Fotografiile pro si cresterea incasarilor!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
snake4cs
Mesaje: 8
Membru din: 06 Mai 2014, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

googlefun , da-mi un contact , te rog.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

GlamourFoto scrie: Cu plăcere dar eu încă nu am apucat sa fac nimic, în aceasta privinta.

Spor acolo
Ti-am multumit pentru oferta unei eventuale disponibilitati in cazul in care as avea intrebari.

Cat despre participarea la discutia iscata intre voi, baietii, si retragerea fetelor, eu traversez o perioada in care mi-e greu si sa pretind ca as fi interesata :| Sunt atat de suparata pe mine incat v-as face o nedreptate neputandu-va aprecia calitatile asa cum o meritati. Când imi mai trece supararea pe mine, vin si va laud "cu surle si trambite" :wink:

Numai bine!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

snake4cs scrie:googlefun , da-mi un contact , te rog.
Ti-am dat PM , numai ca mi-am adus aminte ca nu ai cum sa vezi si nici sa trimiti .Nu stiu prea bine regulamentul , dar am citit pe aici cum ca ar trebui sa ai 10 postari .
Spune aici , daca nu este ceva top secret :lol:
Te avertizez totusi ca orice vei spune , poate fi folosit impotriva ta ! :lol: :lol: (glumesc )
Salutare .
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

googlefun scrie:
snake4cs scrie:googlefun , da-mi un contact , te rog.
Spune aici , daca nu este ceva top secret :lol:
Incet incet se merge pe sistemul adoptat de WinXp adica totul in PM, googlefun sa nu uiti ca pozele indecente pe cascaval se dau nu asa oricum.

In rest asteptam cu interes ce ne spune snake si totodata reintoarcerea fetelor "plecate cu parul in vant"

P.S. Cred ca sectiunea de matrimoniale ar prinde tare bine fetele nu ar mai fugi baieteii nu ar mai fi tristi, daca Sad aproba categoria facem poze matrimoniale, Googlefun ai sa fi primul care beneficiaza de poze matrimoniale.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

GlamourFoto scrie:
googlefun scrie:
snake4cs scrie:googlefun , da-mi un contact , te rog.
Spune aici , daca nu este ceva top secret :lol:
Incet incet se merge pe sistemul adoptat de WinXp adica totul in PM, googlefun sa nu uiti ca pozele indecente pe cascaval se dau nu asa oricum.

In rest asteptam cu interes ce ne spune snake si totodata reintoarcerea fetelor "plecate cu parul in vant"

P.S. Cred ca sectiunea de matrimoniale ar prinde tare bine fetele nu ar mai fugi baieteii nu ar mai fi tristi, daca Sad aproba categoria facem poze matrimoniale, Googlefun ai sa fi primul care beneficiaza de poze matrimoniale.
In primul rand scuze de intarziere , citisem dar nu am avut timp sa raspund .Nici mie nu-mi plac cei care scriu/intreaba/cer ceva/ si apoi dispar in ceata gen snake /trandafir etc etc .Acum inteleg de ce unii useri noi posteaza ceva si nimeni nu le raspunde si se mai si mira ca nu primesc raspuns :wink:
Sigur, cei harsiti de pe forum, au facut destula risipa de talent in decursul anilor si s-au invatat minte ! Lasa-i frate sa scrie , e liber scrisul ...si asa ai convingerea ca nu are temperament de meteorit respectivul :oops:
Si acum sa revenim Glamour :D ....
1. Eu solicitam in gluma un set de 80 poze (se intelege ca moca :D ) , dar intr-o sala (sau 2-3 locatii diferite ) :D , dar vad ca Glamour vorbeste serios si vrea cu tot dinadinsul intr-o biserica !!.Binenteles ca ,banuieste ca SAD nu o sa aprobe prea curand sectiunea , de aici si graba cu promotia pt mine :lol: :lol: .
Spirit de businessman , ce sa-i faci !
2.Multumesc de oferta , totusi as putea sa cedez locul meu celui/celei de pe locul 2 ? Am asa niste vagi banuieli ca sunt ceva clienti :lol: ...vreo 2-3 ii stiu eu de pe aici :roll:
Bafta acolo Glamour .
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

snake4cs scrie:googlefun , da-mi un contact , te rog.
L-ai avut ..nu l-ai folosit .
Acum nu-l mai ai ...si asa nu-ti folosea :P .Trebuia luat ca un privilegiu , nu ca un drept .
Acum ai ramas singurel : tu si cele 3 postari ale tale cu care ai reusit totusi , sa consumi si tu un pic din internetul global .Cativa biti tot ai rontait :) :) .
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

googlefun scrie:.Binenteles ca ,banuieste ca SAD nu o sa aprobe prea curand sectiunea , de aici si graba cu promotia pt mine :lol: :lol: .
Ai tu motivele tale bine intemeiate de nu te-ai aratat entuziasmat de categoria Matrimoniale, sa stii ca suntem mai aproape ca niciodata de realizarea ei. Dar tu ai refuzat... acum fiecare intelege ce vrea, eu cred ca esti timid, fetele o sa spuna ca esti indisponibil si tot asa...

Sa fim un pic ontopic.

Ce sanse mai are un model acum pe livejasmin daca nu are un profil bine pus la punct cel putin din punct de vedere al fotografiilor?

Modele se plang de faptul ca sunt "presate" de suport sa imbunatateasca, ca sunt defavorizate pe site daca nu se incadreaza noilor cerinte si o parte din ele cred ca este ceva personal.

O sa existe revolta pe jasmin ?
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
JustMee
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 15 Ian 2014, 16:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"Modele se plang de faptul ca sunt "presate" de suport sa imbunatateasca, ca sunt defavorizate pe site daca nu se incadreaza noilor cerinte si o parte din ele cred ca este ceva personal."

Exact asta am patit eu azi :/ sunt noua am 2 luni pe lj dar de cand am intrat am fost numai in top in awards pana azi cand ..surpriza BAN :/ serioss??? motivul: my background is not professional :/ aaa pai sunt in baie ce background as putea avea ...si m-am pus pe uitat la alte poze doar din awards am gasit 7 repede asa poze identice cu ale mele :/ plain background :/ dar numai eu am ban :/ altele arata nude in free si sunt in awards si eu doar ca background nu este nu stiu cum :/ cum sa nu o iau personal :)

Asta este acum astept pana ajung la glamour pentru poze :) nu este crima ca sunt out din awards dar ma deranjeaza ca nu sunt singura cu asa poze :) si ele totusi sunt in awards :) SUPERRR
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

JustMee scrie: Exact asta am patit eu azi :/ sunt noua am 2 luni pe lj dar de cand am intrat am fost numai in top in awards pana azi cand ..surpriza BAN :/ serioss??? motivul: my background is not professional :/ aaa pai sunt in baie ce background as putea avea ...si m-am pus pe uitat la alte poze doar din awards am gasit 7 repede asa poze identice cu ale mele :/ plain background :/ dar numai eu am ban :/ altele arata nude in free si sunt in awards si eu doar ca background nu este nu stiu cum :/ cum sa nu o iau personal :)

Asta este acum astept pana ajung la glamour pentru poze :) nu este crima ca sunt out din awards dar ma deranjeaza ca nu sunt singura cu asa poze :) si ele totusi sunt in awards :) SUPERRR
Off am auzit de nenumarate ori situatii asemanatoare sau identice cu aceasta, cel putin in ultima perioada deci nu esti un caz izolat.

Cei care fac selectia sunt oameni si cu siguranta pot sa mai greseasca, asta totusi nu ii absolva de "vina"

Imi pare rau sa aud ca ai fost "nedreptatita" important este sa nu te lasi afectata foarte mult de aceasta decizie, poti merge mai departe si sa faci banuti in continuare, sau poti sa stai pe capul lor sa ii freci la muzicuta poate poate ridica acel ban, pe motiv ca este nedrept.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Multumim de atentionare Glamour .
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

googlefun scrie:Multumim de atentionare Glamour .

Era necesara avertizarea GoogleFun, nu mi se pare deloc amuzant si chiar daca aparent am fost "nepasator" am sa iau atitudine daca lumea continua cu practici de acest gen.

Spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Foarte bine procedezi Glamour .
Intotdeauna cei care fac lucruri dubioase, pentru a le reusi, aleg sa se foloseasca de nume/brad-uri serioase /cu renume . E logic .
Niciodata nu aleg ceva dubios /nesigur/neverificat , tocmai pt a fi siguri de reusita :)
Celebritatea Glamour :wink: ...ce sa-i faci ?! E pretul ei !
Salutari ..
Sophiee
Mesaje: 5
Membru din: 17 Iun 2014, 12:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutu tuturor ! E prima data cand scriu pe forum, dar l-am rasfoit cu drag ori de cate ori am avut nevoie, felicitari pt informatiile de calitate si ajutorul oferit !
As avea nevoie de putin ajutor, ma intrebam dc poate cineva sa ma sfatuiasca cu un fotograf sau studio foto din Cluj...ceva in genul GLAMOUR STUDIO Buc...ma intereseaza poze pt sectiunea Glamour pe Jasmin in special
V`am pupat :D
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Sophiee scrie:Salutu tuturor ! E prima data cand scriu pe forum, dar l-am rasfoit cu drag ori de cate ori am avut nevoie, felicitari pt informatiile de calitate si ajutorul oferit !
As avea nevoie de putin ajutor, ma intrebam dc poate cineva sa ma sfatuiasca cu un fotograf sau studio foto din Cluj...ceva in genul GLAMOUR STUDIO Buc...ma intereseaza poze pt sectiunea Glamour pe Jasmin in special
V`am pupat :D
Buna Sophie din pacate eu nu te pot ajuta cu nici o recomandare pentru ca nu stiu pe nimeni in zona respectiva.

Am o singura remarca de adus, Glamour Studio este un studio de videochat,
Noi suntem GlamourFoto si nu este ok sa fim asociati cu altcineva datorita "coincidentei" numelui.

Multumesc si spor maxim acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Sophiee
Mesaje: 5
Membru din: 17 Iun 2014, 12:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:
Sophiee scrie:Salutu tuturor ! E prima data cand scriu pe forum, dar l-am rasfoit cu drag ori de cate ori am avut nevoie, felicitari pt informatiile de calitate si ajutorul oferit !
As avea nevoie de putin ajutor, ma intrebam dc poate cineva sa ma sfatuiasca cu un fotograf sau studio foto din Cluj...ceva in genul GLAMOUR STUDIO Buc...ma intereseaza poze pt sectiunea Glamour pe Jasmin in special
V`am pupat :D
Buna Sophie din pacate eu nu te pot ajuta cu nici o recomandare pentru ca nu stiu pe nimeni in zona respectiva.

Am o singura remarca de adus, Glamour Studio este un studio de videochat,
Noi suntem GlamourFoto si nu este ok sa fim asociati cu altcineva datorita "coincidentei" numelui.

Multumesc si spor maxim acolo.

In primul rand multumesc pentru atentie si vreau sa imi cer scuze pt confuzie...faceam referire la voi ! Felicitari pt treaba buna pe care o faceti, mi-as dori sa va am aproape, mi-ar face o mare placere o colaborare! din pacate la Cluj nu prea dam de asemenea profesionalism ....
O zi buna si spor la treaba in continuare !
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Sophiee scrie: In primul rand multumesc pentru atentie si vreau sa imi cer scuze pt confuzie...faceam referire la voi ! Felicitari pt treaba buna pe care o faceti, mi-as dori sa va am aproape, mi-ar face o mare placere o colaborare! din pacate la Cluj nu prea dam de asemenea profesionalism ....
O zi buna si spor la treaba in continuare !

Nu este nici o problema, eu doar am corectat pentru a evita anumite "confuzii"

Imi pare nespus de rau ca nu te pot ajuta nici macar cu o sugestie,

Sper sa poti rezolva intr-un fel sau altul.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Sophiee scrie:
GlamourFoto scrie:
Sophiee scrie:Salutu tuturor ! E prima data cand scriu pe forum, dar l-am rasfoit cu drag ori de cate ori am avut nevoie, felicitari pt informatiile de calitate si ajutorul oferit !
As avea nevoie de putin ajutor, ma intrebam dc poate cineva sa ma sfatuiasca cu un fotograf sau studio foto din Cluj...ceva in genul GLAMOUR STUDIO Buc...ma intereseaza poze pt sectiunea Glamour pe Jasmin in special
V`am pupat :D
Buna Sophie din pacate eu nu te pot ajuta cu nici o recomandare pentru ca nu stiu pe nimeni in zona respectiva.

Am o singura remarca de adus, Glamour Studio este un studio de videochat,
Noi suntem GlamourFoto si nu este ok sa fim asociati cu altcineva datorita "coincidentei" numelui.

Multumesc si spor maxim acolo.

In primul rand multumesc pentru atentie si vreau sa imi cer scuze pt confuzie...faceam referire la voi ! Felicitari pt treaba buna pe care o faceti, mi-as dori sa va am aproape, mi-ar face o mare placere o colaborare! din pacate la Cluj nu prea dam de asemenea profesionalism ....
O zi buna si spor la treaba in continuare !
Fa cumva si da o fuga pana in Buc :) iti spun eu ca merita
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

cobra1981 scrie: Fa cumva si da o fuga pana in Buc :) iti spun eu ca merita
Multumesc Cobra,

In multe cazuri nu se merita "cheltuiala" si au fost multe modele carora le-am recomandat sa faca pozele local ...

Spor acolo ne vedem la summit.

P.S. Unele modele nu au ascultat si au venit :roll:
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

GlamourFoto scrie:
cobra1981 scrie: Fa cumva si da o fuga pana in Buc :) iti spun eu ca merita
Multumesc Cobra,

In multe cazuri nu se merita "cheltuiala" si au fost multe modele carora le-am recomandat sa faca pozele local ...

Spor acolo ne vedem la summit.

P.S. Unele modele nu au ascultat si au venit :roll:
Adriane din pacate nu vom fi prezenti la summit...Noi in fiecare an ne planificam vacanta de la inceputul anului si din pacate a picat din data de 19...asta e :roll: ....dar la urmatorul vom fi prezenti 100 %.

Distractie faina la Mamaia :D
Sophiee
Mesaje: 5
Membru din: 17 Iun 2014, 12:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cobra1981 scrie:
GlamourFoto scrie:
cobra1981 scrie: Fa cumva si da o fuga pana in Buc :) iti spun eu ca merita
Multumesc Cobra,

In multe cazuri nu se merita "cheltuiala" si au fost multe modele carora le-am recomandat sa faca pozele local ...

Spor acolo ne vedem la summit.

P.S. Unele modele nu au ascultat si au venit :roll:
Adriane din pacate nu vom fi prezenti la summit...Noi in fiecare an ne planificam vacanta de la inceputul anului si din pacate a picat din data de 19...asta e :roll: ....dar la urmatorul vom fi prezenti 100 %.

Distractie faina la Mamaia :D

Salut din nou! Multumesc pt sfaturi ..sunt destul de dezamagita de oferta ardelenilor...din pacate nu am gasit pe nimeni inca la Cluj care sa faca asa poze frumoase....de fapt ce se cere pe Jasmin ... sunt convinsa ca am sa apelez la voi pt o sedinta in viitorul apropiat...am sa revin pt detalii si help ( nu conosc pe nimeni la Buc :) dar sunt convinsa ca o sa primesc sfaturi bune si umpik de ajutor ! :)
Bafta acolo si Thanks again all :*:*:*
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salutari Sophiee
"Salut din nou! Multumesc pt sfaturi ..sunt destul de dezamagita de oferta ardelenilor...din pacate nu am gasit pe nimeni inca la Cluj care sa faca asa poze frumoase....de fapt ce se cere pe Jasmin ... "
Departe de mine sa fac antireclama lui GlamourFoto ...dar cum zicea si el cateodata recomanda sa se caute ceva local daca distanta o impunea , asa ca nu stiu cat de dezamagita esti de "oferta ardelenilor " ...dar am gast eu ceva pt tine chiar in cluj . Nu o sa scriu aici numele firmei dar ei spun :"Ne gasesti in Cluj-Napoca, judetul Cluj, in piata 1 Mai ...."
Acum eu ce sa zic , apeland la serviciile lor vad 2 probleme care nu stiu cat te deranjeaza :
-1. Fiind din acelasi oras cu tine nu stiu cat pot pastra ei confidentialitatea ...
-2.Ei nu au habar de videochat (nici nu e necesar :) ) si inafara de intrebari incomode /curiozitate din partea lor ...in cazul Glamour, el colaborand cu atatea modele independente/ studiouri ,se intelege ca nu se mai pune aceasta problema + ca poate sa-ti dea (si ) sfaturi pertinente despre poze/lumini /setari pt acasa ,el testand si multe camere web/video .
Cei de la tine din Cluj nici ieftini nu sunt , asa ca-ti mai ramane doar costul deplasarii in Bucuresti .
Si fara multe explicatii , ve-ti vorbi pe aceeasi limba : tu o sa stii ce sa-i ceri si el stie cum trebuie facut :) .Ma refer si la confortul psihic ...
Bafta acolo .
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”