Nelamurire plata MFC

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Aria
Mesaje: 2
Membru din: 23 Aug 2012, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara! Am si eu cateva intrebari...sunt noua in toata treaba asta si...mi'am facut cont si pe mfc.am citit chestii bune si chestii rele...acum na,depinde banuiesc,de la persoana la persoana.Problema mea sa zic asa si nelamurire in acelasi timp...ar fi cum sta treaba cu plata?! Am terminat cu contul,mi-au aprobat toate minunile..si a venit problema selectarii metodei de plata..cand ma uit..surpriza! International Wire Transfer..minimum payout...1.000$! Am dat sa optez pentru Payza ...este ok?! doar ca eu o sa plec din tara...si m-am dus frumos la banca sa intreb daca merge cardul meu si afara,adica daca pot sa primesc bani si automat sa scot. Zice...nu,ca e de lei(eu avand cont si euro pe el)...zic bun...optez sa imi faca un card pt euro,pe care pot sa primesc...euro,si o intreb...dar daca eu primesc dolari si vreau sa scot...lire...ce trebuie sa fac?! la care doamna zice ...nimic! trebuie sa ma duc sapt asta sa imi ridic,cardul..desi nu cred ca ma va ajuta cu nimic.Am intrat iar frumos la payment information si uitandu'ma am dat peste "International Check in the Mail"....care este valabil si in UK....acolo unde plec eu chiar.Voi ce ziceti? S'a mao lovit cineva de problema asta? m'a cam pus pe ganduri cand am citit partea asta:"WARNING: If your check is lost, or is not delivered and is not returned back to us, we will have no way of tracing it or checking if it has been cashed, so the funds will be LOST and we will not be able to send you another check. Therefore, please only choose this payment option if you are unable to use Wire Transfers or one of the e-Wallet payment options below"
Chiar nu stiu ce sa fac...trebuie sa plec in 2 saptamani...si pot astepta sa intru si de acolo,dar vreau sa fie problema rezolvata....Imi cer scuze daca v-am facut capul calendar,dar....nu stiam unde sa intreb,sa ma lamureasca/indrume cineva...Multumesc frumos!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

MFC are si payoneer care este valabil in absolut orice tara:)Selectezi payoneer,faci cardul daca nu-l ai si restul problemelor cad.Bafta!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
RTModels
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 165
Membru din: 25 Aug 2012, 21:07
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pocahontas scrie:MFC are si payoneer care este valabil in absolut orice tara:)Selectezi payoneer,faci cardul daca nu-l ai si restul problemelor cad.Bafta!
Subscriu. mai ales ca MFC are un fel de parteneriat cu payoneer si iti vireaza platile in aceeasi zi in care se termina perioada.
Aria
Mesaje: 2
Membru din: 23 Aug 2012, 14:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc de raspunsuri,DAR...problema este ca eu plec in 2saptamani..chiar mai putin si am vazut ca poate dura intre 1-3 saptamani cardul...nu stiu cum sa procedez...dar cred ca mai bine este sa astept sa plec din tara si sa fie trimis pe noua adresa...E bine ca m'am lamurit si..linistit,ca pot sa il folosesc pe acesta si in U.K....multumesc again! pt orice adaugare sau sfat....va rog sa scrieti! O seara placuta!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”