Se mai castiga din videochat in 2014?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Scuze , dar nu reiesea ca deja esti mamica :) ....
In cazul asta trebuie sa-ti raspunda cele care au mai lucrat .
Parerea mea e ca ,daca e sa "profiti' de situatia actuala , unica si in care nimeni nu poate sa faca fake 8) , ar trebui 1-2 sites .
Si sites care nu au free , ca banuiesc ca nu esti in situatia sa te zbengui in free cu zeci de guests sa mai sari si coarda si sa faci podul pe spate cum am mai vazut la fete in free .
1-2 sites fara free , in care sa te astepti sa intre doar membrii care au acest fetish .Punct.
Din cate stiu eu iFriends accepta categoria pregnant (chiar daca nu e categorie explicita ) .
Era o tipa pe iF "PregnantDoll " parca, de ani de zile , avea copii la scoala deacum si ea tot cu screen-ul ala ramasese . :D
Singurul impediment cu iF ar fi ca dureaza infinit de mult sa-ti faci conturi (daca nu ai deja facut idCard )...si riscul e sa se intample miracolul vietii (nasterea) pana i-ti aproba idCard-ul :D :D
Glumeam ...dar grabeste-te totusi :).Sa ai pregatit si un screen gen "ex-PregnantDoll " ca nu se stie cand i-ti aproba idCard-ul + ca poate "prinde" si dupa recuperare il poti folosi :)
Bafta oricum .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Contul se aproba de pe o zi pe alta,s-au schimbat demult treburile pe if google :wink:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

pocahontas scrie:Contul se aproba de pe o zi pe alta,s-au schimbat demult treburile pe if google :wink:
wow ,da ?
Scuze atunci ,nu am vrut sa o dezinformez/descurajez .Eu am idCard-ul din 2002 si pana acum 2-3 ani stiu ca nu se schimbase nimic .
Merci de info poca :wink: .
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

wow,googlefun prea multa informatie mi-ai dat,sincer! Iti multumesc din suflet,am sa ma pun pe treaba sa fac ce mi-ai spus,ptr ca nu am cont pe If,ma pun pe citit site-ul,ca sa il pot intelege :) O seara placuta in continuare...Ps:-poca multumesc! :)
mariuca
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 135
Membru din: 30 Mar 2007, 16:38
Localitate: in front of my pc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Pt profil de graviduta recomand streamate si imlive (cu pret mare). Membri foarte ok, fetish-uri cat cuprinde, chef si limbarita sa ai de povesti cu ei. ;)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

mariuca scrie:Pt profil de graviduta recomand streamate si imlive (cu pret mare). Membri foarte ok, fetish-uri cat cuprinde, chef si limbarita sa ai de povesti cu ei. ;)
mariuca iti multumesc mult! o seara placuta :wink:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

pregnant87 scrie:wow,googlefun prea multa informatie mi-ai dat,sincer! Iti multumesc din suflet,am sa ma pun pe treaba sa fac ce mi-ai spus,ptr ca nu am cont pe If,ma pun pe citit site-ul,ca sa il pot intelege :) O seara placuta in continuare...Ps:-poca multumesc! :)
Cu multa placere :) .
E si mai bine cu iF ,aprobat idCard-ul intr-o zi .Eu il am din mezozoic , ultimii 3 ani nu am mai facut alt idCard si pana atunci asa stiam ca se intampla . Si streamate e de luat in seama cum spunea @Mariuca .
Spor acolo.
Traxdata
Mesaje: 20
Membru din: 05 Ian 2015, 02:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

din cate am observat, da, dar nu la fel de bine ca inainte
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Traxdata scrie:din cate am observat, da, dar nu la fel de bine ca inainte
traxdata,daca ai urmarit sa dai cat mai multe raspunsuri scurte,repede,si fara rost doar ptr a putea sa dai/primesti mesaje ai reusit....la 10 puteai sa te opresti :).....altfel nu inteleg interventiile tale la 10 topicuri destul de vechi
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Traxdata scrie:din cate am observat, da, dar nu la fel de bine ca inainte
Traxdata@ ...baieteee ! Asa cum ti-a scris si pregnant87@ ...mai respira omule !!

Nu esti cam grabit ? Hopa breeeeeeeee ! Ai reusit sa incalci regulamentul ,gata ..opreste-te !O dai deja in spam .Ai resuscitat -gura la gura- posturi vechi de cand lumea ! Nu stiam ce sa intamplat pe forum de se futuse lista aia cu "33 discutii recente ...." !! Zic ,mama ce sa revigorat forumul brusc si dintr-o data !
Cand colo, aparuse un mic spammer !! :lol:
looooooooooool

P.S .Eu, i-ti doresc sa mai ai ce scrie si peste cativa ani ! So, nu consuma toata munitia in prima zi :wink: !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”