Lucreaza cineva cu Infinity Telecom?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
adelina22
Mesaje: 25
Membru din: 29 Iun 2012, 23:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt de multi ani client Upc si de ceva timp am un abonament la ei cu viteza garantata, deoarece lucram mai multe fete intr-un apartament si vrem sa avem ceva sigur chiar daca platim mai mult decat la un abonament normal. Netul merge foarte bine, dar atunci cand merge. In ultima luna au avut probleme tehnice de 5 ori si sincer m-am cam saturat sa astept sa si le rezolve. Am tot vazut reclama cu aceasta firma Infinity Telecom si as dori sa stiu , daca lucreaza cineva cu ei , cat de seriosi sunt si daca stau bine pe partea tehnica - respecta contractul, au intreruperi? Oferta RDS o cunosc deja si ma gandesc sa schimb, dar nu stiu cu ce. Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
marin
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 106
Membru din: 16 Oct 2013, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lucrez eu si alti prieteni, si e foarte OK.
Am mai raspus o data, dar nu stiu de ce nu a aparut postul respective.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

marin scrie:Lucrez eu si alti prieteni, si e foarte OK.
Am mai raspus o data, dar nu stiu de ce nu a aparut postul respective.
Pentru a se evita spamul si alte lucruri neplacute utilizatorii noi sunt tinuti sub aprobare pana indeplinesc un anumit numar de posturi, dupa care pot scrie la liber, este posibil ca postul respectiv sa fi fost sters din greseala ( putin probabil ) sau nu ai dat tu submit, oricum nu mai conteaza pentru ca ai avut amabilitatea sa scrii din nou raspuns.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
marin
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 106
Membru din: 16 Oct 2013, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Deci e cineva sus, care ne vegheaza :) .
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”