TRAFICUL PE STREAMRAY

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
reina
Mesaje: 2
Membru din: 12 Sep 2012, 05:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua tuturor

Sunt noua aici ar destul de vecehe in domeniul de video chat si inca mai am mici nelamuriri in legatura cu streamrayul care, se p-are ca nu mai este ce stiam eu ( noi toti ) .Cum as putea avea un trafic mai bun pe el ? , ar fi o prima intrebare .Daca ma pote ajuat cineva si pe mine cu un raspuns in legatura cu asta , va rog ,:)
Cea de a doua intrebare :" conteaza procentajul % ?
SoulCams Models Studios wanted
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da, cu cat ai proncentul mai jos cu atat te urca ei mai in fata
streamray este in cadere de trafic si mai mananca si super banda
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

intr-adevar.....cams-ul...habar nu am ce s-a intamplat cu el......pana anul trecut in decembrie merge bine,de multe ori chiar f bine...trafic f bun oe el desi aveam procentul ce mai mare setat,deci probabail k eram undeva mai in spate,dar cu toate astea era unul dintre cele mai bune site-uri......dar de la inceputul anului este mort complet..nici macar useri fara bani in free chat.....ca sa nu mai vb de cei cu bani in free sau cu atat mai mult in pv/nude.....varza total......sad.....asta e. next!!!......
Avatar utilizator
inocenta
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 198
Membru din: 28 Mai 2005, 11:51
Localitate: Brasov
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Contact:

Un site unde americancele sunt promovate la greu, un site unde inafara de procentul ala de 45%(mincinos normal) nu stii nimic sigur si tot asa.Un mare site in cadere libera , pacat.
Spor la treaba si cat mai multi $$$$$$
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

inocenta scrie:Un site unde americancele sunt promovate la greu, un site unde inafara de procentul ala de 45%(mincinos normal) nu stii nimic sigur si tot asa.Un mare site in cadere libera , pacat.

mare adevar ai grait eu mam retras in glorie de pe el :D acum vreun an :) thx god

spor la $$$ celor ce aleg acest site si nu numai:)
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexandra1234 scrie:da, cu cat ai proncentul mai jos cu atat te urca ei mai in fata
streamray este in cadere de trafic si mai mananca si super banda

si asta e adevarat ca mananca super banda si chestia cu procentul si ca te urca ei in fata e discutabila prea putin te urca si prea putin trafic pentru cat ar trebui sa conteze si degeaba traficul daca ajungi sa incasezi din 3,99 cred ca ceva infirm undeva pe la 0,30 pe minut daca nu chiar si mai putin depinde ce procent alegi iar chestia cu 45 % vb lui inocent e mincinos de fapt daca citesti acolo sub procentaj iti mai scade 10 20 si in 2 si inca 5 si inca 3 si tot asa :D faceam haz de necaz dar de la 45% de fapt incasezi vreo 31 32 %
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

reina scrie:Buna ziua tuturor

Sunt noua aici ar destul de vecehe in domeniul de video chat si inca mai am mici nelamuriri in legatura cu streamrayul care, se p-are ca nu mai este ce stiam eu ( noi toti ) .Cum as putea avea un trafic mai bun pe el ? , ar fi o prima intrebare .Daca ma pote ajuat cineva si pe mine cu un raspuns in legatura cu asta , va rog ,:)
Cea de a doua intrebare :" conteaza procentajul % ?

nu conteaza , daca esti new model conteaza sa tragi maxim la inceput sa iti faci membri daca nu in maxim 1 payment esti dead :D iti iau fatza fetele vechi modele americane etc... iti zic din propria experienta :D am avut vreo 3 conturi pe el si asta fiindca am cautat sa intru in top din primul payment ca sa fac ceva pe el mai ales akum cand romancele au ajuns majoritatea sa se vanda pe te miri ce si mai nimik multa miscare multa vorba trebuie pe el dar cum maj au zis in acest post si din experienta mea sau prostit rau cu party chat si cu tips si cu etc o copie a mfc-ului dar un pic mai advanced si mai restrictionat
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

AnAngel4You scrie:
alexandra1234 scrie:da, cu cat ai proncentul mai jos cu atat te urca ei mai in fata
streamray este in cadere de trafic si mai mananca si super banda

si asta e adevarat ca mananca super banda si chestia cu procentul si ca te urca ei in fata e discutabila prea putin te urca si prea putin trafic pentru cat ar trebui sa conteze si degeaba traficul daca ajungi sa incasezi din 3,99 cred ca ceva infirm undeva pe la 0,30 pe minut daca nu chiar si mai putin depinde ce procent alegi iar chestia cu 45 % vb lui inocent e mincinos de fapt daca citesti acolo sub procentaj iti mai scade 10 20 si in 2 si inca 5 si inca 3 si tot asa :D faceam haz de necaz dar de la 45% de fapt incasezi vreo 31 32 %

scrie foarte clar in "Change My Earning Percentage ca ala (max)45% nu din venituri se calculeaza ci din venituri minus una-alta, adica e 45% din 65% si 0,45x0,65=0,29, maxim 29% .

Your payout is calculated NET of credit card (10%) and marketing expenses (25%). You are able to earn 15-45% of this amount.
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca_mulge_vaca scrie:
AnAngel4You scrie:
alexandra1234 scrie:da, cu cat ai proncentul mai jos cu atat te urca ei mai in fata
streamray este in cadere de trafic si mai mananca si super banda

si asta e adevarat ca mananca super banda si chestia cu procentul si ca te urca ei in fata e discutabila prea putin te urca si prea putin trafic pentru cat ar trebui sa conteze si degeaba traficul daca ajungi sa incasezi din 3,99 cred ca ceva infirm undeva pe la 0,30 pe minut daca nu chiar si mai putin depinde ce procent alegi iar chestia cu 45 % vb lui inocent e mincinos de fapt daca citesti acolo sub procentaj iti mai scade 10 20 si in 2 si inca 5 si inca 3 si tot asa :D faceam haz de necaz dar de la 45% de fapt incasezi vreo 31 32 %

scrie foarte clar in "Change My Earning Percentage ca ala (max)45% nu din venituri se calculeaza ci din venituri minus una-alta, adica e 45% din 65% si 0,45x0,65=0,29, maxim 29% .



exact :) mersi mult pentru corectare imi era lene sa intru pe site sa redau cuvant cu cuvant:)

Your payout is calculated NET of credit card (10%) and marketing expenses (25%). You are able to earn 15-45% of this amount.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”