camcontacts

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Încuiat
alex299new
Mesaje: 35
Membru din: 01 Oct 2005, 18:13
Localitate: moldova
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

1 Dec: In a message today eterna states that Camcontacts are once against accepting chathosts from Romania. For several years they have had a no-new-Romanian-hosts policy, but this was mostly circumvented by people trading already registered Romanian screen names. Nice to see it return to the realm of allowed things. [read review] [visit site] [make a comment]
me
SoulCams Models Studios wanted
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Un link catre acest citat ? sau e primit pe e-mail ?Cine zice asta ?
Ar fi bine pentru unii ... ce-ar mai plange altii ....

Respect
alex299new
Mesaje: 35
Membru din: 01 Oct 2005, 18:13
Localitate: moldova
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am primit azi email...
me
alex299new
Mesaje: 35
Membru din: 01 Oct 2005, 18:13
Localitate: moldova
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

totusi cred ca e vorba de camcontact.de ...
me
Avatar utilizator
onlyme
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 149
Membru din: 14 Apr 2005, 19:17
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alex299new scrie:totusi cred ca e vorba de camcontact.de ...
NU NU...ESTE VB DE CC.COM...SUNTEM IAR IN CARTI... :D :D
DU-TE SI VERIFICA...ITS TRUE...
Nu merita sa plangi pentru nimeni,iar cei care merita nu te vor face sa plangi!
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu era vorba de verificat , cc.de e logic... raspunde in de (germana) .. iar ceea ce a scris el mai sus e in engleza .
No offence ... o dadea numai la intors ... scolo sus in mail scrie clar de unde vinde mailul , si alex stie ...

Acum nu alex e de vina , ci cel care l-a convins sa dezminta aceasta informatie ..

Feels good ...back in business . Toata lumea la treaba .
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

DoarEu scrie:back in business . Toata lumea la treaba .
Dupa 5 ani? Lol....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Stie cineva daca ma pot inregistra pe camcontacts.net cu BI tip vechi sau cu permis de conducere?!

astept raspunsuril voastre!!!!

mersi mult
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

WinXPfather scrie:
DoarEu scrie:back in business . Toata lumea la treaba .
Dupa 5 ani? Lol....
Eu stiu ca voi doi aveti dispute mai vechi (sunt partenera cu DoarEu) . Dar incep sa cred ca tu ai ceva la cap baietzel .
Replica o dau, eu in locul lui DoarEu cu toata raspunderea :
Dap . Nu dupa 5 ani ca nu suntem asa de vechi in bransa .
Dap. Dupa 5 ani direct pe camcontacts - si dupa un an de chin cu camcontacts.de

Presupun ca faci parte din categoria celor care nu mai pot inchiria screenuri pe camcontacts .... POTI FI SINCER ? Daca da , spune cate screenuri aveai pe cc inainte de 1 decembrie (si ma refer la screenuri pe care le inchiriasei altor modele/studiouri)

Albynutza
Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.
oceanes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 111
Membru din: 31 Mar 2005, 19:17
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

heheheh usor usor se face dreptate ,hahahahah .

best regards
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

alby scrie:
WinXPfather scrie:
DoarEu scrie:back in business . Toata lumea la treaba .
Dupa 5 ani? Lol....
Eu stiu ca voi doi aveti dispute mai vechi (sunt partenera cu DoarEu) . Dar incep sa cred ca tu ai ceva la cap baietzel .
Replica o dau, eu in locul lui DoarEu cu toata raspunderea :
Dap . Nu dupa 5 ani ca nu suntem asa de vechi in bransa .
Dap. Dupa 5 ani direct pe camcontacts - si dupa un an de chin cu camcontacts.de

Presupun ca faci parte din categoria celor care nu mai pot inchiria screenuri pe camcontacts .... POTI FI SINCER ? Daca da , spune cate screenuri aveai pe cc inainte de 1 decembrie (si ma refer la screenuri pe care le inchiriasei altor modele/studiouri)

Albynutza
Nu eu nu inchiriez. Am fost luat de val, si am vrut, DAR PENTRU MINE NU SE MERITA SA INCHIRIEZ. NU COLABOREZ SUB NICI O FORMA, DECAT DACA SE LUCREAZA LA MINE IN STUDIO...ATAT!!!!

NU FAC NICI O AFACERE DACA INCHIRIEZ SI CEI CARORA LE INCHIRIEZ NU FAC BANI, si trebuie sa-i invat eu videochat, ca apoi sa faca bani pe sesiunile ce le au deja sau sa-si cheme membrii de pe una pe alta.

Asa ca avantajul era numai al lor...unde mai pun ca eu incasam si banii....asa ca o singura tipa lucra pe un screen de al meu de pe cc dupa anuntul dat, si am continuat cu ea daca tot incepusem...dar nu e afacere pt mine.

Esti nebuna sa crezi ce zici...daca vrei iti arat private in care ma roaga lumea sa lucreze cu 70% pe screenurile mele pe siteuri pe care pot face si ei screenuri.

EI BINE VOI RASPUNDE SI PUBLIC....NU FAC NICI UN FEL DE COLABORARE DECAT MUNCA LA MINE IN STUDIO SI PENTRU MINIM 6 LUNI ....


Asa ca mare grija cu insinuarile ca nu v-ati gasit omul....si daca chiar vrei cu mine controverse iti pot demonstra ca fac mai multi bani la mine in studio cu procent decat singure acasa....si daca esti asa de buna hai sa facem un calcul...paymentul tau il comparam cu a unei fete de la mine...si nu vei mai posta in viata ta pe forum...


Cat despre cc, comentariul meu era fff pertinent, cum adica inapoi in afacere? El/voi abia intra/ti...si dupa 5 ani....

Sunt arogant ca vad neaveniti ca fac fitze de atotstiutori....in loc sa fiti umili si poate invatati ceva....

Si ca argument ...uitati postul asta:

http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/about1367.html


V-ati chinuit si ati facut pas cu pas totul pt if....si ei ? Nici macar nu va cauta munca....vor si link de la voi...asa ca nu ma invatati pe mine despre oameni ca am trait destul, sa stiu mult. Inante de a trai pe net am trait in strada, si eram fff bun...si traiesc pentru adrenalina si testosteron...adica caut provocarile...
Mediteaza la ce am zis, si vezi ce replay dai ca daca vei scrie iar prostii nu voi mai fi dulce...partenerul tau stie...

OK...si ca sa inchei in ton optimist...

Sa va faca tata frumoaselor, ce face primavara ciresilor....
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

No offence xpfather
Daca unii dintre noi am inceput aceasta activitate dupa tine , asta nu inseamna ca suntem prosti

Nu ma intereseaza paymenturile fetelor din studioul tau , si stai linistit ca nici aici nu sunt prea mici .

Back in business . Yes . Pentru ca atunci cand unii dintre noi am intrat in aceasta bransa situl era blocat .

Stai linistit . Nu e cazul nostru . Am intrat pe cc . prin filiera germana , fara sa inchiriem conturi sau sa vindem cum au facut altii . Nu spun ca tu ai facut asta . Sunt multi care au postat pe acest forum in legatura cu acest subiect .

Back in business . Treceti la treaba se adreseaza tuturor celor care pana acum nu au lucrat pe cc.net

Mult succes in continuare , si nu te mai crede buricul pamantului . Nu zice nimeni ca nu esti o valoare in acest domeniu , dar asta nu inseamna ca noi ceilalti suntem cantitate neglijabila . Respecta ca sa fii respectat .

Ciao
Pana cand nu-ti pui banii sa lucreze pentru tine, vei lucra tu pentru bani.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

alby scrie:No offence xpfather
No offence
Chiar credeam vei incerca sofisme cu mine, dar esti coerenta si toleranta.
Si nu am nimic personal cu colaboratorul tau...doar o disputa pe incapatanarea lui.

Si ca sa te conving de bunele mele intentii un verset din Vechiul Testament...

"Si Dumnezeu i-a binecuvantat, zicand: "Cresteti si vã înmultiti si umpleti pãmantul si-l supuneti; si stãpaniti peste pestii mãrii, peste pãsãrile cerului, peste toate animalele, peste toate vietatile ce se miscã pe pãmant si peste tot pãmantul!"

Facerea, cap1, ver28

Asa sa faceti si voi peste domeniul camcontacts.net...

PS: Dar faceti bine sa nu ajungeti la cap7...

Bye
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
Mihai78
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 192
Membru din: 25 Oct 2005, 16:39
Localitate: Europe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alex299new scrie:1 Dec: In a message today eterna states that Camcontacts are once against accepting chathosts from Romania. For several years they have had a no-new-Romanian-hosts policy, but this was mostly circumvented by people trading already registered Romanian screen names. Nice to see it return to the realm of allowed things. [read review] [visit site] [make a comment]
Buna treaba eu cred ca nu conteaza cat de multe model sunt online..apare concurenta si cei mai buni rezista!

imi pare rau pt domniile lor care inchiriau conturi pe aici..(apropos Videochat_father pune si tu un post pe aici si spune cum ti se pare ideea cu cc :P)
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu stiu de ce ma chemi pe mine sa pun un post cu camcontacts..... am impresia ca ne cunoastem?

chiar am sa rog pe toti colaboratorii mei sa vina sa posteze aici si sa zica de unde stiu ei ca se poat face conturi pe cc si pe urma astept plecaciuni din fata ta.

toti au aflat de aceasta chestie prima si prima data de la mine.

unora chiar le-am spus ce si cum sa faca.....pe multi i-am invatat cu sa lucreze pe site si cum sa intzeleaga situl

marius (cel de la braila) hai baga si tu un post sau vreti sa pun un paste din discutie cu si ce ti-am zis de cc?
sorine hai baga si tu unu cristi, petrutza, ramona, alina, etc.
fratilor sunt satul de atattia chibitzi pe care ii intereseaza capra vecinului............vin si se cred buricu pamantului.....

maine trebuie sa fac si plata la salarii pentru extern ce zici daca tot s-a dat drumu' :shock: la screnuri sa le mai dau banii? :shock:

bine inteles ca nu-mi vine bine faza cu cc dar oamenii fac ce vor ei cum vor ei......
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mihai78 scrie:imi pare rau pt domniile lor care inchiriau conturi pe aici..(apropos Videochat_father pune si tu un post pe aici si spune cum ti se pare ideea cu cc :P)
Nu trebuie sa-ti para rau, ca nu ai de ce, in timp ce tu te ....[modificat de Admin], el facea bani pe sitele ala, si tu doar intrai sa vezi cine mai e on ca un .... ce nu se dezice de propiile practici ......

Te-ai sters in sfarsit pe maini ....., si ai tastat www.camcontacts.net si crezi ca e realizarea vietii tale. Stai linistit nici pentru asta nu ai facut tu nimic, pur si simplu s-a intamplat, tot destinul iti coordoneaza viata ......, nu ai tu nici un amestec in viata ta.;)

Credeti ca daca s-a dat drumul la sitele x, veti incepe instant sa si faceti bani acolo? Fiecare site e cu chichitzele sale, si pana le prindeti, daca le prindeti vreodata, EL inca e acolo si cu EL va bateti...

PS: ................ macar putin respect...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
TENICA
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 14 Feb 2005, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

VA SALUT.II ROG PE CEI CE POT SA MA AJUTE CU CITEVA SFATURI IN LEGATURA CU CAMCONTACT .NU AM LUCRAT PE EL PINA ACUM SI NU STIU CARE SUNT TARIFELE,CUM MERGE MAI BINE IN FREE SAU IN NUDE.... CITEVA SFATURI DE LA CEI MAI VECHI PE SITE SUNT BINE VENITE SI LE MULTUMESC.

MULTI BANI LA TOATA LUMEA SI SARBATORI FERICITE :wink:
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu are free nu are nude e pur si simplu ......deschizi sesiunea intra oamenii pe chat apoi pe video sau direct video......bani vei face peste vreo 3 luni dupa ce iti aduni membri.......
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

TENICA scrie:VA SALUT.II ROG PE CEI CE POT SA MA AJUTE CU CITEVA SFATURI IN LEGATURA CU CAMCONTACT .NU AM LUCRAT PE EL PINA ACUM SI NU STIU CARE SUNT TARIFELE,CUM MERGE MAI BINE IN FREE SAU IN NUDE.... CITEVA SFATURI DE LA CEI MAI VECHI PE SITE SUNT BINE VENITE SI LE MULTUMESC.

MULTI BANI LA TOATA LUMEA SI SARBATORI FERICITE :wink:
Avantaje:

- inscriere si suport pe tot parcursul fff rapid
- 50%
- soft si securitate fff bune
- nu exista refund
- transfer bancar, si intotdeauna la timp
- posibilitate de blocare guest, chathost
- pentru mine, ca nu exista free

Dezavantaje :

- tarif mic....si in scadere... :)
- promovare slaba
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

WinXPfather scrie:
Mihai78 scrie:imi pare rau pt domniile lor care inchiriau conturi pe aici..(apropos Videochat_father pune si tu un post pe aici si spune cum ti se pare ideea cu cc :P)
Nu trebuie sa-ti para rau, ca nu ai de ce, in timp ce tu te ....[modificat de Admin], el facea bani pe sitele ala, si tu doar intrai sa vezi cine mai e on ca un .... ce nu se dezice de propiile practici ......

Te-ai sters in sfarsit pe maini ....., si ai tastat www.camcontacts.net si crezi ca e realizarea vietii tale. Stai linistit nici pentru asta nu ai facut tu nimic, pur si simplu s-a intamplat, tot destinul iti coordoneaza viata ......, nu ai tu nici un amestec in viata ta.;)

Credeti ca daca s-a dat drumul la sitele x, veti incepe instant sa si faceti bani acolo? Fiecare site e cu chichitzele sale, si pana le prindeti, daca le prindeti vreodata, EL inca e acolo si cu EL va bateti...

PS: ................ macar putin respect...

Acolo unde sunt punctele te spurcam, dar a editat sad, eh, e tarlaua lui.
Eu nu inteleg cum, te intereseaza ce crede un conforumist despre un fapt, in loc sa te intereseze de tine. In loc sa te bucuri tu ca mai ai o parcela de bantuit , te intereseaza ce sentimente are despre asta videochat_father. Daca tot vrei sa stii, iti spun eu, mananca cu aceeasi pofta, si doarme la fel de linistit, nu se gandeste ca tu esti curios despre el.
Un ura sincer, sau cerutul unui sfat cu dorinta sincera de a sti, erau de apreciat.
Dar o minte pervertita, ca a ta...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
raira
Mesaje: 3
Membru din: 24 Mai 2005, 08:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Da videchat_father. De la tine am aflat ca CC-ul a dat "unda verde" si iti multumesc pentru asta. Asta nu inseamna neaparat ca nu mai lucrez pentru tine. Dupa o renegociere de procent :lol:
Oameni buni...cine munceste face bani din piatra seaca. Asa ca nu va luati de aia de or folosit pietrele primite.
Cu respect.
Mistakes are purposely made :)
TENICA
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 14 Feb 2005, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

VA SALUT PE TOTI.CAM CIT FACE UN MODEL PE CC DE E ASA MARE BATAIE PE SITEUL ASTA,CERTURI, DISCUTII, CONTURI INCHIRIATE.CHIAR TREBUIE SA ASTEPT 3 LUNI DE ZILE CA SA FAC CEVA BANI?
Încuiat

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”