Studio videochat Safir

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
bobobv12
Mesaje: 1
Membru din: 16 Oct 2013, 20:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua a auzit cineva de studiolui Safir din Bucuresti ? A lucrat cineva acolo ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Si-au schimbat denumirea cred ca sunt selen dupa poze.In rest nu am lucrat acolo si nu stiu sa spun mai mult.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

safir, selen , mansion , etc. au vreo 10 denumiri in acceasi locatie :) restu depinde de tine sa gandesti :)
sph
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 30 Iul 2013, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

panaramadeom scrie:safir, selen , mansion , etc. au vreo 10 denumiri in acceasi locatie :) restu depinde de tine sa gandesti :)
Sunt locatii diferite. Vila Safir e undeva prin Bucurestii Noi si a fost preluata integral de 2advancedstudios care detin si Selen Studio, Ambiance Studio si Enjoy Studio. Toate au locatii diferite. Scrie si pe siteul lor. Am avut o fata venita de la Safir care nu mai voia sa faca naveta Vitan / Bucurestii Noi. Mai multe detalii nu stiu.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”