Interfata noua JasminCam

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cred ca s-a observat la toata lumea noua interfata JasminCam.

Pareri ? Ceva probleme de start ?
SoulCams Models Studios wanted
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Da, a scazut nitel din calitatea imaginii dupa noile lor preseturi de calitate video.
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Aici e invers-singurul lucru care a cazut a fost falca mea cand am vazut ce crystal clear e imaginea acum. Nici macar un slighest blur la miscare, perfect. La departamentul soft delevopers LJ nu cred ca a fost vreodata low oricum.
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Ceva rezistenta la schimbare, previzibila de altfel: 3 modele au spus ca le dor ochii, 2 ca le doare capul, 1 ca isi demisia daca nu punem inapoi versiunea anterioara. Toate au revenit cu succes la munca dupa 2-3 ore de agitatie si s-au descurcat excelent cu noua versiune :)
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
www
VIP
VIP
Mesaje: 249
Membru din: 19 Noi 2005, 08:46
Localitate: Genova
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Dureri de cap probabil din cauza claritatii prea mari:-)

Ah, am uitat, la mine s-au plans cativa ca sound-ul e mai low ca volum, evident vorbim de aceleasi setari, nemodificate (de mine) pe interfata noua. Mai low dar la fel de clar cica-am cerut feedback de la ce clienti am putut, de curiozitate.

P.S.: da' un buton de edit avem aici sau nu inca? foarte util ar fi pentru aia care scriu ca mine, cu stangu-n-dreptu:-)

P.S.S.:ahaaa, este buton dar numai pentru ultimul post publicat; bun si asa.
Avatar utilizator
Sandra
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Aug 2011, 02:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie imi face probleme acest soft nou si anume faptul ca atunci cand am mai mult de un membru in privat mi se blocheaza softul cand incerc sa dau de pe un mebru pe altul, practic imi e imposibil sa mai am private cu doi sau trei membrii in acelasi timp. E doar la mine sau a mai intalnit cineva aceeasi problema?
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sandra scrie:Mie imi face probleme acest soft nou si anume faptul ca atunci cand am mai mult de un membru in privat mi se blocheaza softul cand incerc sa dau de pe un mebru pe altul, practic imi e imposibil sa mai am private cu doi sau trei membrii in acelasi timp. E doar la mine sau a mai intalnit cineva aceeasi problema?

Ce versiune de flash folosesti ? vezi daca e ultima si daca tot asa iti face revino pe forum si gasim solutii .
http://www.adobe.com/software/flash/about/ link-ul de pe site-ul lor oficial pentru a afla versiunea flash playerului , ultima fiind 15.0.0.152 ( asta daca folosesti windows )
Avatar utilizator
Sandra
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 05 Aug 2011, 02:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da am ultima versiune de flash dar probleme sunt la fel.
costin_yo
Mesaje: 48
Membru din: 29 Apr 2014, 22:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la voi nu se adauga guestii in loc sa fluctueze? de cand au bagat versiunea cu interfata de windows 8 in loc sa fluctueze guestii se adauga plus ca daca dau de pe un membru pe altul in pvt le dispare camera si apare cu negru...(nu ca mi-ar placea sa-i vad cat de simpatici/grasi sunt dar totusi...)
in suport au zis ca o sa rezolve problema cu guestii ca cica ar fi in lucru....a mai patit cineva asta?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”