Minus 5 % procent pe livejasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai nou, acum trimit un mesaj si un printscreen facut online tuturor modelelor din studio care indeplinesc cerintele impuse de ei:

Dear Partner,


We are writing to you regarding the Appearance rating of the following Model(s) of your Studio:


xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxx


We have thoroughly checked the online video feed, the room settings, and the overall appearance of the mentioned Models.


Based on our observations, your online appearance meets every aspect of our requirements, thus you have a GOOD rating for Appearance on the site. Congratulations!


Acelasi mesaj apare si in contul de model individual daca indeplinesc cerintele:


Dear Partner,




We are writing to you regarding your Appearance rating on
LiveJasmin. We have thoroughly checked your online video feed, your room
setting, and your overall appearance.




Based on our observations, your online appearance meets every aspect of our requirements, thus you have a GOOD rating for Appearance on the site. Congratulations!



Interesanta noua lor abordare.
SoulCams Models Studios wanted
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acum a, aparut in pagina fiecarui model de la studioul nostru si confirmarea ca, totul este OK! din punct de vedere a cerintelor lor.

Imagine
star87
Mesaje: 27
Membru din: 19 Ian 2013, 20:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Inca una calda :

" All models who are online will be reduced to 900 kbit video + 50 kbit audio bitrate. The goal of this change is to improve the fluency of the streams for clients with lower bandwidth. "
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

star87 scrie:Inca una calda :

" All models who are online will be reduced to 900 kbit video + 50 kbit audio bitrate. The goal of this change is to improve the fluency of the streams for clients with lower bandwidth. "

Acest lucru este ceva sa zicem normal, pentru ca sunt cateva modele asa zis "favorizate" care prin insistente si alte metode au obtinut un bit rate mai mare ceea ce le diferentia un pic de restul modelor din site. Am spus ca e "normal" facand referire la faptul ca este corect ca toate modelele sa poata folosi acelasi bitrate, care din punctul meu de vedere este INSUFICIENT pentru o calitate buna.

Ar fi fost mult mai bine daca modificarea ar fi fost de genul: pentru o calitate buna toate modelele cand intra online vor avea un bitrate de 1500.

Cum atata timp modelele au transmis 800x600 30 fps cu 1500 bitrate si sa vazut pe site super bine privaturi incontinu, pot sa transmita la fel dar nu cei de la jasmin se tot se chinuie sa faca sistemul sa mearga bine pentru utilizatori cu lower bandwith.
Tind sa cred ca modelele care au multa banda ramasa pana la 4-5 Mb upload incet incet o sa foloseasca respectivul upload pentru alte siteuri.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Camcandy
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 19 Iun 2013, 06:52
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Netul sa fie problema...la ce preturi sunt la internet in romania...si ce viteze se practica nu cred ca ar trebui cineva sa aibe probleme cu internetul...
Avatar utilizator
Camcandy
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 19 Iun 2013, 06:52
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

si toata lumea zicea ca LJ ia 5%....se pare ca iau 10% :))

[IMG=http://img42.imageshack.us/img42/9291/32qn.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pentru fiecare iti ia 5% audio - 5% , video - 5% daca, amundoua nu sunt validate ca, fiind OK! este logic sa iti ia 10% in total , oricum, este foarte simplu sa indeplinesti criteriile lor si sa ai GOOD la amundoua, audio+video:

Imagine

Nu , numai configuratia PC-ului este suficienta, ci si optimizarea windows-ului pentru videochat este necesara, in acest caz depinde de fiecare ce persoana are care sa sa se ocupe de optimizare, nu este suficient orice " pusti " care stie sa instaleze un windows cu: next, next si gata , un, windows indiferent de varianta sa este mult mai complex, iar setarile din background ale windows-ului sunt cunoscute de putini outsideri ele fiind unul din ATU-uri ale profesionistilor in domeniu, de aceea apar multe discutii contradictorii pe aceiasi configuratie de sistem, diferenta intre 2 sisteme identice in care unul merge bine in videochat iar altul prost o face optimizarea in sine a PC-ului.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Daca nu ai scris de 7 ori ca in marele tau studio ai calitate good si very good si very nu stiu cum,de ce ne intereseaza pe noi ce calitate ai tu in studio???Chiar nu inteleg de ce tot spui over and over again aceleasi lucruri,sa fi sanatos cu very good-ul tau.Mai lasa-ne mai omule,iti trebuie 20 de facultati sa instalezi un drac,ai vzt pe cineva care tot posteaza aici zilnic ce mare calitate au modelele si numai modelele lui ,asa cum faci tu?Sa sti ca modelele din studioul meu si numai din studioul meu in fiecare zi au parte de un admin pe fiecare site care le face 3 plecaciuni ,le trimite un email cu multumiri eterne pt ca are privilegiul sa le vada zilnic pe site si cate 2 covrigi unul cu mac si unul cu susan si pentru ca au very good si sunt niste dive primesc bonus 1000 dolari.Ca sa muriti de ciuda..vedeti ce poate face studioul meu si numai al meu? Pentru ca sunt desteapta ca am reusit sa instalez calc bine:lol:
Acum serios
Toata lumea incet ,incet se va pune la punct si va lua good daca nu au deja si nu am vzt 100 de persoane disperate ca nu au good in timp ce tu te lafai prin top cu good pentru ca tu esti o mare somitate in calc.LOL
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:Daca nu ai scris de 7 ori ca in marele tau studio ai calitate good si very good si very nu stiu cum,de ce ne intereseaza pe noi ce calitate ai tu in studio???Chiar nu inteleg de ce tot spui over and over again aceleasi lucruri,sa fi sanatos cu very good-ul tau.Mai lasa-ne mai omule,iti trebuie 20 de facultati sa instalezi un drac,ai vzt pe cineva care tot posteaza aici zilnic ce mare calitate au modelele si numai modelele lui ,asa cum faci tu?Sa sti ca modelele din studioul meu si numai din studioul meu in fiecare zi au parte de un admin pe fiecare site care le face 3 plecaciuni ,le trimite un email cu multumiri eterne pt ca are privilegiul sa le vada zilnic pe site si cate 2 covrigi unul cu mac si unul cu susan si pentru ca au very good si sunt niste dive primesc bonus 1000 dolari.Ca sa muriti de ciuda..vedeti ce poate face studioul meu si numai al meu? Pentru ca sunt desteapta ca am reusit sa instalez calc bine:lol:
Acum serios
Toata lumea incet ,incet se va pune la punct si va lua good daca nu au deja si nu am vzt 100 de persoane disperate ca nu au good in timp ce tu te lafai prin top cu good pentru ca tu esti o mare somitate in calc.LOL
Uiti 2 aspecte!!!

1 - Softul LJ este un mic spyware care iti vede TOT ceea ce ai in PC!

2 - Ratingul este acordat de adminii LJ care intra LIVE , fac o poza si iti acorda calificativul GOOD, si te anunta de acest fapt printr-un mesaj in contul tau de model/studio atasand si fotografia in baza careia ti-a acordat ratingul.

Din pacate, nu TOATA LUMEA va lua good, in fine, eu doar am specificat niste lucruri iar tu o iei ca, pe un afront, chiar am alte lucruri mai bune de facut decat sa incerc ceva AICI, in concluzie: ramaneti cu bine, cine va, avea nevoie de mine stie unde ma gaseste,Spaniolul,Skins,Pumpy , pune PUNCT AICI!!!!
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Poca, uite ca ma bag si eu.
Eu! Eu am cel mai de calitate covoras de la intrare. Este tesut de 12 fecioare care n-au cunoscut niciodata dragostea, din fire de matase produse de viermi care stateau in cusca cu cristale albastre si a fost ornat cu aripi de libelula nazdravana.
Na! Mai pune-te cu mine...:)
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

United Studios scrie:Poca, uite ca ma bag si eu.
Eu! Eu am cel mai de calitate covoras de la intrare. Este tesut de 12 fecioare care n-au cunoscut niciodata dragostea, din fire de matase produse de viermi care stateau in cusca cu cristale albastre si a fost ornat cu aripi de libelula nazdravana.
Na! Mai pune-te cu mine...:)
Nu se pune ca ai avut timp sa te gandesti :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pumpy scrie:
pocahontas scrie:Daca nu ai scris de 7 ori ca in marele tau studio ai calitate good si very good si very nu stiu cum,de ce ne intereseaza pe noi ce calitate ai tu in studio???Chiar nu inteleg de ce tot spui over and over again aceleasi lucruri,sa fi sanatos cu very good-ul tau.Mai lasa-ne mai omule,iti trebuie 20 de facultati sa instalezi un drac,ai vzt pe cineva care tot posteaza aici zilnic ce mare calitate au modelele si numai modelele lui ,asa cum faci tu?Sa sti ca modelele din studioul meu si numai din studioul meu in fiecare zi au parte de un admin pe fiecare site care le face 3 plecaciuni ,le trimite un email cu multumiri eterne pt ca are privilegiul sa le vada zilnic pe site si cate 2 covrigi unul cu mac si unul cu susan si pentru ca au very good si sunt niste dive primesc bonus 1000 dolari.Ca sa muriti de ciuda..vedeti ce poate face studioul meu si numai al meu? Pentru ca sunt desteapta ca am reusit sa instalez calc bine:lol:
Acum serios
Toata lumea incet ,incet se va pune la punct si va lua good daca nu au deja si nu am vzt 100 de persoane disperate ca nu au good in timp ce tu te lafai prin top cu good pentru ca tu esti o mare somitate in calc.LOL
Uiti 2 aspecte!!!

1 - Softul LJ este un mic spyware care iti vede TOT ceea ce ai in PC!

2 - Ratingul este acordat de adminii LJ care intra LIVE , fac o poza si iti acorda calificativul GOOD, si te anunta de acest fapt printr-un mesaj in contul tau de model/studio atasand si fotografia in baza careia ti-a acordat ratingul.

Din pacate, nu TOATA LUMEA va lua good, in fine, eu doar am specificat niste lucruri iar tu o iei ca, pe un afront, chiar am alte lucruri mai bune de facut decat sa incerc ceva AICI, in concluzie: ramaneti cu bine, cine va, avea nevoie de mine stie unde ma gaseste,Spaniolul,Skins,Pumpy , pune PUNCT AICI!!!!
Si ce legatura are softul Jasmin cu modelele tale si cu tot ce scrii?Cu ce ajuta pe cineva ca ai tu good si blabla bla??Majoritatea au good altfel ar fi fost plin forumul de posturi,singurul care posteaza zilnic ,esti tu,ba ca a mai tras jasmin o basinuta ,ba ca au adaugat o virgula.
Ne faci un mare bine parasind acest forum,te asigur ca nimeni nu o sa-ti simta lipsa pana la aliasul urmator:)))))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Poca, el nu va parasi niciodata acest forum. E singura lui sansa sa mai faca de-o ciorba. Daca nu mai are cum face spam cu idiotenia lui de site, va continua mizeriile asa cum stie el mai bine, numai ca sansele de reusita fara a fi prins sunt ff mici. Oricum aici el nu mai are nici o sansa (ma refer la minciuni si mangleala exagerata, in rest nu ma deranjeaza pe mine unul sa fiinteze pe aici), probabil va intelege si el asta. El tot face revista LJ ca poate cineva il vede "meserias" si-l contacteaza si spera apoi sa-l prinda in malaxorul prostelii si scoate si el o capeica amarata. Orice om normal la cate i-am zis, ar fi plecat si gata. El nu, si tot continua. Si va continua, adica va spera, dar aici nu, sunt aici pentru el.

Faza e ca se pare ca voi chiar credeti ca bolnavul are studio, e doar sesiunea cuplului minunat.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Pumpy scrie: Uiti 2 aspecte!!!

1 - Softul LJ este un mic spyware care iti vede TOT ceea ce ai in PC!
ii voi da satisfactie lui Pumpy :) heheheeee... dar e primul rand din reply-urile lui unde-i dau dreptate. Acuma nu ca i-ar fi trebuit multa scoala frate sa isi dea seama ca e spy... dar oricum e de admirat ca licentiatul/doctorandul Spaniolul, de atatea cunostinte cate are, si-a dat seama dom'le :)

Cod: Selectaţi tot

Your CPU is above 90% usage, please close other software and only keep JasminCam open.


Si-uite-asa s-a panicat pumpy ca e spyware :) Disteptu' lu mama di distept.

Man... eu chiar nu te contrazic, ai dreptate. Ba inca cei de la jasmin stiu si ce softuri ai pe PC daca vor sa afle. Dar oare stiai pe bune treaba asta? Adica... te-ai prins tu singur?
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

SAD^^EYES scrie: Jasmin foloseste in soft un serviciu numai jasmincamsservice sau ceva de genul, cu acest utilitar ei pot vedea aproape tot ce aveti in calculator.. deci nu ii puteti FENTA, ei stiu si celelalte siteuri pe care lucrati, si ce softuri de split folositi, si tipul calculatorului, si cat % din CPU consuma o aplicatie sau alta, aproape TOT.. e un fel de spyware..
Theselby, el a repetat ce a zis Ionut pe pagina 2 a acestul topic.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

theselby scrie:ii voi da satisfactie lui Pumpy :) heheheeee... dar e primul rand din reply-urile lui unde-i dau dreptate. Acuma nu ca i-ar fi trebuit multa scoala frate sa isi dea seama ca e spy... dar oricum e de admirat ca licentiatul/doctorandul Spaniolul, de atatea cunostinte cate are, si-a dat seama dom'le :)

Cod: Selectaţi tot

Your CPU is above 90% usage, please close other software and only keep JasminCam open.


Si-uite-asa s-a panicat pumpy ca e spyware :) Disteptu' lu mama di distept.

Man... eu chiar nu te contrazic, ai dreptate. Ba inca cei de la jasmin stiu si ce softuri ai pe PC daca vor sa afle. Dar oare stiai pe bune treaba asta? Adica... te-ai prins tu singur?
Sad a facut public acest lucru acum cateva zile bune cam 11 la numar in cadrul aceluiasi topic ( pagina doi primul post al lui sad ) iar informatia a fost preluata.

Ne spioneaza sau nu ne spioneaza jasminul cum sta treaba?

P.S. Ceva de genul cum am facut eu acum cu winXp el a scris si eu am repetat :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Adrian, gand in gand cu bucurie. Urmeaza sa dai tu o caprioara sa o intindem putin;).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Dragii mei... eu l-am luat oleaca la "misto" cum c-ar fi fost prima data cand ii dau dreptate.

Dar, ca tot veni vorba pe bune de spyware si ce fac ei, treaba e de fapt altfel

in JasminCam inca de foarte mult timp (poate mai bine de 6 luni) au cod care le transmite ce aplicatii care mananca procesor ai si cat anume la % folosesc acelea. E simplu... nu-i mare tehnica de programare anyway :)

Dar jasmincamservice ala nu e ceea ce credeti voi, program de spionat, e de fapt un program care monitorizeaza calitatea streamului si face periodic teste de banda de internet (contine un tcp server, un tcp client, un RTMP listener cu care analizeaza streamul si un bandwidth checker).

JasminCam contine un client TCP
Jasmicamservice contine un server TCP
JasminCam cand intri online, se conecteaza la acel server si ii spune ca e online si inca vreo cateva date de RTMP
Jasmicamservice apoi se conecteaza direct rtmp la streamul tau video/audio si face analiza de calitate pe el, respectiv monitorizeaza fps-ul, width/height si calitatea unor frame-uri periodic. Asa detecteaza ei daca ai stream bun sau rau in acel moment.

Faza e ca ei faceau treaba asta pana acum ceva vreme directe de pe servere de-a lor, dar era mult prea costisitor. Si ce s-au gandit ei... hai sa obosim calculatorul modelului sa faca aceste calcule, sa nu mai investim noi in super calculatoare, si intr-un fel bine au facut ca dooh, e business.

Si ca sa lamurim mai exact:
Jasmicam zice personalului de la jasmin (dar nu tot timpul, doar cand vor ei sa "investigheze") detalii precum: splitter, camere instalate pe PC, browsere deschise, instante de flash player, aplicatiile care mananca mai mult de 2% din CPU, placa video, etc
jasmicamservice ala doar monitorizeaza calitatea si face teste de banda de internet.


No, eu ii apreciez maxim pe ei in ceea ce inseamna idei de softuri si tot ce aduc ei in industrie ca sa zic asa. Insa ei se chinuie sa perfectioneze acest streaming, insa n-o sa le iasa nici intr-o mie de ani.

Ba inca mai mult, din ce ati zis unii mai sus, au limitat bw-ul la 950 per total ca sa poata beneficia si astia mai low-bandwidth de stream fluent.

Pai logic dom'le. ... stream HD .. .adica true HD nici macar 720p n-o sa se poata nici macar peste 2-3 ani ... si asta deoarece majoritatea clientilor au net de cacat. punct :) Parerea mea e ca maximul de 950/1000 care l-au stabilit acum este decent pt mai bine de majoritate din clienti (vb mondial aici).

Noi romanii da nene, avem net ieftin si bun (pe download... deci va rog sa nu incurcam oalele). Ce e bun si e upload costa dom'le!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pai eu stiu ca l-ai ironizat, doar am subliniat pentru cei pe care i-ar putea insela ca nu a zis nimic nou el. Iar la partea tehnica (ce si cum cu LJ) chiar nu ma pricep.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Eu nu mai inteleg nimic,

Serios acum TheSelby ne iei pe noi cu tcp-uri cu rtmp ( ce o mai fi si alea) cu servere si servicii cu clienti ( bine partea cu clienti suna bine ca ei sunt cu cascavalul ) dar in rest eu nu am inteles nimic.

Trebuie sa vina cineva sa-mi traduca sa pricep si eu.

Spor acolo la clienti.

P.S. ce zicea Winxp era mult mai interesant decat chestiile astea tehnice.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Sebi ,bine ca ai venit sa elucidezi misterul rtml,fsp si alte ''chetii'',de cand a scris spaniolul ca softul jasmin este spy si ca poate sa vada tot ce facem pe calc ,am sters reteta de sarmale pe care o am de la bunica ,de frica sa nu mi-o fure ungurii si sa o faca marca inregistrata.

P.S.Cred ca numai naivii isi inchipuie ca siteurile si softurile pe care le bagam cu buna stiinta in calc nu aduna ceva date,pt una ,pt alta :)

Winx,Adi ,thx for fun :lol: :lol:De curiozitate, pentru caprioara aia folositi protap uman?Winx inca mai are ceva autostopiste nerezolvate pe la diverse,dar pe tine,Adi, te stiam om serios:)))))))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

pocahontas scrie: P.S.Cred ca numai naivii isi inchipuie ca siteurile si softurile pe care le bagam cu buna stiinta in calc nu aduna ceva date,pt una ,pt alta :)
Adica cum vine asta? jasminul vede ce face modelul in privat? :oops:
Eu credeam ca vede doar membrul platitor dar asa daca jasminul vede tot nu e bine,
pocahontas scrie: Winx,Adi ,thx for fun :lol: :lol.... Winx inca mai are ceva autostopiste nerezolvate pe la diverse,dar pe tine,Adi, te stiam om serios:)))))))
Eu nu stiu ce are WinXp de rezolvat sau ce a lasat nerezolvat, dar eu vreau sa cred ca sunt persoana serioasa dupa cum ai vazut. Oricum trebuie sa am mare grija ca WinXp mi-a jucat festa odata, a scris post in toiul nopti cand eu dormeam, cu aluzie cum ca stiu, ca dreg, ca pot face marea cu sarea si cand m-am trezit am fost asaltat de "n" dnsoare care vroiau extreme makeover. Si eu tot am incercat sa le explic ca nu stiu deastea cu machiajul, ele nimic si nimic.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”