De ce ajut fara obligatii?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

most.silent scrie:Ce m-a facut totusi sa studiez cu atentie domeniul si apoi sa plec la treaba, ai fost TU, cu toate sfaturile tale. Tu si Glamour.
Ma bucur ca m-ai inclus printre persoanele care te-au ajutat, pe partea cealalata consider ca aportul si contributia mea la domeniu este nesemnificatava in comparatie cu a multor altor persoane care chiar s-au implicat.

Multumesc si spor acolo :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

cred ca am citit topicul asta de vreo zece ori pana acum cand m-am hotarat in sfarsit sa-mi expun parerea.....si anume ca in general, in viata, oamenii care te ajuta fara vreun interes sunt numarati pe degete; Asta mai ales in industria videochatului unde dupa cum toata lumea cred ca a observat in ultima vreme apar din ce in ce mai multe scoli de videohat sau asa zisii meseriasi care te "rezolva" ei de toate daca apelez la e.....;fiecare incearca sa te mulga ca o vaca de lapte pentru un minim de informatie dar asta este, viata e o jungla, se descurca cine poate si vorba aia fiecare e liber sa aleaga ce e mai bien pentru el/
Toata stima si din partea mea Ionut, nu te cunosc dar tot ce pot spune e ca DE FIECARE DATA cand ti-am solicitat ajutorul nu numai ca mi-ai raspuns, dar in cateva randuri precise si la obiect mi-ai explicat exact rezolvarea problemei :P Si asta, binenteles, fara obligatii.....Asta intr-o lume in care pana si la popa tre sa-i dia bani ca s ate spovedesti, pana ce si la infirmiera cu sapte clase tre sa-i dai 10 ron in buzunar ca sa-ti schimbe bolnavul de pampersi......Nu mai vorbesc de medici, profesori sau de gasirea unui sipmlu job amarat vreua sa va zic ca pana si ca ospatar sau vanzator se cer bani....E trista situatia din Romania la ora actuala si nu pot decat sa apreciez persoanele care inca mai vor sa ajute, inca mai vor sa faca ceva intr-un sistem care dupa parerea mea e mucegait pana la oase de coruptie....
Personal nu sunt un model super ambitios care vrea sa fac zeci de mii, nu sunt un PROF in industrie sau mai stiu eu ce personalitate, cred ca fac parte din masa de mijloc, atat la castiguri, cat si la lene :mrgreen: Dar daca datorez cuiva un MULTUMESC pentru cunostintele din domeniu la care am ajusn pana acum, ei bine acets lucru i-l datorez acetsui site, care e moderat de Ionut :)
P.s. Mi-a palcut foarte mult topicul referitor la educatia sexual in Romania, ai explicat atat de deschis situatia modelelor ca si femeie ca sa zic asa ......am ramas impresionata; Pana acum nimeni nu a indraznit sa vorbeasca deschis de igiena, de infectiile cu care unele modele se confrunta banuiesc ca de rusine sau pudoare....
PPs: sa stii ca am rezolvat si rpoblema cu flux managerul care era data d eincompatibilitatea intre el si softul d ela livejasmin au dat explicatii cei de la xlove si acum pot din nou sa folosesc flux maagerul hehehe :P *
Mult curaj in continuare in ceea ce vrei sa intreprinzi!
Avatar utilizator
seduction.gaby
Mesaje: 2
Membru din: 23 Feb 2013, 13:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

E primul mesaj care il scriu aici pe forum, chiar daca am ceva timp de cand il citesc.

Apropo de faptul ca nu poti sa te lasi de fumat, si eu vroiam sa-ti recomand aceeasi carte Allen Carr-In sfarsit nefumator, cu care m-am lasat si eu de fumat, dar am ascultat si audiobook-ul care se gaseste pe internet.

Multumesc din suflet pentru sfaturi Ionut.

Numai bine,
Gaby
BadCat
Mesaje: 43
Membru din: 04 Dec 2010, 06:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hmm sentiment de a nu face rau cuiva voit sau nu il am...iertarea nelimitata - catalogarea drept ''proasta satului'' o am......avand in vedere ca nu am inca 33 ani......oare am vreo sansa sa depasesc si io anumite limite pana atunci.......cine stie......''n'' coincidente cu nr 13 am ......hmmmm parca incep intrebarile sa apara :P.........
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

BadCat scrie:hmm sentiment de a nu face rau cuiva voit sau nu il am...iertarea nelimitata - catalogarea drept ''proasta satului'' o am......avand in vedere ca nu am inca 33 ani......oare am vreo sansa sa depasesc si io anumite limite pana atunci.......cine stie......''n'' coincidente cu nr 13 am ......hmmmm parca incep intrebarile sa apara :P.........
Buna BadCat,

Scuze pentru raspunsul intarziat, conteaza sa iti gasesti credinta TA, nu a altora si sa iti urmezi destinul asa cum iti place tie... ce vezi, ce simti, nu sunt coincidente.. incepi sa te trezesti din somn dar trebuie sa fi puternica pentru a face fata emotiilor si apoi pur si simplu sa faci ce ai de facut FARA FRICA. Maturizarea completa va interveni inevitabil mai devreme sau mai tarziu. Vei face probabil si greseli.. sunt inevitabile in societatea moderna.. ideea este sa inveti din ele si ai capabilitatea sa repari.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

seduction.gaby scrie:Buna,

E primul mesaj care il scriu aici pe forum, chiar daca am ceva timp de cand il citesc.

Apropo de faptul ca nu poti sa te lasi de fumat, si eu vroiam sa-ti recomand aceeasi carte Allen Carr-In sfarsit nefumator, cu care m-am lasat si eu de fumat, dar am ascultat si audiobook-ul care se gaseste pe internet.

Multumesc din suflet pentru sfaturi Ionut.

Numai bine,
Gaby

Multumesc Gaby, trage tare in continuare.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

trompi scrie:cred ca am citit topicul asta de vreo zece ori pana acum cand m-am hotarat in sfarsit sa-mi expun parerea.....si anume ca in general, in viata, oamenii care te ajuta fara vreun interes sunt numarati pe degete; Asta mai ales in industria videochatului unde dupa cum toata lumea cred ca a observat in ultima vreme apar din ce in ce mai multe scoli de videohat sau asa zisii meseriasi care te "rezolva" ei de toate daca apelez la e.....;fiecare incearca sa te mulga ca o vaca de lapte pentru un minim de informatie dar asta este, viata e o jungla, se descurca cine poate si vorba aia fiecare e liber sa aleaga ce e mai bien pentru el/
Toata stima si din partea mea Ionut, nu te cunosc dar tot ce pot spune e ca DE FIECARE DATA cand ti-am solicitat ajutorul nu numai ca mi-ai raspuns, dar in cateva randuri precise si la obiect mi-ai explicat exact rezolvarea problemei :P Si asta, binenteles, fara obligatii.....Asta intr-o lume in care pana si la popa tre sa-i dia bani ca s ate spovedesti, pana ce si la infirmiera cu sapte clase tre sa-i dai 10 ron in buzunar ca sa-ti schimbe bolnavul de pampersi......Nu mai vorbesc de medici, profesori sau de gasirea unui sipmlu job amarat vreua sa va zic ca pana si ca ospatar sau vanzator se cer bani....E trista situatia din Romania la ora actuala si nu pot decat sa apreciez persoanele care inca mai vor sa ajute, inca mai vor sa faca ceva intr-un sistem care dupa parerea mea e mucegait pana la oase de coruptie....
Personal nu sunt un model super ambitios care vrea sa fac zeci de mii, nu sunt un PROF in industrie sau mai stiu eu ce personalitate, cred ca fac parte din masa de mijloc, atat la castiguri, cat si la lene :mrgreen: Dar daca datorez cuiva un MULTUMESC pentru cunostintele din domeniu la care am ajusn pana acum, ei bine acets lucru i-l datorez acetsui site, care e moderat de Ionut :)
P.s. Mi-a palcut foarte mult topicul referitor la educatia sexual in Romania, ai explicat atat de deschis situatia modelelor ca si femeie ca sa zic asa ......am ramas impresionata; Pana acum nimeni nu a indraznit sa vorbeasca deschis de igiena, de infectiile cu care unele modele se confrunta banuiesc ca de rusine sau pudoare....
PPs: sa stii ca am rezolvat si rpoblema cu flux managerul care era data d eincompatibilitatea intre el si softul d ela livejasmin au dat explicatii cei de la xlove si acum pot din nou sa folosesc flux maagerul hehehe :P *
Mult curaj in continuare in ceea ce vrei sa intreprinzi!
Si noi iti multumim zi de zi Trompi.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Sad
<3
One day baby !
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

andromaca_mulge_vaca scrie:http://www.dcnews.ro/2013/10/bancul-zil ... xperiente/

(forumul de sub articol)
:) Tragi tare nu te lasi hehehe, multumim, am bagat si eu un comentariu de sustinere, sper sa il si aprobe.

Bafta acolo
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Cocinella scrie:Sad
<3
Buna Cocinella, multumesc... dar sa sti ca mi-a luat vreo 3 incercari sa imi dau seama ca e o inima :) arata chiar ca o inima franta, f interesant...

Prima data am gandit matematic.. ca sunt mai mic decat 3, zic "DA" asta stiam, pe urma am vazut poza.. pe urma am vazut o pereche de sani cu un coif pe cap.. si abia din a 3-a incercare mi-am dat seama ce ai vrut defapt sa zici :)

O singura rugaminte.. in ultimele cateva luni au fost postate mai multe poze cu copii, eu nu am nimic impotriva, ca stiu foarte bine contextul.. dar astia cu stiuletele infipt in dos.. posibil sa aiba mari probleme cu faptul ca punem poze cu copii pe un site cu tenta adult..o vor considera lipsa de responsabilitate and so on.. oalele se vor sparge tot in capul nostru. Am vazut ce era de vazut, am simtit ce era de simtit, thanks again.. dar voi scoate poza pentru a fi ok.. Mai am cateva de scos si din topicul cu intamplarea sau programarea..

Thanks again si sa auzim numai de bine.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ahahahahahahah :))) bine ,important e ca ai inteles contextul...era doar un hugggg :*
Sunt de acord cu tine in ceea ce priveste regulamentul pe un site adult ...vroiam sa te felicit pentru rabdarea cu care moderezi comentariile si apreciez munca depusa pentru forum...de aceea m-am exprimat prin hug-ul acela ..:* o zi buna!
One day baby !
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Cocinella scrie:Ahahahahahahah :))) bine ,important e ca ai inteles contextul...era doar un hugggg :*
Sunt de acord cu tine in ceea ce priveste regulamentul pe un site adult ...vroiam sa te felicit pentru rabdarea cu care moderezi comentariile si apreciez munca depusa pentru forum...de aceea m-am exprimat prin hug-ul acela ..:* o zi buna!
Sarut mana, ai si de la mine un hug il vom reprezenta asa: ε3 sau asa {}

Te pup
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
ovi_dica
Mesaje: 5
Membru din: 04 Dec 2013, 03:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Respect!!!
Avatar utilizator
SmartTeamStd
Mesaje: 18
Membru din: 10 Iun 2013, 12:36
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Si totusi.... as vrea sa va cunosc.... in primul rand, sa stam de vorba online..... e ceva in ceea ce spuneti care ma face sa cred ca exista idei si solutii la care nu am avut cum sa ajung pana acum.... voi intelege decizia dumneavoastra, oricare ar fi aceasta.... si respect tot ceea ce faceti si ati facut.... ajutor real este aproape imposibil de gasit in timpurile pe care le traim.... iar dumneavoastra faceti acest lucru intr-un mod atat de natural si simplu.... e clar ca exista o anumita structura a eu-lui dumneavoastra, ceva ce ar trebui multiplicat si aplicat la scara mult mai mare.... dar cum?
Alinaida
Mesaje: 9
Membru din: 25 Iun 2014, 19:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt nou in acest domeniu - 2 luni.
M a ajutat si ma ajuta in continuare foarte mult acest forum.
Am o idee un pic mai indrazneata in acest domeniu al videocahatului,inca mai trebuie sa ma documentez si sa o slefuiesc (ideea) si ulterior sper sa pot lua legatura cu dumneavoastra care stiti poate cel mai bine pulsul acestui business numit videochat.
Ideea mea se poate pune in aplicare doar prin unitate si voluntariat din partea oamenilor din acest domeniu, de aceea consider ca d-voastra sunteti omul potrivit pentru a declansa aceasta scanteie.

P.S. : Sper sa va lasati de tigari,daca nu pentru sanatatea d-voastra pentru oameni ca mine care cel putin inca 10-20 de ani de aici inainte vor avea nevoie de forumul si de prezenta d-voastra.
Multa sanatate si felicitari pentru munca voluntara depusa de peste 10 ani in domeniul videochatului !
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

E bine sa o slefuiesti (ideea) cat mai bine, nu te pripi, ca sa fie bine.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Salutare baieti

Am citit pe acolo despre unitate si voluntariat .Pai mai mare unitate si voluntariat ca pe acest forum asa cum e el conceput si cum functioneaza.... suna nu stiu cum sa zic.... :?
Daca-i sugeram lui Ionut sa fuga cu fitilul aprins in mana pentru a declansa scanteia de care spuneti , intradevar trebuie sa se lase te tigari .Eu unul, daca fumez nu pot sa-i cer asa ceva .Ionut a dat dovada de multa abilitate /devotament /corectitudine/impartialitate de-a lungul timpului , iar daca a mirosit ca va dinamita cu ceva interesele noastre comune a celor care utilizam forumul , a declinat cu diplomatie oferta de a fi cel care fuge cu fitilul in mana ... Asa ca nu va pripiti , mai cititi si vedeti daca e omul potrivit . Nu banuiesc dimensiunea cercetarilor intreprinse de voi .Poate e ceva WOW ..cine stie ? :wink:
Sunteti pe cale sa inventati ,sa descoperiti ceva acolo in Pitesti ? :shock:
Am mai citit ca va preocupa amenajarea si functionarea in bune conditii a studioului , ceea ce e foarte bine .Cred ca in zona asta trebuie sa va canalizati eforturile si sa faceti tot ce depinde de voi ca sa-l puneti bine pe picioare si pe profit . Asta vad ca fac toti care se ocupa de un studio , ca doar e un business si nu o societate filantropica si pana la urma e tot ce conteaza .
Eu va doresc succes in functionarea si aducerea pe profit cat mai curand posibil si apreciez grija pentru detalii /legalitate ...totusi a-ti creat suspansul !
Deci : sunteti pe cale sa inventati ceva ? In eprubetele laboratorului din Pitesti sunt ceva reactii chimice inexplicabile /stranii ?
Bafta acolo si asteptam vesti ..efervescente :D
PS : La urarile de sanatate catre Ionut cred ca aderam cu totii ,fiecare ii datoram cate ceva !
PS2:Eu unul, sper sa fie o metoda revolutionara de a "pacali " ISP-istii sa ne dea uploud nelimitat si garantat fara ca macar sa banuiasca asta ,eventual sa ne dea din bani inapoi cu scuzele aferente fireste :wink:
lol
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”