Acceptare poze livejasmin.com

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
codruta
Mesaje: 3
Membru din: 04 Iul 2012, 22:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! Am intrat aici in speranta ca ma lamureste si pe mine cineva! De azi dimineata incerc un cont pe livejasmin.com si am pus poza cu ID card-ul si ce sa vezi mereu e respinsa si imi scrie acolo rejected si tot de azi dimineata "Face Photo" si "Face and ID photo" sunt tot in asteptare de a fi aprobate.

Am vb si cu ei si cica tot ziceau ca iau legatura cu departamentul lor de inregistrare si tot cu asta ma ameteau! De 3 ori am facut asta si nimic.....mereu si mereu "
Rejected
Wrong ID Front page: The sent picture of Your ID is not acceptable. Please upload it again in high quality and make sure the ID is clearly visible, readable and You are recognizable in the picture
"

Ce nu se intelege din poza nu stiu....datele si poza se vad f ok deoarece sunt scanate corect
SoulCams Models Studios wanted
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu sunt destul de bune este simplu
trage aer in piept, fa rost de un aparat mai bun si go
codruta
Mesaje: 3
Membru din: 04 Iul 2012, 22:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am vb iarasi cu ei si cica e buna poza dar sa maresc rezolutia....acum vedem ce o fi. Multumesc pt raspuns!
ioana_jo
Mesaje: 12
Membru din: 28 Iun 2012, 14:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna.si eu am avut aceeasi problema pana cum cateva zile.am si postat aici.am scanat id card,l-am fotografiat,mie mi se pareau ok fotografiile,destul de clare,dar nu le-au acceptat.asa ca m-am dus in oras la un copy center si mi-au scanat acolo ci si fata si verso si mi le-au acceptat in 15 min.incearca si asa.bafta
codruta
Mesaje: 3
Membru din: 04 Iul 2012, 22:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ioana_jo scrie:buna.si eu am avut aceeasi problema pana cum cateva zile.am si postat aici.am scanat id card,l-am fotografiat,mie mi se pareau ok fotografiile,destul de clare,dar nu le-au acceptat.asa ca m-am dus in oras la un copy center si mi-au scanat acolo ci si fata si verso si mi le-au acceptat in 15 min.incearca si asa.bafta
Si ai scanat si pe partea goala a buletinului? adica verso ma refer. Eu am vb cu un prieten fotograf sa vedem ce facem...sper sa iasa...si daca e....confirm si eu cele spuse de tine si pt alti useri sa stie cum si ce trebuie facut
ioana_jo
Mesaje: 12
Membru din: 28 Iun 2012, 14:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da,am scanat fata-verso si a mers.sper sa fi rezolvat problema.fotografiat nu stiu daca va merge.la mine nu a mers,chiar daca foto erau foarte clare.scaneaza-le.bafta
biencutsssa91
Mesaje: 10
Membru din: 24 Oct 2012, 18:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna,si eu am aceeasi problema de ieri tot incerc sa imi fac cont si nu imi accepta nici poza de buletin(sa inteleg acum ca trb sa fac poza si pe verso,unde este gol), nici pe cea la fata nici pe cea cu buletinul langa....ce sa fac? k pozele zic eu k sunt bune,nu inteleg care ar fii problema..
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”