Conventie videochat 2012 (Anulata)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

succes, nu vreausa fiu rautacioasa dar slabe sanse
iti recomand ceva local pentru inceput, cu invitati din partea studiourilor cu o agenda mica 5 ore maxim adica
3 prelegeri si 2 cofee break, fara lunch sau mai stiu eu altceva
cu un maxim de 30 de participanti
ai sa mai mare succes
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

alexandra1234 scrie:succes, nu vreausa fiu rautacioasa dar slabe sanse
iti recomand ceva local pentru inceput, cu invitati din partea studiourilor cu o agenda mica 5 ore maxim adica
3 prelegeri si 2 cofee break, fara lunch sau mai stiu eu altceva
cu un maxim de 30 de participanti
ai sa mai mare succes
In ce calitate faci aceste recomandari?
Rog persoanele care nu vor participa la intalnire sa se abtina de la sfaturi si recomandari.Cred ca asa ar fi corect.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Succes la conventie ,Poca!o sa ma abtin de la recomandari avand in vedere faptul ca nu voi participa,las varfurile industriei sa o faca.O mica curiozitate,pe langa racoritoare si ceva echipamente protectie sau ba? :)
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

LadyAttitude scrie:Succes la conventie ,Poca!o sa ma abtin de la recomandari avand in vedere faptul ca nu voi participa,las varfurile industriei sa o faca.O mica curiozitate,pe langa racoritoare si ceva echipamente protectie sau ba? :)
Pacat ca nu participi,am fi avut toti cate ceva de invatat de la tine dar nu pot sa te condamn:)Cu protectie,cum altfel? :D
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Lady... aveam o impresie bunicica despre tine... ai si-un statut de "veteran" pe forum, dar se pare ca ti l-ai insusit doar prin nr de posturi dupa acest ultim reply pe care l-ai dat.

Gandeste-te doar ca fara a fi avut acces la acest forum si celalalt... poate nu stiai nimic la ora actuala.

Si stii foarte bine ca informatiile de nota 10 nu le da nimeni gratis. Oricate sfaturi ai fi citit/dat pe acest forum (si altele), asta nu inseamna ca ai dat 100% secrete din portofoliul si experienta ta.

Toata lumea pe forumuri face lobby in spatele monitorului si-a tastaturii. 90% din persoanele care posteaza par mult mai desptepte decat sunt si/sau vor sa se imbogateasca peste noapte, pe baza muncii altora.

Insa cert e ca anumite informatii se platesc. Si slava domnului... banii care s-ar aduna intr-o astfel de conventie s-a anuntat ca se vor dona pt cauza/cauze nobile. Deci nu vad de ce frustrarea asta? De ce remarcile jignitoare? Hauzi... varfurile industriei, etc...

Sa stii ca oamenii care intr-adevar au experienta si au ceva de oferit vor lasa nasul mai jos decat nivelul marii... Am vorbit de zeci de ori cu mari owneri de business-uri puternice, insa recunosc ca n-am observat nici macar o data la ei aroganta ce o afisati voi. Si e pacat. Sincer.


Ganditi-va un pic logic si voi. De exemplu, un studio oarecare cheltuie mii de euro pe avocati si cercetari ca sa afle unde e mai indicat sa-si deschida offshore. Ba mai mult... poate isi ia si vreo teapa doua pana gaseste un offshore bun, corect. De ce ar oferi acel studio sau acea persoana informatia repsectiva gratis unor persoane care nu stiu decat sa dea din "tastatura" (a se citi buze)?

Am mai zis-o de multe ori, si chit ca niciodata nu voi fi inteles pe deplin, voi insista. Atat timp cat, ca persoana, traiesti pe Pamant cu convingerea ca intr-un anumit domeniu le stii pe toate - esti PIERDUT! Esti sortit decaderii.

Or tu draga Lady... stii prea multe pentru noi, restul... pleava. Ok, nu vrei sa participi, nu vrei sa te plictisesti impreuna cu noi, nu vrei sa dai share... asta e. Macar ai bunul simt si abtine-te de tot de la comentarii. De TOT!

Conventia se face. Asta e. Bravo Pocai ca are ambitia necesara sa duca acest proiect pe pozitii inalte. Sper din inima ca arogantii si "impresionistii" sa se abtina de la comentarii inutile, ca sa nu se aleaga praful de intentiile bune ale unor oameni.
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hai sa ne calmam,n-ai stat ever de vorba cu mine sa sti cum sunt eu ca persoana.Garantat nu mojica,nici plina de mine,din contra,unde am putut ajuta cu un sfat am facut-o in masura in care interlocutorul era capabil sa ''prinda si sa aplice''...Nu am mai fost atat de prezenta pe forum din motive strict personale...motive care n-au nimic a face cu tine sau restul userilor,am doar o viata agitata si nici chef de scris nu prea.
Poca stie bine ca nu am postat ca sa agasez,nu atac verbal.scris persoane ok,de bun simt,eu cand am ceva de zis nu o fac voalat...sunt prea directa sa pierd vremea punand manusi si mai stau si prost cu timpul.
Da,varfurile industriei,eu nu ma consider un varf,pricepi acum?consider ca nu am ce invata eu o persoana care face vc de 10 ani,sunt mai micuta ca si experienta,nu detin studio..pe scurt,n-am ce sa te invat eu.Nu confunda o atitudine sincera cu nesimtirea ca devi paranoic,theselby

[at] Poca..draga mea,ma indoiesc sincer...poate peste inca vreo 6 ani,atunci da,intre timp joc la grupa mica,te pup :)
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

Calma ...tovarasi..calma...

Daca ploua, ploua, daca nu ploua, nu ploua.

Cineva organizeaza o "actiune", cine vine, vine, cine nu, nu.

Ca si in ligheanul meu, eu sunt cea mai lebada, dar nu-i pasa nimanui de asta, asa ca discutiile de genul care e "mai" sau "mai putin" sunt absolut irelevante, mai ales cand criteriile de referinta pot fi diferite: unii oameni considera ca viata trebuie pusa in slujba banilor in timp ce altii zic ca invers.

Pana la urma, exact la fel ca si pe Forum, cine vrea sa-si impartaseasca cunostintele si experientele o poate face dar de data asta prin viu grai, in timp ce altii pot sa asculte fie de dragul de a asculta fie pentru ca au nevoie sa mai invete ceva, asta-i tot.

Orice conferinta insa, cat ar fi ea de minimala, necesita o CHIRIE PENTRU SALA, asa ca e evident ca trebuie platit bilet de participare.

Peace ...
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

amandoi aveti dreptate , fiecare prin prisma lui, dar pe de alta parte in afara de "lectori" mai sunt si invataceii, nici unui "lector" nu i-ar place sa vorbeasca unei sali goale fara auditoriu.

aici pe Forum au fost oameni GENEROSI cu timpul si cu intelepciunea lor pe care ne-au impartasit-o gratuit, e posibil sa ne mai invete cate ceva, eu una o sa stau cuminte in scaunelul meu sa ascult, poate-poate mai invat cate ceva, nu se stie niciodata.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

io pana la urma sunt in ceatza :daca te duci reiese ca ai ifose si vrei sa dai lectii altora , daca nu te duci indif de motive e pentru ca nu vrei sa iesi din ascunzatoare ta ticaloasa si mica si sa imparti o reteta de muraturi cu videochatistele amatoare de senzatie :lol:

io chair nu mai inteleg , pana la urma cum ramane ?

p.s:vad si aici si pe celalat forum ca gomoseniile deja razbat nici nu am ajuns in dec si deja ar trebui cred sa nu -i zica conventie de vdc ci conventie de ,, sa vada lumea ce pot eu !!!!!!!,,(punem pariu ca din categoria asta o sa faca parte majoritatea ? o sa vina fatucele cu print scren ul cu incasari la sub brat sa vaza lumea domle ......)

p.s2.:daca vine si Skins putem sa-i dam cu genata in cap fara numar ?(sa stiu ce model de geanta sa iau .... baremi sa nu ma fac naibii de ras cu vre -o bastituta din astea mai moderniste )

edit :baai am uitat sa zic ca io viu cu haina de blana , sa nu va puna dracii sa veniti cu purici la cutiuta :lol: :lol:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

fetish scrie:io pana la urma sunt in ceatza :daca te duci reiese ca ai ifose si vrei sa dai lectii altora , daca nu te duci indif de motive e pentru ca nu vrei sa iesi din ascunzatoare ta ticaloasa si mica si sa imparti o reteta de muraturi cu videochatistele amatoare de senzatie :lol:

io chair nu mai inteleg , pana la urma cum ramane ?

p.s:vad si aici si pe celalat forum ca gomoseniile deja razbat nici nu am ajuns in dec si deja ar trebui cred sa nu -i zica conventie de vdc ci conventie de ,, sa vada lumea ce pot eu !!!!!!!,,(punem pariu ca din categoria asta o sa faca parte majoritatea ? o sa vina fatucele cu print scren ul cu incasari la sub brat sa vaza lumea domle ......)

p.s2.:daca vine si Skins putem sa-i dam cu genata in cap fara numar ?(sa stiu ce model de geanta sa iau .... baremi sa nu ma fac naibii de ras cu vre -o bastituta din astea mai moderniste )

edit :baai am uitat sa zic ca io viu cu haina de blana , sa nu va puna dracii sa veniti cu purici la cutiuta :lol: :lol:
Vino cu ceva cunostinte si promit sa tin puricii in lesa :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

andromaca_mulge_vaca scrie:amandoi aveti dreptate , fiecare prin prisma lui, dar pe de alta parte in afara de "lectori" mai sunt si invataceii, nici unui "lector" nu i-ar place sa vorbeasca unei sali goale fara auditoriu.

aici pe Forum au fost oameni GENEROSI cu timpul si cu intelepciunea lor pe care ne-au impartasit-o gratuit, e posibil sa ne mai invete cate ceva, eu una o sa stau cuminte in scaunelul meu sa ascult, poate-poate mai invat cate ceva, nu se stie niciodata.
Andromaca te astept cu drag,vreau sa fac o precizare one more time,chiria pt sala si tot ce tine de organizare suporta sponsorii,nu are legatura cu biletul de intrare dar m-am gandit ca daca tot m-a apucat altruismul si impartirea cunostintelor, macar sa beneficieze cineva din asta,cazul medical/social unde vor merge banii stransi.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

LadyAttitude scrie:Hai sa ne calmam,n-ai stat ever de vorba cu mine sa sti cum sunt eu ca persoana.Garantat nu mojica,nici plina de mine,din contra,unde am putut ajuta cu un sfat am facut-o in masura in care interlocutorul era capabil sa ''prinda si sa aplice''...
TheSelby scrie:Lady... aveam o impresie bunicica despre tine... ai si-un statut de "veteran" pe forum, dar se pare ca ti l-ai insusit doar prin nr de posturi dupa acest ultim reply pe care l-ai dat.
Iertare draga, evident ca n-am n-am schimbat vorbe cu tine... nu prea-mi permite timpul.
Reply-ul meu a venit deoarece, altii care sunt mai timizi, pot interpreta gresit atitudinea ta in acest topic... poate le lasa vreun gust amar in gura.
Important e sa ne comportam ok (chit ca personal ne cunoastem intren noi, unii). Da, poca te stie, te cunoaste, ti-a inteles aluziile, etc... insa altii poate nu. Si tocmai de asta se creeaza aceasta impresie de mahala despre acest gest. Tu in sinea ta il tratezi cu seriozitate, poca la fel, eu la fel... insa altii tocmai din cauza unor replici acide vor trage niscaiva concluzii... lesne de inteles.

Tocmai de asta am cerut sa apreciem gestul la adevarata lui valoare. E funny intr-adevar sa ne mai amuzam pe seama reply-urilor, sa ne mai destindem nitel. Insa sunt convins ca exista o sumedenie de topic-uri unde se poate face lobby si-ar fi indicat ca in cele care se doresc a fi mai serioase, sa ne comportam ca atare. Atat am cerut.

Daca vom continua toti sa ne etalam "valorile", sa folosim injectii si alte cele doar prin prisma faptului ca e funny, intregul concept de "conventie videochat 2012" se va duce pe apa sambetei... Adica Poca si cei care vor mai "investi" in acest congres se vor demoraliza, vor ajunge sa zica "bag p00la... nu se merita sa-mi bat capul", etc.

E spre binele nostru sa ne unim. Sa-ncercam sa facem ceva mai bun din aceasta "industrie".

Si nu ma refer la "unire" in ideea de "sa-mi vada astia bmw-ul, sa-mi vad porsche-ul, sa-mi etalez louis vitton-ul, lanturile, etc..." In asa ceva nu, nu ma bag.

Ar fi bine sa realizati ca, unindu-ne, putem imbunatati ceva in acest domeniu.

Eu inca mizez pe statutul social in care nu vreau sa-mi fie doar mie bine, ci tuturor. Si se poate face treaba asta, insa trebuie sa fie mutual reciproc-benefica.


Imaginati-va va rog urmatoriul scenariu:
* persoana X1 - are multa experienta in domeniul Y1
* persoana X2 - are multa experienta in domeniul Y2
... ... ...
* persoana X9 - are multa experienta in domeniul Y9

Insa toate aceste 9 persoane au un mare ATU doar in domeniul lor, nu si in celelalte 8.
Si sa presupunem ca este vorba de studio-uri de exemplu.

Oare de ce sa nu faca "share" cele 9 persoane intre ele intr-un scop mutual reciproc-benefic?
Ganditi-va logic ca nu e vorba de a "vinde" vreun mega-secret, vreun cromozom sau tratament secret pentru cancer.
Ganditi-va cat de mult pierd cele 9 "entitati sociale" doar din cauza ca orgoliul nu le da voie sa faca share... din cauza ca ei sunt singurii (ma rog... ipotetic vorbind) experti pe domeniul lor si vor ca ograda lor sa fie cea mai meseriasa.
Insa pierd.
Pierd din cauza ca, daca ar face share intre ei, toti cei 9 ar deveni "experti" (ipotetic vorbind, din nou) in toate cele 9 domenii -----> astfel ca persoanele care depind de ei (de cercul lor... de exemplu angajati) ar avea de castigat.

Oare nu este si asta o satisfactie? Oare nu este si asta un progres?

Eu personal am mers tot timpul pe principiul "lasa frate de la tine, ca oricum o sa fie mai bine".

Cert este insa ca ne place sa gandim ca ograda noastra e cea mai smechera. Si cea mai beton. Si ca noi detinem secretul suprem si ca daca-l soptim, o sa vina ghinionul peste noi.

Eu am tot respectul pentru toti cei de pe forum. Chit ca unele remarci au fost stupide sau nu, am invatat CEL PUTIN ceva din fiecare reply/remarca. Chiar si faptul ca inveti sa discuti cu un anumit tip de om, este un castig.


Invit lumea din aceasta industrie sa devina mai serioasa. Macar atunci cand este vorba de vreun astfel de congres "tehnologic" pe tema videochat.

*peace*
Intervision
Mesaje: 17
Membru din: 07 Mar 2005, 01:03
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bravo Isa, se pare ca vei reusi ce nu au reusit multi inaintea ta. Acum mai ramane sa te hotarasti ce explozibil vei folosi: C4 sau T.N.T.
Succes
If you want to be strong, play with the best team!
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai este valabil anuntul ?... Se poate inscrie oricine ?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Anuntul este valabil,evident se poate inscrie oricine cu nume,prenume,nr de telefon,si nr de participanti,pe PM .
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Gata , sa rezolvat! sunt si eu prezent.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pumpy scrie:Gata , sa rezolvat! sunt si eu prezent.
Cea mai buna gluma,din ultimii 20 ani :lol: :lol: :lol:
Ca sa-ti spun odata pentru totdeauna:Acel ''oricine'' nu te include si pe tine,nu o sa intri niciodata la nici un eveniment pe care-l organizez eu.O sa ma asigur ca nu vor intra decat persoane verificate in prealabil,inscrierea nu garanteaza si participarea:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Pumpy scrie:Gata , sa rezolvat! sunt si eu prezent.
In alte situatii si cu alti useri nu as fi dat reply-ul asta, dar cu tine trebuie sa o fac pentru ca tu esti ala ipocritul ce tot atentionezi asupra gramaticii. Daca tot faci atentionari ai bunul simt si foloseste cratima, iar daca nu stii cand sa o folosesti nu mai atentiona pe altii.

Poca, eu chiar mi-as dori sa vina idiotul asta. Chiar vreau sa vad, sa "simt" cel mai mare cretin descoperit pana acum.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Am fost intrebata de multe ori ,de ce vreau sa organizez asa ceva,de ce trebuie sa impartim cunostintele dobandite in ani de munca cu niste necunoscuti?Am vrut sa fac ceva pentru intreaga industrie,un fel de woke up dar se pare ca lumea vrea sa doarma in continuare si sunt prea putini cei care doresc sa iasa din anonimat.
In baza feedback-ului primit in ultimele 2 luni precum si in urma posturilor de pe ambele forumuri,am ajuns la concluzia ca efortul ar fi in zadar si ca nu se mai pot schimba multe lucruri,probabil vchatul a luat-o pe o panta descendenta si nu mai este loc de intoarcere.
Multumesc tuturor celor care au crezut in aceasta idee si au dorit ca acest eveniment sa aiba loc,acum stiu ca nu sunt singura care a pus suflet in aceasta industrie si mi-as dori ca lucrurile sa fi stat altfel dar din pacate si cu parere de rau trebuie sa spun ca lumea nu este pregatita si multi nici nu merita efortul de a fi treziti.In ultimele 2 luni m-am vindecat total de altruism dar voi tine legatura cu cei care au intins o mana de ajutor si s-au oferit sa-mi acorde sprijin moral sau material .
Va doresc succes in continuare,fie ca sunteti hosti independenti sau studiouri.


Acest post se poate inchide/muta.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Mi-ar fi facut placere sa particip dar asta este, dupa inca doua secunde de gandire pot afirma:

Pacat ...

P.S. Cred ca nici semnatura nu-si mai are rostul
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mda


Chiar daca te-ai ratoit un pic la mine sincer imi pare rau sa vad ca am avut dreptate.
Foarte frumoasa initiativa ta, sunt absolut sigura ca daca vei mai incerca se va intampla ceva bun in cele din urma
Eu una am vrut sa particip dar m-am retras dupa primele posturi ( calitatea lor m-a facut sa renunt)


Mult succes
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pacat. Good luck people.

P.S Totusi vreau sa ne vedem Poca :wink:
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”