Cum lucrez si eu pe 2 site-uri?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
georgy01
Mesaje: 43
Membru din: 07 Oct 2014, 18:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum lucrez si eu pe 2site-uri? Sunt disperata ... Nu prea imi mai merge cu livejasmin nu stiu ce se intampla si vreau niste indicatii ..pentru ca habar nu am cum se lucreaza pe 2siteuri ..nu stiu care e treaba ce trebuie sa fac ..am inteles ca trebuie sa dowloadez un program dar nu stiu sa fac acele setari ..nu am nici cea mai mica idee. Sa numai zic ca habar nu am ce site este bun cu live jasmine ..ajutati.ma va rog .multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Buna Georgy

Citeste aici capitolul 4) Transmiterea pe mai multe siteuri de chat simultan din articolul urmator:

tutorial-conectare-camere-web-video-t11469.html

Este explicat pas cu pas cum se foloseste softul de split si ce trebuie facut. Este un topic din 2011 dar inca este de actualitate.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
georgy01
Mesaje: 43
Membru din: 07 Oct 2014, 18:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:Buna Georgy

Citeste aici capitolul 4) Transmiterea pe mai multe siteuri de chat simultan din articolul urmator:

tutorial-conectare-camere-web-video-t11469.html

Este explicat pas cu pas cum se foloseste softul de split si ce trebuie facut. Este un topic din 2011 dar inca este de actualitate.

mersi foarte mult !! dar niste siteuri bune sa merga cu livejasmin o data ??stii ??pleasee!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”