Cardul payoneer il primesti prin posta fara aviz?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
spydernet
Mesaje: 16
Membru din: 19 Mar 2014, 17:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, cardul la payoneer il primesti prin posta fara aviz ?:D...ar trebui sa imi ajunga de acu si ma gandesc sa nu imi dispara din posta :D.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

La mine, ultimul card de la Payoneer a venit prin plic direct in posta, livrat de Posta Romana. Asta se intampla acum vreo doua luni cand il zgariasem pe cel vechi si nu il mai citea nici un bancomat :))
Be smart, smile more and you`ll be rich!

http://www.mktstudio.ro
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

MKT-Studio scrie:La mine, ultimul card de la Payoneer a venit prin plic direct in posta, livrat de Posta Romana. Asta se intampla acum vreo doua luni cand il zgariasem pe cel vechi si nu il mai citea nici un bancomat :))
Da asa este , ai dreptate uitasem ca vine cu Posta Romana .Si vine simplu fara nici un aviz .
Daca ai dubii cu cutia postala , vorbeste cu postasul anunta-l dinainte ca astepti un plic cu un card pentru cumparaturi online , insista ca e fara valoare dar nu ai vrea sa se piarda si roaga-l sa ti-l aduca la usa spunandu-i ca-i faci cinste ,fara sa-i dai explicatii prea multe .
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Super .Azi am primit si eu cardul cu pricina .
Vine simplu prin Posta Romana fara nici un fel de aviz , direct in cutia postala . Pe site lor aproximau sosirea intre 09-16 iunie , dar vad ca nici o saptamana nu a trecut bine ca a si sosit .
Se vede ca s-au mai gandit : Pe plic e o adresa de UK , iar cardul e super cool : e pe fond negru si numai scrie absolut nimic pe el !
Inafara de sigla Master Card in dreapta jos , numele si numarul cardului numai apare nimic .Super !
Nici macar numai apare Choice Bank Limited .Nimic .
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

google stai ca nu mai inteleg mai apare sau nu mai apare numele tau pe el? de exemplu cardul celor de la xlove nu e nominativ, in sensul ca nu apare numele tau pe el, apare doar awebconnecting si o succesiune de cifre....
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Crede-ma ca nu este asa de bine cu acest nou card! In primul rand nu are chip cum au toate cardurile din ziua de azi... In al doilea rand, daca platesti cu el la unii furnizori, nici nu mai cere PIN-ul; practic accepta tranzactia direct! Pe plicul ce l-am primit eu, era o adresa din Canada :)
Be smart, smile more and you`ll be rich!

http://www.mktstudio.ro
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

trompi scrie:google stai ca nu mai inteleg mai apare sau nu mai apare numele tau pe el? de exemplu cardul celor de la xlove nu e nominativ, in sensul ca nu apare numele tau pe el, apare doar awebconnecting si o succesiune de cifre....
Apare numele titularului de cont Payoneer, dar nu mai apare banca emitenta!
Be smart, smile more and you`ll be rich!

http://www.mktstudio.ro
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

trompi scrie:google stai ca nu mai inteleg mai apare sau nu mai apare numele tau pe el? de exemplu cardul celor de la xlove nu e nominativ, in sensul ca nu apare numele tau pe el, apare doar awebconnecting si o succesiune de cifre....
Salut
Deci pe card apare doar: numele si prenumele /data expirarii(3 ani) /numarul cardului 16 cifre /sigla master card in dreapta jos .
Pe cel vechi care-l aveam aparea si Choice Bank Limited
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

MKT-Studio scrie:Crede-ma ca nu este asa de bine cu acest nou card! In primul rand nu are chip cum au toate cardurile din ziua de azi... In al doilea rand, daca platesti cu el la unii furnizori, nici nu mai cere PIN-ul; practic accepta tranzactia direct! Pe plicul ce l-am primit eu, era o adresa din Canada :)
Stiu ca nu are chip , nici cel bleu nu avea si eu am patit la benzinarie fara sa ceara pin .Poate deaia a venit la mine in 5 zile fiind adresa de UK .
Avatar utilizator
MKT-Studio
Mesaje: 27
Membru din: 12 Iun 2013, 17:56
Localitate: Bacau & Piatra Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

googlefun scrie:
MKT-Studio scrie:Crede-ma ca nu este asa de bine cu acest nou card! In primul rand nu are chip cum au toate cardurile din ziua de azi... In al doilea rand, daca platesti cu el la unii furnizori, nici nu mai cere PIN-ul; practic accepta tranzactia direct! Pe plicul ce l-am primit eu, era o adresa din Canada :)
Stiu ca nu are chip , nici cel bleu nu avea si eu am patit la benzinarie fara sa ceara pin .Poate deaia a venit la mine in 5 zile fiind adresa de UK .
Probabil :)
Be smart, smile more and you`ll be rich!

http://www.mktstudio.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”