Alte siteuri gen Mfc Chaturbate?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
mandolina69
Mesaje: 6
Membru din: 25 Feb 2014, 16:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna , sunt noua in acest domeniu si am ales pentru inceput sa lucrez pe 2 site-uri , Mfc si Chaturbate , voi pe ce site-uri stati? As vrea sa mai adaug inca 2 site-uri de genu , pe care mi le recomandati ? Va multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

Incearca Boongacams
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bonga e praf la cap trafic , dac vrei ceva gen mfc mai bine incerci cam4 , asta ac sa si afci ceva banuti , sau cel mai bine inceraca -le pe amandoua

bafta
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
mandolina69
Mesaje: 6
Membru din: 25 Feb 2014, 16:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O sa le incerc pe amandoua dar pe cam4 am inteles ca 1 tokens = 0,01 cent fata de mfc si chaturbate 0'05 , edte adevarat? Va multumesc foarte mult.
chatgf
Mesaje: 21
Membru din: 07 Aug 2010, 22:22
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

TubeCamGirl.com
Isabel69
Mesaje: 37
Membru din: 12 Noi 2013, 14:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din cauza traficului prost ce Lj. mi-am facut cont pe MFC si Chaturbate.Pfuaa, daca ai lucrat numai le Lj si treci apoi pe MFc numai zic d Chatrubate, e jale ptr inceput.
Mfc si Chaturbate au cel mai bun trafic dupa Lj care ep e locul 66,Mfc 316 cam la fel si Chaturbate.
Cat despre cele mai multe sit uri au un trafic josniccc au un rank undeva la 33.000, 15,000, 8,000 WTF ?!

Deci...
Isabel69
Mesaje: 37
Membru din: 12 Noi 2013, 14:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mandolina69 scrie:Buna , sunt noua in acest domeniu si am ales pentru inceput sa lucrez pe 2 site-uri , Mfc si Chaturbate , voi pe ce site-uri stati? As vrea sa mai adaug inca 2 site-uri de genu , pe care mi le recomandati ? Va multumesc.
Da, 200 tkns sunt 10$ peMfc sau ceva d genu, eu la inceput ma bucuram ptr 25tkns da d unde e undeva infirm :))) ... e trafic aicii, dar n prea fac mare lucru...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”