Cat castigati din videochat?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,fetelor,am si eu o curiozitate:P fiind inconjurata de fete care castiga sub 1000/per sunt curioasa cam care sunt castigurile aici?voi cum lucrati si la ce preturi pe minut?castigati usor peste 2500?bafta la banuti :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

loooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
da castigam mai mult, te ajuta aceasta informatie?
da, castigam cam 300-400$ , te vei lasa pe o ureche, ca nu faci bani, apoai lasa ca si alea nu fac, mi-au zis pe forum ca nu fac decat pana in 500$, deci e bine...
aici poate fiecare sa iti zica ce vrea, ca face 100k , sau 50$, tu nu ai cum sa verifici daca e adevarat sau nu, dar sigur informatia te va directiona in 2 pozitii- ori gelozia, invidia, aia face mia mult, eu nu pot...
ori in loc sa tragi tare sa faci mai mult, te vei lasa pe o ureche daca faci 500$, ca asa facem toate, ca mai mult nu se face..si punct...
Imagine
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am intrebat pt ca am de gand sa ma apuc din august si momentan sunt la cuplu si castig lejer 3-400 pe zi deci no worries...problema e ca nu stiu daca se va castiga la fel la single si fetele fiind majoritare aici ma gandeam sa imi fac o idee:) nu am cum sa invidiez o fata care face 10k pt ca nu ma pot compara cu ea NELUCRAND la girl,intelegi?:) Good luck
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De castigat se castiga ...sunt romance care fac 15.000-30.000 / perioada. Altele fac sub 1000....fiecare cu mamaliga lui :D :D
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ideea e ca eu imi asum un risc renuntand la conturile de cuplu(care sunt pe studio) pe care ajung la 3000 pentru a-mi deschide conturi la single si vreau sa stiu daca se merita...iar voi cum aveti experienta banuiesc ca stiti mai multe
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

wildcouple20 scrie:Ideea e ca eu imi asum un risc renuntand la conturile de cuplu(care sunt pe studio) pe care ajung la 3000 pentru a-mi deschide conturi la single si vreau sa stiu daca se merita...iar voi cum aveti experienta banuiesc ca stiti mai multe
Din experienta mea, poti face 3000 pe contul de single girl fara probleme. Pe cel de boy ... depinde.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La girl vreau,normal..
abia astept sa ma bag sa vad ce e de capul meu :))))
jebyby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 168
Membru din: 15 Dec 2007, 23:41
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nudaunume scrie:De castigat se castiga ...sunt romance care fac 15.000-30.000 / perioada. Altele fac sub 1000....fiecare cu mamaliga lui :D :D
Sunt cateva care fac sumele astea.... Adica 2-3 fete.... Tu o spui ca si cum sunt cu miile...
Dar oricum, ca fata singura poti sa ai castiguri mult mai mari decat la cuplu.
Bafta!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Daca mai spui mult ca faci 3-4 sute pe zi la cuplu,invidioasele astea mici or sa vrea si ele,nu mai spune ,tine secret, maine, poimaine, te trezesti cu 100 cupluri pe sites :lol: :lol:

Ca sa nu se interpreteze pun un warn :GLUMA!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Adevaratul aspect care ma ingrijoreaza este fizicul...nu ies cu nimic in evidenta,sunt normala insa nici nu am un corp ca al lui Nikki de exemplu sau sani enormi...oricat am da-o la intors si aspectul fizic e important...m-am pus pe sport,sa vedem ce ieae pana in vara :)))
Avatar utilizator
LTVstudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 70
Membru din: 07 Ian 2014, 13:39
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hei, nu e nevoie sa renunti la conturile de la cuplu ca sa iti faci conturi de single. Le poti avea pe ambele simultan si sa lucrezi pe cele de single cand el nu e prin preajma :) Ideea e ca majoritatea fetelor care lucreaza la single pozeaza in fete singure care isi cauta un partener....tu nu vei putea face asta pentru ca exista o mare sansa sa fii gasita de membrii la cuplu... asa ca va trebui sa expui o alta poveste. Spor!
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai eu vreau conturi de model independent la single iar astea sunt de studio?automat vom incheia colaborarea cu studioul respectiv si nici nu vreau sa fiu pusa in postura jenanta in care prietenul imi vq zice "ti-am spus eu" in cazul in care nu imi va merge cum ma astept...ca eu sunt cea care nu mai vrea sa lucreze la cuplu
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu 10k la perioada. iti doresc si tie :)
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi mersi...felicitari si la mai mult
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dulce tinerete :)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

wildcouple20 scrie:Pai eu vreau conturi de model independent la single iar astea sunt de studio?automat vom incheia colaborarea cu studioul respectiv si nici nu vreau sa fiu pusa in postura jenanta in care prietenul imi vq zice "ti-am spus eu" in cazul in care nu imi va merge cum ma astept...ca eu sunt cea care nu mai vrea sa lucreze la cuplu
1. :arrow: Sa intelegem ca vrei sa-l scoti din afacere pe ..partener ?
2. :arrow: Daca raspunsul e NU , atunci nu vad sensul nelamuririlor tale ...
3. :arrow: Una e sa "scapi " de conturile dela studio , unde inteleg ca sunteti la cuplu si alta e sa devii model independent unde i-ti poti crea atat conturi de single cat si alte conturi de cuplu si incercati sa vedeti care merge mai bine , nu ? Simplu !
4.Care ar mai fi dilema ta daca v-ati crea atat conturi de single cat si de cuplu ,ca independenti ?
5.Sau partenerul face parte din inventarul studioului si e condamnat sa mai lucreze in studio conf contractului inca 10(zece) ani de acum in colo in conditii inumane de sclav :D ?he-he :?
6.Daca NU vrei sa-l scoti din afacere si daca partenerul NU face parte :D din acel inventar , chiar nu vad problema sa faci ca independent conturi atat la single cat si la cuplu .Le schimbi si vezi care merge mai bine nu ?
7. :arrow: Problema reala plecand de la studio eu nu o vad in dilema ta ci in faptul ca de acasa s-ar putea sa numai ai cum asigura un net ca la studio /aparatura performanta /training (poate ) /promovare bla bla .Aici poate fi reala problema , pt ca s-ar putea ca de acasa chiar si la cuplu sa numai castigi nici 1/2 din ce castigi acolo .Aici ar fi dilema si nu in ce spui tu , sorry .
Banuiesc ca Nu spui de banii tai cand spui de $3-400/zi la studio .Chiar si la jumate daca sunt banii tai din acea suma eu sunt de parere SA NU FACI PROSTIA sa pleci de la acel studio !!!!!!!!!!!!!
Ba din contra sa va ingrijiti ( din banii vostri , evident ) de sanatatea si mentalul patronului/patroanei !
Luati-i cel mai bun instructor & nutritionist personal , scoteti-l din cand in cand la o cina , faceti-i cunostinta cu cei mai de calitate prieteni pe care ii aveti ( sau va faceti unii de calitate , special pt el ) , schimati-i cauciucurile la masina bla bla :D
8.un instructor costa doar $100/luna ..nutritionist (daca e cazul ) nu stiu sigur dar tot vreo $100/luna and so on :D
9. :arrow: Acum serios din $3-400/zi ..X 30 zile (teoretic) =$9000 -$12000 /luna sau la jumate $4500-$6000 /luna ar trebui sa va asigurati de tot ce am scris mai sus + ca ,sa nu faci prostia sa te duci la sala tu :D .Ramai asa cum esti : membrilor asa le place !
10. :arrow: Chiar daca ai vreo pila (si/sau pregatire ) banii aia nu-i vei castiga in ro nici daca lucrezi pe masina aia de la Google care cartografiaza strazile :D , deacord ?
11.Daca tot vi sa pus pata sa plecati de acolo NU VA CERTATI cu el/ea sub nici o forma ! Inventati ceva : de ex ca generalul Stanculescu in '89 , bagati-va (fictiv) cate un picior/mana in gips dar grav de sus pana jos :D ...si daca nu merge de acasa( o ruptura de tendon de ex , te tine in gips peste 3 luni ,timp berechet ) spuneti ca , gata va scos gipsul si abia asteptati sa va intoarceti :D
12.E in firea umana sa nu vrei sa ai sefi :D Nici lui Bill Gates ,probabil nu-i prea convine sa-l aiba pe D-zeu deasupra lui :D...sigur nu-i place ca exista si android /Mac /google /atatea religii pe Pamant etc etc :D
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imi cer scuze,nu am precizat ca in momentul de fata eu lucrez de acasa,investesc destul in decor,haine,farduri etc ..daca am problema vb personal cu adminul site-ului si pur si simplu continuam cu studioul ca avem un rate,etc...cat despre prieten...ei bine noi nu ajungem never la suma calculata de tine pt ca mereu ne delogam ca are probleme fiziologice,ii este greu sa fie hard tot timpul si decat sa stau sa depind de asta e mai bine sa lucrez singura.....daca vreau sa stau 12h pe zi on 12 stau..
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

googlefun scrie:
wildcouple20 scrie:Pai eu vreau conturi de model independent la single iar astea sunt de studio?automat vom incheia colaborarea cu studioul respectiv si nici nu vreau sa fiu pusa in postura jenanta in care prietenul imi vq zice "ti-am spus eu" in cazul in care nu imi va merge cum ma astept...ca eu sunt cea care nu mai vrea sa lucreze la cuplu
1. :arrow: Sa intelegem ca vrei sa-l scoti din afacere pe ..partener ?
2. :arrow: Daca raspunsul e NU , atunci nu vad sensul nelamuririlor tale ...
3. :arrow: Una e sa "scapi " de conturile dela studio , unde inteleg ca sunteti la cuplu si alta e sa devii model independent unde i-ti poti crea atat conturi de single cat si alte conturi de cuplu si incercati sa vedeti care merge mai bine , nu ? Simplu !
4.Care ar mai fi dilema ta daca v-ati crea atat conturi de single cat si de cuplu ,ca independenti ?
5.Sau partenerul face parte din inventarul studioului si e condamnat sa mai lucreze in studio conf contractului inca 10(zece) ani de acum in colo in conditii inumane de sclav :D ?he-he :?
6.Daca NU vrei sa-l scoti din afacere si daca partenerul NU face parte :D din acel inventar , chiar nu vad problema sa faci ca independent conturi atat la single cat si la cuplu .Le schimbi si vezi care merge mai bine nu ?
7. :arrow: Problema reala plecand de la studio eu nu o vad in dilema ta ci in faptul ca de acasa s-ar putea sa numai ai cum asigura un net ca la studio /aparatura performanta /training (poate ) /promovare bla bla .Aici poate fi reala problema , pt ca s-ar putea ca de acasa chiar si la cuplu sa numai castigi nici 1/2 din ce castigi acolo .Aici ar fi dilema si nu in ce spui tu , sorry .
Banuiesc ca Nu spui de banii tai cand spui de $3-400/zi la studio .Chiar si la jumate daca sunt banii tai din acea suma eu sunt de parere SA NU FACI PROSTIA sa pleci de la acel studio !!!!!!!!!!!!!
Ba din contra sa va ingrijiti ( din banii vostri , evident ) de sanatatea si mentalul patronului/patroanei !
Luati-i cel mai bun instructor & nutritionist personal , scoteti-l din cand in cand la o cina , faceti-i cunostinta cu cei mai de calitate prieteni pe care ii aveti ( sau va faceti unii de calitate , special pt el ) , schimati-i cauciucurile la masina bla bla :D
8.un instructor costa doar $100/luna ..nutritionist (daca e cazul ) nu stiu sigur dar tot vreo $100/luna and so on :D
9. :arrow: Acum serios din $3-400/zi ..X 30 zile (teoretic) =$9000 -$12000 /luna sau la jumate $4500-$6000 /luna ar trebui sa va asigurati de tot ce am scris mai sus + ca ,sa nu faci prostia sa te duci la sala tu :D .Ramai asa cum esti : membrilor asa le place !
10. :arrow: Chiar daca ai vreo pila (si/sau pregatire ) banii aia nu-i vei castiga in ro nici daca lucrezi pe masina aia de la Google care cartografiaza strazile :D , deacord ?
11.Daca tot vi sa pus pata sa plecati de acolo NU VA CERTATI cu el/ea sub nici o forma ! Inventati ceva : de ex ca generalul Stanculescu in '89 , bagati-va (fictiv) cate un picior/mana in gips dar grav de sus pana jos :D ...si daca nu merge de acasa( o ruptura de tendon de ex , te tine in gips peste 3 luni ,timp berechet ) spuneti ca , gata va scos gipsul si abia asteptati sa va intoarceti :D
12.E in firea umana sa nu vrei sa ai sefi :D Nici lui Bill Gates ,probabil nu-i prea convine sa-l aiba pe D-zeu deasupra lui :D...sigur nu-i place ca exista si android /Mac /google /atatea religii pe Pamant etc etc :D
Poti sa dai niste sfaturi si pentru dublul sumei sau triplu?Ce ar trebui sa faca angajatii?? :lol: :lol: I really need!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

:D :D pocahontas
"Poti sa dai niste sfaturi si pentru dublul sumei sau triplu?Ce ar trebui sa faca angajatii?? I really need!"
Deja i-mi este greu , pt dublul sumei (numai zic de trilplul ei ) :D
:arrow: Probabil ar trebui sa se recurga la tatuaje(permanente ) in locuri vizibile , cu textul ales de "patron" :D
...Hai sa zicem ca pot fi in english & cu caractere celtice , in speranta ca nu intelege toata lumea chiat tot :D
You're funny poca :D
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu prea are nici o treaba patronul...noi ne gandeam de mult sa incepem pe cont propriu daca tot avem cheltuieli pt a da cele mai bune rezultate....ownerul studilului e o persoana extraordinara,e foarte serios dar nu iti ofera trainingul necesar pt a ajunge in top...sincer eu am cittt pe forum destul de mult...
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

wildcouple20 scrie:Nu prea are nici o treaba patronul...noi ne gandeam de mult sa incepem pe cont propriu daca tot avem cheltuieli pt a da cele mai bune rezultate....ownerul studilului e o persoana extraordinara,e foarte serios dar nu iti ofera trainingul necesar pt a ajunge in top...sincer eu am cittt pe forum destul de mult...
Salutare ,
Apreciez raspunsul tau sincer , eu am scris in gluma ce am scris acolo , dar tu ar trebui sa iei foarte in serios aspectele la care m-am referit .
Raspunsul tau e destul de ..sec din pacate, nu atinge aspectele la care ma refeream eu .Eu nu am vazut studiouri decat in ...poze , dar sunt constient de puterea lor .
Ok ...abia acum am citit completarile tale...
O zi buna .
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

wildcouple20 scrie:Nu prea are nici o treaba patronul...noi ne gandeam de mult sa incepem pe cont propriu daca tot avem cheltuieli pt a da cele mai bune rezultate....ownerul studilului e o persoana extraordinara,e foarte serios dar nu iti ofera trainingul necesar pt a ajunge in top...sincer eu am cittt pe forum destul de mult...
Draga mea,din cate stiu eu in vreo 12 ani de vchat nu a fost decat un singur cuplu in topul ifriends si asta acum jdemii de ani si aratau ambii intr-un mare fel,ea mare bunaciune la vremea aia si el pularau,frumos si futac,erau alte timpuri,etc asa ca daca tu speri vreodata la sume cu multe,multe zerouri la cuplu ai de asteptat.Dupa parerea ta infara de o laba scurta ce ar putea sa mai faca un barbat cand vede cum 2 oameni fac sex si se presupune a fi implicati si sentimental,sa discutati 5-6 ore termenii divortului amiabil?Nu s-a nascut trainerul care sa invete un cuplu sa intre in top pentru simplu fapt ca este imposibil.Chiar si cuplul din ifriends au renuntat la cuplu si s-a bagat ea singurica,singurica sa faca banet mai mult:)) :idea:
Tu iti pui problema foarte bine si este bine ca-ti faci griji,este foarte posibil si au mai fost cazuri in care fata singura nu a mai facut banii de la cuplu si invers fata singura a facut de cateva ori mai multi bani decat la cuplu,pana nu incerci nu o sa sti niciodata.

P.S.Merci google,s-a notat :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”