Un nou forum pentru webmasteri

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns

V-ar interesa sa vizitati un forum romanesc specific activitatii de webmaster?

Chestionarul s-a închis pe data de 31 Oct 2013, 16:32

DA ma intereseaza
17
94%
NU nu ma intereseaza
1
6%
Nu stiu/Nu cred
0
Niciun vot
 
Voturi totale: 18
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa conferinta de la Budapesta m-am decis sa dau o sansa unui proiect inceput acum cativa ani dar lasat pe linie moarta. Este vorba despre primul forum romanesc specific activitatii de webmastering in domeniul adult. V-ar interesa un astfel de forum? Dintre thread-urile importante mentionez: cum construiesc un site, cum generez trafic, care hosting e mai bun, cum ma pot promova ca model fara sa am un site, social media tips and tricks si multe altele.
Acest pol va fi live timp de o luna, iar daca vor fi destul de multe feedbak-uri pozitive vom da drumul la forum in cel mai scurt timp. Va multumesc anticipat.
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
SoulCams Models Studios wanted
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Da, ma intereseaza. Iote c-am fost si eu la Budapesta si, cu parere de rau pt mine cel putin, ai ramas unul din nickname-urile fara chip trupesc. :)

Dar las ... poate te voi cunoaste mai bine pe vreun alt forum sau la vreun alt summit :)
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

theselby scrie:Da, ma intereseaza. Iote c-am fost si eu la Budapesta si, cu parere de rau pt mine cel putin, ai ramas unul din nickname-urile fara chip trupesc. :)

Dar las ... poate te voi cunoaste mai bine pe vreun alt forum sau la vreun alt summit :)
Stai linistit bro ca are chip, a fost acolo, dar a stat putin mai retras asa, observator :)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

theselby scrie:Da, ma intereseaza. Iote c-am fost si eu la Budapesta si, cu parere de rau pt mine cel putin, ai ramas unul din nickname-urile fara chip trupesc. :)

Dar las ... poate te voi cunoaste mai bine pe vreun alt forum sau la vreun alt summit :)
Mai e putin pana la Barcelona Summit...
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SAD^^EYES scrie:
theselby scrie:Da, ma intereseaza. Iote c-am fost si eu la Budapesta si, cu parere de rau pt mine cel putin, ai ramas unul din nickname-urile fara chip trupesc. :)

Dar las ... poate te voi cunoaste mai bine pe vreun alt forum sau la vreun alt summit :)
Stai linistit bro ca are chip, a fost acolo, dar a stat putin mai retras asa, observator :)
La Barcelona promit sa fiu mai activ :)
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

camcam scrie:
SAD^^EYES scrie:
theselby scrie:Da, ma intereseaza. Iote c-am fost si eu la Budapesta si, cu parere de rau pt mine cel putin, ai ramas unul din nickname-urile fara chip trupesc. :)

Dar las ... poate te voi cunoaste mai bine pe vreun alt forum sau la vreun alt summit :)
Stai linistit bro ca are chip, a fost acolo, dar a stat putin mai retras asa, observator :)
La Barcelona promit sa fiu mai activ :)
Luci tocmai tu sa fi timid?:))Te bat!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:Luci tocmai tu sa fi timid?:))Te bat!
Ionut are dreptate Iza, anul asta am fost mai mult observator, nu prea am fost in apele mele. Dar la Barcelona imi iau revansa :) Hablas español?
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pentru cei care au raspuns pozitiv, despre ce alte lucruri legate de webmastering ati dori sa cititi informatii. Lucrez la structura forumului care va este adresat si va trebui sa ma ajutati cu idei. Daca vreti si daca aveti timp, bineinteles :)
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Salutare,

Din punctul meu de vedere, ar trebui acoperite cateva arii:
* zona in care se discuta despre serviciile de afiliere, cine le ofera si pt ce site-uri, beneficii, etc (awempire, pussycash, etc)
* zona de traffic cu discutii despre cei care "vand" trafic
* zona de SEO - cu discutii despre ce schimbari face google, ce trebuie facut ca sa le preintampinam cu succes, ce tips&tricks s-au mai descoperit, etc
* zona de nishe
* zona de tools pt promovare/keywords/analiza/etc
* zona de link-exchange/directoare/etc

Eu personal nu am fost si nu sunt webmaster, insa m-ar interesa sa stiu mai multe, in ideea in care mi-as putea ajuta bransa romaneasca sa evolueze (modele / alti webmasteri / etc). Cam astea le vad eu in principal.

Sunt convins ca informatii la propriu nu se vor oferi pe forum intrucat ne vom lovi strict de aceeasi problema ca si in cazul chat-ului (nesfarsitele discutii studio/modele), cand multi "cred" ca detin secrete ce nu le vor spune nimanui, cand te fapt totul se rezuma la doar cateva chestii de baza (ca si in promovarea online)

my2cents :)
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Eu sunt una dintre cei care au raspuns pozitiv dar sunt atat de ignoranta in ceea ce priveste subiectul incat cred ca va trebui sa-mi "angajez" un trainer personal care sa ma invete ABC-ul ca altfel nu voi pricepe o boaba :mrgreen:
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

theselby scrie:
Sunt convins ca informatii la propriu nu se vor oferi pe forum intrucat ne vom lovi strict de aceeasi problema ca si in cazul chat-ului (nesfarsitele discutii studio/modele), cand multi "cred" ca detin secrete ce nu le vor spune nimanui, cand te fapt totul se rezuma la doar cateva chestii de baza (ca si in promovarea online)

my2cents :)
Mai pun și eu doi cenți pentru asta.
Dacă în cazul modelelor a fost musai să se ofere training pentru creșterea încasărilor, nici un webmaster nu o să își dea cloșca cu puii de aur căreia el i-a monitorizat ani de zile clocitul în mediu controlat ( și aici nu mă refer la cei care "cred" că știu lucruri, ci la cei care chiar știu), nici măcar dacă te înscrii de sub el și își ia refferal percent - sunt de părere că se vor împărtăși doar basic-uri, ceea ce nu e rău, ca și în cazul modelelor, sunt modele care au acea sclipire și pot deduce ce e de făcut pentru creșterea încasărilor din simple hint-uri, și sunt modele de care nu se lipește nimic nici dacă le desenezi - așa sunt oamenii în general, în orice domeniu.
Pe lângă cele adăugate de theselby îți propun să ai în vedere o categorie de discuții destinată modelelor independente care vor să se promoveze singure, cum să îți faci un blog, un site personal cu membership, singură, fără să plătești nustiucat unui nustiucine pentru un mare nustiuce etc. Azi susțineam într-un post că 90% din modele sunt ... cum sunt, nu mai detaliez, dar cred cu tărie că celelalte 10% sunt dornice și capabile de a trata jobul asta cu profesionalism, de a lucra la imagine, de a se promova singure, cu puțin ajutor - văd fel și fel de blog-uri și site-uri personale care arată jalnic, majoritatea hostate .ceva.com, unde bietul model neștiutor nu poate alinia două fotografii într-un post, aproape că vomit. Bunăvoință a avut, săraca. Cine nu e în stare desigur, poate apela la serviciile altuia, sunt o susținătoare a ideii de business to business - spre asta îți sugerez să îndrepți forumul.
Tot în sensul ăsta îți dau un exemplu - am căutat pe cineva să îmi facă o grafica frumoasă pentru unul din site-urile personale - site cu membership - și am ales myadultdesign.com pentru că mi-a plăcut portofoliul - nu mică mi-a fost mirarea să constat că este o româncă, nu îi mai rețin numele, nu doar talentată dar și al naibii de profesionistă - designul a fost gata înainte de deadline și orice schimbări i-am cerut au fost efectuate prompt.
Pe lângă secțiunea cu self promotion pentru modele, o secțiune legată de design și grafic resources, ar fi binevenită - tot în limitele basic-ului - cu variantă de apelare la profesioniști pentru glossy popsy aliens și alte efecte.
În zona serviciilor de afiliere nu ar strica să aibă fiecare program de afiliere un topic al lui, și să nu fie limitat la awe, pussycash & co, toate programele de afiliere prezente la Summit, care sunt mai putin cunoscute de marea majoritate, trebuie avute în vedere - cate un topic pentru fiecare.
Succes :)
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

theselby scrie:Salutare,

Din punctul meu de vedere, ar trebui acoperite cateva arii:
* zona in care se discuta despre serviciile de afiliere, cine le ofera si pt ce site-uri, beneficii, etc (awempire, pussycash, etc)
* zona de traffic cu discutii despre cei care "vand" trafic
* zona de SEO - cu discutii despre ce schimbari face google, ce trebuie facut ca sa le preintampinam cu succes, ce tips&tricks s-au mai descoperit, etc
* zona de nishe
* zona de tools pt promovare/keywords/analiza/etc
* zona de link-exchange/directoare/etc

Eu personal nu am fost si nu sunt webmaster, insa m-ar interesa sa stiu mai multe, in ideea in care mi-as putea ajuta bransa romaneasca sa evolueze (modele / alti webmasteri / etc). Cam astea le vad eu in principal.

Sunt convins ca informatii la propriu nu se vor oferi pe forum intrucat ne vom lovi strict de aceeasi problema ca si in cazul chat-ului (nesfarsitele discutii studio/modele), cand multi "cred" ca detin secrete ce nu le vor spune nimanui, cand te fapt totul se rezuma la doar cateva chestii de baza (ca si in promovarea online)

my2cents :)
Salutare, iti multumesc pentru sfaturi, sunt binevenite. DIn fericire, sau din pacate TOATE INFORMATIILE legate de activitatea de WEBMASTERING sunt PUBLICE. Ceea ce vreau sa fac eu e sa le adun intr-un loc de unde pot fi accesate mai usor si mai pe intelesul tuturor. Nu exista nici un secret in aceasta activitate, decat MUNCA, SERIOZITATE si TESTE pentru ca e posibil ca ce merge la mine sa nu mearga la tine si invers. Dar ca sa te poti apuca de munca si de teste iti trebuie un punct de plecare, o rampa de lansare, si aici intervin eu cu forumul. Fiecare are imaginatia lui si poate sa-si personalizeze siturile/metodele dupa propriul plac, eu doar voi arata mai multe cai de acces la trafic/bani.
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BrattyPrincess scrie:
theselby scrie:
Sunt convins ca informatii la propriu nu se vor oferi pe forum intrucat ne vom lovi strict de aceeasi problema ca si in cazul chat-ului (nesfarsitele discutii studio/modele), cand multi "cred" ca detin secrete ...
my2cents :)
Mai pun și eu doi cenți pentru asta.
Dacă în cazul modelelor a fost musai să se ofere training pentru creșterea încasărilor, nici un webmaster nu o să își dea cloșca cu puii de aur căreia el i-a monitorizat ani de zile clocitul în mediu controlat ...

Succes :)
Dupa cum am spus mai sus, nu exista secrete in aceasta nisa, poate doar in cea "black" sa zic asa - cum sa accesezi neautorizat un server, cum sa dobandesti nelegal o baza de date, cum sa faci spam etc insa nu asta e scopul forumului, eu sunt impotriva acestor lucruri "black" si nu le voi sustine niciodata.

Cu siguranta va fi si o zona pentru incepatori, unde oricine va putea afla detalii basic despre cum sa-si creeze un site/blog (free sau cu bani), cum sa-l promoveze si cum sa monetizeze traficul obitnut in urma MUNCII LEGALE facute.
De asemenea ma gandesc sa fac un thread despre uneltele Google: google webmaster tools (cum sa-ti imbunatatesti situl), google analitics(cum sa-ti monitorizezi traficul), google doc (folosirea de documente online si avantajele lor) etc - credeti ca as fi util un astfel de thread?
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Da camcam, consider ca ar fi util si un thread despre uneltele Google si nu numai.
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

camcam scrie: Dupa cum am spus mai sus, nu exista secrete in aceasta nisa, poate doar in cea "black" sa zic asa - cum sa accesezi neautorizat un server, cum sa dobandesti nelegal o baza de date, cum sa faci spam etc insa nu asta e scopul forumului, eu sunt impotriva acestor lucruri "black" si nu le voi sustine niciodata.

Cu siguranta va fi si o zona pentru incepatori, unde oricine va putea afla detalii basic despre cum sa-si creeze un site/blog (free sau cu bani), cum sa-l promoveze si cum sa monetizeze traficul obitnut in urma MUNCII LEGALE facute.
?
Bine, cu dark side să zicem că te înțeleg - join the dark side, we have cookies - deci fără dulciuri.
Dar munca legală de ce mi-ai "majusculat-o" ?! I dont get it.
Un prieten de-al meu ar întreba - Why so serious ?

Cât despre Google tools - mănânci calule, ovăz ?

Dacă nu îl duci spre B2B va muri în fașă. Întrebarea ar fi trebuit să sune altfel - câți dintre voi sunt dispuși să își aducă aportul într-un astfel de forum - altfel cred că tu vei scrie, alții vor citi, și cam atât.
Dacă aduci laolaltă profesioniști care să își ofere serviciile, și newbies care au nevoie de ajutor, va exista interacțiune.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BrattyPrincess scrie:
camcam scrie: Dupa cum am spus mai sus, nu exista secrete in aceasta nisa, poate doar in cea "black" sa zic asa - cum sa accesezi neautorizat un server, cum sa dobandesti nelegal o baza de date, cum sa faci spam etc insa nu asta e scopul forumului, eu sunt impotriva acestor lucruri "black" si nu le voi sustine niciodata.

Cu siguranta va fi si o zona pentru incepatori, unde oricine va putea afla detalii basic despre cum sa-si creeze un site/blog (free sau cu bani), cum sa-l promoveze si cum sa monetizeze traficul obitnut in urma MUNCII LEGALE facute.
?
Bine, cu dark side să zicem că te înțeleg - join the dark side, we have cookies - deci fără dulciuri.
Dar munca legală de ce mi-ai "majusculat-o" ?! I dont get it.
Un prieten de-al meu ar întreba - Why so serious ?

Cât despre Google tools - mănânci calule, ovăz ?
BrattyPrincess, cu totii stim ca romanii sunt mari cautatori de "dulciuri", multi cauta metode de facut bani cat mai usoare, fara sa munceasca. Forumul va fi o unealta care te va pune la munca, asta ca sa nu se inteleaga gresit scopul forumului. Nu exista nici o closca cu ouale de aur, exista doar MUNCA - daca este luata in serios, rezultatele se vor vedea mai repede.
Probabil multe modele se gandesc ca webmasterii stau la plaja prin insule exotice si se distreaza toata ziua in timp ce ele isi tocesc coatele pe jasmin cu toti libidinosii, nu e asa. De cele mai multe ori webmasterii muncesc mult mai mult decat modelele. Nu te astepta ca exista o reteta secreta sa devii webmaster de succes, asa ceva nu exista. Fiecare isi personalizeaza siturile si isi aduce aportul propriu in functie de imaginatie si de nivelul de cunostiinte...
Ideea de a crea interactiune este foarte buna. Iti multumesc pentru sugestii. :)
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Camcam, nu știu de ce ai ținut să îmi subliniezi ce imagine au modelele care își tocesc coatele pe LiveJasmin, despre webmasteri, așa o fi, eu personal nu cunosc nici una - nici care își tocește coatele, nici care își tocește altceva, nici care nu tocește, pur și simplu nici una, deci nu am de unde să știu. Dacă voi cunoaște vreuna cândva, îi voi transmite. Cât despre "secretele" alea care nu există de fapt, și e totul doar muncă, mai știu și eu câte ceva - fix la asta m-am referit că nu va shărui nimeni, nicidecum la chestii care nu sunt fair - sau ilegale, cum le numesti tu, atenție la MUNCA LEGALA pe care mi-ai scris-o cu majuscule, era să te întreb de plătești impozit pentru comisionul de la modelele ce le promovezi, deci hai să rămânem la termenul de muncă fair, corectă, within the rules, să nu inducem publicul în teroare. Strict la asta mă referisem, prin "secrete". Ăsta era clocitul. Sunt oameni care au făcut și au desfăcut, au muncit și n-au dormit, au pus cap la cap strategii, au făcut teste, au descoperit tips and tricks. Or fi ele publice, cum spui tu, la fel sunt și manualele de limba română în școli, nu le ține nimeni sub lacăt, și totuși...
Sper că am clarificat de data asta ce am vrut să spun, și sper că ultimul alineat cu mulțumirea pentru sugestie să nu fie doar o politețe, și să se aștearnă praful. Personal nu dau forumului tău nici o șansă, fără interacțiune, probabil de aia se cheamă forum - dar depinde și ce anume vrei tu să scoți din el, dacă vrei să stai la tribună singur și să ai câțiva aplaudaci, am impresia că se numește monolog, și atunci un blog este suficient, dacă vrei mai mult - THINK BIG - nu te rezuma la un simplu forum.
La tăți ni-i greu...
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BrattyPrincess scrie:Camcam, nu știu de ce ai ținut să îmi subliniezi ce imagine au modelele care își tocesc coatele pe LiveJasmin, despre webmasteri, așa o fi, eu personal nu cunosc nici una - nici care își tocește coatele, nici care își tocește altceva, nici care nu tocește, pur și simplu nici una, deci nu am de unde să știu....
Princess imi cer scuze, am inteles eu gresit. Ideea forumului este sa ajute webmasterii noi sa inceapa aceasta activitate. Normal, fara interatiune nu va avea succes, de asta am si facut acest poll sa aflu parerile potentialilor utilizatori. Ai perfecta dreptate, voi avea nevoie si de ajutorul vostru. Legat de impozit, eu nu stau in Romania, deci nu sunt cel mai in masura sa dau astfel de sfaturi legate de aceasta problema, insa sunt destule threaduri aici pe adultvideochat de unde poti lua aceasta informatie.

Legat de sponsori, ati fi interesati sa aflati informatii si despre alte produse adult care pot fi promovate (sex toys, pills, VOD etc) sau doar despre cele cams related?
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

camcam scrie: Princess imi cer scuze, am inteles eu gresit. Ideea forumului este sa ajute webmasterii noi sa inceapa aceasta activitate. Normal, fara interatiune nu va avea succes, de asta am si facut acest poll sa aflu parerile potentialilor utilizatori. Ai perfecta dreptate, voi avea nevoie si de ajutorul vostru. Legat de impozit, eu nu stau in Romania, deci nu sunt cel mai in masura sa dau astfel de sfaturi legate de aceasta problema, insa sunt destule threaduri aici pe adultvideochat de unde poti lua aceasta informatie.
Apologies accepted :roll:
Cât despre faza cu impozitul - I was just being sarcastic. Nu ești deloc fâșneț, nu știu ce ne facem.
camcam scrie:Legat de sponsori, ati fi interesati sa aflati informatii si despre alte produse adult care pot fi promovate (sex toys, pills, VOD etc) sau doar despre cele cams related?
Da, bagă tot ce se poate vinde în sistem de afiliere - de la flesh lights la dildo telescopic al lui Skins, pastile, cărți, videos on demand, network-uri de site-uri cu membership, dating, etc. Cu cât mai mare diversitatea cu atât mai bine.
Poți luă legătura cu sponsorii și le poți cere chiar lor să deschidă topic, cu o prezentare, ar fi mult mai "îmbietor" pentru audiența dacă le-ai oferi asta. Nu va fi ușor dar încet încet se poate face, poți pentru început să îi scrii affiliate manager-ului cu care lucrezi de la PussyCash, Awe, etc. și apoi și celorlalți, affil4you, brokerbabe, la partnercash avem si o romanca, etc.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Eu spun sa il faci, ca se vor mentiona tips and triks sau doar chestii uzuale care se gasesc la o simpla cautare, va depinde in totalitate de comunitatea care se va creea acolo. Dar dupa cum se stie lucrurile uzuale pot sa reprezinte un inceput pentru cei neinitiati iar chestiile avansate ar fi prea mult si de obicei ele se afla prin hard work sau in alte comunitati.
Modelele care stiu ce vor deja pedaleaza de mult pe latura asta si au facut acest lucru fara un forum dedicat dar cu siguranta existenta unui forum de acest gen va inlesni accesul la informatii si este posibil sa stimuleze mai multe persoane din industrie sa de dezvolte.

Astept sa il vad

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
kharma13
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 15 Oct 2012, 15:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce se mai aude in legatura cu forumul ?Sper ca n-a murit din fasha ...Spune-ne si noua macar daca se lucreaza la el pls:)
Naugthyissa
Mesaje: 1
Membru din: 26 Oct 2017, 21:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

camcam scrie:Pentru cei care au raspuns pozitiv, despre ce alte lucruri legate de webmastering ati dori sa cititi informatii. Lucrez la structura forumului care va este adresat si va trebui sa ma ajutati cu idei. Daca vreti si daca aveti timp, bineinteles :)

Camcam vreau sa iau legatura cu tine. Multumesv
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”