Atitudine ciudata la admini lj

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

imi intra admin in pvt sa ma anunte ca am complain de la un membru ca vezi domle ala a cerut striptease fast si eu l-am refuzat
in fine imi explica cum trebuie sa fac pe viitor si in timp ce vorbeam cu adminu intra un membru in pvt ,care ma saluta frumos ,atunci eu il anunt pe admin pls hold on ca am client in pvt room,la care el auziti replica daca va vine sa credeti asa ceva : NU,spune-i Membrului sa astepte El ca tu esti in conversatie cu Admin!!!!!!!!!! :!:

aa zic ok atunci si ii dau replica: daca asa ti se pare corect gata i-am spus sa astepte si acum noi putem vorbi linistiti mai departe :lol: .... ,stiti ce a facut mai departe domnu admin? da a parasit pvt pur si simplu :!:
foarte draguta atitudine nu e asa? :D


alta experienta in aceiasi zi,contactez adminu sa anunt ca absolut toti membrii de pe iphone pierd conexiunea,stiu asta ca imi intra in pvt cu intreruperi si de cate 3-4 ori!!!
buuun vb cu aia ca de data asta era o ea oricum nu intelegea nimic din ce ii explicam o tinea pe a ei ca nu conexiunea e perfecta si in timp ce vorbeam eram in member chat si auziti ce imi spune: te rog frumos ia hainele pe tine ca nu e frumos sa stai asa dezbracata sa te vada membrii !!!! :D :D AHAHAHAHAH deci am zis ca lesin de ras parca era'' mama'' ,pai zic de ce sa ma imbrac ca sunt in memberchat dar daca vrei tu sa ma imbrac ca sa mai putem conversa OK MA IMBRAC ! la care ea aaa nu scuze acum da vad ca esti in memberchat ca la mine s-a facut refreshu mai greu.....

bai lasa-ma deci ca sa vedeti ce admini super pregatiti avem !!

hahah numai bine ! :D
SoulCams Models Studios wanted
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

intimplari vesele cu adminii livejasminului as putea povesti o zi inreaga si tot ar mai ramine.
Daca te adresezi la suport si dai peste o doamna, sa stii ca mai bine dai refresh pina da de un baiat. Sansa sa solutioneze problema e mult mai mare, dar nu neaparat.
Pe mine m-a amuzat tamtamul cu livejasmin selection. Stau pe un forum unde modelele povesteau intens cum intrau adminii la ei si le sfatuiau sa schimbe anturajul. Toti pe un cap cereau perne si tablouri. Chiar daca anturajul era ok si fara tablouri. Au fost si pe la mine. Faza e ca eu am perne si tablouri si credeam ca o sa ma lase in pace, de unde? Nu le-au placut tablourile mele, au zis ca trebuie altele))) Eu am invitat doamna sa facem o raita pina in magazin impreuna ca sa imi arate care anume tablouri ii plac ei.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”