Cu ce alte site-uri sa combin LiveJasmin-ul?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
andreeapink
Mesaje: 13
Membru din: 18 Apr 2013, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce treaba are numele si standarul meu de a scrie??Asa sunt romanii pe toate forumurile nu cunosc persoana si ba se i au de nume ba de modul de a scrie!!:))))Care aveti un studio de 9 20 de ani cum spui gata voi va vedeti patroni si cv foarte sus,ca le puneti *amarateleor* un pc si o camera la dispozitie si o carpa in spate!
SoulCams Models Studios wanted
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Andreea, imi confirmi asteptarile. Poca, mai ia naibii carpa aia din spatele fetelor tale.

P.S. Pentru mine nu sunt amarate, ci sunt colege. Sunt oamenii cu care lucrez. Pe care ii invat si de la care invat, deasemenea. Pe care ii ajut si care ma ajuta. Si la fel face si Poca, poate chiar mai mult decat mine. Ar fi minunat daca ai putea intelege asta.
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

frumos
vin pe forum, cer un sfat si daca nu-mi place
cac pe cei care au postat
pentru ca am opinia mea,
frumos)
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Zinia , nu ma deranjeaza deloc sa raspund pertinenet la intrebari pertinente , imi place sa ajut da nu sa bag in traista , noh am si eu anumite placeri vinovate uenori ...

nu folosescc acelasi nickname pe toate site urile , pt ca in general nu am un sg memebruu pe seara pe care il plimb pe toate site urile , am memebrii diferiti pe site uri diferite si uneori cand se mai termina creditul si aceeasi membrii pe site uri diferite

mie imi place sa ii pun pe membrii ca si pe barbatii din viata reala , pe vremea cand faceam chestia asta ca acum sunt fff ocupata sentimental , sa isi dea interesul ca sa imi obtina atentia

da e o manipulare aici si da mie imi place sa manipulez oamenii , am si eu hobby urile mele , imi place sa ii fac pe membrii care chiar ma plac sa se zbata , sa ma caute , sa vada cand sunt online , sa imi trimita mesaje , sa viseze la marea re intalnire , sa freameet sa idealizeze , exact ca un drogat care are nevoie de portia zilnica

il joc cum vreau eu , cat vreau eu si in ce fel vreau eu , eh si atunci cand io apar ca o floricica si memebru respectiv nici nu mai respira de cat se gandeste la mine , e mult mai predispus la cheletuieli ,e mult mai horny si mai putin atent la detalii , nu prea mai conteaza ca ama intarziat 10-15-25 de minute

apoi eu sunt atat de plina de imaginatie incat vreuu sa am 5-7-20 de screenuri in acelasi timp , ca nu ma pot hotara asupra unuia singur

si in final imi plac e f mult sa ma joc sa fiu diferita , sa ma schimb , sa fiu ff lunecoasa mmmmm, eu ma plicitisesc f repede

si nu in ultimul rand de zodie sunt grandoma , am io o pasiune aparte pt orice e mare si in cantitati mari

total offtopicc: observ cu parere de rau ca , atat timp cat io fusei si am indicstrai cu placere la balci , luai cratiti si chiloti , iar se scandaliza lumea din cauza cica de acreli

pai io propoun ca in cazuri din astea disperate sa se bea un ceai de anghinare inainte si dupa masa , taie invidia , garantat

daca nu da rez asteptate ceaiul de anghinare se pooate incerca zeama de clopot
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
curious.me
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 28 Feb 2012, 19:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si pana la urma andreeapink care ar fi sfatul tau?cu ce sa combine fata livejasmin-ul ?ca vad ,ca tu te iei de cei vechi care sunt in masura sa dea un sfat.
Avatar utilizator
Zinia
User Junior
User Junior
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2012, 02:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Incetati va rog cu jignirile. Lasati topicul sa decurga intr-un mod civilizat.
Avatar utilizator
Zinia
User Junior
User Junior
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2012, 02:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ar fi frumos fiecare sa scrie pe ce lucreaza si cum ii merge, asa vom avea o idee care cu care prinde mai bine. Eu una lucrez doar pe LJ deocamdata.
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

livejasmin baza
streamate, imadiat urmatorul. Stiu ca nu e cea mai perfecta combinatie, dar la mine cams si cc de umplutura nu dau nici un efect. Daca imi intra 1 la perioada si fac un 50 acolo, e bine. De cams in ultima perioada nici nu mai vorbesc. L am inchis si gata. Pe astea doua fac cam 70/30 (%).
tin xlove pentru citiva regulari care imi fac targetul. 100-200/perioada. Nu ma deranjeaza niciodata daca e mult sau putin, stiu ca e fix atit cita atentie acord pentru ei.
de umplutura xcams, cam tot acolo ca si xlove. Imi sta in bara si acord atentie ffff putina, doar daca ma plictisesc.
si runetki. Pe ele fac +- 200-400 la perioada. De fapt runetki il tin mai mult de suflet. Nici o limba in lume nu iti da atita posibilitate sa bagi si sa scoti fara ca sa arati prea vulgara. PLus la asta, nimeni nu are simtul umorului asa de dezvoltat ca ei. CU americanii ma plictisesc, ei chiar nu inteleg gluma. Cu ei daca zici o gluma, dupa asta trebuie sa explici vre-o juma de ora ce ai vrut sa zici. De francezi nu mai zic nimic. Ei sunt tot asa de netezi, ca capul fara par.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
Zinia
User Junior
User Junior
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2012, 02:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De ce zici ca nu e buna combinatia LJ cu streamate? Ti-a afectat LJ-ul?
star87
Mesaje: 27
Membru din: 19 Ian 2013, 20:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu iti afecteaza LJ, dar vand in vedere ca streamate nu are member area o sa trebuiasca sa il inchizi de tot cand intri in pvt pe LJ.
Avatar utilizator
Zinia
User Junior
User Junior
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2012, 02:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Star87, ai in combinatie LJ impreuna cu streamate si e ok?
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

@Zinia...sa mor! Mai am putin si ma dau cu capul de monitor sau imi fut cu laptopul in muie. De 2 saptamani futi livejasminul asta teoretic de sa moara mama ca de atunci testai si pe ma-sa. Ti s-a zis in zeci de feluri si de Poca si de fetish si de toti plm. Incerc sa-ti mai zic si eu o data dar sa mor daca nu faci ceva mor aici in casa de m-or gasi chizdele in putrefactie, daca or mai trece si astea pe aici.

Zinia draga, exista 2 nici nu stiu cum sa le spun, metode, curente, slobozuri de abordare a vch-ului asta. Acum multi ani am avut ceva contre constructive adica schimburi de idei cu Ionut pe tema asta. El era adeptul lucrului pe un site si bine, adica facut performanta, eu al lucrului pe mai multe sesiuni/siteuri. Oarecum logic sa fim pe "baricare" diferite ca suntem diferiti :). El perfectionist eu oportunist si lepra. Ei bine s-au dezbatut avantaje si dezavantaje. El a expus ff frumos un post vechi nu stiu daca mai exista. So..acum e cam la fel cu Poca si fetish. Fetish e de principiul ouălor in cosuri diferite, Poca simtind bine cateva siteuri baga pe ele performanta. Performanta e mai grea dar mai riscanta, lucrul pe mai multe siteuri e mai putin riscanta dar si cu venituri ceva mai mici. Din punctul meu de vedere ambele abordari sunt ok si sunt in functie de particularitatile fiecarui model in parte/owner de studio.

So...tu nu te afli nicaieri. Tu esti in aer. Tu esti in situatia de a proba. De moment ce intrebi cu ce combini LJ e clar ca nu faci performanta acolo. Asa ca deschide dracului odata streamate ala si vezi ce se intampla. Normal ca Poca iti va spune ca nu merg impreuna. Si eu sunt de acord cu asta atunci cand e vb de un model care stie ce e cu el sau cu un owner de studio care stie ce dicteaza. Sunt 2 siteuri cu trafic ff mare cu free si care necesita mare atentie. Nu ai cum face performanta pe ambele. Dar nu e cazul tau! Tu trebuie sa incerci ca nu strici naibii nimic. Ce drac atata tam-tam. Fetish ti-a zis pe ce siteuri sta si ca deschide 10. Deschide in plm si tu cate poti, poate nu duci 6-10 dar 3 poti. Cu siguranta cresti veniturile.

Plusuri in cazul tau sunt ca descoperi siteuri noi vezi cum merg care iti merge mai bine etc. Daca descoperi ca streamate iti va merge mai bine pot paria ca vei intreba cu ce sa-l combini pe asta. Pai deschide si CC si AW si ifriends. Numai fa ceva. In cazul tau eu le-as deschide pe toate. Si vad in timp unde si cum fac fata.

Daca mai vad o data intrebarea asta inebunesc. Fa ceva! Risca! Daca tot intrebi vei auzi o mie de pareri, unele pertinente dar opuse ca practica. Ce dracu vei face? Tragi bilet pe care sa crezi? Sper sa fi inteles ce drac am zis aici si sa nu crezi ca-ti ascunde cineva ceva, sau ca mama ce mare secret e aici. Fa o data cevaaaaaaaaaa!!! Urmatorul post sa fie cat ai facut pe LJ cat pe SM!

Bag pula-n viata, jur ca nu vreau inca sa mor!!!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Tocmai ce i-am raspuns si eu pe celalalt forum si acum vad ca ai scris si tu aici :lol:

Vai de noi Win, prost stam cu rabdarea :mrgreen:
Avatar utilizator
Zinia
User Junior
User Junior
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2012, 02:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

merci WinXPFather si SFG!! Cred ca de asa posturi am avut nevoie din partea voastra pt. a ma "ajuta"/"influenta" cu adevarat sa adaug si altele pe langa LJ! haha :mrgreen:

Sa nu uit si de LolaHighClass care m-a ajutat, lafel si star78.

Voi reveni cu informatii noi, acuma urmeaza sa cumpar splitterul si sa dau drumul si pe restul. :D
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ma bucur cel putin ca nu ai inteles ca te-as fi injurat. E un post motivational (mai altfel) :). Am vazut acum SFG, totusi tu esti mai temperata :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Zinia
User Junior
User Junior
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2012, 02:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie:Ma bucur cel putin ca nu ai inteles ca te-as fi injurat. E un post motivational (mai altfel) :). Am vazut acum SFG, totusi tu esti mai temperata :).
Nu aveam cum sa inteleg asa ceva... Chiar m-a motivat maxim postul tau, si is pe cale sa-ti multumesc inca odata :mrgreen:

Voi reveni cu detalii.........
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Eu combin lj cu imlive, pe imlive e mult traffic daca esti in hall of fame si merge tinut si fara free
si mai poti folosi un alt site fara free gen cc
Lolly
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"Combineuri" cu Livejasmin?

Poi ii ca si cum ai combina caviar cu bisc salatini. Ceva in gen iese.
money - illusion of freedom
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”