Net rds business vs. net rds minim

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Hmmm :?
Asa mai merge, admine ! Asa ...sa zicem ca ....mai treaca-mearga ...! :) :)
Uite ,acum - patronul/seful , daca va citi vreodata - nu-i va parea rau ca te-a ales pe tine ......(probabil ) ! :mrgreen:
Ce e cu P.S-ul ala ? Vrei sa o faci pe smecherul si sa-mi amintesti ca tu ,ai terminat scoala mai ..recent ?
Mai mult ca sigur, asa si este -numai ca - facem referire doar la ...scoala .La perioada mai exact .
Ok, trecem cu vederea -daca promiti - ca , numai postezi ambiguu ! :)
SoulCams Models Studios wanted
costin_yo
Mesaje: 48
Membru din: 29 Apr 2014, 22:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc googlefun pentru ceea ce ai scris despre mine. Traiesc de pe urma videochatului de aprox 7 ani dar am avut pauze si de curand tot incerc sa fac investitii si sa aduc aceasta "meserie" la un nivel mai ridicat si sa ofer o alta calitate. Am spus "meserie" pentru ca eu tratez lucrul asta ca pe un job full time. Au apus vremurile cand imaginea sacada pe jasmin si se vedea cu "purici" si cand membrii intrau doar cand scriai un simplu "pvt". Am incercat sa stau low profile dar sa fi low profile si sa faci si bani e deja o contradictie.
Frumos detaliat spk_admin. Totusi cred ca o sa raman la acest abonament deocamdata pana cand vor reusi sa imi dea perioada demostrativa pentru ca este ceva "putred" la mijloc ca nu au reusit sa imi dea fara un motiv plauzibil.
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”