Nelamurire metoda de plata chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
aya
Mesaje: 8
Membru din: 28 Oct 2012, 12:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ,am o nelamurire,mi-am facut cont pe jasmin si de acolo si de payoneer,si il astept.acum mi-am facut cont pe chaturbate ,si la metoda de plata ca sa pun payoneer trebuie sa fac comanda de alt card?sau sa pun alta metoda de plata ?voi cum ati facut?va multumesc,ms
SoulCams Models Studios wanted
whiteangel
Mesaje: 27
Membru din: 25 Iun 2012, 18:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Folosesti acelasi card! Din cate zici se pare ca inca nu ai primit cardul acasa astfel ca acolo unde ti se cere numarul cardului lasi necompletat. Sper ca te-am ajutat! Bafta!
I live for myself and I answer at nobody.
aya
Mesaje: 8
Membru din: 28 Oct 2012, 12:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deci completez metoda de plata atunci cand o sa am cardul in mana si ei o sa mii trimita,iti multumesc.pupici
whiteangel
Mesaje: 27
Membru din: 25 Iun 2012, 18:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Glumesti?? Tu asta in inteles din ce am scris eu mai sus???
I live for myself and I answer at nobody.
aya
Mesaje: 8
Membru din: 28 Oct 2012, 12:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:)da,am inteles gresit scumpa?o sa completez metoda de plata cand o sa am cardul in mana.eu asta am inteles.pupici
whiteangel
Mesaje: 27
Membru din: 25 Iun 2012, 18:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sa nu zici ca sunt puffy...completezi doar adresa de mail, parola si data nasterii "acolo unde ti se cere numarul cardului lasi necompletat" . Nothing more to say! :wink:
I live for myself and I answer at nobody.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”