Plata Streamate?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

voua v-au intrat banii pe streamate?Vad ca imi apar la plati de joi,cum apareau de obicei si urmau sa fie virati pe data de 20 dar nu au intrat inca pe payoneer,in general vineri seara erau banii in cont,acum nimic.Mai are cineva problema asta?multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Iubitika
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 26 Aug 2007, 05:38
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da dar au venit cu o problema in sensul ca am primit mail in spam box sa accept plata ca si cum ar fi prima data cand primesc de la ei desi i-am primit de multe ori si a trbuit sa aleg cum vreau sa-i primesc.Verifica mailul si spam-ul ...tre sa fie acolo
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am verificat si spam-ul dimineata,nu aveam nici un mail....aiurea,sper sa intre totusi
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

balky scrie:am verificat si spam-ul dimineata,nu aveam nici un mail....aiurea,sper sa intre totusi
Salut Balky
Asta e de cand au ales sa numai apara la "Funding source" scris streamate ci ICF Tehnology .Asa a fost si la mine saptamana trecuta , am gasit mail-ul de la Payoneer in folderul "bulk" , de obicei le sterg fara sa ma uit ce e scris la "bulk" . Si la fel , a venit ca si cum prima data primeam banii de la stream , ma pus sa aleg daca-i vreau instant sau peste 2 zile bla bla .
Eu sunt sigur ca odata ce apar pe site , vor intra cu siguranta . Nu ar trebui sa-ti faci probleme decat de ..intarziere .
Oricum cred ca poti trimite un mail spre Payoneer , chiar cu un simplu copy-paste de pe stream unde arata ca sunt banii .
Bafta acolo .
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc pentru raspunsuri,banii erau trimisi la payoneer dar trebuia sa le dau eu load.Eram obisnuita sa primesc mail cu notificarea ca am primit bani.Ciudat,n-am primit mail si a trebuit sa le dau eu load de data asta,era setat sa intre singuri.In fine! s-a rezolvat,multumesc pt raspunsuri!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”