Daca imi fac un cont nou pe LJ beneficiez de promovare?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
screenpower
Mesaje: 6
Membru din: 19 Oct 2013, 02:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor,
De curand mi-am inchis contul pe live jasmin din doua motive : 1. Era un cont vechi pe care nu intram zi de zi , si mi-am pierdut din rating , de aceea probabil ca nu faceam bani. 2. Luna aceasta am facut 200$ cu un prieten dupa alt site, care l-am pus sa intre pe acesta, ca sa mai castig si bani pe acest cont, mai ales ca el numai putea sa intre in pvt pe site-ul respectiv ca avea o limita din cate am inteles ( acum nu stiu daca este adevarat, dar cand iam propus sa intre pe jasmin a acceptat), conclusia ca acest membru a folosit un card care nu era al lui (asta am aflat de la suportul dp site) pentru ca am vazut ca si-a retras banii, iar cei dupa site mi-au zis ca a folosit un card al altei persoane, iar persoana respectiva a facut o plangere la banca ca i sa folosit cardul fara acordul lui.
Vam spus motivele, iar acum revin cu intrebarea mea.
Eu am dorit sa imi inchis contul pentru ca m-am gandit ca daca imi deschid un cont nou, o sa am din nou publicitate ca performer nou si as putea sa o iau de la capat si sa mi pastrez ratingul, ca de acum as putea sa intru cum intru si pe celalalte siteuri.
Intrebarea este: Daca imi fac cont nou, din moment ce am avut un cont vechi, voi mai avea publicitatea ca oricare persoana noua pe site ? A mai incercat cineva ca mine pana acum?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna ...sunt si eu de ceva timp pe jasmin, inclusiv cu cont nou dupa ce am inchis un cont mai vechi pe care nu mai mergea sa fac banuti... nu vei beneficia de acelasi pret ca modele noi noute pe site, adica acel 0,89 sau cat era candva cand am facut eu prima data contul....insa vei avea 1,99 cel mai mic pret, iti recomand sal utilizezi pana te vei ridica in rating si vei fi cunoscua... publicitate vei avea, prin random, pe noua versiune....acolo se schimba fetele de pe pagini astfel incat fiecare are sansa sa apara atat mai in fata cat si mai in spate..dar lipsa de trafic nu vei avea daca vei indeplini urmatoarele cerinte si anume-
1- full gallery of photos... toate casutele de la free, member area si fan club sa fie pline...
2- 2 3 videouri platibile plus 1 free-teasing...
3- toate optiunile de la earn more sa fie activate iar pt two way audio sa lasi pe 0$... astfel membrii vor putea vb cu tine fara sa scrie..prin microfon..:P
4-zambareata si atitudine pozitiva :) :D :lol: :wink:
bafta multa si tine-ne la curent cu ce rezolvi....
inca un sfat daca te intereseaza, poti activa un cont master, pe numele tau, cu datele tale, unde vei putea sati faci pana la maxim 10 conturi din cate stiu....in caz ca gresesc va rog sa ma scuzati..dar cu 2 conturi sigur vei putea lucra din soft direct, un cont cand te loghezi, apoi in dreptul numelui ai un plus mare alb, dai acolo, si in caz ca ai alte conturi, inca 1 poti adauga online pe langa celalalt... un cont pe care sa te axezi cel mai mult, si unul secundar sa zic asa... in momentul cand te ia in pvt in unul din conturi, celalat va fi trecut automat de sistem in member area, asadar nai bataie de cap sa dai tu click pe contul al doilea, sa il treci in member...in caz ca nu esti lamurita, revi-no cu un pm...:D
bafta multa
Imagine
screenpower
Mesaje: 6
Membru din: 19 Oct 2013, 02:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iti multumesc mult pentru raspuns, o sa tin cont de ceea ce mi-ai zis
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”