Workshop pentru studiouri - Februarie 2014

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Asta da noutate :lol:

PS: Eu am luat totul ca pe o gluma. Daca s-a inteles altceva ... Sper ca nu am deranjat prea mult pe aici :oops:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
CamVideo.ro
Mesaje: 40
Membru din: 10 Noi 2013, 20:34
Localitate: Galati & Braila
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pocahontas scrie:Ce nu inteleg eu este de ce atatea postari cand s-a specificat de la inceput cum vor decurge lucrurile si de ce tocmai acum pe ultima suta de metri?Un fel de hai sa vorbim discutii,repetand obsesiv contributia modelelor independente si bla bla bla,dar nu a spus nimeni ca modelele independente nu sunt importante si nimeni nu a impiedicat pe cineva sa ia intiativa de a organiza un astfel de eveniment pentru modelele independente,de ce nu o faci tu daca tot te bati cu pumnul in piept?
Si pana la urma smartgirl,daca e sa o iei asa de ce as invata eu modelele independente mai mult decat am facut-o in atatia ani de forum?Pai hai sa le iau acasa,eventual sa le bag si in pat ca sunt si ele mici si amarate,modele independente sunt sute ,implicate in forum sunt numarate pe degete,restul vin si posteaza cand au probleme si dispar odata cu ele.Mi-a cam murit altruismul in anii de forum,prefer adevarul decat ipocrizia ,deci hai sa nu mai fim ipocriti ca ne doare burta de altul cand sigur ne doare burta doar de noi.Iti inteleg nemultumirea si cred ca fiecare om are dreptul la opinie dar hai sa-i dam Cezarului ce-i al Cezarului si sa nu stricam munca unor oameni prin postari inutile,sunt convinsa ca va venii si randul tau si al altor modele independente sa-si expuna parerile si cunostintele,atunci am sa vad cati viteji vor fi si de pe acum intuiesc ca foarte putini.Cand s-a pus problema organizarii unui summit colectiv ,initiativa mea de anul trecut, stii cate modele independente m-au sunat?Cred ca nici 10 si tu nu ai fost printre ele deci de ce atata deranj acum?Modelele independente nu sunt unite,sunt fiecare pe barba lor si nici torturate nu cred ca vor participa majoritatea lor,stau acolo la caldurica si astepta,daca se va face bun ,va fi pentru toata industria nu doar pentru studiouri dar in eventualitatea unui esec nici pe acolo nu au trecut nici gurita nu le miroase.
In incheiere lucrurile stau cam asa intre studiouri si modele independente ''N-am venit sa-ti tulbur somnul,nici sa-l fut in cur pe domnul,am venit sa-mi iau paltonul,palaria si bastonul'',vin ,iau ,pleaca,nu dau 2 bani pe colectiv ca doar de aia se numesc independente si nu vorbesc de cateva exceptii,vorbesc de marea lor majoritate.

Bafta acolo!
So ... So true ! Thumb up !
CamStudio - Studio Videochat Galati
"We work; You play"
0748.400.200 / 0743.525.525
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

offf..
hai sa le iau pe puncte.
tipstudio, sunt moldiveanca, cred ca mai mildoveanca decit toti moldovenii de pe forum)) pentru ca sunt chiar din moldova. .anume de asta am zis de moldoveni sa nu ma invinuiasca nimeni ca fac discriminare.
pe smart_gurl am luat-o pe sus, vina mea, pentru ca am luat-o prea personal. su zic si de ce. pentru ca sunt pro pentru lucruri frumoase. pentru ca desi nu eram sigura ca voi veni, imi doream sa fie un asa eveniment inca de cind am citit propunerea din anul trecut a pocai. (draga nici acum nu stiu cum e corect lui poca ori a pocai?) eu aici m-am simtit izolata. ca model independent, pentru ca nu aveam cu cine impartasi problemele si bucuriile. si acum ca studioy, pentru ca e mult mai usor atunci cind faci schimb de experienta, si alta cind iti faci cucuie de sine statator.
deci, in loc sa se bucure lumea pentru un inceput si sa le doreasca organizatorilor mylt succes, cu speranta ca asta se va transforma in timp in ceva mai mare, unde atit modelele independente si studiourile vor avea loc, fata vine cu prretentii si da senzatia de acru in gura. deci mare e diferenta dintre posturile lui sfg, care e curioasa si a spus doleantele intr-un mod pozitiv si alta e...bun, sper ca ati prins idea.
zic eu, break, breath si enjoy. ne vedem la predeal)
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Simplii spectatori sunt simpli spectatori ca atat pot. Care poate si vrea mai mult e si jucator. Fiecare alege ce si cat poate. Succes tuturor la optat.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Am sters acele poze si te rog sa termini circul de pe acest post,am crezut ca ai inteles mesajul explicat de nu stiu cate persoane,nu este nevoie sa incepi sa postezi din ora in ora cate o poza cum facea spaniolul cand il apucau pandaliile .Eu spun sa lasam lucrurile asa si sa nu murdarim inutil un topic cu frustrarile unei singure persoane.Nu am vazut nu stiu cate modele independente ofuscate si nici tu nu ai fi facut-o daca nu aveai alt motiv.

Bafta acolo si un pic mai multa decenta,daca vrei respect ,respecta,daca nu o sa primesti ce imparti,ce-ar fi sa incepem si noi sa punem poze cu maimute in curul gol sau mai stiu eu ce dracu?
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Imagine

Se pare ca postul anterior anterior a fost sters :)... poate ca din cauza ca simteam nevoia acuta sa puke... okay... am sa imi exprim doar dezamagirea... si atat... si sper ca asta nu trebuie sa fie sters... si da, ma simt foarte dezamagiata de "noi" asa in general.... nu suntem deloc buni unii cu altii... raspundem numai la misto, cu ironie, in draci and so on....aici daca psoteaza cineva ceva... si nu numai pe acest topic... cineva trebuie sa sara in cap cuiva... sa ne aratam muschii, cat de tari si smecheri suntem... de aceea cum am si zis in postul sters... aici nu este loc pentru toata lumea se pare... si mai bine raman simplu spectator... ca multe alte sute de membrii ai acestui forum... mai bine ii lasam pe cei "MARI" sa se desfasoare!

P.S: nu asa este intr-o comunitate... nu se arata smechereala, muschii & etc... vedeti forumurile din afara... si nu am nimic cu SAD... doamne fereste... tot respectul meu.... cei la care ma refer... stiu deja asta....

HAI BAFTA TUTUROR!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Hai serios? Ia dute tu pe forumul lui Amber si fa circul asta sa vezi cata banul iti iei,forumul este forum ,nu este loc de platit politele nimanui atunci cand vede ca nu-si atinge scopurile.Bunatate?Pai bunatatea este confundata cu prostia in 99% dintre cazuri,este o linie foarte fina intre bunatatea si fraiereala.De ce mare bunatate ai dat tu dovada pe forum?Ai facut cumva donatii modelelor independente care nu aveau ce manca sau care-i treaba cu bunatatea?Te-ai trezit in ultimele zile pana in summit sa faci circ ca vai doamne ce naspa te simti ca nu participi,olaie,te simti naspa pentru ca nu ai fost primita la summit cu marele tau site de fotografii,90% copiat de la glamour,tu esti si host si make-up artist,tehnic si fotograf si tu stii ce mai esti,iti vine sa vomiti?Ia un emetiral,nu asa se face reclama cu pumnul in gat si cu japca si nu asa se construieste o reputatie.Mai gandeste-te cine este mai rau?Noi sau tu care scuipi pe ce nu poti avea.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt model de videochat si MUA(in devenire) si atat... nu stiu sa folosesc nici macar un aparat foto... lol... asa ca nu inteleg la ce site de fotografii te referi.

O seara buna tuturor!
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Poca pastreaza-ti cuvintele pentru cand ne vom vedea. Nu te incarca cu nervi de pe acum. Smart s-a ofuscat ca nu va avea ocazia sa afle tainele nemaiauzite ale videochatului si drept urnare a inceput sa ne ia la misto cu secunde, ore si alte unitati de masura pana la strugurii acrii. Si Ia final cand a vazut ca nu a prins rautatea s-a simtit atacata.
Hai sa ne oprim aici, daca e de postat ceva hai sa postam pe subiect, daca nu, sa ne vedem de treaba... Aviz celor care nu au legatura cu topicul.
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Unele dintre cele mai mari companii din lume se intereseaza si sunt interesate de acest summit . Din pacate insa , unele dintre ele au aflat prea tarziu despre acest eveniment , dar din fericire (in acelasi timp) e mai bine asa , pentru ca e mai ok sa pastram in linii mari ideea principala : o intalnire intre studiouri , pentru studiouri.

Trebuie sa va folositi doar imaginatia sa intelegeti ce urmeaza sa se intample . Totul depinde strict de noi , si numai de noi . Trebuie sa schimbam lucrurile si mentalitatea , si acest summit exact acest lucru il va face .

Sunt persoane care ne urasc ca facem aceasta intalnire . Unii nu se cred demni sa stea alaturi de "cei mici" . No problem, eu unul chiar consider, dupa toate cele intamplate , ca e mai bine asa .

Sunt alte studiouri care prefera sa stea in continuare pe coada si sa faca altii lucrurile pentru ei . Barcelona Summit si faptul ca acolo exista un seminar dedicat studiourilor e un exemplu . Daca nu privesti the big picture nu te prinzi care e faza ... si poate e mai bine asa . Dar daca te prinzi ca industria noastra poate creste si ca putem echilibra o anumita balanta , atunci trebuie sa fii acolo .
Eu unul mi-am facut treaba , am obtinul acel Panel si promisiunea de inca 4 (PATRU) la summitul de la Praga . Insa doar daca la Barcelona vom fi suficient de multi .

Fratilor THIS IS IT . Trezirea , bagati manutele in buzunare si rezervati Barcelona Summit . Poate ca de acolo te vei intoarce doar cu un pix si doua carti de vizita (asta depinde insa numai si numai de tine) , dar iti promit eu ca in termen rezonabil businessul tau va avea o crestere extraordinara .

Ajuta-ma sa te ajut ! Nu le putem face chiar pe toate , nici eu , nici SAD ...

Petrecerea de la Predeal continua aici
http://www.theeuropeansummit.com/en
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

eu imi doresc sa adoptati o Rezolutie la finalul intalnirii asa ca Proclamatia de la Izvor la 1848 lol pe care sa o faceti cunoscuta tuturor site-urilor , adica dorintele noastre, necesitatile noastre de schimbare.

eu numai la una visez : inlocuirea Free-ului cu un filmulet de prezentare facut eventual la intrarea online cu outfitul zilei si avand pe el pusa data si ora, adica desfiintarea Free-ului ........ simultan la toate site-urile.
sigur ca va scadea traficul, respectiv traficul de neplatitori din bangladesh si altii care se holbeaza de dragul holbarii dar ceva trebuie facut fiindca membrii se nesimtesc din zi in zi.
cred ca aceasta industrie a trecut de vremurile cand popularizarea serviciilor oferite era importanta, astazi aceste servicii sunt cunsocute si paracunsocute, e timpul sa mai incetam sa incantam ochii celor care in vecilor nu vor plati un cent ori fiindca nu vor ori fiindca nu fac parte din nu stiu ce grup de tari.
nici un site nu va lua primul decizia restrictionarii sau incetarii Free-ului de spaima concurentei.
pe de alta parte exista legi anti-trust care interzic site-urilor sa se intalneasca la aceeasi masa si sa ia decizii comune.
singura cale prin care se pot face schimbari radicale sunt astfel de rezolutii de la astfel de intalniri, prezentate rand pe rand fiecarui site.

PS: am vrut sa cumpar ceva din india prilej cu care am aflat ca nimeni din india nu are VOIE sa detina nici un fel de card bancar...am intrebat la 5 firme din india sa ma conving, apoi la Payoneer....e adevarat, in schimb la noi Free-ul e plin de indieni ... pana cand ? mie nu imi da nimeni gratis nici o juma' de paine, pana cand mai zambesc eu gratis la jumatate de glob si ca ce chestie ?

felicitari lui alexiss pentru perseverenta, sa faceti lucruri bune si distractie placuta !

PPS: desi as mai visa si la dorinta nr. 2 ca daca site-ul ofera o promotie membrilor sa nu o faca si pe banii mei, daca membrul primeste un discount de 10% de ce imi taie si mie comisionul cu 10 %, nu pentru promotii de tot felul inclusiv webmastering are un site cota LUI de bani ?

PPPS: sau la dorinta nr. 3 si anume toti membrii de p tot globul sa platesca tarif unic, indiferent care ar fi acela si nu pe ACELASI SITE , membrul UK sa cumpere un credit=1GPB, membrul din Suedia sa cumpere un credit=1Euro iar membrul din USD sa cumpere 1credit=1USD...in timp ce eu primesc procent unic din ...USD....adica din moneda cea mai slaba.... de ce nu primesc comision 1Euro=1,31USD la membrii UE , ce sa mai vorbesc de membrii UK .... in plus ei membrii se simt tratati dscriminatoriu si e oribil, internetul e o piat virtuala si EGAL ACCESIBILA oriunde pe glob e nesimtire curata sa fixezi preturi diferentiate al un serviciu egal accesibil.
daca te duci la piata cumperi cartofii cu pretul afisat pe carton nu in functie de firma blugilor de pe tine, un pret e un pret e unic pentru toti consumatorii nu se modifica dupa culoarea pielii sau strada pe care locuiesti !!!
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Toate temele sunt reale insa e mult prea tarziu sa mai schimbam ceva . Acele lucruri sunt mecanisme deja existente de mult prea multa vreme pentru a mai fi schimbate .

Ideal este ca de aici inainte sa gandim teme reale si realizabile , sa mergem pas cu pas , incetul cu incetul , din aproape in aproape .
Pentru asta trebuie insa sa aratam unitate , evolutie , rabdare si devotament pentru ideile noastre . Asta e si motivul pentru care am promovat atat de mult The European Summit / Barcelona , pentru ca acela este urmatorul loc unde putem arata ca suntem multi , puternici (ca la Barcelona desi nu e decat 200 Euro un bilet de avion ... nu ajunge chiar oricine) si hotarati sa facem business .
Intr-un final despre asta e vorba . Business . Iar businessurile nu se bazeaza pe sentimente sau resentimente ci pe servicii contra servicii / cash .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

noi suntem deja aici si tin sa myltumesc lui alex pentru ca a ales acest hotel. sunt placut surprinsa, asteptam ceva mai rau))
azi, exploram imprejurumile si hotelul, si miine sa fim fresh si gata pentru workshop. daca ceva, suntem in 203 si vom fi bucurosi de oaspeti.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
black&white
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 05 Feb 2014, 10:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu sunt model independent insa daca ar fi sa-mi exprim o dorinta ar fi urmatoarea: in urma cestor intalniri modele din Ro (implicit studiourile) sa fie tratate ca si cele din tarile `serioase`. Mi se pare aberant sa primesti un procent mai mic pe site-uri sau sa ti se ceara acte in plus la inscriere doar pentru ai (ne)sansa sa fii cetatean roman.

Spor la treaba si mai mult spor la distractie :D
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

OK! BIG DAY! So.... LET'S GET READY TO ROMBLE!!! :D

Cuvântul care m-a izbit tot timpul când am citit ce scria Alexiss in legatura cu acest eveniment a fost "evolutie". Fara sa vreau, m-a dus cu gândul la S.Jobs si la felul cum i-a inlaturat din "viata" lui pe cei care nu puteau tine pasul cu visele lui. Faceti ca aceasta industrie sa evolueze fara a "calca pe cadavre".

Mult succes cu evenimentul va doresc si sa fiti calauziti de bune intentii!

Si DA! Inca va invidiez ! :mrgreen:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

SFG, nu sunt eu in masura sa vorbesc de evolutia domeniului, ca nu fac parte din domeniu, sunt doar spectator. Domeniul va evalua intr-un fel sau altul indiferent de vointa noastra. Ce face Alex e incercarea de manifestare a vointei, tocmai pentru a incerca sa poata controla evolutia spre ceva constructiv si de ce nu cat mai profitabil pentru cei ce lucreaza in domeniu.

Evolutie inseamna si a aprinde o lumanare cadavrelor si cu sau fara compasiune trecut mai departe. A fost tot alegere personala a unora sa nu mai respire. Pentru cei ce au inca pulsul ridicat e o involutie sa stea prea mult "plangand" pe cei ce din diverse motive au ales sa "moara".

De asta am si remarcat ipocrizia unora care se "plang" ca modelele sunt marginalizate. Pai nu e asa. Ele o fac. Cate au fost la summit la Budapesta? Cate se vor duce la Barcelona? Ce le opreste? Se vor tot face intalniri si vom vedea cate vor veni...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Spunea cineva ca doi oameni pot privi la acelasi lucru dar sa-l vada diferit. Ceea ce pentru unii poate parea un cadavru, pentru altii poate parea un corp ce poate fi re/adus la viata. Tocmai de accea am spus sa nu se calce pe cadavre. Acestea pot fi ocolite, nu e nevoie sa se calce pe ele. Domeniul va evolua si cine nu va face fata se va autoexclude, nu e nevoie sa calce nimeni pe ei si nici sa stea prea mult "la capataiul muribunzilor" cazand astfel in involutie. Dar nu trebuie sa li se ia sansa la "o viata" daca o doresc, indiferent ca in aceasta viata vor alege sa isi agate de brat un Chanel sau o imitatie din Obor.
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am ajuns si noi :):). Frumoasa vremea la Predeal. Abia astept sa meet you guys, pana una alta cred ca I shall attend the pool..

Have a wonderful day all!

Alexandra.
Echipa l.o.l.a.a. studios
Dream Outstanding!

Mail: manager@lolahighclass.ro
Telefon: 0753.114.479 / 0753.114.469
Website: www.lolahighclass.ro
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

da eu cred ca evolutia asta nu are ca scop eliminarea modelelor ,ce mare lucru sa respecti ce ti se cere pe site e ff simplu respecti si te incadrezi in standarde ,investesti in aparatura impusa etc ,wow cata gravitate parca ne dam masteru :mrgreen:

intr adevar sunt si modele oricat le -ai explica fac tot cum le taie capu ,si se mira ca nu au trafic ,si al dracu site ce mai tine cu unele si intr adevar s-au dus la vale mult...dar ele tot nu pricep ce si cum !

asa in general depinde si cu ce te multumesti ca daca vrei sa faci njpe mii si nu reusesti neam normal ca ti se pare ca ai ''murit'' ahahah
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Suntem aici. Unde sunteti? Pentru cine doreste am gasit o masa jos in hol. Mai sunt 5 locuri libere. Doar ce comandam ceva de baut. Sunt intr o camasa in carouri si blugi :))
topstudio
Mesaje: 15
Membru din: 09 Oct 2013, 10:40
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Suntem la Miorita. Intreaba la receptie unde e! :)
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

OK, inapoi acasa. Imi pare rau, si imi cer scuze celor carora nu am apucat sa le spun LA REVEDERE. Am avut o problema urgenta si am plecat foarte, foarte repede. Ca idee la 19.00 eram in masina la 20.30 eram in Bucuresti.

Revenind la ceea ce s-a intamplat la Summit, mi-a facut mare placere sa va cunosc pe toti, sunteti niste oameni minunati, majoritatea. Zic majoritatea pentru ca nu se putea sa ii plac chiar pe toti, pe unii nici nu i-am cunoscut :) Chiar daca sunt de parere ca am experienta, am de invatat de la voi toti cate ceva, si de la cei mici si de la cei mari. Toti suntem diferiti, si avem abordari diferite a situatiilor. Speakerii au fost de mare calitate, si mi-am exprimat atat public cat si privat multumirile si aprecierea la sfaristul fiecarui seminar. Organizarea foarte buna, in rest lume multa si restransa. Un detaliu la care ar fi bine sa mai lucram pe viitor.
Ceea ce m-a surprins este ca au fost persoane care si-au tinut ecusoanele intoarse pe toata durata evenimentului. Hai ma, chiar asa, la ce ati mai venit sincer :))? Va era rusine de studiourile care le reprezentati? Aveati nume urate? Serios...

In rest sper sa mai existe si alte evenimente de acest gen. Mi-ar place mult, ca in urmatoarele intalniri sa ne discutam public problemele intampinate si sa gasim impreuna niste solutii convenabile. Mi-ar place mult sa nu mai vad bisericute.

Astfel vom deveni mai mari si mai frumosi. Salut si pe data viitoare, inca o data imi cer scuze ca nu v-am salutat personal pe fiecare in parte!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”