Scut anti-proxy?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
mikiduta
Mesaje: 1
Membru din: 20 Ian 2013, 15:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna!

Ma numesc Mika si lucrez pe Myfreecams. Un membru mi-a spus ca folosind un proxy,oricine te poate vedea,chiar daca i-ai banat tara. Ca sa ma conving am descarcat un proxy si intradevar, vot vedea toate modelele din Romania :shock:
As dori sa aflu daca exista vreun program cu care sa-i blochez pe user-ii care folosesc proxy,pentru ca vreau sa ma feresc de romanii curiosi care vor sa vada daca vecina face chat..
Personal,eu am banate urmatoarele tari: Germania,Italia,Spania,Belgia,Austria si Romania-deci am nevoie de un program cu care sa blochez accesul userilor din aceste tari.

Si la final,vreau sa transmit felicitarile mele colegelor din Romania! Nu-i frumos sa " tragi cu ochiul" dar m-am bucurat enorm sa vad ca romancele sunt cele mai frumoase,cele mai rafinate si printre cele mai bine platite modele!

Va mltumesc pentru ajutor!
SoulCams Models Studios wanted
Bluekarinna
Mesaje: 46
Membru din: 09 Dec 2012, 23:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De unde ai ajuns la concluzia ca nu e frumos sa tragi cu ochiul?
Nu poti face nimic in legatura cu asta. Nu exista un asemenea program.
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”