Cum se fac bani pe Skype

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
shishu14
Mesaje: 4
Membru din: 26 Dec 2013, 14:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multi cer showuri private in Skype?

Cum se pot face bani cu Skype in privat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

shishu14
Nu e treaba ta, cum se "fac" bani pe skype :)
Ai incercat sa-i faci si legal pe site-uri ?
Deja vrei sa sari niste etape ! Nu ai citit chiar nimic despre asta pe acest forum ? Macar fa un efort si ia forumul asta din scoarta in scoarta !! O sa intelegi singur(a) daca se merita sau nu , ok ?
E ca si cum te prezinti la un club de atletism in blugi si bascheti cu castile albe de la I-phone in urechi ascultand Guta :) mancand o shaorma ,tu avand si scutire (pe nashpa ) la orele de sport de la scoala ..si te apuci sa intrebi cum faci si tu sa te bagi la maraton ! :))
Sa nu intelegi ca skype e forma suprema, pt avansati ...ci doar sa arati respect pt ce au scris atatia oameni aici de mai bine de 10 ani .
Nu mi-o lua in nume de rau ,te rog ,dar citeste forumul asta si o sa razi singur(a) de intrebarea ta .
Nu-ti va strica sa citesti ,ia-o ca un sfat , ok?
Nu te obosi sa-mi raspunzi , vei consuma banda de net de pomana ...gandeste-te ca in timp ce tu vei consuma banda de net de pomana ...nu faci decat sa furi din banda netului la nivel mondial ,net care ar fi de folos celor din Africa care asteapta un e-mail sa vada cand soseste urmatorul convoi cu alimente/apa .Deci nu consuma netul cu bazaconii in timp ce oamenii mor de foame in Africa , ok ?
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

cam rautacios raspunsul, sunt si siteuri in care pvt pe skype e permis (adultwork) sau mfc care nu are multe de obiectat..nu neaparat sa faca lucruri neortodoxe:)
Avatar utilizator
LiveQueens
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 18 Noi 2008, 02:23
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu zic ca pe Jasmin merge cel mai bine
poti da adresa ta de skype pe freechat si sa le spui sa te adauge .. roaga-i frumos - acolo le ceri bani pe western .. tine de cateva ori .. asa ca nu ai de ce sa nu incerci
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

livequeenns , buna, de ce informezi omul gresit? mai fratilor, daca un om pune on intrebare, si nu stii raspunsul, mai bine taci, si gata , decat sai dai un sfat gresit...cum naiba sa dea omu skypul lui, si sa se mai si roage sa fie adaugat? in clipa urmatoare, ii va fi banat contul, permanent, mai ales pe livejasmin, unde regulile sunt batute in cuie, si adminii urmaresc camerele de free cat si de pvt, astfel incat sa nu se faca abateri de la reguli..si , bineinteles,daca se va intampla asa, va ramane doar sa mai faca showuri pe skype, daca a fost adaugat..
dar daca per respectiva(perfprmerul) face destui banuti pe jasmin, nesttind ca adresele personale sunt interzise gen skype, messenger, nume prenume reale, etc, va veni sa va dea voua in cao, ca l-ati indrumat gresit, deoarece lui/ei, i-a fost lene sa citeasca regulile siteului unde scrie despre ceea ce vb eu acum...
pe myfreecam, daca un membru te intreaba de show, el iti da tipsul acolo, pe mfc, apoi plecati pe skype pt show...niciodata sa nu faci greseala sa ii faci showl primul, urmand ca el sa se intoarca cu banutii, no va face, vei ramane in lipsa...
despre alte siteuri, nu stiu, deci ma abtin, insa in orice caz, vreo 2 3 siteuri cred ca accepta sa faci show si pe skype, restul, nu, deoarece nu le convine...pe multe siteuri nu e ca myfreecam, cu free show in free chat si daca primesti tip, bine, daca nu, asta e..nu frate...majoritatea au optiunea privat, unde te ia membrul si esti platit pe sec, minut:P deci pe astfel de siteuri nu ai tu ce cauta cu skype messenger etc...vei fi banat imediat...
in caz ca cineva pe un site cu privat, iti va zice in free chat asta e nickul meu xxx22 add me.. tu sa nu faci prostia sai zambesti si sai zici ok i will add you...ca iar vei fi banat...deci, ii zici frumos, im sorry, im not allowed, i respect the rules of this site:P
eu te invat cum e bine si cum se procedeaza, ce vei face in viitor, te priveste doar pe tine, tu vei suporta consecintele...
nah, am reusit sa rup banda de net, insa sper ca cei din africa nu au ramas fara net din vina mea, astfel incat, isi vad emailurile cu produsele alimentare etc...
referitor la asta,am sa deschid un topic nou, unde va voi zice cate ceva:p
sunteti bineveniti
bafta la toti la $$$$$$$$$$
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iar daca un patron de studio da asemenea sfaturi, e ok, aplica-le la studioul tau...vei vedea singur ce va urma..poate, dar poate, te vor ierta o data, de 2 ori, de 3, dar stii tu vorba aia, ulciorul nu merge de multe ori la apa, se va sparge..asa si in cazul tau si al performerilor tai:P
daca am zis ceva gresit, rog pe adrian(glamour) sau sad_eyes(ionut) sa ma contrazica si sa imi zica ca mam prostit eu la cap de atata vdch
Imagine
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

dulcico, o glumit omu' in prelungirea glumei anterioare....lol... mai respira.....

in plus, de cateva luni s-a inventat si sectiunea SkyPrivate din interiorul SKYPE cu plata pe minut si banii in payoneer si paxum...
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Avatar utilizator
marty
Mesaje: 20
Membru din: 12 Apr 2013, 10:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna!

este evident ca livequeens a glumit,dar poate ca sishu este atat de 'incepator', incat ii va lua gluma drept un sfat..asa ca dulcyka a facut o fapta buna;eventual l -a salvat pe sishu de la un cont banat pe livejasmin :)
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da, asa glume, nesarate, nu sunt bune, deoarece, baiatul acela, putea sa il ia in serios, apoi primea bann sau penalty, si venea frumusel si ne dadea in cap, ca , de ce il sfatuim rau? ca de ce nimeni nu ia zis ca nui adevarat si ce consecinte poate avea chestia asta? eu zic, la intrebari de genul asta, sa se raspunda serios, nu prin glume..poate omu chiar are nevoie de un sfat, nu de o gluma...sau macar in (GLUMA) si era mai bine
da exista si skyprivate, dar tot la fel, trebuie sa dai idul, deci, cine risca, treaba lui...
bafta all:P
Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

dulcyka_sexy scrie:livequeenns , buna, de ce informezi omul gresit? mai fratilor, daca un om pune on intrebare, si nu stii raspunsul, mai bine taci, si gata , decat sai dai un sfat gresit...cum naiba sa dea omu skypul lui, si sa se mai si roage sa fie adaugat? in clipa urmatoare, ii va fi banat contul, permanent, mai ales pe livejasmin, unde regulile sunt batute in cuie, si adminii urmaresc camerele de free cat si de pvt, astfel incat sa nu se faca abateri de la reguli..si , bineinteles,daca se va intampla asa, va ramane doar sa mai faca showuri pe skype, daca a fost adaugat..
dar daca per respectiva(perfprmerul) face destui banuti pe jasmin, nesttind ca adresele personale sunt interzise gen skype, messenger, nume prenume reale, etc, va veni sa va dea voua in cao, ca l-ati indrumat gresit, deoarece lui/ei, i-a fost lene sa citeasca regulile siteului unde scrie despre ceea ce vb eu acum...
pe myfreecam, daca un membru te intreaba de show, el iti da tipsul acolo, pe mfc, apoi plecati pe skype pt show...niciodata sa nu faci greseala sa ii faci showl primul, urmand ca el sa se intoarca cu banutii, no va face, vei ramane in lipsa...
despre alte siteuri, nu stiu, deci ma abtin, insa in orice caz, vreo 2 3 siteuri cred ca accepta sa faci show si pe skype, restul, nu, deoarece nu le convine...pe multe siteuri nu e ca myfreecam, cu free show in free chat si daca primesti tip, bine, daca nu, asta e..nu frate...majoritatea au optiunea privat, unde te ia membrul si esti platit pe sec, minut:P deci pe astfel de siteuri nu ai tu ce cauta cu skype messenger etc...vei fi banat imediat...
in caz ca cineva pe un site cu privat, iti va zice in free chat asta e nickul meu xxx22 add me.. tu sa nu faci prostia sai zambesti si sai zici ok i will add you...ca iar vei fi banat...deci, ii zici frumos, im sorry, im not allowed, i respect the rules of this site:P
eu te invat cum e bine si cum se procedeaza, ce vei face in viitor, te priveste doar pe tine, tu vei suporta consecintele...
nah, am reusit sa rup banda de net, insa sper ca cei din africa nu au ramas fara net din vina mea, astfel incat, isi vad emailurile cu produsele alimentare etc...
referitor la asta,am sa deschid un topic nou, unde va voi zice cate ceva:p
sunteti bineveniti
bafta la toti la $$$$$$$$$$
Mi-a placut cum ai scris :)
Totusi informatiile furnizate de tine in detaliu pas cu pas ....sunt pentru cei care mai stiu cu ce se mananca nu pt userul de mai sus la care faceam eu referire .La cate sa scris aici ,omul e in ceata totala acum cred :) .Tot mai folositor i-ar fi sa invete de pe forum tot ce trebuie .Scurtaturile astea ca si in viata nu ajuta deloc .Si la sala veneau multi cu idei preconcepute care nu aveau nici cea mai mica idee ,dar totusi aveau o ...idee (destul de fixa :) ) crezand ca grasimea (in special de pe abdomen )se va transforma miraculos in muschi !! Drept urmare se apucau cu ditamai burta sa faca abdomene la greu ! Iar la intrebarea directa si putin frivola :"La ce aparat sa fac si eu muschii abdominali ca ai tai ? " ...raspunsul direct era :" la frigider " .Binenteles ca imediat le explicam in 5 min cum sta treaba ,cum ca nu sunt scurtaturi ..si NUUU nu e imposibil sa obtina asa ceva numai ca trebuie parcurse niste etape .Altii disperati credeau ca daca fac rost de anabolizante (interzise evident ) ...GATA au rezolvat problema definitiv . Cand le explicam ca nici macar in cazul anabolizantelor celor mai scumpe/ performante ,pe langa riscurile de sanatate NU VOR OBTINE absolut nimic ..DAR NIMIC ...faceau ochii mari .Le explicam de asemenea ca acele anabolizante de care au auzit DA ...i-si fac efectul dar NUMAI SI NUMAI in cazul celor care oricum fac antrenamente istovitoare de ani de zile si care deja au "muschi " . Ca si cum ai spera din toata inima ca cu Loganul tau de 1,4 daca ii bagi o toba sport si un cip motor si niste scaune recaro ..GATA te iei la intrecere cu un Porshe :))
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

mnn scrie:cam rautacios raspunsul, sunt si siteuri in care pvt pe skype e permis (adultwork) sau mfc care nu are multe de obiectat..nu neaparat sa faca lucruri neortodoxe:)
Eu nu stiu cum e pe adultwork sau mfc , dar am vazut in bio la modele pe chaturbate ca scriu de show pe skype dar plata e pe site in tokens ..adica primesc plata tot pe site numai ca se folosesc si performerii si site-ul de calitatile platformei "skype " .Neortodox din partea site-ului chaturbate sa permita folosirea unei platforme deja performante (in care s-au investit milioane de $) .Totusi nu inteleg ce-l opreste dupa asta pe performerul ala sa nu ia legatura cu membrul care a platit in tokens show-ul ..sa vina si data viitoare dar sa "sara " site-ul si sa plateasca direct in verzisori :)
E treaba lor pana la urma .
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la asta ma si refeream marty, daca toata lumea ar glumi cu sfaturile, unde cei in cauza nu stiu despre ce e vorba, acele sfaturi devenite glume pot fi luate in serios, si sa dauneze persoanei ce pune intrebarile, astfel incat, cand , pe viitor, cineva mai are nevoie de un sfat, nu va ma intreba nimic, de teama, ahh, da, sfaturile lor sunt doar glume, nici nu stiu, e serios sau nu forumul acela? asa, nu vom mai auzi nimic pe aici..nu zic sa nu glumim deloc, am muri fara glume, dar nu in cazuri din astea, cand persoana nu stie ceva, noi sa glumim...daca atunci cand am avut probleme la pc, si am intrebat ce placa de baza si procesor sa caut, sa se potriveasca, deoarece nici eu nu stiam, si cineva miar fi raspuns placa de baza elmiplant si procesor garnier, as fi cumparat ceea ce mi se recomanda, vedeam ca nu merg, dar, eu pe buna baza ca au fost indicate corect, mas fi luat de magazin de ex, emag..sunt proaste calitativ, nu mer, stres, nervi etc...cand de fapt indicatiile oamenilor erau o glumita. make fun on me? aha...ok..data viitoare...nu mai intreb nimic...si uite asa dispar oamenii de pe forum...nu generalizati, nu o spun cu rautate, ci spre folosul celor ce nu stiu anumite chestii... asa ca mine, ca si eu sunt bomba la pcuri etc...omu ala e bomba la skype si siteuri cred habar nare cu ce se mananca...
asta e, acum sper sai fie de folos ce iam scris, iar tu livequeenns, urecheala de la mine in direct haahahahahahahahah.......chem si protv-ul hahahahahaahahahahaha..

bafta all la $$$$$$ :D :D :D :D :D :D :D
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cum am zis mai sus googlefun, asa e si pe mfc, plateste omu pe site, sa zic 1000tk, si pleaca pe skype, pt o mai buna calitate, 30 minute, spre exemplu...cand sa terminay ora de show, a inchis skype, sa intors pe mfc, si dai cu showul inainte, pana vine alt doritor de skype si tot asa....
si iam dat acele detalii pas cu pas, pt ca, fiind incepatoare in mfc, am avut membru in free, nu mia dat nimic, dar cica dami skype si hai pe show, iti dau xxxxxxx tk am lapsus..ok frate, hai... fac eu show vreo 2 ore, imi zice multumesc, minunat, excelent, ce sa mai, imi crestea inima ca omu era happy :D :D :D :D :D inchide el skypeul, lol, ma buseste rasul din amintiri, eu disperata, cautal pe mfc...nimic...seara aia nam dormit un ochi macar, am cautat incontinuu nickul lui..nimic...dupa 2 zile de cautari zadarnice, am inteles poanta lui, eu prostuta, noua pe acolo, el smecher, sia facut danblaua cu mine si gatai.. dar nici eu nu mam lasat..data viitoare frate ti iam agatat toti in cui cand ii vedeam cu text hai pe skype ca te platesc eu...da sigur ca da..cand mah? cand moare capra vecinului? lolll..nu multumesc pa pa have fun..si asta mia fost invatatura de minte.... :D :D :D :D
Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

googlefun scrie:
mnn scrie:cam rautacios raspunsul, sunt si siteuri in care pvt pe skype e permis (adultwork) sau mfc care nu are multe de obiectat..nu neaparat sa faca lucruri neortodoxe:)
Eu nu stiu cum e pe adultwork sau mfc , dar am vazut in bio la modele pe chaturbate ca scriu de show pe skype dar plata e pe site in tokens ..adica primesc plata tot pe site numai ca se folosesc si performerii si site-ul de calitatile platformei "skype " .Neortodox din partea site-ului chaturbate sa permita folosirea unei platforme deja performante (in care s-au investit milioane de $) .Totusi nu inteleg ce-l opreste dupa asta pe performerul ala sa nu ia legatura cu membrul care a platit in tokens show-ul ..sa vina si data viitoare dar sa "sara " site-ul si sa plateasca direct in verzisori :)
E treaba lor pana la urma .
Repet e ca si in viata : Nu poti sari etapele ..
Daca esti bun/buna pe site-ul x ...oamenii vor dori poate si pe skype , dar daca esti un nimeni pe site-uri cine naiba sa vrea show serios pe slype (serios ma refer la multi bani ) ...vor fi firimituri si pe skype + riscuri asumate !
Stiu un amic care e angajat ca vanzator la un magazin intr-o zona cu trafic imens ,magazin de instalatii , el pe langa vanzare se ocupa in afara programului si cu instalatiile .Intr-o vreme il batea gandul sa renunte la slujba lui de vanzator sa-si deschida undeva fara vad o firma sa faca pe cont propriu instalatii (manopere ) .Problema era ca daca pleca nici dracu numai apela la el decat accidental pt manopera ,nefiind vad si neavand ca la locul lui de munca mii de repere /piese .
Sa razgandit si bine a facut ....din miile de clienti care intra acolo la locul lui de munca si cumpara diferite piese ..cateva sute tot apeleaza la el pt montaj .Asta e ideea si cu skype ..daca nu esti cunoscut pe site-uri /promovat de ei ...zero sanse ca pe skype sa se bata lumea .
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

sunt gagici pe livejasm. care fac skype la greu si nu le a prins nici naiba ,nu blamez pe nimeni daca ele asa se descurca bv lor atata timp cat sunt atente sa nu le prinda e ok,eu una nu as face mi-ar fi teama dar daca ar fi pestisoru auriu cred ca tentatia ar fi mare...heheheh si inainte eram total contra ce se mai schimba omu hmmm incredibil lol :mrgreen:
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dumnezeu iti da da nu iti baga in traista !

pe principiul asta mie nu imi plac si nu inteleg explicatiile kilometrice , nesfarsite , cele care te mangaie pe cap , aoleu saraca fata sau saracu baiat uite ca nu stie hai sa il luam de mana si sa ii aratam pas cu pas ; cand inghiti asemenea explicatii e clar ca asa esti obsinuit gandesti putin si cu masura sa nu iti fie frica sa se termine ,, ganditul ,, la tine , si asa o dai de pereti si in alte ocazii ,, celebre,, de viata

imi place sa ajut , chiar imi place mult cu atat mai mult cu cat pe mine personal nu m -a ajutat nimeni , insa nu inghit domle sa nu ai si tu ca om o sclipire , un ceva , sa stai cu urechea deschisa sa prinzi informatia , sa ,, furi ,, oleaca de meserie

sunt oameni care trebuie ghidati , atat pot ei , sa fie ghidati , sa fie niste mutzunei ii iei de acolo si ii pui dincolo , si atat , ei se rezuma sa nu gandeasca nimic , sa nu filtreze prin cap , sa nu se zbata iau de bun ce zice x sau y , fara sa ma treaca prin putul gandirii , vb lui bunica-miu , multi au cap ca sa nu le ploua in gat

eh si dac esti in situatia asta iti asumi , ca esti mai putin inteligent decta restul , ca esti lenes si vrei mura in gura , ca astepti sa ti se dea indicatii si explicatii ca sa ajungi undeva

mie imi plac intrebarile inteligente , care dovedesc ca posesorul / posesoarea lor gandesc mai mult de varful nasului , imi place capitalismul , care pe care frate , poti bine , nu poti aia e te calca altii in picioare si mori si gata sanate si un praz verde

si ajutorul e bine sa il filtrezi , pt ca sunt mii de persoane care il vor lua , cu , demnitatea,, unui spite regale si apoi iti dau in cap daca au timp si posibilitate

pe vremuri si eu am cazut in capcana asta , si am invatat ca intrebarile simple , banale , idoate de genul celei de mai sus duce in 99% din cazuri la luatul in freza din partea ajutatorului , ala plin de mila crestina

mie , imi place vdc ul , imi place el in sine ca si job , pe de alta parte am si o mare stima pt jobul in sine , nu imi place sa il tratez la misto , pe de alta parte peste 50% dn hosti il trateaza ca pe cel mai abject lucru de pe fata Pamantului si la total misto , si atunci de ce sa mai adaug pe inca cineva in jobul asta care sa il faca harcea parcea din 3 cuvinte doar pt ca nu e capabil de mai mult ?

un model bunicel , nu bun , reuseste sa afle despre skype , si sa se bungheasca cum e treaba cu pvt urile pe skype , fara ajutorul vdc forum , pana la urma pana nu exista forumul asta ma intreb cum rezolvau problemel astea?

zic si eu nu dau cu parul
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mda, fetish, te apreciez foarte mult, din toate postarile tale, asta denota ca esti un model bun si bv tie, in sa nu toti au sansa asta
drept urmare, am sa sterg postarea cu ajutorull oferit acelui membru, daca a citit bine, daca nu, tot bine...bafta la $$$$$
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dulcyka_sexy scrie:mda, fetish, te apreciez foarte mult, din toate postarile tale, asta denota ca esti un model bun si bv tie, in sa nu toti au sansa asta
drept urmare, am sa sterg postarea cu ajutorull oferit acelui membru, daca a citit bine, daca nu, tot bine...bafta la $$$$$
off, nu se mai poate sterge, rog echipa sa faca acest lucru pt mine :cry: :( :( imi pare rau ca deranjez
Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dulcyka nu are rost sa o stergi , eu nu te critic pe tine personal doamne fereste , eu doar am oferit o alta varianta a medaliei fata de ceea ce ai prezentat tu , eu zic ca e ok sa purtam un dialog unde fiecare isi prezinta versiunea , nu ?

si sa stii ca la mine din nefericire pt mine nu a fost nici o sansa a fost munca bruta si atat si implicare , eu in prima luna de vdc am facut 0 dolari , tocmai pt ca am ales prost , insa am persistat sa reusesc sa fac ceva din vdc si mi-am asumat alegerile pe care le-am facut bune sau rele

am invatat pt ca m -am incapatanat , nu pt ca as fi avut vre-o super sansa sau as fi fost cine stie ce mare talent nativ
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ogg fetish, inseamna ca ai fost bogata cu 0$ in prima luna, eu am stat 3 luni pe 4,25$ nam sa uit viata toata :D :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

dulcyka_sexy scrie:..si uite asa dispar oamenii de pe forum...nu generalizati, nu o spun cu rautate, ci spre folosul celor ce nu stiu anumite chestii...
Oameni nu dispar, ei citesc in continuare dar decid sa nu se mai implice, sa nu mai ajute.

Pentru ca de cele mai multe ori cel care ajuta este luat de prost si contactat doar cand are lumea nevoie. Cel cu problema rezolvata si-a pus mana in cur si a plecat mai revine cand apare urmatoarea problema.

Daca esti un pic atenta ai sa vezi ca multi useri vechi nu se mai implica nu mai "ajuta".
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”