Incasari de vara

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Inspirata de un post recent de pe forum ''incasari de vara'' si ''studioul unde lucreaza fetele din top jasmin'', am decis sa va arat ce pot face munca, ambitia si profesionalismul. Pun aceste paymenturi pentru a demonstra ca, in orice studio din Romania se pot face sume foarte frumoase chiar daca nu este un studio mare sau care-si face reclama.

Aceste sume au fost facute, in primul rand, prin munca si seriozitatea modelelor, carora le multumesc, cu ajutorul si munca traineritei si a mea. Exact cum spuneam pe alt post, poti sa ai jilt aurit, decoruri din 1001 nopti, icre negre si sampania cea mai scumpa, daca nu ai creier in industrie si nu esti cu 5 minute mai destept, este egala cu 0 toata munca sau ce isi imagineaza unii hosti ca este munca cand ei de fapt asteapta sa dea norocul peste ei si membrul miliardar.

Nu am mai pus restul de siteuri care merg in members, cc, if, webcams si care mai adauga sume la aceste paymenturi, special am pus si payment cu o sapt in urma sa nu se creada ca sunt bumuri intamplatoare, sunt sume constante facute pe o per obisnuita dintr-o luna de vara. In orice studio se pot face peste zece mii la perioada daca nimeresti in locul potrivit cu oamenii potriviti.

Mai jos linkurile cu printscreenurile exemple de payments:

Cod: Selectaţi tot

Linkuri sterse la cererea initiatorului acestui topic  - Admin
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am decis sa scriu acest post doar pentru a-ti transmite sincere felicitari, din partea ta nu ma mira aceste paymenturi si inca odata ai demonstrat ca ceea ce tot repeti pe forum de ceva timp este realizabil si ca se poate, daca exista acele 2-3 elemente necesare.

Nu am nici un dubiu, sumele sunt reale si tind sa cred ca sunt constante daca modelele isi pastreaza interesul si seriozitatea fata de job.

Felicitari inca o data.
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aaaa pai bravo ma... eu zic sa ne hotaram! ce inseamna castiguri mici si ce inseamna castiguri mari...
eu am zis ca fac mai putin pe timp de vara..poate si pt ca locuiesc la 5 min de Mediteraneana ...si tentatia de a umbla teleleu e mare...deci orele de munca putine. Felicitari pt paymenturi, la mai multe si la mai mari!
dar uitandu.ma la ele inteleg ca de fapt eu nu castig rau...castig mai putin decat iarna, pt ca umblu brambura dar castig f bine, uitandu-ma la paymenturile altora chiar nu ma pot plange ...lasa ca din octombrie poate imi mai trece lenea:)))
bafta tuturor!!!!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Multumesc Joe pentru aprecieri si tie exunknown,daca faci peste 10 mii la perioada atunci nu te poti incadra la incasari mici,eu cred ca sunt niste incasari mari totusi sumele astea sau ma rog mult mai mari decat marea majoritate,sunt convinsa ca sunt hosti independenti care fac banii astia dar destul de putini raportat la nr de modele.
Eu doar am vrut sa arat ca exista studiouri mai mici,ca si al meu,unde se fac sume frumoase,sunt convinsa ca mai exista asa ceva si ca nu sunt unicat.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu placere pocahontas, din punctul meu de vedere sunt incasari mari, aproape 2000 saptamana X 2 saptamani cat are o perioada + incasarile de pe celelalte siteuri ca modelele lucreaza pe mai multe siteuri (presupun) la un calcul sumar se aduna cateva mii bune / perioada undeva la 6-7 daca nu si mai bine, ( poca a afirmat ca are modele care depasesc 10k / perioada) deci ... incasarile respective nu sunt mici deloc...cel putin raportat la majoritatea modelelor.

Daca exunknown te apropii de sumele respective felicitari si tie.

P.S. App. cine imi spune si mie secretul cum sa fac cate 6-7 k / perioada??
Imagine
bambaw
Mesaje: 4
Membru din: 21 Apr 2012, 17:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bunaaa  Daca cineva face de acasa abia in jur de 2000 ron/luna atunci credeti ca ar avea vreo sansa sa atinga sume de genul asta la dvs in studio din moment ce de acasa face atat de putin? Si daca da atunci cam in cat timp de la angajare in studioul dvs. se poate ajunge la sume de genul asta? Si inca o intrebare: Faceti contract sau carte de munca adica angajare cu forme legale din prima sau este perioada de proba la inceput?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pot sa spun după prima discuție de maxim o ora dacă poți sa ajungi la sumele astea,chiar dacă pare tampenie la prima vedere ,nu angajez persoane care eu cred ca nu vor putea face sume măricele ,sunt nerentabile.Nu tind sa am 50 de fete care fac putini bani,prefer un nr limitat de modele.Lasa-mi pe PM un nr de tel si o sa te sun pentru interviu.Firma este legală deci contract de munca, nu fac probe,ce sa probam? :D In maxim 3 luni poți ajunge la sumele astea dar din păcate dacă te gândești cam cât îți ia sa inveti sa pleci acasă la mine nu exista posibilitatea asta . Când te plictisesti de ochii mei poți sa pleci oricând acasă dar nu o sa mai faci ce ai fct in studio.Este o discuție sincera pe care o am cu toate fetele,banul mult are prețul lui ,la mine.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Jos sa-mi dea Dzeu ,doar 5 fete ca tine si promit sa nu mai cer nimic :P
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari Poca ! Stiu ca sumele sunt adevarate si nu e chiar asa greu de ajuns la ele ,dar acasa e alta treaba nu ai aceeasi motivatie,apar tot felul de probleme,cade netu,cade lumina,nu ai chef azi, iti vin musafiri si uite asa inca o zi pierduta :(...

PS: sunt curioasa doar de pretul pe minut ,poti sa spui ?
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Congrats Poca! Jos palaria again.
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

alyce_18 scrie:Felicitari Poca ! Stiu ca sumele sunt adevarate si nu e chiar asa greu de ajuns la ele ,dar acasa e alta treaba nu ai aceeasi motivatie,apar tot felul de probleme,cade netu,cade lumina,nu ai chef azi, iti vin musafiri si uite asa inca o zi pierduta :(...

PS: sunt curioasa doar de pretul pe minut ,poti sa spui ?
Multumesc! 2.99/3.49/3.99,depinde de site , de fata,etc.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

sunflower scrie:Congrats Poca! Jos palaria again.
Multumesc,faceți o treaba excelenta si voi acolo la Iași,cum am spus pe alt post d aca eram model la voi mă angajam.
Sorry pt eventualele greșeli ,scriu de pe tel.
Nici nu mă gândeam ca cineva va spune ca mint,doar naivii sau cei care nu cunosc pos vchatului ar putea spune asta.
Succes tuturor,munca,munca si iar munca !
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Felicitarile noastre Poca :D stiam demult de realizarile tale dar acum expuse avem un motiv sa te felicitam public :) Daca te hotarasti sa iti faci o franciza vrem sa fim primii :D
Salutari de la Targu-Mures :)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

cobra1981 scrie:Felicitarile noastre Poca :D stiam demult de realizarile tale dar acum expuse avem un motiv sa te felicitam public :) Daca te hotarasti sa iti faci o franciza vrem sa fim primii :D
Salutari de la Targu-Mures :)
Multumesc!Va doresc la fel si vouă si nu exclud nici o posibilitate dacă exista cerere :wink:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poca, vezi ca ti-am zis ca vin sa ma angajez la tine... :)) iau de nevasta pe stii tu cine , intru in familie si aia e :P:P:P
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

panaramadeom scrie:poca, vezi ca ti-am zis ca vin sa ma angajez la tine... :)) iau de nevasta pe stii tu cine , intru in familie si aia e :P:P:P
Intai sa vedem zestrea:)))20 de carutze cu modele si mai vorbim :P :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bravo Poca, tine-o tot asa.
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
bambaw
Mesaje: 4
Membru din: 21 Apr 2012, 17:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:Pot sa spun după prima discuție de maxim o ora dacă poți sa ajungi la sumele astea,chiar dacă pare tampenie la prima vedere ,nu angajez persoane care eu cred ca nu vor putea face sume măricele ,sunt nerentabile.Nu tind sa am 50 de fete care fac putini bani,prefer un nr limitat de modele.Lasa-mi pe PM un nr de tel si o sa te sun pentru interviu.Firma este legală deci contract de munca, nu fac probe,ce sa probam? :D In maxim 3 luni poți ajunge la sumele astea dar din păcate dacă te gândești cam cât îți ia sa inveti sa pleci acasă la mine nu exista posibilitatea asta . Când te plictisesti de ochii mei poți sa pleci oricând acasă dar nu o sa mai faci ce ai fct in studio.Este o discuție sincera pe care o am cu toate fetele,banul mult are prețul lui ,la mine.
In functie de ce anume evaluati persoanele (fetele) care se prezinta la interviu? Se poate mai multe detalii despre cum ar trebui sa arate si ce fel de caracter ar trebui sa aiba angajata ideala? Ce defecte fizice sau de personalitate nu tolerati?
Intreb pt ca nu mi-ar place sa vin degeaba la interviu si apoi sa mi se arunce in fatza ca nu sunt ceea ce cautati sau mai rau sa fiu data afara dupa 1-2 luni pe motiv ca nu fac cat v-ati asteptat, asta dupa ce mi-as inchide conturile mele pe sites sau n-as mai lucra pe ele si deci as pierde din membrii si asa putini pe care ii am, plus alte schimbari ce le-as face in organizarea mea cotidiana din cauza faptului ca nu voi mai avea program flexibil. Ar fi un risc pe care mi l-as asuma.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

bambaw scrie:
pocahontas scrie:Pot sa spun după prima discuție de maxim o ora dacă poți sa ajungi la sumele astea,chiar dacă pare tampenie la prima vedere ,nu angajez persoane care eu cred ca nu vor putea face sume măricele ,sunt nerentabile.Nu tind sa am 50 de fete care fac putini bani,prefer un nr limitat de modele.Lasa-mi pe PM un nr de tel si o sa te sun pentru interviu.Firma este legală deci contract de munca, nu fac probe,ce sa probam? :D In maxim 3 luni poți ajunge la sumele astea dar din păcate dacă te gândești cam cât îți ia sa inveti sa pleci acasă la mine nu exista posibilitatea asta . Când te plictisesti de ochii mei poți sa pleci oricând acasă dar nu o sa mai faci ce ai fct in studio.Este o discuție sincera pe care o am cu toate fetele,banul mult are prețul lui ,la mine.
In functie de ce anume evaluati persoanele (fetele) care se prezinta la interviu? Se poate mai multe detalii despre cum ar trebui sa arate si ce fel de caracter ar trebui sa aiba angajata ideala? Ce defecte fizice sau de personalitate nu tolerati?
Intreb pt ca nu mi-ar place sa vin degeaba la interviu si apoi sa mi se arunce in fatza ca nu sunt ceea ce cautati sau mai rau sa fiu data afara dupa 1-2 luni pe motiv ca nu fac cat v-ati asteptat, asta dupa ce mi-as inchide conturile mele pe sites sau n-as mai lucra pe ele si deci as pierde din membrii si asa putini pe care ii am, plus alte schimbari ce le-as face in organizarea mea cotidiana din cauza faptului ca nu voi mai avea program flexibil. Ar fi un risc pe care mi l-as asuma.
Trebuie sa stii engleza nivel mediu spre bine,pentru ca eu cu radmin nu mai scriu nici daca vine mama,daca este sa scriu cu radmin prefer sa-mi deschid eu sesiunea sa fac 1000 pe zi si sa nu o impart cu nimeni,sa ai un aspect placut nu cu multe kg in plus(exemplu 150cm si 70kg) si mai ales sa fi o fire vesela si nu genul de fata cu ochii pe ceas daca au trecut 3 minute si nu ai private sa te panichezi si sa te gandesti non stop numai la asta,sa fi serioasa si punctuala,fara minciuni, fara ''uby'' cu probleme existentiale care suna din 2 in 2 minute si de care te desparti si impaci la fel,fara club excesiv, sa-mi vii la servici cu ochii cat sarmaua,in rest totul o sa inveti in studio,de la machiaj,cum sa te imbraci,cumsa-ti ascunzi lipsurile si sa evidentiezi partile bune,cum sa mergi,flirt,tease,striptease,conversatie,showuri de toate genurile care sunt deja scrise dar pe care va trebui sa le intelegi(de aia cer engleza pentru ca showurile sunt scrise pe 1-2 ore si va trebui sa pricepi ce spui ca sa ai si mimica respectiva nu copy-paste doar).
Daca apuc sa angajez pe cineva nu dau afara pe motiv ca nu face bani,daca modelul incearca si face tot ce i se spune si totusi nu face f multi bani va face suficient oricum,nu a existat pana acum fata care sa nu faca suficienti bani,eu am o regula,faci ca mine sau pleci,f simplu,avand in vedere ca niciodata nu o sa pun o fata sa faca cine stie ce rahaturi imposibile(in studio nimeni nu foloseste toys si nu a folosit vreodata deci nu cer lucruri imposibile) dar,daca-ti spun zambeste si tu imi spui ''nu pot'',bye bye birdie.Cam astea ar fi cerintele,daca crezi/stii ca te incadrezi,te astept la un interviu si sa stii ca nu musc,in ciuda stilului care pare mai dur la prima vedere:))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
bambaw
Mesaje: 4
Membru din: 21 Apr 2012, 17:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am vorbit aseara pe mess cu un tip A care a facut la cuplu dar s-a certat cu partenera si de ceva timp imi tot propune mie sa ma bag la cuplu cu el  Eu i-am zis ca vreau sa ma duc la studio pt ca de acasa fac putin, sub 1000 $ / luna. Tipul mi-a adus numai contraargumente, a vrut sa ma descurajeze. Bine, sunt constienta ca a facut asta din cauza ca are si el interesul lui de a ma convinge sa fac la cuplu cu el ceea ce este absolut exclus. Rezumat la ceea ce mi-a zis:

A: - eu zic ca nu se merita, asta e baremul tau cat faci atata potzi. ce, ai impresia ca aia de la studio or sa-ti bage membrs cu japk in pvt?
- daca iti intra in pvt unu fixat pe show si tu incerci sa-l tii de vb atunci potzi sa te pui tu si-n cap ca tot nu-ti sta, iti iese daca nu faci show si maj vor show, de unde atatia care sa stea de vb? Poate o sa ai 2-3 de genu da cu aia nu faci trb :[
- daca una face mult in studio asta nu inseamna ca si tu o sa faci, ala e noroku ei.
- nu studioul iti aduce bani, ci tu. daca ai sta la prog fix de acs atunci ai face mai mult
- degeaba ai face mai mult in studio daca iei doar juma din ce faci. tot ce faci in plus fata de acs se duce in partea studioului.
- n-am cum sa faci sume prea mari in studio din moment ce de acs nu faci
- shows fara toys sunt vrajeli, o sa-ti iei o tzeapa mai mare decat tine.

Dar eu ma gandesc ca:
- la inceput cand am lucrat la studio vreo 7-8 luni (nu mai tin minte exact) faceam si 1500 $ / pp pe jasmin dar a trebuit sa plec, n-am avut incotro pt ca nu-mi dadea banii
- aveam si membrii care voiau doar sa discute
- de acasa nu pot sa stau la program fix oricat as incerca mereu apare sau se intampla cate ceva si daca mi se face somn tentatia e mare sa ma culc mai ales ca lucrez si dorm in acelasi pat sau zic ca intru mai tarziu ca am timp ca nu e ca la studio sa am colega care trebuie sa intre la program fix la tura dupa mine.
- daca era sa fac sume mari de acasa pana acuma faceam. Mai ramane sa incerc la studio serios (de data asta)
- ma gandesc si ca daca as sta la program fix de acasa as sta cam degeaba din moment ce nu pot sa-mi dau seama care e problema, de ce nu fac bani pt ca am stat si de acasa la program oarecum fix si nu faceam mare branza in plus fata de ce fac cand stau asa la program neregulat. Asa ca daca tot ma bag la program fix macar sa ma bag la un studio care sa ma ajute sa fac cat de mult posibil.
- n-as mai purta eu pe umerii mei toata raspunderea in cazul in care nu mi-ar merge, sa ma intreb care-i problema, unde gresesc, 50 % din raspundere s-ar duce in partea studioului, cel putin asa sper :)

Cu toate astea cred ca totusi mai am nevoie de ceva timp sa ma gandesc. Voi ce pareri aveti? 
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu zic ca prietenul tau are dreptate,sincer te sfatuiesc sa te duci sa faci cuplu cu el,asa este cum ti-a spus,nu exista fete care fac bani fara toys,tot ce faci in plus ia studioul deci ce rost are sa te obosesti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: x2345 de Loluri
Ce pot sa-ti spun cu certitudine este ca nu esti ceea ce caut eu,eu caut fete destepte iar o fata desteapta nu ar putea sa scrie prostiile pe care le-ai scris tu in acest post.
Good luck cu prietenul,asculta-l, ca zice de bine :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am fost printre primele persoane care au citit ultimul post scris de bambaw, ma amuzat si am vrut sa dau un replay dar cum nu-mi permit sa vorbesc in numele altuia am asteptat si din fericire nu a trebuit sa astept mult, oricum a smart one de cand a primit primul raspuns pana in momentul de fata ( din pct meu de vedere) trebuia deja sa fi inceput lucru...

Apropo tipul cu care ai vorbit pe mess si care vrea sa lucrezi cu el la cuplu nu cumva e ala de pe AWES??? care zice ca are puta mare :lol: si cauta partenera sa (o traga in teapa) lucreze la cuplu?

P.S.Pe mine ma tot macina o curiozitate ... Jos sau Joe?
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”