Probleme cu sunetul la splitcam

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Jasonx67
Mesaje: 2
Membru din: 21 Noi 2012, 17:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am si eu o problema cu setarea sunetului la splitcam.
Ma logez pe mai multe site-uri,si sunet am numai pe unul singur,sau cind ma loghez pe al doilea site,sunetul se muta pe site-ul 2, iar pe primul site logat,sunetul dispare. In concluzie,nu pot avea sunet pe mai multe de un singur site. Va rog ajutati ma.
Va multumesc foarte mult anticipat
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Din cate stiu eu splitcamul se ocupa doar de partea video, de aceea consider ca problema ta nu are legatura cu splitcamul.

Cea mai usoara metoda este sa achizitionezi un microfon dedicat costa cativa zeci de ron si pe siteuri cand te loghezi selectezi la microphone, microfonul nou :) Asta in caz ca folosesti webcam.

Plus ca daca achizitionezi un model un pic mai bun cum este cel din imaginea urmatoare are si buton ON/OFF ceea ce eu consider ca este ceva util.
Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”