Jasmin World AWSUMMIT - JUNE 18, 2014

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Becali voice like: Ce-i curvăsăreala asta aici? :lol:



Dulcyka, problema ta este că ai dat jos Jasminul de pe marea statuie ce i-o creasei, și implicit ai realizat că are o gaură în cur, la fel cum se întâmplă cu toți idolii. Tu ești ca femeia aia abuzată de soț, care se încăpățânează să creadă că totuși el o iubește. Paradoxul este că puterea e la tine - alegerea e la tine. Poți divorța oricând. Sunt atâtea site-uri pe care le poți încerca, nu ai prins rădăcini în Jasmin.
kharma13 scrie:In primul rand vrea sa-ti multumesc pt ca vrei sa faci auzita si vocea celor care nu vor participa la acest summit,este o initiativa care merita tot respectul !!!


kharma13, eu consider că aceleași probleme le avem cu toții, indiferent că am ales sau nu să participăm la summit. Știu însă că în același timp contează foarte mult numărul participanților pentru a avea o voce puternică împreună, care să se poată face auzită mai sus. Vocea a două-trei persoane care se plâng de ceva, de exemplu Jasmin Awards nu va avea niciodată aceeași putere că vocea a 100 de persoane. Și exemplele pot continua. Eu pot doar să susțin aceste probleme listate de voi, dar din păcate, nu pot garanta rezolvarea lor așa cum mi-aș dori.

Andromaca, îți mulțumesc mult pentru post. Ai perfectă dreptate, dar din păcate nu trăim într-o lume perfectă, ci într-una guvernată de bani, iar fiecare își conduce afacerea în direcția profitului, pe calea cea mai ușoară. Jasmin.-ul a ales această cale ușoară, în care primează exclusiv membrul și nu modelul. Nu le vom putea schimba strategia de marketing, ei întotdeauna au fost member oriented, dar cu siguranță putem încerca să le cerem minimul de respect vizavi de modele, dacă îi facem să înțeleagă că acest lucru este în beneficiul profitului lor.
La fel ca și tine, eu nu am lucrat și nu voi lucra niciodată pe Jasmin, din varii motive. La fel ca mine probabil mai sunt sute de modele, ceea ce pentru ei înseamnă bani în minus.
Pe de altă parte, nu există site-ul perfect care să acopere și să se potrivească tuturor modelelor. Site-urile care își respectă modelele și le apăra interesele, nu au puterea și traficul Jasmin-ului, etc.
mireya_sb scrie:Brattyprincess ar trebui sa inramezi ceea ce a spus andromaca si pus jasmin-ului in fata.


mireya_sb, I would if I could. :D

Vă mulțumesc tuturor pentru posturi și vă aștept în continuare.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

trompi scrie:... ei bine asa cum in orice job exista un salar minim pe economie as propune ca idee ca orice privat sa dureze automat MINIM CINCI MINUTE.....cu alte cuvinte marlanu sa fie obligat ca aunci cand intra in privat s acheltuie minim cinci minute cu modelul resectiv, asta ar fi minimul de bun simt pe care consider eu ar trebui clientul sa-l aiba si siteul sa-l impuna....
Trompi, dacă negociem de la 5 minute la 3, îți promit că voi aduce ideea ta in discuție.
De acord? :D
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

BrattyPrincess scrie:
trompi scrie:... ei bine asa cum in orice job exista un salar minim pe economie as propune ca idee ca orice privat sa dureze automat MINIM CINCI MINUTE.....cu alte cuvinte marlanu sa fie obligat ca aunci cand intra in privat s acheltuie minim cinci minute cu modelul resectiv, asta ar fi minimul de bun simt pe care consider eu ar trebui clientul sa-l aiba si siteul sa-l impuna....
Trompi, dacă negociem de la 5 minute la 3, îți promit că voi aduce ideea ta in discuție.
De acord? :D
Aveti inca un vot pentru de la mine. Fie ele si "numai" 3 minute :)
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Thank you, Studio20! :)
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexiss scrie:Da chiar sunt interesat de ce mari probleme , concedii sau alte lucruri aveti programate in perioada aia de nu puteti ajunge la summit ? Sau pur si simplu nu vi se pare relevant / interesant ?

Intreb pentru ca pe topicul legat de summitul de la Predeal tipau multe fete , modele independente , ca sunt izolate , ca pentru ele nu se face nimic , etc.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri .
da problema e ca io imi planific vacantele cu cateva luni bune inainte sa le fac , asa cum in febr am muncit si am avut de stat online ca in ian am avut vacantza , vacantza planificata din oct , asa si in iunie am un cumul de vacante , pe 20 plec la munte cu gasca , pt o vacanta pe sexe , iar apoi de pe 24/25 mergem pentru inca 6 nopti in Bucovina

deci sub nici o forma , no way no super way nu as renunta la o asemena vacantza si lunga ca sunt 10 /11 zile , dupa ce am tras ca o nebuna si luna asta si de acum incolo , nu mai zic ca vacanta e cu familion sot , prieteni , de exemplu pe prietenii nostrii din Bucovina am o sg sansa sa ii vad anul asta , adica taman aceasta vacantza

ca urmataorea o am deja platita si planificata in Grecia , deci nu o pot da la intors

eu personal am un program f incarcat , in care de exemplu am chefuri programate de acum care o sa aiba loc in septembrie , sau diverse intalniri plus scoala , plus munci , si in general nu am un program in care 12 ore muncesc si 12 dorm , am iesiri , gratare , chefuri , vacante , examen , mai o expozitie , un film etc

daca urm intalnire va fi intr-o luna neproductiva maxim si poate anuntata macar cu 6 luni inainte , vin cu cea mai mare placere , altfel cum am zis de n ori familia e pe primul loc
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

princess ideea cu minutele e aproape irealizabila chiar eu am spus-o, nu tine exclusiv de summit sau de livejasmin, insa cea cu softul am spus-o cu cea mai mare seriozitate, din toate siturile pe care lucrez livejasminul e singurul care tot timpul are probleme cu softul wtf sa faca naib o data o versoiune si buna!
fetish eu sunt indragostitat de grecia este sublima!!!!
nu pot veni la summit pentru simplu fapt ca nu locuiesc in romania si doar ca sa ajung la bucuresti trebuie sa schimb doua avioane....
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

alexiss scrie:OK . Putem avansa discutia si sa aflam care atitudini ?
Ei uite eu nu te cunosc (cred?) , dar vreau sa-ti asigur integritatea sentimentala (ca banuiesc ca de asta iti e frica , sa nu te jigneasca cineva sau sa-ti transmita priviri indecente) .

Iti ofer o camera dubla , ia o prietena cu tine , iti transmit doua invitatii si te astept la summit . Si care te supara vi si-mi zici mie . Iti promit ca voi lua atitudine .

Ce zici ?
Alex, iti multumesc pentru amabilitate dar va trebui sa te refuz. Nu acestea sunt cauzele pentru care nu-mi doresc sa merg la summit. Nu-mi simt amenintata integritatea si nici nu mi-e teama ca X sau Y s-ar putea uita la mine in vreun fel. Pot duce mai mult de atat fara sa fie nevoie ca cineva sa-mi ofere "protectie".
Pur si simplu nu agreez anumiti membri dintr-un motiv sau altul ( subiect pe care nu vreau sa-l dezvolt pentru ca are legatura doar cu mine si nu cu subiectul in discutie ) cum cred ca sunt multi care nu ma agreeaza pe mine. Chestie de compatibilitate. Doar ca eu nu-mi doresc sa fiu in compania acestora si nu-mi doresc sa renunt la anonimat in ceea ce-i priveste din varii motive care de asemenea tin doar de ceea ce eu consider ca e productiv sau nu pentru mine.

Iti multumesc si apreciez sincer amabilitatea ta!
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

SFG2707 scrie:
alexiss scrie:OK . Putem avansa discutia si sa aflam care atitudini ?
Ei uite eu nu te cunosc (cred?) , dar vreau sa-ti asigur integritatea sentimentala (ca banuiesc ca de asta iti e frica , sa nu te jigneasca cineva sau sa-ti transmita priviri indecente) .

Iti ofer o camera dubla , ia o prietena cu tine , iti transmit doua invitatii si te astept la summit . Si care te supara vi si-mi zici mie . Iti promit ca voi lua atitudine .

Ce zici ?
Alex, iti multumesc pentru amabilitate dar va trebui sa te refuz. Nu acestea sunt cauzele pentru care nu-mi doresc sa merg la summit. Nu-mi simt amenintata integritatea si nici nu mi-e teama ca X sau Y s-ar putea uita la mine in vreun fel. Pot duce mai mult de atat fara sa fie nevoie ca cineva sa-mi ofere "protectie".
Pur si simplu nu agreez anumiti membri dintr-un motiv sau altul ( subiect pe care nu vreau sa-l dezvolt pentru ca are legatura doar cu mine si nu cu subiectul in discutie ) cum cred ca sunt multi care nu ma agreeaza pe mine. Chestie de compatibilitate. Doar ca eu nu-mi doresc sa fiu in compania acestora si nu-mi doresc sa renunt la anonimat in ceea ce-i priveste din varii motive care de asemenea tin doar de ceea ce eu consider ca e productiv sau nu pentru mine.

Iti multumesc si apreciez sincer amabilitatea ta!
Daca imi permiti sa ma bag in discutia voastra, voi comenta si eu cateva randuri.

Ce crezi, nici eu nu agreez multe persoane, si sper ca la acest summit sa am si ocazia de a le spune acest lucru in fata, nu ca nu as mai fi facut-o pana acum.

Lasand acest aspect la o parte vor fi multi si multe acolo, sansele ca tu sa te intalnesti cu cei pe care nu ii agreezi sunt mici, sansele ca sa fii nevoita sa stai in compania celor pe care nu ii agreezi sunt si mai mici. Sa nu crezi ca vom sta la o masa rotunda 200 persoane si ne vom arata cu degetul unii pe altii injurand, purtand ecusoane cu pseudonimul de pe forumuri sau siteuri :)
Eu zic ca atat tu cat si alte modele care urmaresc acest forum/post ar putea incerca sa se prezinte, intr-adevar veti vedea o alta imagine a videochatului, si veti vedea ca cei din spatele acestor afaceri, siteuri, studiouri, s.a.m.d, nu sunt chiar niste burtosi slinosi, care cauta sa buleasca niste modele nevinovate :) Plus ca vei avea ocazia sa vorbesti cu altii ca tine, fara sa mai ajungi la impasul in care trebuie sa spui o prostie cand te intreaba cineva "tu cu ce te ocupi?". Toti facem chat.

Deci daca intra-adevar faci chat, atat tu cat si orice alt model independent, ar trebui sa va prezentati acolo.

Totusi exista un risc, va trebui sa il ocolesti pe WIN, pentru ca data trecuta s-a intors cu prezervativele acasa, si de data asta cred ca ia de 2 ori mai multe :)
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Vă rog să ne concentrăm on topic.

Trompi, you said it. Aproape irealizabilă.
E dreptul nostru să exploatăm acel "aproape".
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Asa e Versace, nu am tras nimic pe peliman la Predeal. Imi acord circumstante ca a fost summitul studioaielor si inca nu fut barbati :). Dar sper ca nu teama de prezervativele mele sa le tina pe modele la distanta de Mamaia. Uite, promit ca la Mamaia vin mort. Ma apuc de azi sa beau cate juma de litru de ceai de tei pe zi. Gata offtopicul!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

@Versace: Nu mai dezvolt ca sa nu o supar pe Bratty. Am vrut doar sa-ti spun ca am gasit amuzante anumite pasaje in mesajul tau :D

Gata si eu cu offtopicul :wink:
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

SFG2707 scrie:@Versace: Nu mai dezvolt ca sa nu o supar pe Bratty. Am vrut doar sa-ti spun ca am gasit amuzante anumite pasaje in mesajul tau :D

Gata si eu cu offtopicul :wink:
Too late, m-ați supărat deja.

Să faceți bine să reparați damage-ul sărind fiecare cu câte o întrebare pentru seminarul Jasmin, poate vă mai spălați puțin păcatele, şi Alex, că el a stârnit off topic, şi tu SFG, şi Versace. Din ce cred eu, toți colaborați cu Jasminul. Ah, şi fetish că îmi strică feng-shui-ul cu vacanțele ei. Acum mi-e gândul la vacanțe. Aveți termen până mâine, altfel ...!!! :twisted:

P.S. : cele spuse deja nu se pun. Trebuie să veniți cu ceva nou. Now that's a challenge!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Dupa cererile Dulcycai ma simt lipsita de inspiratie :lol:
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

SFG2707 scrie:Dupa cererile Dulcycai ma simt lipsita de inspiratie :lol:
Eşti rea şi off topic în continuare. Te întreci cu gluma, domnişoară! Stai jos, până mâine pregăteşti 2 întrebări. Mai insistă, serios vorbind, mă faceți să cred că Jasmin-ul nu are aşa mari probleme pe cât credeam.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Eu as vrea sa ii intreb , care sunt recomandarile lor , si cum poate un model , care isi da tot interesul (e plin pe aici) sa fie mai eficient si sa genereze venituri mai mari . Vreau sa ma edific in legatura cu lucrurile care tin de noi , ca de aruncat pastile in ograda lor sunt satul .

Facem si noi ceva constructiv sau vrem doar sa aruncam cu pietre . Nu de alta dar sa stiu ce aduc acolo , caise stricate , rosii , muraturi ...
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Mai am o intrebare pentru cei de la Jasmin .
De ce pentru dezvaluire date de contact suspendati un cont doar pentru 24 de ore si nu BAN pe viata ?
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

alexiss scrie:Eu as vrea sa ii intreb , care sunt recomandarile lor , si cum poate un model , care isi da tot interesul (e plin pe aici) sa fie mai eficient si sa genereze venituri mai mari . Vreau sa ma edific in legatura cu lucrurile care tin de noi , ca de aruncat pastile in ograda lor sunt satul .

Facem si noi ceva constructiv sau vrem doar sa aruncam cu pietre . Nu de alta dar sa stiu ce aduc acolo , caise stricate , rosii , muraturi ...
Puteam să jur că de asta m-ai băgat la înaintare. Bine că ştiu, să nu vin cu hainele alea bune.

E foarte bun punctul tău de vedere. Se notează.
Ai scăpat, te-am iertat.
Eu am pus accentul pe probleme, pentru că veşnic există pe aici nemulțumiți, iar adevărul este că niciodată o companie nu va fi invitată la un astfel de eveniment ca să îşi ia doar laude şi cuvinte de bine.

Aştept şi pe ceilalți. Surpindeți-mă plăcut.
Dacă astea au fost problemele, şi s-a început cu ele, şi dacă nu mai sunt altele, atunci să îmi spuneți şi părțile bune, ele trebuie să existe din moment ce lucrați pe acest site.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

alexiss scrie:Mai am o intrebare pentru cei de la Jasmin .
De ce pentru dezvaluire date de contact suspendati un cont doar pentru 24 de ore si nu BAN pe viata ?
Got this one too.
Vrei să o cedezi cuiva din gaşca ta off topic? :))
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Nu-mi mai amintesc exact tot ce s-a spus ... :oops:

Renuntat la toate criteriile de afisare pe site care pot fi manipulate artificial:
- vezi studiouri care si-au facut conturi de membri si si-au votat in disperare modelele ( nr. rate si Award points mai nou )
- vezi modele care arata totul in free si se milogesc ca disperatele pentru voturi/points
- vezi membri si guesti care se comporta in free ca niste stapani de sclavi doar pentru ca Jasminul le da posibilitatea sa voteze pe gratis modelele iar astea mai slabe de inger asculta ca niste cretine ceea ce creeaza pe site impresia ca toate ar trebui sa ne comportam ca niste decerebrate.

Afisarea pe site in functie de criteriul: Free chat, Member chat, Private chat. Ce sens are sa tot vada membri ca x, y si z sunt in pvt 90% din timp când acel loc in pagina ar putea fi ocupat de alt model? Daca membrul vrea sa intre la una care e deja in pvt, sa aleaga criteriul Private chat si sa-si aleaga modelul de acolo ( ceva de genul Streamate unde fetele deja ocupate nu mai ocupa un loc in primele pagini ). Chiar daca sunt in pvt pe Streamate si nu mai apar in primele pagini te asigur ca imi intra o gramada de membri noi in pvt care asta urmaresc. Sa fiu deja in pvt, direct in actiune, ei nefiind interesati de un contact ci doar de a privi.

OK, sper ca astea nu s-au mai scris si mi-am platit datoria fata de Bratty :D
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

SFG2707 scrie:
OK, sper ca astea nu s-au mai scris si mi-am platit datoria fata de Bratty :D
Mai mult decât onorabil. Mulțumesc.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
star87
Mesaje: 27
Membru din: 19 Ian 2013, 20:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Îmi permit să vin și eu cu o propunere dacă se poate. Ar fi normal și frumos din partea lor ca suprizele (tips-uri cum ei înșiși le denumesc) să fie în întregime ale modelelor. Așa cum și în viața reală cadoul sau bacșișul nu îl împarți cu șeful de altfel.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

star87 scrie:Îmi permit să vin și eu cu o propunere dacă se poate. Ar fi normal și frumos din partea lor ca suprizele (tips-uri cum ei înșiși le denumesc) să fie în întregime ale modelelor. Așa cum și în viața reală cadoul sau bacșișul nu îl împarți cu șeful de altfel.

E-hey, ce bine ar fi . :D
Pe mate la fel trimite cate unul cate GOLDS $20 si se mira ca vede "putin" .I-ti vine sa-l intrebi : bai nene cat ai vrea sa vezi de $6 , ca eu atata primesc :?: :!:

Intr-o saptamana am fost plecat , nu am stat deloc si am deschis doar sambata dupaamiaza :Un singur membru a intrat cat am stat la pc . Omul era in pauza la cazino cica (adica in camera la hotel ) si pe parcursul show-lui de 30 minute ( aprox $30 colectati) trimite golds 4 buc X $ 50 .WOW !...WOW dar eu nu am facut saptamana aia nici minimul de $100 .S-au adunat vreo $ 90 si ceva :(
Pe de alta parte , daca ar fi asa sa pastram tot baccisul ca in real life ,s-ar duce vestea , membrii ca sa te recompenseze ar alege doar golds/tips ...iar site-ul ar lua-o la valeeee :D .Iar fara site puternic ..adio orice tips .
Si tot ca in real life , daca ai un sef de sala exigent ( adica nu e fraier ) ...te pune sa imparti baccisul si cu el si cu cei de la bucatarie pt ca cei care colecteza banii direct de la client( adica tu , eu ) sunt doar mesagerii ..echipa care munceste fiind mult mai mare in spate si normal e sa ia si bucatarul care sta inchis intre oale /borcane/aburi/coji de cartofi .Altfel scuipa in mancare :D ...seful de sala numai supravegeaza sa intuiasca cand ai nevoie de o scobitoare...ar pleca si el de acolo sa fugareasca vreo camerista :P
Nici boxerul care face toata munca in ring /e adulat de multime si ...iese pe targa mai mult mort decat viu (cateodata ) ...nu pastreaza toti banii pt el .
Asa ca regulile sunt ..reguli .
Din pacate pentru noi :( .
Din fericire pentru binele ..tuturor :)
Problema reala ar fi cu nenorocitul ala de procent de 30% din pct meu de vedere .
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”