Intalnire traineri!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

In ultima vreme ma bate gandul sa propun o intalnire intre traineri,la care pot participa si hosti independenti contra unei sume modice iar banii sa-i donam cuiva care are nevoie,azil de batrani,casa de copii,spital,etc.
Putem sa facem putin schimb de experienta si de ce nu, sa invatam unii de la altii unde este cazul,in felul asta cred ca am avea toti de castigat dar mai ales calitatea modelelor poate s-ar mai imbunatati,este din ce in ce mai jale pe siteuri la cap asta.
Nu propun o intalnire unde sa ne etalam figurile,sa bem si sa mancam,propun un fel de work shop,exact cum exista in mai toate domeniile,de ce nu si la noi?
In functie de feedback-ul primit ma ofer sa organizez intalnirea,daca sunt doritori sa ajute si mai bine.
Astept parerile voastre.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Good ideea! sunt pentru!..... sa vedem cine mai este interesat! :D
Countdown started :D
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

i am in
!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

S-au mai anuntat 2 traineri,as vrea sa fie mai multi traineri pentru ca este greu sa vorbesti singur 4-5-6 ore non stop.Sa speram ca or sa mai vina,planuiesc ca intalnirea sa se tina cam in 2 luni de acum incolo,sa avem timp sa organizam ceva frumos.
De altfel astept si ceva studiouri sponsori,eu fiind primul dar cheltuiala nu va fi asa mica,sa veniti si cu idei ,cate zile vreti,cate ore pe zi,cam ce subiecte sa fie discutate,ca sa facem un plan de bataie:))
Care nu vreti sa scrieti in forum,( cu toate ca nu vad de ce sa nu vreti) puteti sa o faceti pe PM.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

TheSelby - in
SunFlower - in

deci +2
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Pentru :D
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

De finantare se poate face in felul urmator: fiecare isi plateste camera la hotelul unde se desfasoara iar ce va fi la comun se poate imparti la cate persoane vor fi :) mi se pare cel mai ok...Sau sa se calculeze totul pt fiecare persoana si sa se puna ca un fel de taxa Ex. sejur complet 3 zile,3 mese pe zi bla bla ce va mai fi suma X..daca cutare vrea/poate sa stea doar 2 zile suma X
Subiecte de discutie in general cele de pe forum ...dar face 2 face e cu totul alta treaba :)
Locatie zile, ore pe zi se poate vota :D

Suna bine guys :lol:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ma gandesc la data undeva intre 1-10 decembrie,unii poate nu intra zilnic pe forum,de asta vreau sa las o marja de timp de 2 luni.O sa incep sa ma interesez de sala si ce mai trebuie.Care vreti sa-mi dati o mana de ajutor la orice capitol,orice idee,este bine primita.
Intre timp sper sa ne adunam cat mai multi :D
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Poate nu sunt cel mai indicat sa intervin in acest topic dar pentru ca in decursul timpului am avut de-a face cu diferite intruniri am sa va spun parerea mea.

Cred ca ar fi ok ca respectiva intalnire sa se desfasoare pe parcursul a doua zile:

- o zi pentru modele independente
- o zi pentru studio owneri

De ce sa fie impartit? pentru ca subiectele tratate sunt diferite pentru fiecare categorie in parte si nu are rost sa fie amestecate,

Program zilnic:

Programul pe fiecare zi sugerez sa fie impartit in trei parti (discutii/intrebari) si doua pauze pentru o cafea tigara 2-3 cuvinte.

Orar:

- 09-11 o prima parte sustinuta de un strainer (jumatate de ora intrebari din sala)
- 11-12 pauza schimbat impresi pareri facut cunostinta o mica gustare
- 12-14 a doua parte sustinuta de alt trainer (jumate de ora intrebari)
- 14-15 pauza de rigoare o cafea o tigara etc
- 15-17 ultima parte sustinuta de alt trainer (jumate de ora intrebari)

M-am gandit la un timp de 1.30 min prezentarea si 30 minute intrebari pentru a nu lungi foarte mult timpul in care trainerul trebuie sa trateze respectivele subiecte, iar cele 30 de minute daca nu sunt suficente pentru a raspunde la toate intrebarile se mai poate intra 10-15minute in pauza.


Subiecte de dezbatut in ziua pentru modelele independente:
Daca vor fi trei traineri subiectele vor fi impartite in functie de competentele si aptitudinile fiecarui trainer.

- ce este videochatul ( un pic istoric. cred ca ar fii amuzant pentru noi sa aflam cum se facea videochat acum x ani cu camere web intel si cu 1 frame la 2 secunde )
- de ce sa alegi un job in videochat?
- cum imi va afecta viata personala?
- cum imi va afecta relatia cu prietenii cum ma vor privii unii si altii daca le spun ca fac videochat?
- trebuie sa arat ca bianca dragusanu sa fac videochat? eu sunt mai plinuta nu am sani etc
- toate persoanele sunt potrivite pentru acest job? ce calitati insusiri sunt necesare, trebuie sa fie native sau se pot invata perfectiona anumite aspecte.
- ma va afecta activitatea de videochat in viitor?
- dupa videochat ce am sa fac ?
- cum ma dezavantajeaza un start gresit in activitate?
- cum ma dezavantajeaza necunoasterea cat de cat a siteului pe care lucrez, de la reguli la cum functioneaza.(sistem cu tips Mfc / cu free/pvt jasminul cu free fara free
- cat de mult conteaza calitatea video? cu sunet sau fara sunet?
- cat de mult conteaza calitatea showului oferit?
- ce site mi se potriveste cel mai bine si de ce?
- un site si bun sau mai multe siteuri ca se aduna? pareri pro si contra
- cate ore muncim si importanta unui program fix,
- care sunt cele mai profitabile ore de intrat online?
- atitudinea in free chat,
- atitudinea in pvt
- argumente pro contra toys, pot sa fac videochat fara sa imi distrug corpul?
- un fake grosolan sau fara fake?
- cum sa ajung un model de succes? ce presupune acest lucru
- daca sunt model popular pe site-ul "x" pot sa fac aceleasi performante pe orice site?
- cat de des trebuie sa investesc in outfituri tehnica etc
- despre relatiile fictive cu membrii p[areri pro/contra,aceste relatii ma pot afecta?
- despre "cadourile"/ ajutorul primit de la membrii
- siguranta online protectie conturi parole emailuri payment ?
- anonimatul online ce se intampla cu materialele difuzate pe siteuri
- sa intru pe nisa Fetish chiar daca nu am habar doar pentru ca am auzit ca se castiga mai bine? ( fetish fiind un exemplu) avantaje dezavantaje.
- studio Vs model independent,avantaje dezavantaja dezvoltat, daca e studio cum il aleg, daca vreau sa fiu model independent cum rezolv anumite situatii care pot sa apara ?

Subiecte de dezbatut in ziua pentru studiouri:

- spatiul si amenajarea lui,
- abonemente de internet standard negociate ? ce firme sunt mai serioase
- reclama gasirea de noi modele
- folosirea retelelor de socializare pentru reclama
- pareri pro si contra bonusului la angajare
- discutii despre bonusuri tombole oferite modelelor care au rezultate foarte bune.
- fidelizarea modelelor noi si automat evitarea angajarii modelor care pleaca
- investitia in modele, outfituri coafor si restul
- implicarea in dezvoltarea modelelor ce implica cat timp dureaza si care sunt riscurile asumate: ex sa plece dupa ce crede ca le stie pe toate (cu siguranta ca sa intamplat asa ceva.) cum stopezi acest lucru?
- securitatea pcurilor de lucru
- securitatea conturilor de studio
- folositi un program de login pentru studio un feedback?
- ce alte servicii contractati? curatenie, catering?
- rezolvarea problemelor aparute cu siteurile, cum tratam cum ii contactam feedback in aceasta privinta referitor la reactia siteurilor.

Partea tehnica daca considerati ca e necesara atat pentru modelele independente cat si pentru studio
- ce folosim laptop / destop ? avantaje dezavantaje? cerinte minime pentru 2013
- webcam sau camera video?
- ce webcam ce camera video
- cu fara sistem pantilt
- lumini folosite


Consider ca ar trebuie facut un orar program pliant flyer in care sa fie trecuta desfasurarea evenimentului cat si subiectele abordate in fiecare parte a intalniri, acest pliant sa fie distribuit perticipantilor. ( ma pot ocupa eu de design / printare / biguirea pliantului daca e cazul (indoirea lui)

Un alt aspect cat de cat imporant spun eu, intr-un fel ar trebui filtrata prezenta la aceastra intrunire, daca nu filtrata prezenta macar pastrata discretie cu privire la ora si locatia unde se va tine respectiva intrunire nu de alta dar nu ar fi amuzant ca la iesire sa apara 2-3 pozari de la cancan sau un car de reportaj de la kanal D, care sa intervieveze participanti la intalnire si sa fim fara voie pe prima pagina a ziarelor.

Sper ca acest post idee plan sa fie unul bun si sa ajute in coordonarea respectivului eveniment, sunt sigur ca poate nu tot ce am scris aici este ok, dar cine stie poate acolo 2-3 idei tot am dat organizatorilor.
Ar fi superb daca s-ar putea organiza ceva de genul si sa decurga intalnirea asa cum o vad eu sau cel putin cum mi-am imaginat

Pe acesta cale Poca as dori sa-mi anunt si eu prezenta, daca consideri ca e nevoie te pot ajuta la oganizare.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Anonymous2You
Mesaje: 45
Membru din: 14 Dec 2011, 07:13
Localitate: Faurei / Bora Bora
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O idee buna, desi dezbatuta in trecut fara nici o finalitate. Poate 2012 o sa fie anul in care sa facem si pasul asta si sa ne vedem la ochi. Macar acum, in prag de apocalipsa :lol: . Eu sunt pro.
I'd rather live a life of Oh Well's than a life of What If's.
instinct_studio
Mesaje: 4
Membru din: 28 Ian 2009, 17:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca ma primiti ma bag si eu :)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Glamour ,merci,chiar nu prea stiam de unde sa incep si cum,esti binevenit si la eveniment si daca vrei sa dai o mana de ajutor,iti multumesc foarte mult.
M-am gandit si eu la faza cu tv si cancani,indiferent ce ar fi ,eu sunt gata sa-mi asum riscul,o sa limitam cat putem de mult dar nu vreau sa fie ceva ascuns,pe furis,pana la urma nu omoram pe nimeni si cred ca trebuie sa trecem si peste rahaturile astea,ma gandeam la cei care fac demonstratii gen parada gay,daca ei au curaj sa faca asa ceva si trec peste orice,noi sa nu avem curaj sa facem un work shop videochat?Doar nu-l facem pe strada sa dea coana Mitza cu rosii dupa noi:))
Annon,in trecut s-a pus problema unei intalniri la cafele si barfa,eu vreau un work shop,ceva serios si cat se poate de organizat nu o intalnire sa ne cunoastem doar.

Altcineva se mai ofera voluntar la munca?:)))

In principiu si-au anuntat prezenta destui traineri si zic eu buni asa ca se poate face ceva si inca mai este o gramada de timp,deci,lets hope for the best.
Sapt viitoare voi pune la dispozitie si un nr de telefon la care pot fi contactata in legatura cu evenimentul,momentan am o gripa oribila si nu pot vb la tel.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
valenting79
Mesaje: 3
Membru din: 09 Sep 2012, 07:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut,
Numele meu este Valentin si de cateva saptamani ma gandesc la un job sau poate chiar un business in domeniul videochatului pentru ca sumele castigate sunt net superioare actualului meu job.
Am tot citit aici pe forum informatii fff utile, insa parca nu sunt suficiente, asa incat as vrea sa particip si eu la intalnirile voastre.

Daca imi voi permite pretul stabilit de organizatori si daca veti fii dispusi sa primiti si persoane ca mine (care inca nu au nici o treaba cu acest domeniu), atunci mai aveti un participant la "conferinta" :D

Toate cele bune
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

pocahontas scrie:Glamour ,merci,chiar nu prea stiam de unde sa incep si cum,esti binevenit si la eveniment si daca vrei sa dai o mana de ajutor,iti multumesc foarte mult.

In principiu si-au anuntat prezenta destui traineri si zic eu buni asa ca se poate face ceva si inca mai este o gramada de timp,deci,lets hope for the best.
Ma bucur ca am putut sa fiu de folos macar cu o idee un imbold un punct de plecare, din pacate postul scris aici a fost in graba si intr-o masura incomplet pot sa-ti dau si restul detaliilor referitor la desfasurare.

Recomand sa stabilim o data limita pana cand persoanele interesante se pot inscrie pot confirma prezenta la intalnire si in functie de aceste cifre sa discutam despre locatie si catering restul pentru ca daca se anunta 30 de persoane interesante nu are rost sa cautam sa inchiriem o sala cu o capacitate de 200 de persoane, totodata in functie de aceste cifre se poate stabili si taxa de participare.

Ca sa stimulezi prezenta la aceasta intrunire trebuie sa vii cu programul de desfasurare al evenimentului care sa cuprinda: orarul si subiectele dezbatute pentru ca poate sunt persoane care se decind sa vina datorita unui subiect, totodata trebuie anuntati traineri pentru ca e posibil ca si numele trainerilor ( studioul din care fac parte etc ) sa stimuleze prezenta.

De aceea trebuie stabilita o intrunire cu traineri / persoanele care vor lua cuvantul pentru a se stabili fiecare ce subiecte sa abordeze si in ce ordine,
Fiind toti traineri impreuna cu siguranta se vor gasi si stabili cele mai bune / necesare subiecte de discutat si ordinea lor. ( daca o parte din ele enumerate de mine ar fi luate in considerare m-as bucura daca nu asta e )

Ar mai fi de discutat un aspect consider ca organizatorul adica tu si sponsorii (daca mai e vreun studio interesat sa sponsorizeze ) sa poata veni cu ceva materiale publicitare Ex: cateva pliante sau de exemplu cate 1 banner portabil afisat in sala de exemplu 60 x 160 cm,, aceste aspecte trebuiesc stabilite dinainte ca sa nu existe discutii anterioare,Ex: studioul X a venit cu 5 bannere. Totodata daca consideri ca nu este ok se pot interzice materialele publicitare.
Inca un aspect consider ca Sad^^Eyes si Alexxis ar trebui invitati pt ca prin intermediul forumurilor lor este posibila aceasta intrunire.

Atunci cand sunt creionate aceste aspecte ar trebui facut un alt topic in care sa fie prezentate si sa se ceara confirmarea participarii la acest eveniment, totodata eu pot sa pun la mine pe site un banner catre respectivul topic, Daca se doreste promovarea evenimentului si in afara forumurilor Awestars / AVc.ro poti sa ma anunti si am sa ma ocup de Fb, Ar mai fi cateva aspecte de discutat dar le voi aminti pe parcurs.

In rest Sanatate multa si insanatosire grabnica.

P.S. ar trebui discutat cine cum va asigura "ordinea" si totodata va permite accesul in sala participantilor pe baza invitatiei sau pe baza numelui din tabel, pentru a evita prezentele nedorite
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Sunt f multe aspecte la care trebuie sa ma gandesc,nu voi accepta bannere cu reclama pentru studiouri pentru ca nu asta este scopul intalnirii,nu vreau targ de joburi si batalie intre cine o/il are mai mare(bannerul),cel mult va aparea un banner unde vor fi trecuti sponsorii si atat( eu personal nu tin nici macar la chestia asta dar in semn de multumire pentru cine va mai participa o voi face).Daca ma poti ajuta cu pliantele iti raman datoare pe viata:))
Nu vreau sa ma intind extraordinar de mult in subiecte pentru ca eu vreau efectiv ca aceasta intalnire sa fie bazata pe training mai mult ,nu pe detalii tehnice ,poata data viitoare extindem subiectele daca este necesar.Nu pot face ceva extraordinar de mare pentru ca momentan nu stiu care va fi prezenta,eu o sa ma intind cat imi este plapuma :wink: Daca iese bine poate la anul facem ceva si mai mare,we will see.
As vrea ca toata lumea sa-mi confirme prezenta pana pe data de 20 noiembrie,telefonic,la nr pe care-l voi afisa pe site.
Sad Eyes va fi invitat de onoare daca vrea sa participe,mi-ar face mare placere sa-l cunosc si cred ca toti am invatat multe lucruri de la el,ii fac invitatia in mod oficial aici:)
Pana atunci sa vedem cine se mai anunta:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
AlexAvcStudio
Mesaje: 43
Membru din: 19 Aug 2006, 13:48
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pocahontas scrie:Sunt f multe aspecte la care trebuie sa ma gandesc,nu voi accepta bannere cu reclama pentru studiouri pentru ca nu asta este scopul intalnirii,nu vreau targ de joburi si batalie intre cine o/il are mai mare(bannerul),.....Pana atunci sa vedem cine se mai anunta:)
Buna,
Intradevar cum ai spus mai sus, trebuie sa te gandesti bine la foarte multe aspecte :) . Nu este imposibil sa organizezi o intalnire dar o sa fie foarte greu. Eu iti recomand in prima faza sa-ti gasesti 10 persoane cu care sa organizezi aceasta intalnire. De ce 10 persoane ? Pentru ca daca intrebi 10 persoane daca " Bonusul de angajare este profitabil ?" vei fi surprinsa sa vezi ca sunt 10 pareri diferite. Asa si la subiectele pe care le vei dezvolta pentru intalnire :) Trebuie sa fie ceva neutrru.
Din ce am citit eu, pe tine te intereseaza sa faci o intalnire pentru a imbunatati imaginea modelelor, calitatea pe siteurile de videochat si nu in ultimu rand a trainerilor care le ajuta :) .
Eu unul te incurajez si spre suprinderea la multi ,te ajut daca ai nevoie de ajutor,sfaturi,etc... Te pot ajuta cu un articol ce inseamna un " trainer bun" si care este reteta succesului pentru a ajunge un trainer bun din punctul meu de vedere . Daca este nevoie sa te ajut si la alte subiecte,cum ar fi parte technica,internet,publicitate,etc....te pot ajuta .
Daca este nevoie de o sponsorizare financiara, te anunt ca si pe partea asta va sustin :) . Dar asta o discutam in Pm,e-mail...
In prima faza trebuie sa te gandesti,ce vrei sa organizezi ?
Intalnire cu modele( care sunt intr-un numar foarte mare) , cu traineri sau manageri de studiouri.

Eu sustin aceasta intalnire si te felecit pentru intentia pe care o ai. Am sa-ti las un pm cu adresa mea de e-mail,in care sa discutam mai multe.

Multa bafta!!!!!
Alex Avc Studio,
We love to see you smile
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Deocamdata nu sunt multi participanti dar nici putini,multumesc tuturor celor care s-au anuntat public sau pe PM,ceilalti mai aveti timp sa va ganditi sa iesiti de sub paturica pufoasa si sa veniti la intalnire,sobolanismul asta nu va aduce nimic bun industriei,mereu vom fi marginalizati si pusi intr-un con de umbra prin actiunile noastre,ganditi-va ca suntem mai jos decat homosexualii care au mandria de a iesi in strada sa-si strige drepturile,macar ei au ceva,noi ne ascundem mai rau decat sobolanii de parca am fi traficanti sau facem ceva rau,stiu ca este cald si bine acolo in anonimat si banul vine fara batai de cap si expunere dar poate va veni ziua in care vom pierde toti datorita actiunilor noastre.Daca am fi uniti am avea mult de castigat,stiu ca romanul zice ''las` sa moara capra vecinului si a mea sa fie grasa si frumoasa'' dar intr o zi poate vine seceta si atunci vor muri toate caprele.
Eu va astept cu mic cu mare la intalnire,nu o sa dau inapoi nici daca vor veni 3 persoane sau 100.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Citesc de mult timp forumurile acestea si sunt in domeniu de muuult timp, unii dintre voi ma cunosc personal si stiu ca, nu imi place sa scriu pe forumuri dar....citind aceasta idee noua in sine dar destul de veche ( sa mai incercat dar fara sorti de izbanda ) ma pufnit rasul la propiu , nu de alta dar... va balacariti ca dracu in diverse topicuri, incepand de la injurii sentimentale pana la injuraturi sadea de ferentari ca , sa nu mai zic de conceptiile si pre-conceptiile avute de unii dintre voi , o astfel de intalnire ar fi benefica doar....pentru a ne cunoaste si atat , discutiile tematice sunt doar pura fantezie , sau...uitati ce sa intamplat la vechiile asa zise intalniri care au avut loc? fiecarea dorea sa....afle secretul celuilalt referitor la money facuti si nimic mai mult , nici unul nu rasufla o boaba despre cum isi sustine studioul/modelele si ce conexiuni are cu un site sau mai multe, asadar....hai sa fim seriosi , nu va fi decat o alta intalnire gen : aaaaa deci TU esti cel/cea de pe forum , in sfarsit ne vedem face to face , hai noroc si la mai mare! cam asa va fi si de data asta , conceptiile nu sau schimbat , sunteti exact la fel precum acum 5 ani sau 12 ani , nici cei noi veniti in bransa nu sunt mai prejos asadar....pentru o bere , o gustare si o gluma merge aceasta intalnire, in concluzie vin si de data asta!
BadCat
Mesaje: 43
Membru din: 04 Dec 2010, 06:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Interesanta ideea.....ceva mai multe detalii...un oras unde are loc......sau inca se lucreaza.....probabil va fi bucuresti :P
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

@Pumpy(nu-mi spune chiar nimic numele asta) te asigur ca nu te va intreba nimeni secretul tau daca nu vrei sa-l spui,de altfel orice obiecte sau ustensile de tortura sunt interzise in sala :lol:Daca te si prezentai poate aveam idee cine esti pentru ca eu sigur nu te cunosc.Sau poate esti cineva care vrea sa-mi afle secretele :idea:
@Badcat -In Bucuresti,se va face un alt topic cat de rapid se poate in conditiile actuale si se va afisa programul precum si alte detalii legate de inscriere,pe urma se poate interveni unde este cazul la cererea participantilor.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Te asigur ca, va fi o placere sa ma revezi , un simplu search pe google rezolva in ziua de azi si cea mai tampa/stupida intrebare despre videochat , acum 8-10 ani da, desigur, puteai spune ca, ai secrete dar acum? poate mici tips/tricks aferente studioului si atat nimic mai mult , restul se gaseste la gramada pe google , astept sa imi trimiti invitatia.
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Pumpy - ai atitudine de bosumflat

Parerea mea este sa studiezi un pic natura umana. Daca umanitatea ar fi gandit ca tine, inca am fi ramas la stadiul de cioplit pietre si vanat cu arcul.

Un om care gandeste ca le stie pe toate (si/sau... mai nou... le gaseste pe google) si-a atins deja pragul maxim de evolutie. Punct.

Eu personal (si cei asemeni mie, cei ce inoveaza, cei cei optimizeaza / etc) suntem intr-o continua sete de a invata. Evident sunt sanse mari ca peste 50% din informatiile ce vor fi prezentate la acest workshop sa le stiu/stim deja, insa repetitia e mama invatarii.

Din punctul meu de vedere... nici nu meriti "invitatia". E plina lumea de ingamfati, or capul plecat, sabia nu-l taie.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”