Nelamurire Payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

poate nici nu l-au pus fizic la posta ca teoria ca teoria da'r practica ne-omoara... sunt doi salariati diferiti cel care a pus pe site anuntul si cel care efectiv trebuia sa-l expedieze.... ai varianta Chat Live cu customer service asa ca expune-ti problema nu lasa sa treaca zilele, daca stai or sa dea vina (pe tine sau) pe destinatar ca cine stie ce-o fi facut .
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
SoulCams Models Studios wanted
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

buna googlefun!
eu am patit o chestie asemanatoare anul trecut, iti spun cum am procedat. mi-a venit noul card payoneer pe adresa din Romania si l-am pus pe taicamio sa-l trimita prin posta in strainatate unde locuiesc, fiindu-mi lene sa le comunic noua adresa, sa le dau justificativ etc. pe acel card aveam niste banuti, dar el nu a ajuns niciodata unde locuiesc....Atunci am pus frumos mana pe telefon, am sunat in state, le-am explicat ca respectivul card nu a ajuns la destinatie, am facut comanda de unuul nou de data asta cu adresa din strainatate si i-am rugat sa-mi transfere fodnurile d epe cel pierdut pe cel nou, cel nou a ajuns in o saptamana si totul s-a rezolvat. Cea mai buna varianta e sa le dai telefon, e si cea mai rapida cale de a rezolva orice problema!le spui ca respectivul car nu a venit in intervalul de timp estimat de ei, ii intrebi daca tre s a mai astepti sau poti comanda altul nou, eventual sa ti-l trimita printr_un serviciu de posta mai rapid si mai confidential, chiat ca dia un ban in plus, macar vei fi sigur ca respectivul card va ajunge la tine!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Mda Trompi asa voi face .
Totusi , parca as aplica din nou metoda mioritica ca data trecuta (atunci din greseala , acum intentionat) . Sa ma fac ca ploua , comand altul pe alt site ..si care vine primul il activez si basta .
Iar daca soseste si cel ratacit il tin in plic "de rezerva " :)
Cand il pierd pe cel activat , nu-mi bat capul il blochez pe loc ...il scot frumusel pe celalalt din plic ii sun ,le explic ca din greseala am facut comanda pe 2 sites si eu deja am un alt card nou nout in mana .Sa mi-l anuleze pe cel blocat de mine in urma pierderii/furtului si sa-mi aprobe activarea celui de "rezerva" .(Cu conditia ca incidentul sa se intample in perioada de valabilitate a celui de "rezerva" ) .
Nu e metoda prea ortodoxa dar din experienta trecuta asta am invatat .
Data trecuta cand mi-a fost furat din masina portofelul cu toate actele inclusiv buletin /card payo ...eram terminat .Mai aveam si alte carduri in portofel ,poate cu ceva banuti pe ele dar fara act de identitate nici o banca nu-ti da din cont banii. Actul de indentitate dura 1 week , mult ..foarte mult neavand nici un ban si nici posibilitatea sa scot din cont .
Asa ca cel de-al doilea card payo gasit intamplator prin casa si neactivat ma ajutat .A 2 a zi aveam banii transferati de pe cel pierdut .Bani in mana :wink:
Mda , pana una alta i-am anuntat online acum ca nu a sosit cardul .Acum nu ma grabesc :wink: Si nu e vb nici de mine personal .E comandat pt o cunostinta ,careia ii vin banii pe cardul meu pana-i soseste cardul asta buclucas :)
Multumesc de info
Sa auzim de bine ..
Bye
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”