Alt reportaj antena

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
contesa28
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 105
Membru din: 15 Iun 2006, 23:26
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Super tare tipa. Bravo!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Mda ,se incadreaza perfect in sablonul reportajelor incriminatoare si pline full de ipocrizie .Probabil -fostul iubit jandarm de nadejde- in cooperare cu ISP-istul (fost soldat la jamdarmerie, posibil ) au facut posibila aparitia filmuletului .
Ar trebui cercetat cum de a fost posibil sa apara filmuletul ,ca ma indoiesc ca nu avea blocata tarisoara care ia permis sa devina jandarm,aka romanica :!:
Eu sunt convins ca multi pot fi acuzati de incalcarea dreptului la intimitate /Infracţiuni de acces fără drept la un sistem informatic şi transfer neautorizat de date dintr-un sistem informatic /etc /etc !!!
Binenteles ca nu se va face asta !
Stirea ramane stire in stilul mioritic si cu asta basta !
ISP-istii si bastarzii (ex-iubiti/iubite) vor coopera in voie pana la adanci batraneti fara sa se ia nici o masura impotriva lor cu toate ca e extrem de grav ce au facut !!!!!!!!
Iar tarfulita de Andreea Berecleanu citeste de pe promper atat de convingator/incriminator si atat de neprihanita incat mai ca-ti vine sa-i plangi de mila lui Zaharescu .Andrei .
Zici ca urma sa vedem un autocar in flacari plin cu copii :"Va avertizam ca urmeaza imagini cu un puternic impact emotional " :shock: :shock: :shock: :shock: Sa mori tu , Andreea ? Pana si tu minti in antene ? Eu nu am avut nici un impact emotional . Poate aveam parte de o semierectie, dar vocea ta venita parca de pe vremea inchizitiei mi-a spulberat speranta timida ....
Parerea mea e ca parintii au gresit cand au comentat negativ si 'dezamagiti" .Trebuiau ori sa o sustina ori sa se faca ca nu stiu si nici nu cred .Sau ambele .
P.S. Cred ca si asta a fost motivul demisiei : aflase de santajul care urma sa se intample si le-a luat-o inainte .Fraierii ramanand cu buza umflata au dat filmuletul pana la urma, ce sa mai faca cu el ?
P.S. Cred ca sefii ei sunt cei care au inteles cel mai mult din aceasta stire !! Asa si-au explicat si ei -in sfarsit -de ce fata nu punea botul la vrajelile lor rasuflate si libidinoase , tot felul de apropouri pt a o trece la o premiera /salariu de merit ! Fata avea bani si nu avea nevoie de avansurile de prost gust ale sefilor ! In schimb- aceeasi sefi- vor avea probleme cu nevestele !! Pe acelasi motiv !
loooooool
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Maaaama...in ce s-a bagat fata asta, a facut/face videochat!!! Asa si? :))) Vor si astia sa investeasca in domeniu si nu stiu cum sa afle mai multe detalii ca sa intre in afaceri. De ciuda ca nu afla ce vor sa afle... mai fac cate un reportaj ca asta :)) OMG. Bravo ei! Este de apreciat ca a stiut de la inceput ce vrea. :twisted:
Traxdata
Mesaje: 20
Membru din: 05 Ian 2015, 02:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bravo ei! De apreciat!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”