Sfaturi modalitate de plata!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweet angel
Mesaje: 2
Membru din: 13 Apr 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sunt noua in domeniu,mai exact lucrez d 2 luni in videochat prin intermediul unui studio dar am ajuns la concluzia ca mai bine as face asta acasa fara a imparti banii cu studioul
As avea nevoie de sfaturi in ceea ce priveste modlitatea de plata pe siteuri mai exact XHAMSTER,CHATTURBATE,MFC SI CAM 4, cum si unde se trece modalitatea de plata si care ar trebui sa fie acea

Sau daca pot cumva sa raman cu siteurile de la studio in ce conditii pot schimba metoda lor de plata cu a mea

Multumesc frumos
SoulCams Models Studios wanted
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sweet angel scrie:sunt noua in domeniu,mai exact lucrez d 2 luni in videochat prin intermediul unui studio dar am ajuns la concluzia ca mai bine as face asta acasa fara a imparti banii cu studioul
As avea nevoie de sfaturi in ceea ce priveste modlitatea de plata pe siteuri mai exact XHAMSTER,CHATTURBATE,MFC SI CAM 4, cum si unde se trece modalitatea de plata si care ar trebui sa fie acea

Sau daca pot cumva sa raman cu siteurile de la studio in ce conditii pot schimba metoda lor de plata cu a mea

Multumesc frumos
:arrow: nu cred ca ai acumulat destula experienta incat sa incepi pe cont propriu :) dar este decizia ta :D
:arrow: iti trebuie un calculator bun si un net cu o viteza de upload destul de mare pentru 4 site-uri
:arrow: toata site-urile acepta ca metoda de plata card payoneer (de obicei dureaza 2 saptamani sa til faca si sa til trimita din SUA dar acum o luna o prietena a aplicat pentru unu si a durat o luna numai pentru a ajunge la ea sa o veifice si sa il aprobe, au zis ca au un volum urias de cereri si de aceea o sa dureze mai mult)
:arrow: nu poti pastra conturile de studio niciodata :!: :!: :) nu exista modalitate sa treci un cont de pe un studio la un model independent deci o sa iti trebuiasca conturi noi sau poti lucra de pe conturile de studio cu acceptul patronului.
:arrow: daca nu ai experienta in crearea si completarea profilului mai ales pe MFC in maxim doua saptamani iti pui contul in cap ( o sa iti scada camscorul)

Pot intelege fenomenul asta de "migratie " pentru cineva care are o anumita experienta in spate in rest nu. Nu te cunosc dar 80% din modelele care pleaca de la studio se intorc pentru ca nu reusesc sa isi gestioneze timpul ....lucrand de acasa o sa ai confortul de a fi propiul tau sef si o sa incepi sa intri de 30 de ori pe zi cate 20 de minute cu pauze enorme pentru ca vezi doamne nu sunt membrii si astfel iti strici conturile si iti pierzi timpul :) sper sa nu fi in cele 80% :D
sweet angel
Mesaje: 2
Membru din: 13 Apr 2014, 10:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ms frumos eu sper sa reusesc totusi sa ma descurc fara a mai face asta la studio ,astept sfaturi
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

sweet angel scrie:ms frumos eu sper sa reusesc totusi sa ma descurc fara a mai face asta la studio ,astept sfaturi
Este plin forumul de sfaturi,nu-ti trebuie decat timp sa le citesti si selectezi :idea:
Daca vrei sa faci orice business,meserie, nu astepti sa-ti spuna cineva ce trebuie sa faci,te documentezi si faci singur,testezi,te perfectionezi,etc.
Bafta acolo!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”