu ai cu ce platii chiria !

Cat despre cazul de fata fii sigura ca membrul respectiv a mai promis cel putin la cateva zeci de modele ca le trimite doar ca sa le optina datele personale ca pe urma sa le foloseasca in obtinerea de diferite favoruri etc . Nu ii catalogati pe membri drept fraieri din start ca ar putea fi mai inteligenti decat pare si sa cadeti voi de fraieri !
Pe urma fiecare e liber sa faca ce doreste eu doar mi-am dat cu parerea !
Mult succes !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Va multumesc pentru pareri!!
Nu sunt disperata dupa bani, sau ceva de genul, el doar a insistat asa ca i-am dat ce a vrut (Dar pare oarecum o inselatorie) - Nu m-am milogit cu nimic, nu m-am rugat de el in nici un fel si nu mi-a cerut nimic la schimb , atat a vrut -Meet for sex- nu inteleg ce ar putea sa faca cu datele mele personale oarecum- imi stie doar numele, orasul si tara - MAre branza!! chestiile astea le poate afla oricine despre mine pe facebook (si multeee alte secrete "ascund'' oamenii pe acolo..)
Site-ul cu pricina este MFC - am vazut la multe fete pe profile ca accepta si skype, si date-uri online - Si adminii nu par deloc deranjati de nimic - Cum zicea cineva pe aici - e singurul site unde iti lasi pisica la web si o gloata de idioti se pot uita ore in sir la ea..-
Dar va multumesc pentru pareri ( Iubitul meu e de acord cu voi.. :)) Si stiu cat de desi sunt astia cu "'hai fa tu show acolo pe skype, ca eu ti-am trimis banii pe western (BULLSHIT!!). Am zis sa incerc, mai ales ca atunci cand am lucrat la studio ogramada de fete primeau bani de la membrii ( Mai ca n-au bani de chirie, mai ca sa intalnesc, etc etc - Nu-mi venea sa cred ce prosti si naivi sunt!! ) ..In fine!! Multumesc pt raspunsuri!
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multi sunt naivi,asta e adevarat dar vezi ca sunt si din aia care se simt ofuscati daca sunt inselati si mai merg si pe la politie sa reclame ca au fost trasi in teapa.Nu spun ca e si cazul tau dar amm vazut pe la stiri astfel de cazui unde era vorba de sume mult prea mari,nu 1.000,dar ai grija totusi
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ai dreptate Maleficent - Dar presupun ca in cazurile mai serioase.. sunt membrii care au cumparat chiar si apartamente fetelor si apoi si-au luat teapa..Asa mai zici sa mergi la politie.. si daca mergi acolo ce sa le zici? Apaai.. domne i-am dat de buna-voie si nesilit de nimeni bani si m-a mintit! Pai sanatate frate daca esti idiot, doar nu a semnat nimeni nimic pe nicaieri ca sa zica ca am incalcat legea :))
Va pup
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Lavinelu@
Ai inceput timid , ba intrebi de una ba de alta ...si ai bagat-o pe aia greaua acum ! :D
In fine , aici nu suntem instante bisericesti ca sa te dam cu capul de toti peretii si sa te aratam cu degetul !
Fiecare a trecu prin asa ceva .Totusi , tu pari ca ai sarit niste etape sau mi se pare mie .
Oricum atentie mare ca pot aparea urmatoarele ...consecinte :
1.Poti fi santajata /reclamata avand datele tale personale .Si nu e cum zici tu cum ,ca datele tale se gasesc pe FB bla bla .Cei care te stiu de pe FB sau altele nu-si imagineaza cum ca tu ai fi capabila de asa ceva ..
2.Chiar daca MFC sau Chaturbate folosesc/accepta skype e pt ca se folosesc de tehnologia implememtata in skype, fara sa mai plateasca ei un soft de milioane $$ si din cate stiu pe chaturbate plata se face tot in tokens(adica pe site) nu paypal /western/moneygram etc .Foarte bine membrul asta putea aparea pe alt site si riscul era dublu :adica si reclamatie privind o eventuala escrocherie plus ...varsarea conversatiei/video inregistrat pe site si ban definitiv pe site deoarece ai facut frauda (acuzatie din partea site-lui de VCH) .Pt sites asta inseamna folosirea Skype /mess :Frauda !
3.Depinde cati bani faci de obicei pe sites ! Daca faci mai mult de 1000 cat zice ala ca vrea sa trimita gandeste-te ca nu renteaza .Sa zicem ca primesti banii , omul nu reclama nimic , nu santajeaza (inca) ...dar tu neavand de gand decat sa primesti banii vei fi nevoita sa stai pitita o vreme adica offline !
Adica vei pierde mai multi bani fiind offline , ca sa nu te gaseasca si sa mearga povestea ta cum ca ai fost in spital 2-3 weeks !
Gandeste-te bine .E ca spaga pt politicieni :e tentant dar ...dna-ul pandeste :D
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Lavinelu scrie:Ai dreptate Maleficent - Dar presupun ca in cazurile mai serioase.. sunt membrii care au cumparat chiar si apartamente fetelor si apoi si-au luat teapa..Asa mai zici sa mergi la politie.. si daca mergi acolo ce sa le zici? Apaai.. domne i-am dat de buna-voie si nesilit de nimeni bani si m-a mintit! Pai sanatate frate daca esti idiot, doar nu a semnat nimeni nimic pe nicaieri ca sa zica ca am incalcat legea :))
Va pup
Mda , eu cam m-am lamurit cu tine ,cu postarea asta ultima .
Atitudinea ta, la ce ai scris mai sus nu te califica pentru a face multi purici in VCH ! Stii cam multe povestioare pt o incepatoare care nu stia cum sa-si seteze webcam sau spliter-ul . :?
Ce sper e ...doar sa nu fie asa si sa nu mi-o iei in nume de rau , totusi .Iar daca o iei personal si in nume de rau e problema ta . :P
Nu-mi pasa mie cine-ti trimite tie bani sau daca-ti trimite .
Tu trebuie sa retii esentialul .
Succesuri !
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da..Googlefun, Mersi!!
Sunt incepatoare in ale VCH de acasa.. am lucrat 3 ani intr-un studio
Chiar imi citeam comentariile si cred ca am exagerat..Fiecare isi zice parerea aici, si sincer nu caut sa insel toti membrii si sa fac tot felul de chestii din astea necugetate, eram curioasa in general despre membrul asta - Care insista sa imi trimita niste bani - conform voua, ar trebui sa il REFUZ CATEGORIC - si sa continui munca pe MFC - unde am facut sub 100 $ intr-o saptamana :))Daca faceam macar un sfert dintr-o mie nu mai dadeam eu importanta unui membru din asta, probabil ca m-am lasat dusa de val -
Cum adica te-ai lamurit despre mine cu ultimul comentariu? Aveti dreptate, dar vorbiti dpdv al unei fete careia ii merge bine pe site-uri si nu se preteaza la asa lucru injositooor cum ar fi sa pacaleasca un membru. Cum ziceam in alta postare, pe site-uri nu imi merge.. Probabil as face 1000 in 6 luni. Deci probabil ca nu voi face multi purici in videochat ( Cum zici tu).
Sincer.. Mi-am ravasit creierii in acest job degeaba. Nici nu stiu de ce scriu aici, poate ca pun multe intrebari retorice, doar as fi vrut sa am cu cine discuta despre ceea ce fac sau sa cer niste sfaturi.
imi cer scuze, acum deschid ochii si ma gandesc ca nu se merita sa faci asa ceva ( Sa pacalesti un membru pt a-ti trimite bani), indiferent de cati bani as face - Spre exemplu, (Stupid me) n-am mai intrat 3 zile pe site-uri, sperand ca o sa-mi pice din cer de la membrul asta - care probabil ca e un mincinos si doar isi bate cuculetul de mine :))
Chiar va multumesc ca ati fost duri cu mine!! Abia acum am recitit comentariile si mi-am dat seama ca tot ce vroiam sa aud era ''Daaa super, pacaleste-l, da-l dracu ca nu ai ce pati!'' , cand de fapt ... eu eram singura care se pacaleste, asa ca i-am dat ignore, delete,ban membrului si imi vad in continuare de munca mea saraca, dar cinstita pe site-urile mele goale!

Ah si o intrebare : Dar voi toti sunteti baieti?? voi faceti videochat? Sau ..ce?
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Mda , am inteles .
Si cumva te ...inteleg .Totusi trebuie sa insisti sa simti satisfactia banilor facuti pe sites , sa te incurajeze lucrul asta ...sa te faca sa crezi ca esti buna !Si chiar sa devii una !
Asta nu am inteles : " Ah si o intrebare : Dar voi toti sunteti baieti?? voi faceti videochat? Sau ..ce?"
Care ar fi relevanta ?
Crezi ca numai barbatii i-ti vor binele pe ...viitor ? Binele in VCH ...ma refer !
Cum la studio banuiesc ca ai facut ceva bani ( ca altfel te zburau afara ) , asa si de acasa trebuie sa-ti impui aceleasi reguli (fara skype /mess/etc ) .Sa faci tot posibilul sa performezi ! Ce-ti spuneau "aia " ca trebuie sa faci si sa respecti , spune-ti tie insuti acum !
Cand vei ajunge "mare " pe sites i-ti poti permite sa le ..."permiti " sa-ti trimita niste bani inafara sitului .
Asta ca vrei tu si .....ca nu vrei sa se simta jigniti ! :wink: Ca un privilegiu care li-l oferi in particular .Le vei oferi sansa sa-si arate recunostinta , ca un baccis la rastaurant !Adica platesti consumatia , dar ...daca-ti face placere ..accept si baccis .Asta e ideea.
Tu ai luat-o putin invers : Adica lucrezi in restaurant ca un chelner nou si le soptesti la ureche " daca-mi da-ti mie 50% din cat v-ar costa va scot pe usa din spate " .Merge o data , de 2 ori dar ce impresie le lasi ? + ca seful se poate prinde si te da afara !!! Eu la asta ma refer .
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu.. Dar am observat ca majoritatea celor care raspund sunt baieti :) si ca stiti multe despre aceasta meserie, de aceea am intrebat. Din cate stiu eu, baietii nu prea au succes ca fetele in aceasta meserie ( dar poate ma insel :)
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

draguto, exista site-uri carora daca le aduci un membru prin Refferal link-ul TAU iti dau procent mai mare decat normal , de exemplu la iFriends iei 100% in conditii de securitate absoluta, la alte site-ui iei 90-85-80, ajunge sa-ti faci cont pe un alt site si sa-l muti acolo desi nu e fair fata de site-ul unde l-ai cunoscut si cine face gesturi lipsite de etica deobicei ajunge sa primeasca ceea ce a oferit.
videochatul are un mare avantaj pe care inca nu i l-ai descoperit si anume anonimitatea.
cand iti dai orice fel de date personale, adica partiale sau integrale , te expui fara ca sa ai habar CUI i te expui, cat e de dement , de inventiv, de escroc sau de evil sau ce pozitie sociala reala are.
intotdeauna cand te lasi dusa de oferta cuiva, te lasi dusa pe valul jocului lui initiat de el, iar cand un destept mai face si pe prostul inseamna ca e un om foarte planificat.

daca nu faci bani fa-ti conturi pe alte 14 site-uri, stai online pe alte site-uri si fa bani nu-ti umple capul cu miraje.
ca daca faci 100 de lei in mod riscant pentru care poate vei plati 110 lei pe avocati plus stres, nervi, timp fara numar ...unde e profitul ?
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lavinelu scrie:
Ah si o intrebare : Dar voi toti sunteti baieti?? voi faceti videochat? Sau ..ce?
Da draga ,suntem baieti si facem videochat,care e problema?Ca fapt divers ,cat faci tu intr-o saptamana ,eu fac cam in 2 ore,uitandu-ma pe pereti ! Si ghici ce ,nu folosesc dildou . Auzi draga la ea ,baieti care fac videochat ,ce nesimtire ! Unii poate stiu din proprie experienta ,poate nu vorbesc aiurea.
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

s-a deviat de la subiect.
Eu iti spun ca am vazut la tv 2 reportaje in care fetele erau cautate pentru frauda care, din cate la pricep eu la legi e caz penal.Da, acel idiot te poate reclama si pt cei 1.000 E trimisi,n-ai de unde sa sti ce e in mintea lui.Isi face iluzii ca si-a gasit marea dragoste si femeia visurilor lui s-a dovedit a fi o sarlatana(suna urat) si el ranit in amorul propriu merge la politie si depune reclamatie.Eu nu am zis ca ti se va intampla tie treaba asta,eu mi-am spus doar parerea.
Cat despre afirmatia ca majoritatea care raspund sunt baieti...daca stam si ne uitam bine pe forum o sa observam ca majoritatea asta de baieti se cam pricep in ale videochat-ului si are o oaresce experienta in spate si probabil de aceea isi permit sa raspunda.
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da .Si eu m-am lamurit cu voi,ce sa zic...
Fa tu frate si 5000 fara sa faci nimic, frumosule, norocosule si expertule in domeniu (nudaunume).. ..Chiar nu imi pasa si nu consider ca ar fi ceva in neregula cu Vch la baieti.Nu stiu de unde ai dedus tu asta, doar am intrebat, mare branza - Si in plus, de unde stii tu ca folosesc dildau?? Si care ar fi tragedia daca as folosi?? Acum ne dam rotunzi cu ce foloseste fiecare si care-i mai smecher? Ia uite ce s-a simtit el..ofensat :)) Fac videochat de O saptamana.. si asta poate fi un motiv pentru care nu imi merge, asa ca nu inteleg de ce ai simtit nevoia sa vii aici si sa te dai cocos??
Ah si andromaca mulge vaca..De unde stii tu ca sunt draguta? Ce-i cu adresarea asta? si da..Ms pntru sfaturi, ce pot zice .. tu asa faci bani? Racolezi membrii de pe alte site-uri ca sa scoti procentaj mai mare la salariu? Ma bucur pt tine!
Deci sfaturi am primit o mie..ba ca nu e bine sa iesi din regulile site-urilor, ba ca e bine sa le furi membrii... Hahah, numai comentarii rautacioase, oricum..
Da,Maleficent... De aia am si intrebat daca faceti asta, ca vad ca va pricepeti in ale videochatului si nu am zis pe nicaieri ca nu v-ati permite sa raspundeti , sau ca este vreo injosire sau nesimtire ?!?!?! Nu inteleg de ce se razvrateste lumea pe aici , chiar nu imi pasa ce face fiecare. Eram suprinsa doar, stiu ca majoritatea studiourilor nici nu primesc baieti pentru ca zic ca nu le merge ..Dar ma bucur sa aud ca faceti in 2 ore cat fac eu intr-o saptamana! ... chiar daca imi aruncati asta in nas, ce pot sa zic... Mult succes in continuare, sa dea domnul sa ii faceti si in 2 minute, chiar nu imi pasa.
Cat despre membrul meu platitor, v-am cerut sfatul si l-am primit..Ma bucur ca am auzit raspunsuri sincere ( si rautacioase) si sunt surprinsa ca s-ar putea ajunge la avocati, si dat in judecata, si poate chiar puscarie pentru asta :)) [sper ca nu si scaun electric :))))] Foarte tare oricum sa te duci la politie sa le zici ca te-a fraierit una sa ii trimiti 1000 de euro pt a face sex cu ea :))) - Si adevarul e ca se poate..orice, nu stii peste ce nebun dai. Am scris si mai sus ca am renuntat la ideea asta, totodata si la site-ul de pe care l-am gasit pe respectivul membru (MFC) - In care nu mai vad rostul sa ma loghez..
Totodata nu mai vad rostul sa ma loghez pe site-ul atsa, din moment ce vad numai rautati la tot pasul, in toate Topicurile pe care le citesc este cate un 'din asta' care raspunde in doi peri, cu superioritate si aruncand cu vorbe aiurea... Nu le vad rostul, daca cineva pune o intrebare si il pot ajuta cu un raspuns bine plasat - Foarte bine - Daca nu, mai bine imi vad de viata, nu inteleg de ce trebuie sa scuipati venin pe aici.
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de fapt vad ca tu nu cauti un raspuns la intrebarea ta,observ ca te supara orice ti se zice.Atunci ce cauti aici?
oamenii iti raspuns asa cum considera fiecare,tu ai luat-o personal,nimeni nu are nimic cu tine .
Eu ti-am spus doar parerea mea,tu esti ironic/a si o iei sub forma de gluma,eu ti-am raspuns strict despre ce ai intrebat si ti-am explicat ca frauda e frauda,nu coneata ca se refera la sex,la laba sau la orice altceva,e tot frauda,inselatorie si se pedepseste prin lege ca deh,de aia sunt legile facute.Faza cu scaunul electric e putin depasita dar deh,asta e parerea ta asa ca eu am sa o las balta pt ca se pare ca tu ai alte probleme de rezolvat care pe mine ma cam depasesc.Numai bine si sper sa-ti mearga bine cu "cadoasele".
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

draguto, la cate avioane ai in cap nici nu meriti alt apelativ.
ti-am dat o idee bazata pe logica si cunostinte elementare cum sa nu ajungi plimbata pe la militie, fiindca inselaciunea tot inselaciune este indiferent ce promisiune platita in avans nu respecti.
desigur, in mareata ta intelepciune , puteai sa te gandesti si singura la acelasi lucru.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lavinelu scrie:Da .Si eu m-am lamurit cu voi,ce sa zic...
Fa tu frate si 5000 fara sa faci nimic, frumosule, norocosule si expertule in domeniu (nudaunume).. ..Chiar nu imi pasa si nu consider ca ar fi ceva in neregula cu Vch la baieti.Nu stiu de unde ai dedus tu asta, doar am intrebat, mare branza - Si in plus, de unde stii tu ca folosesc dildau??
Tu n-ai decat sa folosesti dildo ,e chiar sexy :D Iar eu m-am laudat doar despre mine ,nu vorbeam in numele tuturor.Tu probabil esti genul de fata care trage tare sa-si hraneasca boul de acasa care sta toata ziua la T.V si bea bere si nu face nimic,de aia esti mirata ca sunt si baieti care fac bani din asta.Cat despre problema ta ,ia si trage teapa cat mai multa membrilor ,ca n-are ce sa se intample. Spor acolo $$$$
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce pot zice..imi plac deducerile tale. Cred ca boul nesimtit esti tu de fapt.. Dar iti place sa te numesti baiat muncitor, nu ca ''boul meu de acasa care sta la TV si eu ii fac platile'' :))) . De unde stii tu ce bou am eu acasa,sau daca am vreun bou? Sau de ce sa discutam despre ce fac eu cu banii, sau cu cine ii impart? Hai ca ai sarit calul...
Am fost pusa la zid ca am acceptat sa primesc bani de la un membru ( De fapt nici nu s-a intamplat asta, am renuntat la idee in urma sfaturilor voastre) si acum sunt pusa la zid despre faptul ca... Boul de tine este mai bun decat presupusul meu bou-parazit de acasa?? Pentru faptul ca faci videochat? Cred ca tu esti de fapt frustrat de meseria pe care o ai, pentru ca eu nu am nimic impotriva ta ( mai ales ca asta fac si eu) si chiar nu inteleg de ce te ataci atat.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

looooooooooooooooooooool
Iar mie-mi plac, deducerile / explicatiile tale ..
Totusi - daca el a sarit calul - de ce sa-l sari si tu ?
Lavinelu
Mesaje: 31
Membru din: 24 Aug 2014, 15:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai si cum l-am sarit eu? L-am jignit cumva? ca nu vad unde...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”