Intrebare imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
DarkBlue1982
Mesaje: 10
Membru din: 15 Mar 2013, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna :)am si eu o problema azi:) Lucrez de 2 saptamani pe imlive la categoria friends&romance si azi e ultima zi a perioadei.Am vrut pe moment sa schimb categoria la shy girl alone totusi m-am razgandit si am revenit la friends&romance,intrebarea e daca s-au pierdut acei bani si st peste 400$ care iam avut in aceasta perioada in friends&romance in momentul in care am incercat sa schimb categoria caci acum imi arata ca e in perioada de aprobare :( Nu stiti cat dureaza aceasta aprobare? :( :oops: :(
SoulCams Models Studios wanted
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

ai voie ( e permis) sa ai un cont pe Romance si un cont pe Adult, sunt conturi DIFERITE si (mare atentie) nu ai voie sa stai online cu ambele deodata: adica inchizi unul si il deschizi pe celalalt.

deci trateaza-le ca pe 2 conturi diferite, la fiecare trebuie sa faci minim 50$/pp, fiecare cont are lista lui proprie de Earnings, banii neplatiti stau in stoc pana cand se platesc nu se pierd, Shy Girl e in categoria Adult deci n-are nici o legatura cu contul celalalt, daca ai probleme da-le email la cs.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
DarkBlue1982
Mesaje: 10
Membru din: 15 Mar 2013, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

chestia e ca am vrut sa schimb categoria din acelasi profil,apoi m-am razgandit si cand am vrut sa ma intorc la profilul initial nu am mai putuu imi arata permanent waiting for approval cand vrut sa trimit adresa de email cu care am facut contul la admin surpriza aceasta nu gasea in baza lor de data si acum miau si inghetat contul pe motiv k am incercat sa ma loghez de prea multe ori,totusi acei bani care urmau sa intre in contul meu,vor mai ajunge indiferent de ceea ce se intampla cu contul?
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

normal azi iti primesti banutii daca ai payoneer..nu sunt probleme in caz ca schimbi categoria, banii vin oricum, si eu am facut la fel , in ultimile minute sa zic am schimbat categoria, si tot asa arata ca banutii sunt aprobare, asta e normal, pana ii trimit ei....nuti fa griji, va fi bine totu..in caz ca nu ti se deblocheaza contu, poti intra in leg cu ei altfel...te loghezi pe mail, si de acolo dai email la imlive...specifici nickul, adresa de email, si sui problema..bafta acolo/.. :)
Imagine
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ahh uite am gasit la news ca banii nu sunt trimisi azi ci maine...
Wednesday, March 13, 2013
Payments to Be Sent on March 17th
Due to the weekend, payments for the March 1-15 pay period will be sent one day later, March17th. You may see that your payment has been transferred to the next pay period. Please disregard this notice as it will disappear once your payments have been processed.
sorry ca am incurcat borcanele... :)
Imagine
DarkBlue1982
Mesaje: 10
Membru din: 15 Mar 2013, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pana la urma am inchis contul dupa ce miau zis aia de la cs ca nu reusesc sa mil deschida si mi lau si inghetat si am ajuns sami deschid altul:((( intrebarea e daca voi primi banutii in contul payoneer din celalalt cont inchis? aveam mai mult de 400$ acolo :(tin sa precizez ca lam inchis singura dupa ce aia de la imlive miau zis k nu reusesc sa mil deschida:(((
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ai primit banutii? era mai bine sa le zici asa...eu fac cont nou, aprobati-l va rog, dupa care sati bage banutii in noul cont, si sal stearga ei pe cel vechi......acum, nah, sper ca se rezolva...bafta acolo :)
Imagine
DarkBlue1982
Mesaje: 10
Membru din: 15 Mar 2013, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

banutii iam primit :D azi miau ajuns in contul meu payoneer,doar k imlive miau facut o surpriza de proportii si anume ca miau inghetat contul cerandu-mi sa le explic de ce am inchis recent un cont si am deschis altul leam explicat ca am crezut am pierdut contul precedent ca stiu ca nu e voie sa am 2 conturi active,ca st noua pe imlive etc etc,cami pare rau,leam cerut scuze dupa care miau raspuns :
Thank you for contacting Imlive customer service.
We are in receipt of your email and we are now looking into the matter. We can assure you that the service we provide our Members, Hosts and Agents is of utmost importance to us.
Please be informed that it may take up to 48 hours for a response.
We appreciate your patience and cooperation.
Please do not hesitate to contact us should you require further assistance.
Asta ce vrea sa zica?:P
Nu stiti cat dureaza pana mil activeaza din nou?,inca continua sa fie frozen
Avatar utilizator
SunStudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 52
Membru din: 17 Dec 2010, 07:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Inghetarea contului este o masura normala pe care ImLive o impune in momentul in care acelasi host deschide un cont nou. Ingheata unul din conturi pentru a cere explicatii.

In general dureaza cam 24 de ore pana primesti un raspuns de la ei, iar daca tu ai raspuns coerent si le-ai explicat situatia, rezolvarea va fi favorabila pentru tine. Daca le-ai dat raspuns "fuck you motherfuckers you close my account lost money bla bla bla RAGE RANT", exista toate sansele sa nu primesti solutia pe care o astepti.

Raspunsul lor "thank you, etc." este textbook message, pe care il trimit intotdeauna si vine imediat dupa ce le-ai trimis tu mesajul cu explicatia ta, e politicos. Deci nu iti spun decat sa astepti putin pana o rezolva ei, deoarece mesajul cu solutia o sa vina astazi, maine cel mai probabil.
http://www.videochat-sunmodels.ro Everything is possible, impossible just takes longer.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”