Dezactivare conturi

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Alekzander
Mesaje: 1
Membru din: 08 Iul 2012, 00:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am si eu o intrebare,cat poate dura dezactivarea conturilor pe streamate,streamray,xlove,privatefeeds?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

3 luni streamate,streamray si xlove,privatefeeds nu stiu ca nu lucrez cu ei.Dupa 3 luni poti face alte conturi.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

pocahontas scrie:3 luni streamate,streamray si xlove,privatefeeds nu stiu ca nu lucrez cu ei.Dupa 3 luni poti face alte conturi.
Poca asa stiam si eu in cazul streamate...dar de 2 sapt o fata a plecat si si-a facut cont singura iar cel de la studio a fost inchis fara nici o problema.Nu am fost intrebati sau ceva doar ca a fost inchis...bineinteles ca i-am intrebat de ce si am aflat ca"the performer has an new account under this ID"

Se cam duc dracu si regulile astea...la fel am patit si pe imlive.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu asa stiam ca dureaza 3 luni pana se dezactiveaza contul pe care-l ai deja dar cine mai stie in harababura din ziua de azi ?E posibil orice :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

pocahontas scrie:Eu asa stiam ca dureaza 3 luni pana se dezactiveaza contul pe care-l ai deja dar cine mai stie in harababura din ziua de azi ?E posibil orice :lol:
Asta e Poca,oricum mare lucru nu avem ce face...ne conformam :)
georgianae
Mesaje: 11
Membru din: 10 Mai 2009, 10:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sa stiti ca asa se intampla mai nou cand un model de al vostru pleaca la Standard Studio. In cazul in care tu vrei sa deschizi un nou cont unui model care a mai avut cont pe streamate, iti raspund ca nu se poate, ca modelul are deja un cont activ si ca trebuie intai inchis acel cont de catre ownerul studioului respectiv.
Dar in cazul in care modelul vostru ajunge la Standard Studio cei de la Streamate inchid imediat contul tau de pe studio fara nici un mesaj fara nimic, iar daca intrebi ce se intampla si de ce modelul respectiv are contul inchis si mai mult are un cont nou ti se raspunde ca "MODELUL SI-A INCHIS CONTUL FACUT DE TINE", ceea ce este imposibil modelul neavand aceasta posibilitate.

BATAIE DE JOC se numeste in romana :)
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Georgianae sunt ferm convins ca nu e la StandardStudio...stiu de ei ca lucreaza exclusiv cu streamate dar sunt 99% convins ca nu e acolo deoarece domnisoara e din Tg-Mures si o vad aproape zilnic:)
georgianae
Mesaje: 11
Membru din: 10 Mai 2009, 10:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da, intr-adevar nu am vazut locatia, atunci rectific asa se intampla in Bucuresti. Noua ne-a plecat un model la ei acum 1 luna si asa am fost tratati de catre Streamate/StandardStudio. Am mai auzit situatia asta si de la alte studiouri, trist dar adevarat...
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Am primit si eu (acum 1 an cred) un mail de pe email-ul ofocial celor de la streamate daca nu vreau sa colaborez cu streamate...lol...prin intermediul celor de la Standard studio...am ramas asa putin confuz ca nu intelegeam cum adica sa colaborez din moment ce eu lucram cu ei de cativa ani buni :)
Am dat un reply intreband ce se inampla si nimic...Mie sincer nu imi pasa...la noi merge bine streamate-ul si nu am de ce sa ma plang...Cand voi vedeam semnale negative ma voi plange :) chiar daca stiu ca nu se rezolva nimic...Sa speram ca nu va fi cazul:)

Bafta va doresc
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”