Cele 7 minuni ale video chatului

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

1. Marea Piramida din Budapesta

LiveJasmin ii zice la piramida asta si este uriasa, in varful piramidei sunt doar cativa, astia de muncesc pe branci, pe la jumatea piramidei sunt majoritatea, iar la baza sunt anumite modele care se uita asa in sus si se gandesc.. Mama cate trepte am de urcat.. mai bine ma las :)

2. Gradinile suspendate ale Vagiramidei

Myfreecams, Cam4 si Chaturbate zi de zi te uiti si te minunezi cat de frumoase sunt aceste gradini care mai de care mai suspendate, poti vedea specii de vagin de toate felurile, mai pufoase, mai buzate, unele umede altele uscate.. foarte interesant.

3. Templul zeitei Fartemis din USA

Ifriends ii zice, foarte renumit prin anii 90', pe parcurs a tras cateva “farturi” si s-au dus in
cap, le-au luat altii fatza, inca mai sunt destui in Templu, dar nu mai e ce a fost odata. Au esuat in a vedea importanta free chatului. In prezent se inspira si ei cum pot de la Piramide si Gradini.

4. Statuia lui Streus din Cipru

Streamate dupa ani si ani in care au esuat lamentabil in a intelege importanta relatiei cu modelele si studiourile, de ceva vreme cred ca i-a lovit vreun traznet ceva ca au inceput sa faca treaba din ce mai buna, in prezent fiind unul din cele mai puternice siteuri din industrie.

5. Maousoleul din Halicamera

Asta e Imlive, inca este Mausoleu, multe modele s-au perindat prin el, e o lupta acerba sa se pastreze sus, iau cam luat fata Piramidele si Gradinile, dar ramane in continuare in optiunea multor clienti, modele si studiouri. E minunat cand ii vezi pe reprezentatii Mausoleului si pe cei ai Piramidei cum se contreaza mental pe la summituri. Anul asta premiaza un webmaster castigator cu o calatorie pe langa Luna, la propriu..

6. Colosii din dos

Siteuri gen Flirt4free, Visit-X, AdultWork, Camcontacts, Webcams, Xcams etc.. siteuri foarte bune dar mai conservatoare, le place sa stea mai pe la jumate asa, oricum isi fac treaba bine pe felia lor, au clienti destui, inca raman optiuni de seama pentru modele si studiouri.

7. Farul din Alexandrion

Un coniac destul de rafinat, Xlovecam ii zice, multi inca il vad ca site Francez, dar e Olandez. Este genul ala de coniac care trebuie sa sti cum sa il savurezi pentru ca altfel te ia ameteala. In prezent sunt sus si au destui clienti si din alte tari, nu doar francofoni. Farul asta lumineaza destul de interesant. Multi se intreaba daca pot face bani si fara a sti limba Franceza... dap se poate.. doar sa vrei.

In video chat sunt mult mai multe minuni, nu doar 7, o lista cu aceste minuni o gasesti aici:
lista-site-uri-adult-video-chat-f9.html

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Ionut, ai uitat a 8 minune:
8. Sfinxul din Bucegi

ProStudio cel mai mare studio din Romania si undeva TOP 10 in lume :)
Nu uita ca fara noi (studiouri-modele ) celalalte minuni nu ar fi posibile.
:roll:
http://www.prostudio.ro
markus@prostudio.ro
MARKUS
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

MARKUS scrie:Ionut, ai uitat a 8 minune:
8. Sfinxul din Bucegi

ProStudio cel mai mare studio din Romania si undeva TOP 10 in lume :)
Nu uita ca fara noi (studiouri-modele ) celalalte minuni nu ar fi posibile.
:roll:
Sal bro, stiu :) postul era mai mult ca o gluma hhehehe
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Ioane , Ioane ,

Iar muncesti pana tarziu?
Eu ma mint pe mine si spun ca m-a prins ora aceasta ca si exceptie :lol:
Stiu ca a fost mai mult o gluma si eu tot in spirit de gluma am spus-o.
Sper sa ne revedem curand!!!
Sa auzim de bine!
http://www.prostudio.ro
markus@prostudio.ro
MARKUS
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

MARKUS scrie:Ioane , Ioane ,

Iar muncesti pana tarziu?
Eu ma mint pe mine si spun ca m-a prins ora aceasta ca si exceptie :lol:
Stiu ca a fost mai mult o gluma si eu tot in spirit de gluma am spus-o.
Sper sa ne revedem curand!!!
Sa auzim de bine!
Eu se pare ca sunt facut pentru munca.. altfel nu ma simt bine daca nu scriu ceva.. si eu sper sa ne vedem dar sti cum e.. in sf... suntem inca tineri... se intalnesc ei munte cu munte daramite om cu om.
Ai grija acolo si multa sanatate.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”