Imlive are trafic preferential?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Strawberry07
Mesaje: 25
Membru din: 27 Iun 2014, 10:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, am auzit de streamate ca are trafic preferential si studiouri preferate, dar am impresia ca si Imlive ii cam ia exemplul.Vad mereu pe prima pagina fete din acelasi studio si toate in HOF, am impresia ca site-ul are contracte cu studio-uri si le asigura modelelor trafic garantat de 40-50 guesti in room indiferent ca e weekday sau weekend.Imi pare mie sau e chiar asa?oare ce sanse mai ai sa fii model independent pe IMl chiar daca ai o imagine impecabila(lumini,poze prof,camera hd, ore multe online etc) si le folosesti toate tools-urile...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Si totusi in top 10 sunt majoritatea modele absolut independente...loc unu a fost tinut aproape constant de cand e sitele de modele independente, majoritatea romance... Daca ele pot ;)...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu vorbesc oarecum in necunostinta de cauza si este doar o parere personala.Nu stiu daca site-urile au un "ältfel de contract"cu studiourile si le asigura trafic,cred ca studiourile isi promoveaza modelele ca au tot interesul si mai cred ca site-urile si/sau webmasterii promoveaza modelele serioase,cele care au poze noi tot timpul,stau constant la program and so on.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Exista "intelegeri" cu studiouri dar nu sunt foarte relevante, dovada constand in ce am spus mai sus. De exemplu, e un model independent care face de cativa ani incasarile cele mai mari pe platforma imlive si nici macar nu e in hof in primele 10.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
ele
Mesaje: 10
Membru din: 03 Feb 2014, 19:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

,,Exista "intelegeri" cu studiouri dar nu sunt foarte relevante'' ???? sunt foarte relevante!!!.. doar ca sunt ....( sa spunem ,,nepricepute ''...... fetele alea din studiouri
aaa si apropo - cine e modelul independent care face de cativa ani incasarile cele mai mari?
sau si tu vorbesti mult si prost precum GlamourFoto ( cum ca stie el de cati bani se fac intr-o perioada )
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pai poate GlamourFoto vede periodic chestii de genul ;)

post86609.html#p86609

si de asta o fi stiind. Daca nu ma insel tu esti userul ce sustinea ca studioul cu intelegerea e al lui Raul. Si eu conform adevarului sustineam ca nu e. Ei? Acum cand stii ca nu are cum sa fie al lui, o dezmintire ceva din partea ta? Pai pe mine ma intrebi care e acel moel? Nu le stii tu pe toate? ;)

Cred ca ajung la concluzia majoritatii care s-au saturat de ajutat cu informatii reale, ca unii chiar nu merita... Trebuie lasati in autosuficienta lor.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Am stat cateva secunde sa ma intreb care este interesul tau aici, o fi studioul din uk? e altceva?
Mi-am dat seama ca nu are rost sa-mi bat capul cu tine!

Noi nu am colaborat, in discutiile din forum nu ne-am intalnit, foarte posibil sa nu fi discutat deloc! Doar daca nu esti o "ele" cu pula care m-ai contactat in privat sa aflii lucruri... Cine sa va mai inteleaga si pe voi ...

P.S. Cum nu stii cine este modelul de pe iml? Culmea este ca eu chiar si asa "prost" (cum m-ai facut tu) stiu!
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”