Ingerii si Sirenele internetului - modelele de video chat

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
chani
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 19 Noi 2012, 14:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Well, atunci domnii pasionati de goblen pe etamina si traforaj viteza sa pohteasca la urmatorul ghiseu.
:)
Seara faina :)
"Ma dojeniti ca vesnic sunt beat. Ei bine, sunt! Necredincios ma faceti. Si ce daca-i asa? Puteti orice sa spuneti pe socoteala mea. Îmi apartin. Pricepeti? Si sunt ceea ce sunt!" Omar Khayyam
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

chani scrie:Well, atunci domnii pasionati de goblen pe etamina si traforaj viteza sa pohteasca la urmatorul ghiseu.
:)
Seara faina :)
Sarutmana
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Na, sa ma bag si eu in vorba oamenilor mari.
Sad, de data asta nu-s de partea ta a baricadei. Exagerand nitel, ar insemna ca trebuie modelul sa si educe membrii. Sa ii invete ca ar fi mai sanatos pentru ei sa socializeze cu oameni, in loc sa se idiotizeze batand-o in cap pe site-uri de profil. Sa se duca sa faca un sport, in loc sa se indoape cu (20 de) hamburgeri, dupa care sa-si ia un Cola Diet, sa nu se ingrase. Sa stranga bani la ciorap, sa cumpere aur si diamante, ca Apocalipsa e aproape. Sa isi sape un buncar antiatomic, ca nu se stie.
Sa se inchida cazinourile! Sa nu se mai vanda Coca Cola! Fara carne cu grasime! Nu mai mancati sarat! Nu prajituri, ci fructe si legume! Nu traversati pe rosu! Nu depasi viteza maxima legala! Nu face bighi-bighi la putzulica, ca o sa orbesti!
Suntem pe site-uri de adulti. Asta ar trebui sa insemne ca si suntem asa ceva, nu? De ambele parti ale monitorului. Cine nu e, tot de ambele parti ale monitorului, sa suporte consecintele.
Nu ai de unde sa stii ce are membrul in cap, in portofel, deseori nici in chiloti. Asa ca hai sa ne vedem fiecare dintre noi de partea noastra de afacere, sa o facem sa fie cat mai profi, sa ne simtim cat mai bine dezvoltand-o si...eu cam atat am avut de gavarit. Gavarite pa ruski, tavarisci?
Hai noroc si succesuri in ramura.
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut United,

Pai asta era si ideea bro :) sa nu fi pe partea mea a baricadei, altfel cum puteam sa te scot din carapace iar? Eu duc lucrurile in extrem intentionat, si o sa le duc si mai mult in extrem, pentru ca doar asa poti trezi pe cineva din somn, dar in extrem pe partea binelui bro.. ca m-am saturat de oameni care se duc in extreme pe partea RAULUI... pentru mine conteaza ca din extremul meu, cel care ma citeste sa aplice 5% si deja e un pas spre BINE, un pas care va face diferenta pe viitor oricum.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Inca o chestie,

Nu trebuie sa schimbi pe nimeni bro, nu prea intelegeti unde bat eu de amar de vreme :) modelul nu trebuie sa schimbe clientul.. e doar iluzie.. modelul/ patronul de studio trebuie sa se schimbe pe SINE, si restul se vor mula inevitabil...

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
chani
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 19 Noi 2012, 14:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

United Studios scrie:Nu face bighi-bighi la putzulica, ca o sa orbesti!

Uh, bighi-bighi zici? :))) Pacatos mic ce esti :))

Acu mai e ceva. Probabil pe categoria "girl" vin ceva mai multi tristi din-astia. Pe "fetish" stapanii inelelor care vin sunt de regula prea ocupati sa latre si sa dea ordine iar sclavi eu primesc foarte rar in privat.
Doar cei care ostenesc de latrat se mai aseaza sa-si traga sufletu si-i podideste bocetul usurel asa.
Oricum banii multi se cheltuie mai degraba pe povesti decat pe cotarceala. Se stie asta.
"Ma dojeniti ca vesnic sunt beat. Ei bine, sunt! Necredincios ma faceti. Si ce daca-i asa? Puteti orice sa spuneti pe socoteala mea. Îmi apartin. Pricepeti? Si sunt ceea ce sunt!" Omar Khayyam
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Pe "fetish" stapanii inelelor care vin sunt de regula prea ocupati sa latre si sa dea ordine iar sclavi eu primesc foarte rar in privat.
Doar cei care ostenesc de latrat se mai aseaza sa-si traga sufletu si-i podideste bocetul usurel asa.
Oricum banii multi se cheltuie mai degraba pe povesti decat pe cotarceala. Se stie asta.
Da Chani,

Sunt foarte multe RAMURI ale acestei ACTIVITATI, sunt oameni din afara si din Romania care traiesc din VIDEO CHAT, ghicind in CAFEA clientilor, sunt femei de 60 de ani la non adult care fac mai multi bani decat multe din cele de 18, sunt oameni care iti ghicesc in stele pe VIDEO CHAT, sunt oameni care tin cursuri de psihologie, limbi straine, cultura generala, geografie, educatie sexuala, matematica etc etc etc.. tot pe VIDEO CHAT

E vina mea ca cei mai multi nu sunt capabili sa faca si altceva decat sa isi arate partile intime? Adultvideochat.ro nu vine neaparat de la ADULT o activitate unde trebuie sa iti arati organele.. include tot... pentru ca pe nici un site de genul asta nu poti lucra daca nu ai peste 18 ani.. deci trebuie sa fi un ADULT.

Nu am avut timp sa ma focusez cum trebuie si pe celalalte ramuri, dar o voi face..

A arata sau nu organele genitale... pe VIDEO CHAT.. tine STRICT de optiunea fiecarui MODEL, HOSTESS, CHAT HOST, PERFORMER sau cum vrei tu sa ii spui...

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
ashtarte
User Junior
User Junior
Mesaje: 87
Membru din: 16 Feb 2008, 03:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

chani scrie:Departe de mine ideea de a te jigni sau lua in deradere "scrierile" tale. Nu asta a fost ideea. Sunt convinsa ca ai inteles asta.
Apreciez foarte mult ceea ce ai scris mai sus, dar am dat quote la postul asta sa nu incarc prea mult pagina. Eu cred ca ti-ai ratat menirea. Personal, am impresia ca scrii mult mai bine decat ai putea vreodata fi sub. Si sunt sincera, fara urma de mistocareala. Am avut intotdeauna o afinitate pentru sarcasm si (auto-)ironie, deci am savurat cu un ranjet pe moaca tot ce ai scris mai sus. Ti-as scutura mana sincer si te-as intreba de ce naiba ai vandut tabla atata timp...?!

Nu-s nici inger, nici sirena. Nu toti membrii mei devin superiori dupa ce ies din mainile mele, cu toate ca ar fi ideal. Ii modelez, e adevarat, dar de multe ori materialul indoit la caldura isi revine la forma initiala cand temperatura scade (sau invers). Nici nu am facut un hobby din a le ruina viata, cu toate ca e usor, pentru ca se arunca cu capul inainte ignorand toate semnalele pe care i le dai (mai subtil sau nu). De multe ori ma gandesc la faptul ca ii pot marca intr-un mod negativ, dar dupa cum a spus Chani...cantitatea de bulion scoasa din rosiile mele parguite nu ma priveste. Si nici ce fac dumnealor cu surplusul.

Incerc sa ma mentin in limitele proprii de etica si cu asta basta!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Cred ca aici se potriveste cel mai bine postul meu si nu la filme. Recomand:

Disconnect http://www.imdb.com/title/tt1433811/

Care va avea rabdarea sa-l vada va intelege de ce aici ;).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

WinXPfather scrie:Cred ca aici se potriveste cel mai bine postul meu si nu la filme. Recomand:

Disconnect http://www.imdb.com/title/tt1433811/

Care va avea rabdarea sa-l vada va intelege de ce aici ;).
Vazut, placut, cu siguranta se incadreaza in acest topic.
L-am trecut in categoria educativ :) din mai multe puncte de vedere.

Thx for share
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”