AWSummit video chat - Iunie 2014 la Mamaia

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Salutare , si din nou eveniment ...

AWSummit va avea loc la Mamaia , in perioada 18-21 iunie , hotel Iaki .
Se adreseaza atat studiourilor , cat si modelelor (independente sau de studio) .

Pe langa invitatii de marca care deja au confirmat prezenta , printre care enumaram CEO-ul Jasmin , Laszlo C. , VP-ul ImLive Shay E. , Ownerul XloveCam Patrick K, onerul CamPlace - David E, (si cu siguranta lista va continua , sunt multe alte persoane importante ce sunt pe cale sa-si confirme prezenta) ,
- vom avea seminarii si prezentari extrem de interesante ,
- schimburi de experienta cu alte studiouri din Europa (Cehia , Slovacia , Rusia , etc.) ,
- workshopuri extrem de utile pe diverse teme , de la make-up pana la chestiuni avansate legate de imagine ,
- seminarii in adevaratul sens al cuvantului , diferentiate pe categorii de interes (modele , studiouri),
- si multe show-uri si surprize extrem de atractive si interesante .

Petrecerile sunt deja asigurate de XLoveCam (la Bellagio) , Jasmin (Fratelli) si CamPlace (Le GaGa) , unde desigur toti invitatii AWSummit vor avea acces exclusiv si gratuit .

Puteti arunca deja pe schita de evenimente , seminarii si workshopuri (practic orarul evenimentului) pe site-ul nostru .
Tot acolo puteti face rezervatile hoteliere .

De aceasta data am sa ma opresc aici din prezentari pentru simplul motiv ca de aceasta data exista un website , unde va puteti informa concret despre AWSummit .

Va asteptam la Mamaia !

Imagine
http://www.awsummit.com

Pentru mai multe detalii va rugam sa utilizati de asemeni retelele de socializare
https://www.facebook.com/awsummit
https://twitter.com/AWSummitCom
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Se pare ca prima intalnire a fost doar o lampa de lansare a ceea ce urmeaza, nu pot decat sa ma bucur cand vad lucrurile se indreapta in directia buna.

Din pacate sunt in intarziere in acest moment asa ca inchei spunand:

Astept cu nerabdare sa treaca cele 3 luni, eu voi fi prezent!

Bravo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

(bat din palme) am fost una din acei care au optat pentru mare))
EU vin)
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

M-ai convins cu petrecerile deja asigurate.
You got me at exclusive and free :lol:
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
CamVideo.ro
Mesaje: 40
Membru din: 10 Noi 2013, 20:34
Localitate: Galati & Braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sa ne vedem cu bine !
CamStudio - Studio Videochat Galati
"We work; You play"
0748.400.200 / 0743.525.525
Avatar utilizator
inocenta
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 198
Membru din: 28 Mai 2005, 11:51
Localitate: Brasov
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Super tare !!! Felicitari pentru tot ceea ce faceti !!! Daca e si pentru modele sper sa vin si eu .
Spor la treaba si cat mai multi $$$$$$
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Whats new .

Programul evenimentului va fi impartit pe sectiuni , unele dedicate ca interes modelelor (fie ele independente sau din studiouri) , altele dedicate studiourilor , si altele interesante pentru ambele categorii profesionale .

Va exista un workshop dedicat exclusiv managerilor / ownerilor de studiouri , altul dedicat adminilor / trainerilor de studio , si un workshop dedicat IT / tehnicienilor .

Vor exista workshopuri dedicate modelelor pentru MakeUp , Chirurgie Estetica si altele .

Vor exista de asemeni sectiuni pentru incepatori si sectiuni de business management si solutii integrate (tehnice , web sau content management) atat pentru modele cat si pentru studiouri .

LiveJasmin , ImLive, CamPlace , XLoveCam - vor avea fiecare cate o prezentare / seminar / workshop .

Practic , evenimentul este construit astfel incat sa aduca un plus de valoare in activitatea fiecaruia , indiferent de categoria profesionala din care face parte .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
aidaandra
Mesaje: 12
Membru din: 27 Feb 2013, 00:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

este si pentru modele independente sau doar pentru studiori cum a fost la Predeal? :mrgreen:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

aidaandra scrie:este si pentru modele independente sau doar pentru studiori cum a fost la Predeal? :mrgreen:
Este pentru toata lumea,deci bafta la inscriere:)

http://www.awsummit.com
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
aidaandra
Mesaje: 12
Membru din: 27 Feb 2013, 00:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

super multumesc mult!! abia astept!
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Ce e nou ?

- Seminarii : Jasmin , ImLive , xCams , CamPlace , xLoveCam
- Stand Up ! Please . Un seminar care a fost si la Predeal , cel mai apreciat dintre toate , un event care pe alocuri a schimbat perceptia despre video chat a participantilor .
- Seminarii si workshopuri dedicate modelelor :
* secret ways to get successful ,
* cam secrets revealed ,
* cursuri profesionale de make-up
- Seminarii dedicate studiourilor si modelelor aflate la inceput de drum ,
- Workshopuri dedicate exclusiv studio ownerilor / managerilor , modelelor , etc.

Desigur ca vor fi workshopuri si seminarii extrem de interesante , cu invitati , speakeri si moderatori cu experienta in domeniile lor de expertiza .

Va fi o experienta care va schimba perceptia despre video chat , din toate punctele de vedere , va fi locul ideal de a face business . Constanta / Mamaia va deveni pentru trei zile capitala lumii in ceea ce priveste industria de video chat . E o realiate , nu sunt vorbe in vant .

Nu e suficient ?
- foarte multe tombole si premii oferite de site-urile de video chat . Nu uita sa-ti iei cartea de vizita la tine !
- cadouri si articole promotionale ,
- spatii special amenajate pentru fotografii , interviuri , etc.
- free coffee , mic dejun , pranz , cocktails si cina oficiala a evenimentului .

Tot nu e suficient ?
Relatiile de business de peste zi , si informatiile sau ideile obtinute peste zi , nu au alta varianta mai buna de "decantare" decat o petrecere ! Noi avem 3 ! La Bellagio , Fratelli si LeGaGa .

In mai putin de doua saptamani de la startul inregistrarilor avem deja peste 100 de participanti confirmati .
Vino sa iei parte la cel mai important eveniment al anului pentru industria de live chat ! Si repet , din nou , nu este o exagerare !

http://www.awsummit.com

See you [at] Mamaia !
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Se anunta a fi un eveniment de proportii,

Singurul de acest gen la care sunt acceptate atata studiorile de videochat cat si modelele independente,

Este o oportunitate unica de a intra in contact directa cu reprezentantii websiteurilor de chat, de a invata lucruri noi de a evolua si nu in ultimul rand de a socializa,

Va asteptam pe toti la acest eveniment care se anunta a fi de neuitat.

See you [at] Mamaia !
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Revenim cu noutati despre AWSummit .

Site-uri de video chat inscrise si care vor trimite reprezentanti la eveniment :
Jasmin.com , ImLive , MyFreeCams , XCams / XModels , XloveCam , CamPlace , CamDolls , FreeWebcams , EuroLive , Visit-X ,

Companii : Paxum (plati) , ModelCentro (propriul tau site personal gratuit) , Susanu Clinic (chirurgie estetica) .

Media : FubarWebmasters , The European Summit

Inca neconfirmate , dar cu probabilitati destul de mari pentru a participa la summit : Cams.com (Friend Finder Network) , Webcams.com , Streamate , Brijelle , Flirt4Free , Chaturbate , RIVCams . Incercam contacte cu CamContacts si iFriends , dar nu am reusit inca sa stabilim o legatura cu ei . Cu AdultWork e virtual imposibil de stabilit un contact ...

Cele mai mari site-uri de video chat , si unele din cele mai importante companii adult din lume vin in Romania . Cu cat suntem mai multi inscrisi , cu atat vom putea convinge si mai multe companii sa participe ...

Pentru cei care vor sa invete , sa faca business , sa stabileasca contacte directe si concrete cu site-urile pe care lucreaza , pentru cei interesati sa evolueze , exista AWSummit .

Avem tone de seminarii si workshopuri si pentru modele , fie ele independente sau modele care lucreaza in studiouri .
Detalii aici
http://awsummit.com/schedule.php

Ramaneti updatati folosind pagina noastra de facebook
https://www.facebook.com/awsummit

UPDATE : Mai putin de 25 de camere ramase disponibile la IAKI , hotelul unde are loc evenimentul .

http://www.awsummit.com
Ne vedem la Mamaia !

Imagine
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

AWSummit in cifre , pana in acest moment :

- peste 200 de participanti deja inscrisi si confirmati
- aceste 200 de persoane reprezinta peste 50 de companii nationale si internationale
- vor fi prezente peste 10 site-uri de video chat
- peste 20 de studiouri din Romania deja inregistrate
- aproximativ 40 de modele inscrise (20% din total participanti), din care aproximativ jumatate sunt modele independente

In lista participantilor o sa gasiti foarte multe persoane TBA .
TBA inseamna To Be Anounced . Au rezervat invitatia dar nu am completat inca numele pentru badge .

Nu uitati despre petrecerile organizate de AWSummit, lucruri unice si exclusive oferite de sponsorii nostrii XloveCam (sponsorizeaza petrecerea de la Bellagio din prima seara) , Jasmin (petrecerea din a doua seara la Fratelli) , CamPlace (closing party in ultima seara la LeGaGa) .

Astazi am inceput sa transmitem newslettere si comunicate catre studiouri din Europa (Ungaria , Cehia , Slovacia , Rusia , etc.) . Speram ca un numar cat mai mare de participanti (studiouri si modele) din toata Europa sa se inscrie .
Unul din aceste comunicate a fost lansat pe AVN
http://business.avn.com/company-news/AW ... 57572.html

Jasmin pregateste de altfel o surpriza extrem de interesanta , ocazie cu care am intrebat deja in pagina noastra de facebook , cine credeti ca va fi enigmatica prezenta Ms. Jasmin ?
https://www.facebook.com/awsummit

Inscrierile continua , numarul de camere este limitat (mai putin de 20 disponibile)
http://www.awsummit.com
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Abia astept sa merg !!!
De cand ii asteptam in Romania !!!
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Ne vedem la locul faptei :)

Si felicitari pentru organizare, pana acum e impecabil!
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Summitul de la Predeal a fost un start din multe puncte de vedere , si un imens pas inainte facut de industria noastra . Nu cred ca sunt multi cei care constientizeaza impactul , pentru ca in realitate nu sunt foarte multe realizari vizibile , palpabile . Dar acestea sunt pe cale sa apara ...

Pana acum am obtinut un IP Ban . Si l-am obtinut cu vorba buna , comunicare , exprimand problema in adevarata ei natura . Fetele se vor simti mai confortabil .
Cu alte cuvinte , nu trebuie doar sa arati problema , trebuie sa o si explici , pentru ca ei sa inteleaga cat de prioritara este .
Le multumesc celor de la Jasmin pentru asta .

Apropos de ei (Jasmin) , ca sa vezi cum e lumea . Acum nu multa vreme erau voci care il blamau pe Raul Cristian si al lui LiveLoveMansion . Workshopul Jasmin la Bucuresti , in Decembrie 2013 , a fost facut la sugestia lui . De multe ori , cei care ajung in contact cu managerii de la Jasmin , cer ceva pentru ei . Raul a sugerat ceva pozitiv pentru industria de web chat din Romania . Nu si-a arondat niciodata meritele pentru asta , e un tip mult prea modest si cu capul pe umeri sa faca asta . Ii multumesc eu pentru ce a reusit , si pentru intentiile sale pozitive , si va avea intotdeauna aprecierea mea in acest sens .

La Predeal ati aflat cu totii despre "Studio Agreat" . Proiectul nu e deloc mort , iar sansele sale de reusita au urcat de la zero taiat (multimea vida) la peste 50 de procente . Inca mai este mult de lucru , inca mai sunt multe discutii , proiectul este mult prea complex pentru a fi realizat in 2-3 luni cat s-au scurs de la summit .
In spate este insa multa munca , brainstorming , deplasari , mailuri , skypeuri , etc.
Trag speranta pentru un anunt "bomba" in acest sens pentru summitul din Iunie , dar nu am o promisiune in acest sens .

Toata lumea s-a apucat de creat filmulete , teasere si site-uri personale . E un lucru imbucurator . Si desi cu totii vor zice ca ei deja se gandeau la asta sau aveau proiectele in desfasurare , ceea ce in unele cazuri poate fi adevarat , imboldul l-a dat Razvan A. prin al sau seminar sustinul la Predeal , si ale sale cool iBabes .
Se schimba formatul teaserelor la Jasmin . Ask again why :) Or who .

AWSummit inseamna sub orice aspect evolutie . Informare . Unii numesc "furt de idei sau informatii" ca sa se simta ei mai undercover , dar in realitate se cam pune pe tava :) .
Informatia va fi acolo , pentru modele si pentru studiouri .
Relatile vor fi acolo . Reprezentanti de top (nu suportii cu care majoritatea vorbim online) de la mai bine de 10 site-uri de chat plus alte companii extrem de interesante pentru industria noastra . Si se vor mai inscrie chiar mai multe .

AWsummit inseamna business . Din toate punctele de vedere .

http://www.awsummit.com
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
RainbowStudio
Mesaje: 3
Membru din: 04 Ian 2014, 17:09
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alexiss scrie: La Predeal ati aflat cu totii despre "Studio Agreat" . Proiectul nu e deloc mort , iar sansele sale de reusita au urcat de la zero taiat (multimea vida) la peste 50 de procente . Inca mai este mult de lucru , inca mai sunt multe discutii , proiectul este mult prea complex pentru a fi realizat in 2-3 luni cat s-au scurs de la summit .
In spate este insa multa munca , brainstorming , deplasari , mailuri , skypeuri , etc.
Trag speranta pentru un anunt "bomba" in acest sens pentru summitul din Iunie , dar nu am o promisiune in acest sens .

Toata lumea s-a apucat de creat filmulete , teasere si site-uri personale . E un lucru imbucurator . Si desi cu totii vor zice ca ei deja se gandeau la asta sau aveau proiectele in desfasurare , ceea ce in unele cazuri poate fi adevarat , imboldul l-a dat Razvan A. prin al sau seminar sustinul la Predeal , si ale sale cool iBabes .
Se schimba formatul teaserelor la Jasmin . Ask again why :) Or who .

AWSummit inseamna sub orice aspect evolutie . Informare . Unii numesc "furt de idei sau informatii" ca sa se simta ei mai undercover , dar in realitate se cam pune pe tava :) .
Informatia va fi acolo , pentru modele si pentru studiouri .
Relatile vor fi acolo . Reprezentanti de top (nu suportii cu care majoritatea vorbim online) de la mai bine de 10 site-uri de chat plus alte companii extrem de interesante pentru industria noastra . Si se vor mai inscrie chiar mai multe .

AWsummit inseamna business . Din toate punctele de vedere .

http://www.awsummit.com

Cu siguranta acest summit il va depasi pe cel de la Predeal din toate punctele de vedere,si daca acel summit a fost wow pentru toti participantii nu inteleg de ce mai sunt locuri disponibile....Daca alegeti sa ramaneti acasa va spun sincer ca pierderea este a voastra.
Dupa cum spune si Alexiss mai sus, la Predeal au fost niste discursuri care au generat incredere si motivare.Poca,Razvan,Felix,Adrian,Iulia au tinut discursuri captivante,au expus idei foarte bune si mai presus de tot au impartasit cu toti cei prezenti experienta lor in domeniu.
E un lucru foarte pozitiv sa ne cunoastem intre noi,sa progresam impreuna si sa putem emite mici pretentii fata de site-uri.
La sfarsitul zilei o sa mai fie si ''o leaca'' de distractie...ce mai vrei?!

Felicitari Alexiss pentru ce ai facut si pentru ce o sa mai faci!
Ai ceva de treaba...Succes!
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Alexis eu inca ma retin, nu pentru va nu vreau, chiar vreau foarte mult, dar nu stiu care vor fi circumstantele. Astept un eveniment care poate necesita prezenta mea aici. Sper ca voi reusi sa imbin pe toate si sa ma rup pentru citeva zile la mamaia, o sa imi para foarte rau daca nu voi putea.
Pentru cei care inca mai stau la dubii, nu stati, o sa va placa la nebunie. GlamourFoto stie ca aveam dubii mari si eu, ca nu vor primi, ca se vor uita cam aiurea, ca ma vor lua la misto. CA o sa ma caute pe situri, ca unde sunt eu si unde sunt aia. Ei si tot asa. Si spre surprinderea mea atmosfera a fost mai mult decit prietenoasa. S-au adunat oameni care intr-adevar au venit pentru a face schimb de informatii si relatii.
Nu ratati ocazia sa invatati ceva nou, sa vedeti ceva nou si sa obtineti un profit din asta. Si eu garantez, profit veti avea.
Alexis, succese mari si sper ca totusi sa vin.Cel putin am sa fac totul ce depinde de mine.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

236 participanti inregistrati si confirmati pana in acest moment .
12 site-uri de video chat deja confirmate , alte inca 2-3 sunt pe cale sa finalizeze inregistrarea .
zeci de studiouri si modele .

http://www.awsummit.com
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Din ciclul "Of Doamne ..." am fost intrebat de Jasmin cum pot primi niste invitatii , fie ele gratuite sau pe care sa le plateasca , si pe care sa le ofere partenerilor .

O Mare Studio Mare , Of Doamne , chiar nu ai bani sa cumperi o invitatie (?) , sau asa de umil te simti daca platesti ? Totul trebuie sa fie "pe sub mana" , cum era pe vremuri la alimentara ? Chiar nu mai exista pic de decenta ? Chiar ti-ai pierdut simtul realitatii ?

Vorbim de cai verzi pe pereti aici . Ne facem ca vrem binele industriei , sustinem sus si tare acest lucru , dar in realitate ne dorim sa suntam , sa obtinem scurtaturi , sa fim grandomani .

Voi da invitatii gratuite si la Jasmin , si oricarui alt site care vrea sa invite studiouri foarte mici sau modele . Oameni care poate chiar nu isi permit o invitatie . In rest , esti un lache , ca nu te pot numi altfel , daca plangi pe la jasmin si astepti o invitatie de la ei .
Si chiar daca o vei obtine (invitatia gratuita) , ca asta nu depinde strict de mine (oamenii pot sa plateasca pentru invitatia ta de mare VIP) tot un lache te vei numi .

Pe langa faptul ca va fi o premiera absoluta , multe lucruri pozitive , multe lucruri frumoase , pare ca acest summit va fi si "alot of fun" :)))

Azi ajung in Constanta pentru a mai pune unele detalii la punct . Din pacate voi fi foarte ocupat si nu voi avea timp de intalniri . Imi propun insa un scurt tur , Constanta si Galati care imi sunt mai la indemana , Bucuresti , Iasi , Cluj , Brasov si Ploiesti . Voi ajunge pe acolo in urmatoarele 10-14 zile si voi fi availeble pentru cafele si discutii de orice natura .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Scump domne`,scump,dincolo era mai ieftin:))))Eh ,cine a facut treaba asta ,a facut-o asa cum ai spus si tu din grandomanie,ceva de genul fraierilor care sunteti fraieri,eu sunt mare smecher ce stiti voi,vin din partea Jasmin ,mai au un pic si plang la usa studioului ,uite imi platesc si invitatia,exceptand faptul ca este gretos trebuie sa recunoastem ca este specific ''smecheriei romanesti'' sau mai nou cum este numit marketing :lol:

Mergem inainte,ce dracu sa facem?Unii au coaiele atat de mari incat de abia isi vad pula:)))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”