Fotografiile pro si cresterea incasarilor!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

kharma13 scrie:GlamourFoto nu pot decat sa te felicit ,pozele sunt superbe !!! Curand o sa-mi iau si eu inima-n dinti ...ca trebuie !!!
Ia-o mai repede,o sa vezi diferenta;)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

kharma13 scrie:GlamourFoto nu pot decat sa te felicit ,pozele sunt superbe !!! Curand o sa-mi iau si eu inima-n dinti ...ca trebuie !!!

Multumesc de apreciere Kharma, ma bucur tare mult ca iti plac, cand ai sa fi pregatita te asteptam cu drag pana atunci focus pe work.

Ehh SFG fac si io ce pot acolo.

Spor acolo.

P.S. Thx Poca :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
VipStudio
Mesaje: 20
Membru din: 03 Mai 2013, 21:04
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ce pot sa zic... chiar daca sunt obisnuita cu pozele facute de Adrian, dupa fiecare sedinta sunt uimita de rezultate. Si cu atat mai mult dupa ultima sedinta, pentru ca oricat de bine au iesit pozele, modelul nu a fost unul usor de pozat.

Adrian mi-a fost recomandat de catre pocahontas (ii sarut mainile si picioarele pentru asta), intr-o perioada in care in loc sa ma ocup de modele si alte lucruri mult mai importante, faceam pe "fotografa profesionista". Mi-a aratat cateva poze si mi-a fost de ajuns. Usor-usor mi-am dat seama ca, continuand sa le fac eu poze fetelor, imi bat joc si de timpul meu si de al lor (stateam aproximativ 6 ore la o sedinta si aveam destul de multe de pozat) si-mi mai bat joc si de modele, pentru ca in veci nu as fi reusit sa le scot in evidenta atuurile si cand faceam pozele, ma uitam la orice, numai la figura si expresia ei nu. Pozele mele le urateau, le evidentiau toate defectele (daca avea nasul mare, i-l scoteam si mai mare; daca avea cateva cosuri, eu ii scoteam munti; care era mai plinuta, iesea saraca ...). Bineinteles, eu nu vedeam asta inainte, eram convinsa ca ce fac, fac bine, dar TIME IS MONEY!

Ideea e simpla. Nu te apuci sa dai meditatii la portugheza cand nu stii un cuvant in limba respectiva, nu? Asa si cu pozele. Eu si toti care colaboram cu Adrian stim ca am avut foarte mult de castigat de pe urma colaborarii si mai ales in fata modelelor. Ceilalti inca se mint singuri, asa cum o faceam si eu inainte.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

VipStudio scrie:Ce pot sa zic... chiar daca sunt obisnuita cu pozele facute de Adrian, dupa fiecare sedinta sunt uimita de rezultate. Si cu atat mai mult dupa ultima sedinta, pentru ca oricat de bine au iesit pozele, modelul nu a fost unul usor de pozat.
Multumesc mult pentru apreciere si eu care credeam ca nu te mai pot uimi cu nimic in afara de ideile si sugestiile care le mai scap din cand in cand "intamplator".

Referitor la rezultatul sedintelor este ceva normal deoarece eu tot timpul incerc sa fiu mai bunsi fac tot posibilul sa realizez acest lucru.
Ca te surprinde pe tine este la fel normal pentru ca esti angrenata in realizarea sedintei si rezultatul depinde intr-o oarecare masura si de tine si de acolo nerabdarea pana la primirea pozelor si satisfactia de dupa.

Pentru a intelege mai bine:
Imagine

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Perfect adevarat, in perioada aceasta, trebuie profitat cat mai mult, pentru a face poze outdoors :)... chiar daca sunt cu telefonul mobil sau cu o camera compacta... iar daca avem si norocul de a face si o sedinta profy... de ce nu... ideea este ca trebuie sa aratam membrilor ca avem si viata privata... ca nu stam toata ziulica in fata camerei sa ii asteptam pe ei ... profitati cat mai mult fetelor.... si aveti grija cu soarele ;)) !

Good Luck there and Have Fun!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

In ultima perioada nu am mai apucat sa ma implic prea mult pe forum fiind un pic ocupat cu lucruri care imi rapesc destul de mult timp.

Totusi am venit sa impartasesc cu voi din realizarile unui model cu care am colaborat cu ceva timp in urma, fara prea multa vorbarie pot spune ca de la cateva sute de $ pe perioada a ajuns sa faca cateva mii (cateva K nu multe K ).
Eu ma bucur maxim pt rezultatele obtinute si sper sa creasca in continuare sau sa se mentina acolo :)
Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Buna.

Eu am sa fiu in Galati saptamana viitoare pentru cateva zile daca este vre-o persoana care datorita distantei Bucuresti Galati nu ma contactat si doreste sa discutam acum are sansa sa o faca.

Va rog sa ma anuntati din timp, deoarece timpul meu liber o sa fie oarecum limitat.
Multumesc.

Imagine

P.S. Mai sunt cutremure sau nu mai sunt?
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Vin cu acest post datorita schimbarilor realizate de siteul Livejasmin.com

Pozele pentru a fi acceptate/folosite pe siteul livejasmin.com trebuiau sa aibe W- 1280px

Se pare ca aceasta valoare a fost schimbata si in acest moment ca sa urci fotografii pe siteul livejasmin.com trebuie sa aibe un minim W- 1600px

Cei care au primit in trecut fotografii de la mine (glamourfoto.ro) ii rog sa foloseasca pozele din folderul numit "marime mare" pentru ca pozele din folderul modificat special pentru Jasmin nu mai pot fi folosite ele avand 1280 px si minimul este de 1600px.

Deci in caz ca sunt probleme cu pozele speciale pentru siteul jasmin (poze livrate in trecut) va rog sa folositi pozele din folderul "marime mare", multumesc.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
liveprostudio
Mesaje: 1
Membru din: 07 Noi 2013, 02:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mi-am facut cont aici, special pentru a beneficia de serviciile si sfaturile unor profesionisti.
Am gasit unul (dupa vizionarea site-ului).
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

liveprostudio scrie:Mi-am facut cont aici, special pentru a beneficia de serviciile si sfaturile unor profesionisti.
Am gasit unul (dupa vizionarea site-ului).
In primul rand, spre sa nu ai nici o legatura cu brandul prostudio,in al doilea rand noi,restul de prosti ,asteptam cu mare interes sfaturile venite de la tine,promit sa iau notite :lol: si nu in ultimul rand bine ai venit in frumoasa lume a videochatului unde nu toti ''este'' destepti,frumosi si profesionisti.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Mie îmi sună ca un comment de spam pe blog.
D-ăla cu - I found your site very helpful, I appreciate the great work you put on it ... I visit every day, blah blah blah, și pac ți-a pasat un link cu cheap replica Louboutins wholesale :))
Fix ca nuca în perete adică.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Nu cred ca liveprostudio a urmarit sa jigneasca restul membrilor acestui forum, cat despre cum a sunat eu nu ma pot pronunta, deoarece de multe ori vorbele mele vin la pachet cu tone de greseli: de scriere sau exprimare.

Spor acolo

P.S. multumesc de apreciere cu siguranta in zona sunt multe alte persoane super pro.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Later edit


Un video de pe yotube nu mai este valabil deoarece contul respectiv a fost blocat datorita anumitor persoane "amabile"
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Isabel69
Mesaje: 37
Membru din: 12 Noi 2013, 14:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

AM si eu nevoie de poze profesionale? Mentionez ca am avut 2 respingeri la poza d profil d pe jasmin.
Un studio ptr poze in Constanta? Stie careva !
MS ! :!:
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Isabel69 scrie:AM si eu nevoie de poze profesionale? Mentionez ca am avut 2 respingeri la poza d profil d pe jasmin.
Un studio ptr poze in Constanta? Stie careva !
MS ! :!:

Cei de la jasmin de ceva timp sunt mai exigenti sterg pozele din galeriile modelelor etc etc, dar nu este ceva imposibil adica cu un pic de atentie poti sa faci 2-3 imagini care sa nu fie respinse bineinteles ele trebuie sa respecte cerintele lor.

Din pacate in constanta nu iti pot recomanda pe nimeni dar poti sa cauti pe google sa vezi ce gasesti, daca nu esti multumita si ai drum in bucuresti poti sa dai un telefon si se rezolva :)

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Isabel69
Mesaje: 37
Membru din: 12 Noi 2013, 14:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ok, poate o sa am drum, d sarbatori acum.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
studioclasic
Mesaje: 15
Membru din: 21 Dec 2013, 09:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Glamour,te deplasezi si in alte locatii din tara pentru a fotografia modelele?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”