Situri fara free?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Minola
Mesaje: 8
Membru din: 08 Apr 2013, 11:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor am vazut ca a mai fost deschis un topic de genul acesta dar nu s-a mai raspuns din 2009, ma poate ajuta si pe mine cineva? ce situri fara free in afara de imlive si cc cunoasteti ?...multumesc anticipat.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 03 Feb 2011, 11:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Fara free chat, in afara de Imlive si Camcontacs mai sunt :
Ifriends
Xcams
Islive
Niteflirt
Cambabes
Cu nude / member area:
Adultwork
Livejasmin
Xlove
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dap mai e si extasycams.com, site romanesc, cu direct pvt, adica nu are free absolut deloc...tu stai ca pe free, insa cand intra cineva, te ia direct in pvt...ceva de genu...bafta...
Imagine
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

eu nu am inteles la livejasmin member area e de fapt privat?adica daca sunt in privat pe alt site pot pune member area pe livejasmin si s anu am probleme?
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dap livejasmin member area e ca un pvt acolo poti sta naked sa fai show, in caz ca ai alt pvt pe alt site...insa si in member area poate suna un membru sa te ia in pvt, poti accepta sau nu, el va vedea ce faci pe celalat site...acu depinde ca trebuie sa vb cu ei, adica membrii din pvt pe amandoua siteurile...etc...bafta acolo...
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

trompi scrie:eu nu am inteles la livejasmin member area e de fapt privat?adica daca sunt in privat pe alt site pot pune member area pe livejasmin si s anu am probleme?
Nu e privat! E doar un free chat ( fara video ) accesibil doar pentru membri. Daca ei vor sa vada ce faci cand esti in member area, trebuie sa te ia in privat. Cred ca pot sa foloseasca si functia Sneak peek.
Poti sa pui livejasmin in member area cand ai show pe alt site fara probleme doar ca, daca te ia un membru in privat si pe livejasmin, nu poti sa il ignori.
Inca ceva: mie nu imi cere nimeni acceptul sa ma ia in privat pe livejasmin, indiferent ca sunt in free sau member. Imi intra direct.

PS:Daca esti luata in privat cand esti in member area primesti cu 5%mai putin decat daca ai fi in free area
Avatar utilizator
contesa28
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 105
Membru din: 15 Iun 2006, 23:26
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Streamray---nudechat
Avatar utilizator
Minola
Mesaje: 8
Membru din: 08 Apr 2013, 11:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc frumos pt raspunsuri, am facut cont pe ifriends dar sincer nu prea inteleg cum functioneaza, mi-se pare total diferit fata de cc si imlive, niste sfaturi ma poate ajuta cineva daca nu cer prea mult, multumesc.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”