Probleme cont LiveJasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor, citesc de mult forumul(chiar daca nu am avut cont), dar o mare problema ma adus la a creea cont si a cere sfaturi...Problema mea consta in faptul ca traficul a scazut constant cam de la inceputul anului. Anul trecut aveam membri si putini guesti(in comparatie cu ce am acum) si evident incasarile erau mari, usor usor ceva sa schimbat, multi guesti(ajungand si la 4000) si membri mai putini( nu se vede semnificativ scaderea de membri, dar nu vorbesc, nu ma baga in seama, ca si cum nu ar vedea ce scriu). Cum am supravetuit pana acum, cu regulari, care usor usor au disparut sau membri "cu bani putini"....Dar am ajuns la stagiu in care abea fac 1500 pe perioada, foarte putin in comparatie cu perioadele din anul trecut......Programul e acelas, orele de stat online sunt aceleasi, exact totul ca inainte si chiar in plus(ma refer la ore, devotament, atentie la membri si fac si cam tot ce zic ei in privat)...Am mai citit undeva(nu gasesc topicul) ca ar fi ceva legat de cei de la jasmin, aceiasi problema guesti multi si membri care nu vorbesc...Nu inteleg ce am facut de deodata "mi-au taiat portia", ar fi trebuit sa imi dea mai multa atentie deoarece eram o fata care aducea bani mai multi decat majoritatea si vedeau acest lucru...Tin sa cred ca din cauza unui membru nemultimit, un admin poate mai obosit sa suparat si mi-a facut ceva...Am vorbit constant cu diferiti admini, explicandu-le la fiecare, bineinteles toti au zis ca e ok si ca nu e nici o problema( ba chiar un admin mi-a zis "Dale mai multa atentie guestilor, ei sunt viitori membri", am ramas uimita, ce ar fi vrut sa ai bag in seama pe toti 4000)....Am trimit un email celor de mai sus(nu retin acum numele, dar daca e nevoie caut si zic), normal nu mi sa raspuns...Ma gandesc ori sa mai discut cu altcineva de la livejasmin mai capabil(dar nu am cum sa iau legatura), ori sa inchid contul si sa incep altul(bineinteles stiu cate bataie de cap este), ori sa ma mut pe alt site( care ar fi acela?).....Am uitat sa precizez lucrez explusiv livejasmin, si daca nu ma insel tot in iarna am incercat pt 2 zile MFC...sa se fi suparat asa tare pt 2 zile??? Astept pareri, ajutor din partea celor mai experimentati ca mine ca sigur au patit si ei asa ceva....Va Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Pot sa ma gandesc la o singura chestie: De anul trecut pana acum Jasmin-ul a evoluat foarte mult...ai evoluat si tu odata cu ei? Ai toate galeriie completate?.Ai teasere? Ai decor? ....
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da, am fost in pas cu cei de la livejasmin, luat handycam, decor schimbat, poze la fiecare 2 luni
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Adelina scrie:Da, am fost in pas cu cei de la livejasmin, luat handycam, decor schimbat, poze la fiecare 2 luni
Cateodata conteaza sa faci ceva dar de multe ori conteaza ca acel ceva sa fie facut bine,
- ce handycam folosesti si ce placa de captura? setup de lumina? (acest aspect din pct meu de vedere conteaza mai putin daca ai good este totul bine)
- ai schimbat decorul dar cat de bine arata el acum ?
- faci poze la 2 luni dar ce fel sunt pozele ?
- ai o poza foarte buna de profil ?
- pe ce pret stai ?
- ce program ai, cate ore, interval orar, cate zile pe saptamana?
- ai selectate toate instrumentele de promotie?
- esti in Awards?


Daca doresti eu iti pot da 2-3 sfaturi cu privire la contul profilul tau, dar fara sa cunosc situatia imi este imposibil.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Handycam Sony HDR-PJ530E iar palca de captura Avermedia Live Game Portable, si aici intervine o mare problema si anume ca nu pot folosi ansamblul( camera + placa) direct la softul celor de la livejasmin si trebuie splitter( si anume se blocheaza jasmincam si trebuie restart la pc)....Decorul pot zice ca e mult mai bine acum decat inainte cand aveam in spate perdea si draperie....La poze pot zice ca e o scadere in sensul ca primele 2 runde de poze le-am facut la un fotograf, iar restul la un prieten care cica stie sa editeze( nu ma pricep sa zic ca sunt bune sau proaste)...Poza de profil o schimb cam la o luna si mereu aleg poza cu fata si facuta bine.....Pretul inainte era de 3$, de 2,3 luni am scazut la 2,50$....Programul este de 7/7, cate 6-10 ore zilnic, si asa a fost mereu(rar mai luam o zi pauza)....Instrumente de promotie, eu zic ca da inafara de facebook, am si twitter unde postez mereu.....La Awards cel bagat acum sunt, iar eu am observat ceva cand era cel vechi si anume ca ma scos pentru o saptamana (nu mai tin minte exact motivul) iar dupa am vorbit de sute de ori sa ma bage inapoi, ei zicand mereu ca sunt dar normal nu apaream...cam de atunci a inceput decaderea
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Dupa o mica discutie, pot spune ca lucrurile stau cam asa:

- programul este in medie de 5 ore si un pic! modelul sta mai multe ore in fata pcului dar are pauze mari si dese, avand acele pauze timpulul propriuzis online este doar de 5 ore si un pic!
- pozele de la profil sunt slabe spre praf!
- atitudine in free grav!
- decor banal spre slab (speram ca era doar ceva provizoriu )
- pret mare pt ce ofera,
- incapatanarea de a nu se gandi si la alt website in afara de almighty Jasmin!

Acestea fiind spuse cazul a fost oarecum elucidat...
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Deci evolutia nu a fost tocmai in ritm cu site-ul...
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

GlamourFoto scrie: ...Acestea fiind spuse cazul a fost oarecum elucidat...
Good job Sherlock! :mrgreen:
Cred ca ai stat mai mult decat de obicei in preajma lui Win si te-ai molipsit de sinceritate :lol:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

In situatia ei sunt foarte multe modele care cred ca daca isi cumpara o camera digitala si dau alt lavabil pe perete vor face mai multi bani,WRONG!

Nu inteleg ca:

Trebuie sa zambesti non stop ,chiar si atunci cand nu ai membru platitor pentru ca modelele din top convertesc guesti,nu 100% dintre guesti raman guesti..
Merg pe premiza '' nu tot eram si anul trecut ,acum 2ani,3 si faceam bani''
Ba da,tot tu erai dar intre timp si-au pus silicoane 50 modele ,20 studiouri au facut recrutari si noi decoruri de mii de euro,profile cat mai bine puse la punct si poate si ceva intelegeri cu siturile..pe cand tu ai ramas la fel( nu ma refer la modelul in cauza ,ma refer la N% modele care gandesc asa.
Nu inteleg ca degeaba stai online daca faci 230 de pauze in 10 ore,egal 0,mai bine stai 6-8 legate.
Gandesc subiectiv si se supraevalueaza blamand orice si pe oricine,de la sites la modelele de top gasind diverse scuze pentru propria neputinta..
Nu se aranjeaza si asta o spun inca odata NU SE ARANJEAZA,isi baga o placa in par si-si fac un bot rosu si cred ca sunt dive,isi iau un tricou sau mai stiu eu ce haine de casa pe premiza ca membrii vor sa vada natural ,cati membrii?? o infima parte ca altfel ati fii in top.. .
Nu iau drept barometru paymentul lor cum ar fi normal negasindu-si nici o vina,vina apartine mereu altora.
Le este lene sa citeasca cu toate ca forumul este plin de informatie,cu atat mai putin sa puna si in practica.
Nu sunt facute pentru acest job dar nici alte posibilitati nu au si fac totul in sila pretinzand ca fac bine-olaie,fetele din topuri si cele care fac peste 5k la perioada fac bine.

As putea sa mai continui pana maine dar nu vad sensul.


Chiar ma uitam ,foarte multe modele au plecat de pe imlive pe jasmin ca sa faca 500 la perioada,great job :))multe au plecat pentru procentul jasmin pe care cu greu il ating ,paradox.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In primul rand multumesc glamourfoto pentru sfaturi, le pun in practica...
In al 2 lea rand pocahontas stiu ca te referi in general, dar eu raman la ideea ca cineva a vrut acest lucru, inainte nu trebuie sa le zambesc sa intre in pv, intrau ei si chiar unu peste altul...Decor? era la fel de jalnic( acesta dea cum e provizoriu pana al reamenajez pe cel vechi), SAU nu mai corespund cerintelor celor de la livejasmin si aici ma refer la decor de mii de euro, poze profi si multe alte chestii si normal te scade....Dar intreb membrul vede o poza cu tn(normal in cele profi arati beton), intra si vede altceva nu iese?...Cati membri se uita la decor si cati la corpul tau?....Cu exclusivitatea sunt total de acord, deoarece nu poti sa fii atent la maxim in 2 parti....Deci cand erau perioadele mele bune aveam decor mai jalnic, poze pot zice ca erau facute de fotograf, camera web fata de handycam de acum, aceiasi atentie daca membrului(acum chiar ma rog de ei sa intre, inainte intrau direct, cum am mai zis)...Ca o concluzie tind sa cred catre 2 lucruri(pana sa vb cu glamour tindeam spre una singura).
1. Cineva a vrut/vrea sa imi faca rau.
2. Cerintele lor ridicate si inca nu m-am adaptat la decoruri de mii de euro.

Si o problema cu care m-am confundat mereu, pt cine foloseste handycam cu placa de captura avermedia live game portable( poate doar la cea portabila face asa si nu si la cea pt pc) nu pot intra pe jasmincam fata splitter, si anume se blocheaza jasmincam-ul daca selectez direct LPG STREAM ENGINE ca sursa si trebuie restart la pc....Daca e vreo solutie pentru remedierea problemei....Multumesc
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Adelina, presupunand ca cineva de la livejasmin tia "taiat" craca de sub picioare si iti saboteaza contul te astepti ca un admin sau chiar "cineva mai sus pus" sa iti recunoasca in fata si sa iti zica "da noi iti facem nasoale ca nu ne place de tine " :lol: . Nu cred ca cineva iti vrea raul doar ca membrii au inceput sa se reorienteze :) multi migreaza pe siteuri gen chaturbate sau bongacams unde stau la "cersit" si vad showuri gratis :) Nu cred ca cineva sar duce intr-un supermarket sa cumpere orice daca un magazin de cartier de peste drum ofera aproape acelesi produse gratis :lol: cam asta e ideea. o sa spui da dar calitatea nu e aceiasi :!: poate ai dreptate dar ce e de facut :). Incearca sa iti fidelizezi membrii pe care ii ai
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salutare Mike
Eu am spus demult de chaturbate asta , ca este o mizerie de site care face ca o parte din membrii sa se reorienteze spre moca .E in firea omului .Atunci ma "certam " pe aici cu o d-ra , care descoperise VCH si orice argument ii aduceam nu-l lua in seama .Din pacate nu avem ce sa-i facem(site-ului) , ceva moca va atrage intotdeauna .Pan' la urma daca e moca , calitatea numai conteaza (pt unii ) . Si un businessman grabit ,de foame intra intr-un McDonalds sa inghita un sandwich pe fuga , dar acelasi businessman va aprecia atmosfera dintr-un local stilat unde e servit ireprosabil .
Cu decor super /photo calitate/video calitate /attitudine ...poti atrage oameni pretentiosi /sofisticati care intotdeauna in viata cauta superlativul ..Acestia trebuiesc atrasi spre noi , care nu agreem Chaturbate & Co .
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

adelina tu spuneai de tarif de trei dolari dar pe jasmin cred ca 80 la suta din totalul modelele stau pe acel 1,99....si am vazut destule tipe aranjate scoase din cutie cu decor brici pe pretul asta....in privinta pozelor degeaba sunt ele editate de nea gica prietnul care s e pricepe, daca nu sunt profesionale se vede....deseori mi s-a intamplat ca un membru sa ma aleaga pentru ca ii place nusce poza din galerie, conteaza foarte mult pozele. Nu mai zic de decor...Concurenta e mare iar membrul platitor va alege in prima instanta pe tipa care arata bine, e ingrijita scoasa din cutie si cu decor stilat, eu cam asta constat din propria experienta, banii sunt mult mai usor de facut daca intrunetsi aceste conditii.
Eu nu am handycam, ci un logitech c930 care e sublim si nu lucrez pe jasmin dar si pe restul siteuril e aceeasi evolutie ca sa spun asa
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Adelina,pe mine ma doare fix in cot cati bani faci tu,eu sunt 100% convinsa ca nu faci ce trebuie,tu poti sa continui sa crezi in teoria conspiratiei si povesti cu zane,i don't give a damn,ce nu intelegi tu este ca aici sunt oameni care-ti dau sfaturi fara nici un interes asa cum a facut si Adrian care este un BARBAT in primul rand si cand un barbat care mai este si fotograf si mai are si tangente mari cu imaginea modelului iti spune ca e ''bad'' pai e bad ,e foarte simplu, tu susti in continuare un rahat de parere bazata pe nimic.

Ce nu intelegeti voi, unele modele, este ca, pentru sites sunteti doar niste screenuri,ii doare in penis pe jasmin daca xxxblabla face 70 k sau yyybaumau,pentru sites nu conteaza decat suma oricine ar face-o,ce aveti voi in cap si ce scenarii va faceti sunt doar lucruri cu care va prostiti singure.

Bafta acolo si keep going,cand o sa vrei sa deschizi ochii,sa accepti adevarul si sa inveti spune-ne,till then good luck!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Ce tare e atunci cand cineva iti cere sfatul si dupa asta iti spune ca nu ai dreptate :))

Adelina, daca ai de gand chiar sa pui in practica sfaturile pe care le primesti aici, promit ca o sa te ajut cu ce nelamuriri ai, mai ales pe partea tehnica....banuiesc ca si glamour te va ajuta...dar doar daca accepti faptul ca faci ceva gresit si abandonezi ideea asta romaneasca " sigur are cineva ceva cu mine " ....
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Sper foarte mult ca Adelina sa faca ceva sa fie bine, bine pentru ea,

Activitatea evolueaza si modelele trebuie sa tina pasul cu ea ca sa faca ceva, altfel o sa traiasca din amintiri si scenarii.
Ca acum x timp nu trebuia sa zambesti sa intri in pvt ehhh, asa ar fi fost dar de acum x timp au mai aparut alte 200 de modele bune ( care arata bine) semi dezbracate care sunt dispuse sa faca orice pentru niste $$$ cum a spus si trompi sunt multe modele scoase din cutie cu pretul minim.

Teoria conspiratiei nu exista, un site nu are nici un interes ca membrul X sa nu cheltuie banii cu modelul Y. Siteul are tot interesul ca membrul sa cheltuie cat mai mult, siteul ar fi in stare sa ascunda botonul Inchidere Privat numai ca membrul sa goleasca cardul NU CONTEAZA CU CINE !
Daca siteul "deconecteaza" membrul cu indarjire din camera modelului favorit Y (conspiratie) membrul poate sa spuna imi bag pl in voi ca aveti probleme tehnice ma mut pe X site sau pe Z site unde nu sunt deconectat.

Te-ai gandit ca poate membrul pleaca voluntar din pvt? asta daca a intrat primul, daca cumva vorbim de acei "jumperi" membrii care sar in pvt si ies, sar in pvt sa vada ce se intampla, de control e cu totul si cu totul altceva. Dar hai sa nu dezbatem teoria membrului care pleaca "deconectat" pentru ca nu stim cauzele.

Mai mult decat cele spuse nu mai am nimic, daca Adelina se "ingrijeste" de respectivele aspecte, daca sta online cum trebuie astept un raspuns dupa 2 perioade de lucrat ca la carte, sa vedem daca exista vreo schimbare!
Smart scrie:promit ca o sa te ajut cu ce nelamuriri ai, mai ales pe partea tehnica...
Si de ce nu o ajuti? Adelina a intrebat de 2 ori referitor la placa de captura avermedia live game portable pe care nu o poate folosi direct cu jasmin camul pt ca ii da eroare, O solutie ceva?
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Smart ,
Ai dreptate . Chestia asta roamneasca "Are cineva ceva cu mine " ne bantuie ca popor inca de la inceputuri .
Crezi tu ca Stefan a domnit 47 ani asa cum am citit noi la istorie ? Adica ia tinut piept marelui Imperiu Otoman toti cei 47 de ani ? Au mai fost si batalii ce-i drept dar doar atunci cand Stefan "uita "sa trimita taxa de protectie Inaltei Porti Otomane . Cine a suferit atunci nu a fost Stefan si pleiada de boieri(ci poporul) , pt ca ei au inteles rapid ca turcii nu sunt asa de feroce ..se poate negocia cu ei , contra cost ...fiind si ei la fel de neseriosi ca si noi .
Doctrina noastra de aparare nu era sa contruim cetati/poduri/fortificatii /sa avem strajeri la granite /sa ne facem aliati puternici . Era mult mai simpla :Nu faceam nimic si cand ne luau evident prin suprindere (cum altfel ) ..fugeam in munti , dadeam foc la grane, otraveam fantanile . Si cu asta basta .
Ne-a fost prea lene sa facem ceva . Ce sa ne mai miram acum ca nu avem nimic din ce au altii ? Pai nu am facut nimic !! O alta zicala din popor mai este :" Noi am fost un popor pasnic/muncitor ..dar cand a fost nevoie ne-am aparat glia cu arma in mana " Prostii !
'Codrul e frate cu ..romanul " . Era "frate" ca ne adapostea cand fugeam , atata tot .Trebuia ca romanul sa fie frate cu cetatile /fortificatiile /cu corabille care impanzeau lumea in lung si in lat avizi de a cunoaste , de a cuceri !
Szuze de offtopic . Dar multe din acele "apucaturi" le mai avem si acum , ca popor .Unele mai diluate , altele accentuate .
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

[at] Glamour..sincer am scris aseara un pomelnic dar mi-a dat o eroare site-ul sau netul...si m-am enervat tare si nu am mai scris. Incerc sa fac un rezumat :)

Probabil foloseste placa aia pentru ca sta pe laptop. Problema cu placile de captura avermedia si Jasmin este ca infara de putine modele mai scumpe restul nu au rezolutie de iesire ( output ) 864x480. De asta ai nevoie de un splitter competent ( Verysoft ) pentru a lasa camera pe rezolutia ei nativa ( probabil 1920x1080 ) si sa iti cropuiasca imaginea splitterul.

Asa ca rezolvarea ar fi:
Simplu : verysoft si sa rezolvat problema ( poti lua demo, vezi daca merge si dupa asta il cumperi )
Complicat: iti cumperi desktop si placa de captura serioasa

Sper ca am ajutat :)
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din posturile voastre am reusit sa imi schimb parerea despre "teoria conspiratiei", adica sa venit cu argumente contrare celor gandite de mine..Glamour dupa 2 sesiuni o sa te contactez sa ati zic rezultatele....Smart da folosesc placa de captura postabila deoarece folosesc laptop si daca nu ma insel era mai scumpa decat cea pentru desktop, dar oricum o sa iau una pt desktop deoarece am cumpart un desktop( tot dupa forum m-am inspirat), pe laptop foloseam verysoft ca sa pot intra cu handycam, dar problema era ca de fiecare data cand atingeam cablul care intra in portul usb, imaginea se bloca...trebuia sa fiu foarte atenta si mi sa mai intamplat si sa se blocheaze fara sa ating ceva( foarte sensibil)...Oricum multumesc la toti, sfaturile fie ele rele sau bune sunt mereu binevenite..
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Cand iti iei placa de captura ai grija sa aibe ca rezolutie de output si 864x480...e vreo 600-700 ron modelul care are si rezolutia asta...nu il mai stiu acum dar daca vrei il caut si iti trimit PM. Sper sa te fii ajutat sfaturile mele. Cu ce pot sa te asigur este ca au fost date cu cele mai bune intentii! Spor!
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Un pm cu modelul in cauza ar fi cel mai indicat, cum am zis sfaturile fie ele bune sau rele sunt mereu de ajutor....Multumesc inca o data..
Adelina
Mesaje: 9
Membru din: 22 Iul 2014, 22:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Scuze pentru dublu post, dar nu am gasit butonul de edit..
Smart, astept PM tau cu modelul de placa de captura....Multumesc!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”